fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
4 punkty Protasiewicza w Pucharze Ligi
2021-06-03 10:27:56 / News
   W ramach półfinału Pucharu Ligi duńskiej barwy Region Varde reprezentował
Piotr Protasiewicz. Zespoł "PePe" z dorobkiem 28 punktów zajął trzecie miejsce. Kapitan Marwis.pl Falubazu Zielona Góra wywalczył 4 oczka w czterech startach.


Wyniki:

I Fjelsted - 43 pkt.

1. Frderik Jakobsen - 12 (3,1,3,3,2)
2. Dimitri Berge - 5 (2,2,1,0)
3. Peter Kildemand - 8 (3,2,3,-)
4. Benjamin Basso - 7 (2,2,2,1)
5. Marcus Birkemose - 11 (3,2,1,3,2,0)

II Holsted - 37 pkt.

1. Nicki Pedersen - 5 (w,3,2,w,w)
2. Rene Bach - 14 (3,3,2,3,3)
3. Rasmus Jensen - 12 (3,3,1,3,2)
4. Sam Jensen - 3 (1,0,0,2)
5. Marius Nielsen - 3 (2,0,1)

III Region Varde - 28 pkt.

1. Piotr Protasiewicz - 4 (0,3,0,1)
2. Tomasz Gapiński - 8 (2,d,1,2,3)
3. Tim Soerensen - 2 (0,1,1,w)
4. Aleksandr Łoktajew - 8 (2,1,0,2,3)
5. Philip Hellstroem-Baengs - 6 (1,3,2,0)

IV Nordjysk - 23 pkt.

1. Timo Lahti - 7 (1,0,3,2,1)
2. Jonas B. Andersen - 3 (0,0,2,1,w)
3. Thomas Joergensen - 10 (1,2,3,3,1)
4. Tobias Thomsen - 2 (1,1,0,0)
5. Mikkel B. Andersen - 1 (0,1,0)

Bieg po biegu:

1. Jakobsen, Łoktajew, S. Jensen, J. Andersen
2. R. Jensen, Berge, Lahti, Soerensen
3. Bach, Basso, Joergensen, Protasiewicz
4. Kildemand, Gapiński, Thomsen, N. Pedersen (w)
5. Birkemose, Nielsen, Hellstroem-Baengs, M. Andersen
6. Protasiewicz, Berge, Thomsen, S. Jensen
7. R. Jensen, Joergensen, Jakobsen, Gapiński (d)
8. Bach, Kildemand, Łoktajew, Lahti
9. N. Pedersen, Basso, Soerensen, J. Andersen
10. Lahti, Basso, Gapiński, S. Jensen
11. Kildemand, J. Andersen, R. Jensen, Protasiewicz
12. Jakobsen, Bach, Soerensen, Thomsen
13. Joergensen, Pedersen, Berge, Łoktajew
14. Hellstroem-Baengs, Birkemose, M. Andersen, Nielsen
15. R. Jensen, Łoktajew, Basso, Thomsen
16. Joergensen, S. Jensen, Birkemose, Soerensen (w)
17. Bach, Gapiński, J. Andersen, Berge
18. Jakobsen, Lahti, Protasiewicz, Pedersen (w)
19. Birkemose, Hellstroem-Baengs, Nielsen, M. Andersen
20. Łoktajew, Birkemose, J. Andersen (w), Pedersen (w)
21. Gapiński, R. Jensen, Lahti, Birkemose
22. Bach, Jakobsen, Joergensen, Hellstroem-Baengs

Wyniki: Sportowe Fakty



Przeczytaj również:


 •  [2021-10-18] Wielka Brytania ze złotym medalem SoN! »
 •  [2021-10-16] Dowhan: Ten skład powinien powalczyć o awans »
 •  [2021-10-09] P. Żyto: Mamy lidera, bo Fricke zostaje z nami! »
 •  [2021-10-09] Kapitan zakończy karierę po awansie Falubazu? »
 •  [2021-10-09] Patryk Dudek zwyciężył w Pardubicach »
 •  [2021-10-03] A. Łaguta Indywidualnym Mistrzem Świata! »
 •  [2021-10-02] A. Łaguta triumfuje w Toruniu »
 •  [2021-09-17] Obsada zawodów VII Memoriału Rycerzy Speedwaya »
 •  [2021-09-17] Zmarł Zbigniew Filipiak »
 •  [2021-09-16] VII Memoriał Rycerzy Speedwaya »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Betard Sparta Wrocław30+173
2.Motor Lublin24+44
3.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.23+43
4.Fogo Unia Leszno22+54
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa18+28
6.eWinner Apator Toruń9-64
7.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz7-158
8.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra6-120

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. rykuZG

955 pkt.

2. olekukp

950 pkt.

3. miro_1969

945 pkt.

4. Kingulka

925 pkt.

5. jankes35

910 pkt.

6. Marta_2002

905 pkt.

7. bartas84zg

885 pkt.

8. marekh

885 pkt.

9. Jozek

885 pkt.

10. kolin.zg

880 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz