fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
El.SK: Komplet Krakowiaka w Bydgoszczy!
2019-04-16 19:24:47 / News
   Norbert Krakowiak z kompletem 15 punktów wygrał eliminacje Srebrnego Kasku rozegrane na torze w Bydgoszczy! Awansu do finału nie udało się wywalczyć Mateuszowi Tonderowi, który zdobył tylko 5 "oczek" i zajął ósme miejsce.


W Rawiczu nie poszło dwóm kolejnym młodzieżowcom Stelmetu Falubazu. Damian Pawliczak i Jakub Osyczka zdobyli zaledwie po 3 punkty.

Finał odbędzie się 2 maja w Krakowie.

Wyniki:

Krosno:

1. Patryk Rolnicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 13 (3,2,3,3,2)
3. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) - 12+3 (3,3,3,1,2)
4. Michał Gruchalski (forBet Włókniarz Częstochowa) - 12+2 (3,2,2,2,3)
---
5. Michał Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - 12+1 (2,3,2,2,3) - rezerwowy
---
6. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 10 (1,2,3,3,1)
7. Kamil Kiełbasa (Get Well Toruń) - 8 (2,3,0,2,1)
8. Mateusz Świdnicki (forBet Włókniarz Częstochowa) - 7 (1,1,2,3,0)
9. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) - 7 (2,1,2,2,d)
10. Patryk Zieliński (Wilki Krosno) - 6 (1,d,1,1,3)
11. Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) - 6 (2,2,1,d,1)
12. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) - 4 (0,1,1,t,2)
13. Eryk Borczuch (Orzeł Łódź) - 4 (0,1,1,d,2)
14. Bartosz Curzytek (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) - 2 (0,0,0,1,1)
15. Dawid Jona (PGG ROW Rybnik) - 1 (1,0,0,t,0)
16. Maciej Kuromonow (Speed Car Motor Lublin) - 0 (0,0,0,-,ns)
17. Kacper Gosik (Speed Car Motor Lublin)  - 0 (u,d)

Bieg po biegu:
1. (71,00) Rolnicki, Kiełbasa, Zieliński, Borczuch
2. (70,62) Lampart, Pióro, Jona, Kuromonow
3. (70,88) Wojdyło, Tudzież, Cierniak, Konieczny
4. (70,29) Gruchalski, M. Curzytek, Świdnicki, B. Curzytek
5. (71,44) M. Curzytek, Cierniak, Pióro, Zieliński (d4)
6. (69,65) Rolnicki, Gruchalski, Konieczny, Jona
7. (69,64) Wojdyło, Lampart, Borczuch, B. Curzytek
8. (71,41) Kiełbasa, Tudzież, Świdnicki, Kuromonow
9. (71,13) Wojdyło, Świdnicki, Zieliński, Jona
10. (69,82) Rolnicki, Pióro, Tudzież, B. Curzytek
11. (70,22) Cierniak, Gruchalski, Borczuch, Kuromonow
12. (70,44) Lampart, M. Curzytek, Konieczny, Kiełbasa
13. (70,88) Lampart, Gruchalski, Zieliński, Tudzież (d3)
14. (70,38) Rolnicki, M. Curzytek, Wojdyło, Gosik (u4)
15. (70,87) Świdnicki, Pióro, Borczuch (d3), Gosik (d4)
16. (70,44) Cierniak, Kiełbasa, B. Curzytek, Jona (t)
17. (73,25) Zieliński, Konieczny, B. Curzytek, Kuromonow
18. (70,14) Rolnicki, Lampart, Cierniak, Świdnicki
19. (72,53) M. Curzytek, Borczuch, Tudzież, Jona
20. (--,--) Gruchalski, Wojdyło, Kiełbasa, Pióro (d4)

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5.
21. (69,54) Wojdyło, Gruchalski, M. Curzytek

Rawicz:

1. Wiktor Trofimow jr - 14 (3,3,3,2,3)
2. Przemysław Liszka - 13 (1,3,3,3,3)
3. Jakub Miśkowiak - 12 (3,2,2,3,2)
4. Szymon Szlauderbach - 11 (2,3,2,2,2)
5. Kamil Wieczorek - 9 (3,3,3,0,0)
6. Mateusz Bartkowiak - 9 (2,2,2,1,2)
7. Kamil Nowacki - 8 (1,1,3,3,w)
8. Bartłomiej Kowalski - 8 (1,1,2,1,3)
9. Przemysław Giera - 7 (2,0,0,3,2)
10. Marek Lutowicz - 6 (0,2,0,1,3)
11. Kevin Fajfer - 6 (2,0,1,2,1)
12. Damian Stalkowski - 6 (0,2,1,2,1)
13. Sebastian Szostak - 3 (3,0,w,0,w)
14. Jakub Osyczka - 3 (1,w,1,0,1)
15. Damian Pawliczak - 3 (0,1,w,1,1)
16. Krzysztof Sadurski - 1 (0,1,0,0,0)
17. Mateusz Błażykowski - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Trofimow jr, Szlauderbach, Liszka, Sadurski
2. Miśkowiak, Giera, Kowalski, Lutowicz
3. Szostak, Fajfer, Nowacki, Stalkowski
4. Wieczorek, Bartkowiak, Osyczka, Pawliczak
5. Wieczorek, Lutowicz, Sadurski, Szostak
6. Trofimow jr, Miśkowiak, Pawliczak, Fajfer
7. Liszka, Bartkowiak, Nowacki, Giera
8. Szlauderbach, Stalkowski, Kowalski, Osyczka (w/u)
9. Nowacki, Miśkowiak, Osyczka, Sadurski
10. Trofimow jr, Bartkowiak, Stalkowski, Lutowicz
11. Liszka, Kowalski, Błażykowski (Szostak w/2xOst), Pawliczak (w/su)
12. Wieczorek, Szlauderbach, Fajfer, Giera
13. Giera, Stalkowski, Pawliczak, Sadurski
14. Nowacki, Trofimow jr, Kowalski, Wieczorek
15. Liszka, Fajfer, Lutowicz, Osyczka
16. Miśkowiak, Szlauderbach, Bartkowiak, Szostak
17. Kowalski, Bartkowiak, Fajfer, Sadurski
18. Trofimow jr, Giera, Osyczka, Szostak (w/u)
19. Liszka, Miśkowiak, Stalkowski, Wieczorek
20. Lutowicz, Szlauderbach, Pawliczak, Nowacki (w/u)

Bydgoszcz:

1. Norbert Krakowiak - 15 (3,3,3,3,3)
2. Rafał Karczmarz - 14 (3,3,2,3,3)
3. Igor Kopeć-Sobczyński - 13 (3,2,3,3,2)
4. Tomasz Orwat - 12 (2,2,3,2,3)
---
5. Marcin Kościelski - 10 +3 (3,2,1,2,2) - rezerwowy
---
6. Karol Żupiński - 10 +2 (2,3,3,1,1)
7. Marcin Turowski - 6 (2,1,1,2,d)
8. Mateusz Tonder - 5 (2,0,w,3,0)
9. Damian Lotarski - 5 (2,3)
10. Denis Zieliński - 5 (1,1,1,0,2)
11. Kamil Pytlewski - 5 (0,2,1,1,1)
12. Mateusz Jagła - 5 (1,1,0,2,1)
13. Kacper Pludra - 5 (1,1,2,u,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz - 4 (1,3,w,-,-)
15. Marcel Studziński - 3 (0,w,0,1,2)
16. Adrian Woźniak - 2 (0,0,2,0,d)
17. Filip Nizgorski - 1 (1,0)
18. Dominik Majchrzak - 0 (0,0,0,w,-)

Bieg po biegu:
1. (64,66) Kopeć-Sobczyński, Orwat, Bogdanowicz, Studziński
2. (64,69) Kościelski, Żupiński, Zieliński, Majchrzak
3. (65,19) Karczmarz, Turowski, Pludra, Pytlewski
4. (65,75) Krakowiak, Tonder, Jagła, Woźniak
5. (64,78) Karczmarz, Orwat, Zieliński, Woźniak
6. (65,58) Krakowiak, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Majchrzak
7. (65,15) Żupiński, Pytlewski, Jagła, Studziński (w)
8. (--,--) Bogdanowicz, Kościelski, Pludra, Tonder
9. (66,87) Orwat, Lotarski, Pytlewski, Majchrzak
10. (65,37) Kopeć-Sobczyński, Pludra, Zieliński, Jagła
11. (64,94) Krakowiak, Karczmarz, Kościelski, Studziński
12. (65,12) Żupiński, Woźniak, Turowski, Bogdanowicz (w)
13. (66,55) Krakowiak, Orwat, Żupiński, Pludra (u)
14. (66,34) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Pytlewski, Woźniak
15. (65,62) Tonder, Turowski, Studziński, Zieliński
16. (66,13) Karczmarz, Jagła, Nizgorski, Majchrzak (w)
17. (66,68) Orwat, Kościelski, Jagła, Turowski (d)
18. (65,17) Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Tonder
19. (66,88) Lotarski, Studziński, Pludra, Woźniak (d)
20. (65,84) Krakowiak, Zieliński, Pytlewski, Nizgorski

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. (64,66) Kościelski, Żupiński

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-08-23] Stal w barażach, Motor z utrzymaniem »
 •  [2019-08-23] Sława Falubazu - już jutro w Sławie! »
 •  [2019-08-22] Szwecja: 8 pkt. Protasiewicza, 5+2 Dudka »
 •  [2019-08-22] Awizowany skład Get Well Toruń »
 •  [2019-08-22] Awizowany skład Stelmetu Falubazu do Torunia »
 •  [2019-08-21] DMPJ: Wygrana Francepol Falubazu w Częstochowie »
 •  [2019-08-21] Szwecja: 13+1 Dudka, 9 Smolinskiego »
 •  [2019-08-21] Dudek zabrał głos w sprawie Lindgrena »
 •  [2019-08-21] W sobotę Grand Prix Challenge »
 •  [2019-08-20] Jensen znów najlepszy w Szwecji »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 14
(2019-08-23)
GKM-Speed Car Motor0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia0 : 0
Get Well-Stelmet Falubaz0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno29+168
2.Betard WTS Wrocław26+89
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra19+49
4.Forbet Włókniarz Częstochowa17-24
5.GKM Grudziądz13-16
6.Speed Car Motor Lublin11-40
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.10-70
8.Get Well Toruń3-155

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

900 pkt.

2. UFO1979

890 pkt.

3. Adriana27

875 pkt.

4. ditruel

875 pkt.

5. didi56

865 pkt.

6. Master_Osw

865 pkt.

7. master

865 pkt.

8. tad62

865 pkt.

9. azyga

865 pkt.

10. lomek3000

860 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz