fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
El.SK: Komplet Krakowiaka w Bydgoszczy!
2019-04-16 19:24:47 / News
   Norbert Krakowiak z kompletem 15 punktów wygrał eliminacje Srebrnego Kasku rozegrane na torze w Bydgoszczy! Awansu do finału nie udało się wywalczyć Mateuszowi Tonderowi, który zdobył tylko 5 "oczek" i zajął ósme miejsce.


W Rawiczu nie poszło dwóm kolejnym młodzieżowcom Stelmetu Falubazu. Damian Pawliczak i Jakub Osyczka zdobyli zaledwie po 3 punkty.

Finał odbędzie się 2 maja w Krakowie.

Wyniki:

Krosno:

1. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 13 (3,2,3,3,2)
3. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) - 12+3 (3,3,3,1,2)
4. Michał Gruchalski (forBet Włókniarz Częstochowa) - 12+2 (3,2,2,2,3)
---
5. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - 12+1 (2,3,2,2,3) - rezerwowy
---
6. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 10 (1,2,3,3,1)
7. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń) - 8 (2,3,0,2,1)
8. Mateusz Świdnicki (forBet Włókniarz Częstochowa) - 7 (1,1,2,3,0)
9. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) - 7 (2,1,2,2,d)
10. Patryk Zieliński (Wilki Krosno) - 6 (1,d,1,1,3)
11. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) - 6 (2,2,1,d,1)
12. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) - 4 (0,1,1,t,2)
13. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź) - 4 (0,1,1,d,2)
14. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - 2 (0,0,0,1,1)
15. Dawid Jona (PGG ROW Rybnik) - 1 (1,0,0,t,0)
16. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) - 0 (0,0,0,-,ns)
17. Kacper Gosik (Speed Car Motor Lublin)  - 0 (u,d)

Bieg po biegu:
1. (71,00) Rolnicki, Kiełbasa, Zieliński, Borczuch
2. (70,62) Lampart, Pióro, Jona, Kuromonow
3. (70,88) Wojdyło, Tudzież, Cierniak, Konieczny
4. (70,29) Gruchalski, M. Curzytek, Świdnicki, B. Curzytek
5. (71,44) M. Curzytek, Cierniak, Pióro, Zieliński (d4)
6. (69,65) Rolnicki, Gruchalski, Konieczny, Jona
7. (69,64) Wojdyło, Lampart, Borczuch, B. Curzytek
8. (71,41) Kiełbasa, Tudzież, Świdnicki, Kuromonow
9. (71,13) Wojdyło, Świdnicki, Zieliński, Jona
10. (69,82) Rolnicki, Pióro, Tudzież, B. Curzytek
11. (70,22) Cierniak, Gruchalski, Borczuch, Kuromonow
12. (70,44) Lampart, M. Curzytek, Konieczny, Kiełbasa
13. (70,88) Lampart, Gruchalski, Zieliński, Tudzież (d3)
14. (70,38) Rolnicki, M. Curzytek, Wojdyło, Gosik (u4)
15. (70,87) Świdnicki, Pióro, Borczuch (d3), Gosik (d4)
16. (70,44) Cierniak, Kiełbasa, B. Curzytek, Jona (t)
17. (73,25) Zieliński, Konieczny, B. Curzytek, Kuromonow
18. (70,14) Rolnicki, Lampart, Cierniak, Świdnicki
19. (72,53) M. Curzytek, Borczuch, Tudzież, Jona
20. (--,--) Gruchalski, Wojdyło, Kiełbasa, Pióro (d4)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5.
21. (69,54) Wojdyło, Gruchalski, M. Curzytek

Rawicz:

1. Wiktor Trofimow jr - 14 (3,3,3,2,3)
2. Przemysław Liszka - 13 (1,3,3,3,3)
3. Jakub Miśkowiak - 12 (3,2,2,3,2)
4. Szymon Szlauderbach - 11 (2,3,2,2,2)
5. Kamil Wieczorek - 9 (3,3,3,0,0)
6. Mateusz Bartkowiak - 9 (2,2,2,1,2)
7. Kamil Nowacki - 8 (1,1,3,3,w)
8. Bartłomiej Kowalski - 8 (1,1,2,1,3)
9. Przemysław Giera - 7 (2,0,0,3,2)
10. Marek Lutowicz - 6 (0,2,0,1,3)
11. Kevin Fajfer - 6 (2,0,1,2,1)
12. Damian Stalkowski - 6 (0,2,1,2,1)
13. Sebastian Szostak - 3 (3,0,w,0,w)
14. Jakub Osyczka - 3 (1,w,1,0,1)
15. Damian Pawliczak - 3 (0,1,w,1,1)
16. Krzysztof Sadurski - 1 (0,1,0,0,0)
17. Mateusz Błażykowski - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Trofimow jr, Szlauderbach, Liszka, Sadurski
2. Miśkowiak, Giera, Kowalski, Lutowicz
3. Szostak, Fajfer, Nowacki, Stalkowski
4. Wieczorek, Bartkowiak, Osyczka, Pawliczak
5. Wieczorek, Lutowicz, Sadurski, Szostak
6. Trofimow jr, Miśkowiak, Pawliczak, Fajfer
7. Liszka, Bartkowiak, Nowacki, Giera
8. Szlauderbach, Stalkowski, Kowalski, Osyczka (w/u)
9. Nowacki, Miśkowiak, Osyczka, Sadurski
10. Trofimow jr, Bartkowiak, Stalkowski, Lutowicz
11. Liszka, Kowalski, Błażykowski (Szostak w/2xOst), Pawliczak (w/su)
12. Wieczorek, Szlauderbach, Fajfer, Giera
13. Giera, Stalkowski, Pawliczak, Sadurski
14. Nowacki, Trofimow jr, Kowalski, Wieczorek
15. Liszka, Fajfer, Lutowicz, Osyczka
16. Miśkowiak, Szlauderbach, Bartkowiak, Szostak
17. Kowalski, Bartkowiak, Fajfer, Sadurski
18. Trofimow jr, Giera, Osyczka, Szostak (w/u)
19. Liszka, Miśkowiak, Stalkowski, Wieczorek
20. Lutowicz, Szlauderbach, Pawliczak, Nowacki (w/u)

Bydgoszcz:

1. Norbert Krakowiak - 15 (3,3,3,3,3)
2. Rafał Karczmarz - 14 (3,3,2,3,3)
3. Igor Kopeć-Sobczyński - 13 (3,2,3,3,2)
4. Tomasz Orwat - 12 (2,2,3,2,3)
---
5. Marcin Kościelski - 10 +3 (3,2,1,2,2) - rezerwowy
---
6. Karol Żupiński - 10 +2 (2,3,3,1,1)
7. Marcin Turowski - 6 (2,1,1,2,d)
8. Mateusz Tonder - 5 (2,0,w,3,0)
9. Damian Lotarski - 5 (2,3)
10. Denis Zieliński - 5 (1,1,1,0,2)
11. Kamil Pytlewski - 5 (0,2,1,1,1)
12. Mateusz Jagła - 5 (1,1,0,2,1)
13. Kacper Pludra - 5 (1,1,2,u,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz - 4 (1,3,w,-,-)
15. Marcel Studziński - 3 (0,w,0,1,2)
16. Adrian Woźniak - 2 (0,0,2,0,d)
17. Filip Nizgorski - 1 (1,0)
18. Dominik Majchrzak - 0 (0,0,0,w,-)

Bieg po biegu:
1. (64,66) Kopeć-Sobczyński, Orwat, Bogdanowicz, Studziński
2. (64,69) Kościelski, Żupiński, Zieliński, Majchrzak
3. (65,19) Karczmarz, Turowski, Pludra, Pytlewski
4. (65,75) Krakowiak, Tonder, Jagła, Woźniak
5. (64,78) Karczmarz, Orwat, Zieliński, Woźniak
6. (65,58) Krakowiak, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Majchrzak
7. (65,15) Żupiński, Pytlewski, Jagła, Studziński (w)
8. (--,--) Bogdanowicz, Kościelski, Pludra, Tonder
9. (66,87) Orwat, Lotarski, Pytlewski, Majchrzak
10. (65,37) Kopeć-Sobczyński, Pludra, Zieliński, Jagła
11. (64,94) Krakowiak, Karczmarz, Kościelski, Studziński
12. (65,12) Żupiński, Woźniak, Turowski, Bogdanowicz (w)
13. (66,55) Krakowiak, Orwat, Żupiński, Pludra (u)
14. (66,34) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Pytlewski, Woźniak
15. (65,62) Tonder, Turowski, Studziński, Zieliński
16. (66,13) Karczmarz, Jagła, Nizgorski, Majchrzak (w)
17. (66,68) Orwat, Kościelski, Jagła, Turowski (d)
18. (65,17) Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Tonder
19. (66,88) Lotarski, Studziński, Pludra, Woźniak (d)
20. (65,84) Krakowiak, Zieliński, Pytlewski, Nizgorski

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. (64,66) Kościelski, Żupiński

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-05-25] SEC Challenge w Nagyhalasz na żywo (transmisja) »
 •  [2019-05-23] Awizowany skład Fogo Unii Leszno »
 •  [2019-05-23] Awizowany skład Falubazu do Leszna »
 •  [2019-05-22] Dania: 16+1 pkt. Pedersena »
 •  [2019-05-22] 1/4 IMP: Awans Protasiewicza »
 •  [2019-05-21] Szwecja: 10+1 pkt. Jensena, 9+2 Protasiewicza »
 •  [2019-05-21] DMPJ: Dwa pierwsze miejsca Falubazu w Gorzowie! »
 •  [2019-05-21] Żużlowy rozkład jazdy »
 •  [2019-05-20] GP Polski w Warszawie (zdjęcia) »
 •  [2019-05-18] GP Polski dla Madsena. Dudek na podium! »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 6
(2019-05-24)
Speed Car Motor-Get Well0 : 0
truly.work Stal-GKM0 : 0
Fogo Unia-Stelmet Falubaz0 : 0
Forbet Włókniarz-Betard WTS0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno10+66
2.Stelmet Falubaz Zielona Góra8+36
3.Forbet Włókniarz Częstochowa6-2
4.GKM Grudziądz4+4
5.truly.work Stal Gorzów Wlkp.4-10
6.Betard WTS Wrocław40
7.Speed Car Motor Lublin2-42
8.Get Well Toruń0-52

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. Adriana27

375 pkt.

2. adiik1990

365 pkt.

3. lukiUL

360 pkt.

4. kriss89

360 pkt.

5. dudi

360 pkt.

6. waski83

355 pkt.

7. master

355 pkt.

8. ditruel

355 pkt.

9. didi56

350 pkt.

10. JacekCh

350 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz