fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Elitserien: Komplet Jensena!
2018-05-15 21:35:02 / News
   Ależ fantastycznie w tym sezonie w Szwecji spisuje się Michael Jepsen Jensen! Obcokrajowiec Falubazu po udanym występie w minionym tygodniu tym razem zdobył komplet 15 punktów w wyjazdowym meczu w Kumli! Dobrze spisał się także Piotr Protasiewicz, który zapisał na swoim koncie 10 punktów z bonusem. Eskilstuna Smederna pokonała Indianernę 55:35.


Ze zwycięstwa Dackarny Malilla cieszył się Patryk Dudek, który zapisał na swoim koncie 11 punktów z dwoma bonusami. Wygrała też Rospiggarna Hallstavik z Jacobem Thorssellem w składzie. Szwed wywalczył 9 "oczek" z dwoma bonusami. 8 punktów to dorobek Grzegorza Zengoty w barwach Vastervik.


Michael Jepsen Jensen "pozamiatał" w Szwecji!

Masarna Avesta - Vastervik Speedway 48:42


Masarna Avesta - 48 pkt.

1. Antonio Lindbaeck - 5 (3,2,w,w)
2. Linus Sundstroem - 8+3 (2*,2*,0,3,1*)
3. Przemysław Pawlicki - 10+1 (2,3,2*,1,2)
4. Kim Nilsson - 9+3 (1*,2*,3,2,1*)
5. Tai Woffinden - 9+1 (2,2,1*,2,2)
6. John Lindman - 0 (u,w,0)
7. Adrian Cyfer - 7 (3,3,1)

Vastervik Speedway - 42 pkt.

1. Grzegorz Zengota - 8 (1,1,1,2,3)

2. Oskar Fajfer - 0 (0,0,-,-)
3. Peter Ljung - 18 (3,3,3,3,3,3)
4. Bartosz Smektała - 0 (0,0,-,0)
5. Peter Kildemand - 8+1 (3,1,1,2*,1,0)
6. Mikkel Bech - 6 (2,1,3,0,0)
7. Magnus Karlsson - 2+1 (1*,1,0)

Bieg po biegu:

1. Lindbaeck, Sundstroem, Zengota, Fajfer - 5:1 - (5:1)
2. Cyfer, Bech, Karlsson, Lindman (u) - 3:3 - (8:4)
3. Ljung, Pawlicki, Nilsson, Smektała - 3:3 - (11:7)
4. Kildemand, Woffinden, Karlsson, Lindman (w) - 2:4 - (13:11)
5. Cyfer, Sundstroem, Bech, Smektała - 5:1 - (18:12)
6. Pawlicki, Nilsson, Zengota, Fajfer - 5:1 - (23:13)
7. Ljung, Lindbaeck, Kildemand, Sundstroem - 2:4 - (25:17)
8. Nilsson, Pawlicki, Kildemand, Karlsson - 5:1 - (30:18)
9. Ljung, Woffinden, Zengota, Lindman - 2:4 - (32:22)
10. Bech, Kildemand, Cyfer, Lindbaeck (w) - 1:5 - (33:27)
11. Ljung, Nilsson, Woffinden, Bech - 3:3 - (36:30)
12. Sundstroem, Zengota, Pawlicki, Smektała - 4:2 - (40:32)
13. Ljung, Woffinden, Kildemand, Lindbaeck (w) - 2:4 - (42:36)
14. Zengota, Woffinden, Sundstroem, Bech - 3:3 - (45:39)
15. Ljung, Pawlicki, Nilsson, Kildemand - 3:3 - (48:42)

Indianerna Kumla - Eskilstuna Smederna 35:55


Indianerna Kumla - 35 pkt

1. Vaclav Milik - 12+1 (1*,2,3,2,1,3)
2. Bjarne Pedersen - 3+1 (2,1*,0,-,0)
3. Piotr Protasiewicz - 10+1 (2,2,1,2,1*,2)

4. Adrian Miedziński - 0 (0,0,0,-)
5. Kenneth Bjerre - 4 (3,1,0,0)
6. Victor Palovaara - 2 (2,0,0)
7. Ludvig Lindgren - 4+1 (1*,2,1,0)

Eskilstuna Smederna - 55 pkt

1. Fredrik Lindgren - 14 (3,3,3,3,2)
2. Andrzej Lebiediew - 4+1 (0,1,2*,1)
3. Michael Jepsen Jensen - 15 (3,3,3,3,3)

4. Mikkel Michelsen - 5 (1,3,1,0)
5. Niels Kristian Iversen - 8+4 (1*,2*,2,2*,1*)
6. Alexander Woentin - 0 (0,0,0)
7. Krzysztof Buczkowski - 9 (3,2,3,1)

Bieg po biegu:

1. F. Lindgren, Pedersen, Milik, Lebiediew - 3:3 - (3:3)
2. Buczkowski, Palovaara, L. Lindgren, Woentin - 3:3 - (6:6)
3. Jepsen Jensen, Protasiewicz, Michelsen, Miedziński - 2:4 - (8:10)
4. Bjerre, Buczkowski, Iversen, Palovaara - 3:3 - (11:13)
5. Michelsen, L. Lindgren, Pedersen, Woentin - 3:3 - (14:16)
6. F. Lindgren, Protasiewicz, Lebiediew, Miedziński - 2:4 - (16:20)
7. Jepsen Jensen, Milik, Michelsen, Pedersen - 2:4 - (18:24)
8. Buczkowski, Iversen, Protasiewicz, Miedziński - 1:5 - (19:29)
9. F. Lindgren, Lebiediew, Bjerre, Palovaara - 1:5 - (20:34)
10. Milik, Iversen, L. Lindgren, Woentin - 4:2 - (24:36)
11. Jepsen Jensen, Protasiewicz, Lebiediew, Bjerre - 2:4 - (26:40)
12. F. Lindgren, Milik, Protasiewicz, Michelsen - 3:3 - (29:43)
13. Jepsen Jensen, Iversen, Milik, Bjerre - 1:5 - (30:48)
14. Jepsen Jensen, Protasiewicz, Buczkowski, L. Lindgren - 2:4 - (32:52)
15. Milik, F. Lindgren, Iversen, Pedersen - 3:3 - (35:55)

Dackarna Malilla - Lejonen Gislaved 54:36


Dackarna Malilla - 54 pkt
9. Hans Andersen - 6+1 (2,1*,2,1)
10. Greg Hancock - 7+2 (1*,3,2,1*)
11. Oliver Berntzon - 9+1 (0,3,2*,2,2)
12. Patryk Dudek - 11+2 (3,2*,3,2*,1)
13. Maciej Janowski - 15 (3,3,3,3,3)
14. Joel Kling - 4 (3,1,0,0)
15. Paweł Przedpełski - 2+1 (2*,0,0)

Lejonen Gislaved - 36 pkt
1. Piotr Pawlicki - 9+1 (3,0,1*,3,2)
2. Mathias Thoernblom - 0 (0,-,-,-)
3. Chris Holder - 9+1 (1*,3,2,0,0,3)
4. Timo Lahti - 4 (2,2,0,0)
5. Maksym Drabik - 8 (2,0,3,1,2,0)
6. Kacper Woryna - 5+1 (1,1*,1,1,1)
7. Rohan Tungate - 1 (t,0,1)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Andersen, Hancock, Thoernblom - 3:3 - (3:3)
2. Kling, Przedpełski, Woryna, Tungate (t) - 5:1 - (8:4)
3. Dudek, Lahti, Holder, Berntzon - 3:3 - (11:7)
4. Janowski, Drabik, Kling, Tungate - 4:2 - (15:9)
5. Hancock, Lahti, Woryna, Przedpełski - 3:3 - (18:12)
6. Berntzon, Dudek, Woryna, Pawlicki - 5:1 - (23:13)
7. Holder, Hancock, Andersen, Lahti - 3:3 - (26:16)
8. Dudek, Berntzon, Tungate, Drabik - 5:1 - (31:17)
9. Janowski, Holder, Pawlicki, Kling - 3:3 - (34:20)
10. Drabik, Andersen, Woryna, Przedpełski - 2:4 - (36:24)
11. Janowski, Dudek, Drabik, Holder - 5:1 - (41:25)
12. Pawlicki, Berntzon, Hancock, Lahti - 3:3 - (44:28)
13. Janowski, Drabik, Andersen, Holder - 4:2 - (48:30)
14. Holder, Berntzon, Woryna, Kling - 2:4 - (50:34)
15. Janowski, Pawlicki, Dudek, Drabik - 4:2 - (54:36)

Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda 54:35

Rospiggarna Hallstavik - 54 pkt.
9. Jason Doyle - 7+1 (1,2*,3,1)
10. Robert Lambert - 10+1 (3,3,3,1*,w)
11. Andreas Jonsson - 10+1 (2*,3,3,2,w)
12. Jacob Thorssell - 9+2 (3,2*,1,1*,2)
13. Max Fricke - 7+2 (1*,1*,2,3,0)
14. Sam Masters - 6+1 (2*,2,2)
15. Kenneth Hansen - 5 (3,1,1)

Vetlanda Speedway - 35 pkt.

1. Szymon Woźniak - 0 (0,0,-,0)
2. Tomas H. Jonasson - 9 (2,1,3,0,0,3)
3. Artiom Łaguta - 1 (0,0,-,-,1)
4. Brady Kurtz - 9+1 (1,2,1,w,3,2*)
5. Bartosz Zmarzlik - 15 (3,2,2,3,2,3)
6. Kasper Lykke Nielsen - 0 (0,0,0)
7. Filip Hjelmland - 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:

1. Lambert, Jonasson, Doyle, Woźniak - 4:2 - (4:2)
2. Hansen, Masters, Hjelmland, Nielsen - 5:1 - (9:3)
3. Thorssell, Jonsson, Kurtz, Łaguta - 5:1 - (14:4)
4. Zmarzlik, Masters, Fricke, Hjelmland - 3:3 - (17:7)
5. Lambert, Kurtz, Hansen, Nielsen - 4:2 - (21:9)
6. Jonsson, Thorssell, Jonasson, Woźniak - 5:1 - (26:10)
7. Lambert, Doyle, Kurtz, Łaguta - 5:1 - (31:11)
8. Jonsson, Zmarzlik, Thorssell, Hjelmland - 4:2 - (35:13)
9. Jonasson, Masters, Fricke, Kurtz (w) - 3:3 - (38:16)
10. Doyle, Zmarzlik, Hansen, Nielsen - 4:2 - (42:18)
11. Zmarzlik, Fricke, Thorssell, Jonasson - 3:3 - (45:21)
12. Kurtz, Jonsson, Lambert, Woźniak - 3:3 - (48:24)
13. Fricke, Zmarzlik, Doyle, Jonasson - 4:2 - (52:26)
14. Jonasson, Thorssell, Łaguta, Fricke - 2:4 - (54:30)
15. Zmarzlik, Kurtz, Jonsson (w), Lambert (w) - 0:5 - (54:35)

wyniki: sportowefakty.wp.pl



Przeczytaj również:


 •  [2018-05-27] Falubaz ZG - Cash Broker Stal Gorzów (zapowiedź) »
 •  [2018-05-26] Finał Grand Prix w Pradze (video) »
 •  [2018-05-26] Dudek drugi w Grand Prix Czech! »
 •  [2018-05-26] A.Skórnicki: 46 punktów to plan minimum »
 •  [2018-05-25] G.Zengota: Ecmocji z derbów nie zapomniałem »
 •  [2018-05-25] Lista startowa Grand Prix w Pradze »
 •  [2018-05-25] Smak żużla po zielonogórsku (video) »
 •  [2018-05-25] 7. runda Żużlowego Typera (typowanie) »
 •  [2018-05-24] Finał Srebrnego Kasku na żywo (transmisja) »
 •  [2018-05-24] Awizowane składy na derby! »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 7
(2018-05-27)
Forbet Włókniarz-Get Well0 : 0
Fogo Unia-Unia0 : 0
Falubaz-Stal0 : 0
GKM-Betard WTS0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Fogo Unia Leszno11+94
forBet Włókniarz Częstochowa7-4
Betard Sparta Wrocław7+20
Cash Broker Stal Gorzów6+19
Grupa Azoty Unia Tarnów6-18
Falubaz ZG4-8
Get Well Toruń4-41
MRGARDEN GKM Grudziądz3-62

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. jedrej

425 pkt.

2. DomanNowakowski

420 pkt.

3. tata4

405 pkt.

4. RadioZachod

405 pkt.

5. pablito33

405 pkt.

6. Mariusz1967

390 pkt.

7. skorpion6712

385 pkt.

8. binec

385 pkt.

9. kriss89

380 pkt.

10. Sawa

380 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra