2014-10-24 11:50:18 / News
   Nie mniej ciekawie niż sezon, zapowiada się okres transferowy. Najnowsze wieści dotyczą Torunia. "Anioły" zainteresowane są pozyskaniem Kacpra Gomólskiego.   [więcej...]
Sezon Krzysztofa Kasprzaka
2014-10-24 11:50:02 / News
   Sezon 2014 bez wątpienia należał do Krzysztofa Kasprzaka. W klasyfikacji średnich biegopunktowych Enea Ekstraligi tegoroczny srebrny medalista Grand Prix zajął drugie miejsce za Gregiem Hancockiem. Ojciec Krzysztofa, Zenon Kasprzak, wygrał klasyfikację indywidualną w 1988 roku ze średnią 2,732. Teraz syn uzyskał wynik 2,310.   [więcej...]
Marek Cieślak odchodzi z Tarnowa
2014-10-23 21:50:46 / News
   Marek Cieślak nie będzie już trenerem drużyny z Tarnowa. Po wywalczeniu brązowego medalu z "Jaskółkami" szkoleniowiec odchodzi.   [więcej...]
Grand Prix na Stadionie Narodowym 25 kwietnia!
2014-10-23 11:10:23 / News
   Wielki żużel zawita do Warszawy! W 2015 roku na Stadionie Narodowym odbędzie się turniej Grand Prix. Jego datę wyznaczono na 25 kwietnia.   [więcej...]
Oglądalność Enea Ekstraligi w nc+
2014-10-23 11:09:54 / News
   Wszystkie tegoroczne transmisje z meczów Enea Ekstraligi obejrzało na platformie nc+ łącznie około 3 milionów kibiców. Średnia widownia meczów Enea Ekstraligi w nSport+ wyniosła w obecnym sezonie aż 128 tys. i była o ponad 45 proc. wyższa od ubiegłorocznej.   [więcej...]
Daniel Mackiewicz najlepszy w tegorocznym Typerze!
2014-10-23 11:09:24 / News
   Daniel Mackiewicz triumfatorem tegorocznej edycji Żużlowego Typera MotorSportWash! Zwycięzca całorocznej zabawy zgromadził na swoim koncie 1025 punktów!   [więcej...]
A.Witkowski: Nie będzie licencji warunkowych
2014-10-22 15:59:27 / News
   Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego, mówi że w tym roku proces licencyjny będzie wyjątkowo surowy. - Chciałbym podkreślić, że nikt nie ma licencji i wszyscy się dopiero o nią ubiegają – mówi Witkowski. – I koniec sytuacji z odwołaniami do prezydium PZM. Nie będzie żadnych licencji warunkowych - dodaje prezes.   [więcej...]
Stawka większa niż mecz
2014-10-22 12:46:45 / News
   W sobotę o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego dojdzie do hitowego starcia w lubuskiej 4. lidze. KSF Zielona Góra podejmie Ilankę Rzepin.   [więcej...]
Dudek znów na torze! Zobacz to! (zdjęcia)
2014-10-21 20:36:21 / Galeria
   Patryk Dudek znów na torze! Wprawdzie nie na żużlowym, ale jazda była przednia! Zobacz zdjęcia z turnieju speedrowerowego, w którym żużlowcy zmierzyli się z kibicami. Przejdź do  galerii - » KLIKNIJ TUTAJ «   [więcej...]
Zobacz stadion przy W69
2014-10-21 13:23:13 / News
   Zielonogórski Klub Żużlowy po zakończeniu sezonu 2014 zaprasza do zwiedzania stadionu, a właściwie najciekawszych jego miejsc i zakątków. Wieżyczka sędziowska, park maszyn, loża Vip czy warsztat...Kevlar, motor żużlowy, puchary, to wszystko zobaczyć można podczas wizyty na SPAR Arenie.   [więcej...]
Poole Pirates mistrzem Wlk. Brytanii
2014-10-21 08:56:18 / News
   Ekipa Poole Pirates została mistrzem Elite League. "Piraci" po raz drugi pokonali Coventry Bees - 53:37 i triumfując w dwumeczu 90:71 zdobyli mistrzowski tytuł.  Liderami mistrzów byli Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki.   [więcej...]
Patryk Dudek i Kacper Rogowski znów na torze!
2014-10-21 08:52:26 / News
   We wtorek o godzinie 18:00 na torze speedrowerowym przy ulicy Wyszyńskiego 101 odbędą się zawody towarzyskie, gdzie naprzeciw siebie staną żużlowcy i kibice. Na torze będzie można zobaczyć Patryka Dudka i Kacpra Rogowskiego!   [więcej...]
Upadek Jonssona w 16. biegu WSL (video)
2014-10-20 14:37:07 / Wideo
   Pechowo zakończył udział w turnieju World Speedway League Andreas Jonsson. Szwed, który był najlepszym zawodnikiem SPAR Falubazu w 16. biegu zanotował groźny upadek spowodowany przez Petera Kildemanda. Zobacz tę kraksę "AJ-a".   [więcej...]
ZOBACZ KONIECZNIE: Zdjęcia z WSL
2014-10-20 12:21:23 / Galeria
   W sobotni wieczór na torze przy ul. Wrocławskiej rozegrany został turniej World Speedway League. Zobacz zdjęcia z tej imprezy, zdjęcia z upadku Andreasa Jonssona i fotografie podprowadzających!   [więcej...]
J.Hampel: Chciałem pojechać lepiej
2014-10-20 11:50:19 / News
   Tylko 5 punktów w sobotnich zawodach World Speedway League zdobył Jarosław Hampel. SPAR Falubaz zdobył brązowy medal w tej imprezie. - Chciałem pojechać lepiej, przyznam szczerze, że zależało mi na lepszym wyniku - przyznał Hampel.   [więcej...]

Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl

Polecane linki: kostka brukowa | katalog stron seo | sport zielona góra