Nasz provider

Aktualnosci
Rospiggarna Hallstavik mistrzem Szwecji!
2016-09-28 21:45:42 / News
   W środę rozegrany został finał szwedzkiej Elitserien. Mistrzem Szwecji została Rospiggarna Hallstavik, a wicemistrzem Dackarna Malilla. Patryk Dudek dla drużyny wicemistrzów wywalczył 8 punktów, a Jason Doyle w meczu finałowym zdobył 9 "oczek" i bonus.   [więcej...]
Nicki Pedersen zakończył rywalizację w GP
2016-09-28 16:26:30 / News
   Nicki Pedersen zrezygnował z dalszym startów w tegorocznym cyklu Grand Prix. Powodem tego jest kontuzja. Do końca turnieju zastępować będzie go Michael Jepsen Jensen. Pedersen nie zajmie miejsca w czołowej ósemce i będzie musiał liczyć na dziką kartę.
Lindbaeck kolejnym zawodnikiem Reszty Świata
2016-09-28 16:22:38 / News
   Za niespełna dwa tygodnie w Zielonej Górze rozegrany zostanie mecz towarzyski. Poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który wystartuje w drużynie Reszty Świata, a będzie nim Antonio Lindbaeck.   [więcej...]
S. Dudek: Rozmawialiśmy z klubem
2016-09-27 22:56:30 / News
   Patrykowi Dudkowi wygasa w tym roku umowa z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. "Duzers" jest blisko podpisania nowego kontraktu.   [więcej...]
Szwecja: 11+3 Dudka, 8+1 Doyle
2016-09-27 22:31:39 / News
   Patryk Dudek poprowadził Dackarnę Malilla do zwycięstwa w pierwszym finale szwedzkiej Elitserien. Drużyna "Duzersa" pokonała 48:42 Rospiggarnę Hallstavik, a on zdobył 11 punktów z trzema bonusami. 8 "oczek" z bonusem dla Rospiggarny zdobył Jason Doyle.   [więcej...]
J. Doyle: Był to bardzo długi i ciężki sezon
2016-09-27 19:37:28 / News
   Jason Doyle ma za sobą fenomenalny sezon w barwach Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Australijczyk dobrze czuje się w Zielonej Górze. Jasonowi wygasa kontrakt, ale wszystko stoi na dobrej drodze, aby "Doyley" został na dłużej w Falubazie.   [więcej...]
Vaculik drugim zawodnikiem Reszty Świata
2016-09-27 19:27:14 / News
   We wtorek poznaliśmy drugiego zawodnika, który wystąpi 9 października w Zielonej Górze. Obok Emila Sajfutdinova wystąpi Martin Vaculik.   [więcej...]
PePe: Nie wyobrażam sobie składu bez Patryka
2016-09-27 18:23:06 / News
   - Moim marzeniem jest, żeby ta drużyna została zatrzymana i zachowana na rok 2017 - mówi o składzie Ekantor.pl Falubazu kapitan drużyny, Piotr Protasiewicz.   [więcej...]
Znamy pierwszego zawodnika Reszty Świata
2016-09-26 19:47:08 / News
   9 października w Zielonej Górze rozegrany zostanie mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją Polski a Resztą Świata. W poniedziałek poznaliśmy pierwszego zawodnika, który wystąpi przeciwko Polakom, a będzie nim Emil Sajfutdinov.   [więcej...]
P.Protasiewicz: Dedykujemy medal kibicom (video)
2016-09-26 18:16:40 / Wideo
   - Nie pamiętam jaki medal był rok temu czy dwa lata temu. Chyba nie było... Cieszę się bardzo. Dedykujemy ten medal kibicom. Mieliśmy w nich wielkie wsparcie - powiedział po zdobyciu brązowego medalu kapitan Ekantor.pl Falubazu, Piotr Protasiewicz. Zobacz wywiad z "PePe"!   [więcej...]
Mecz o brąz Falubaz - Sparta (zdjęcia)
2016-09-26 16:15:20 / Galeria
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedzielnego meczu o brązowy medal Ekantor.pl Falubazem a Betardem Spartą Wrocław. Pojedynek na torze przy W69 zakończył się wygraną zielonogórskich żużlowców, którzy odebrali na podium brązowe medale.   [więcej...]
J. Hampel: Zapominam o tej kontuzji
2016-09-26 15:52:48 / News
   Jarek Hampel w niedzielnym spotkaniu wywalczył 5 punktów i bonus. Jarek po zakończonym spotkaniu ocenił swój powrót do ścigania. "Mały" myśli także przygotowaniach do sezonu 2017.   [więcej...]
Loktaev jeździł w Rybniku
2016-09-26 15:31:37 / News
   Aleksandra Loktaeva zabrakło podczas niiedzielnej dekoracji brązowych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski 2016. "Sasza" w tym czasie jeździł w Rybniku. W zawodach wywalczył tylko 3 punkty i bonus.   [więcej...]
ROW Rybnik z nowymi kontraktami
2016-09-26 15:27:09 / News
   Działacze ROW-u Rybnik budują skład na kolejny sezon. W niedzielę klub podpisał trzy nowe kontrakty z zawodnikami. Umowę z klubem przedłużył Kacper Woryna, Max Fricke i Grigorij Laguta.
Co ze składem na przyszły sezon?
2016-09-26 15:24:29 / News
   Zielonogórzanie zakończyli sezon 2016 z brązowym krążkiem. Kilku zawodnikom kończą się kontrakty. Prezes Zdzisław Tymczyszyn wielokrotnie powtarzał, że nie chce rewolucji w składzie na przyszły rok.   [więcej...]

Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | domy pasywne zielona góra