Nasz provider

Aktualnosci
DPŚ: Dania w finale
2014-07-29 22:02:15 / News
   Reprezentacja Danii wywalczyła awans do finału Drużynowego Pucharu Świata. Duńczycy wygrali drugi z półfinałów rozegrany na torze w szwedzkim Vastervik. Szwecja i Czechy swojej szansy na awans do sobotniego finału w Bydgoszczy poszukają w czwartkowym barażu.   [więcej...]
2. msc. Zgardzińskiego w Gnieźnie
2014-07-29 22:01:52 / News
   We wtorek w Gnieźnie odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Z dobrej strony zaprezentował się w zawodach Alex Zgardziński. Junior SPAR Falubazu zdobył 11 punktów i zajął drugie miejsce. Z kompletem 15 punktach w turnieju zwyciężył Adrian Gała.   [więcej...]
Wtorkowy trening SPAR Falubazu (zdjęcia)
2014-07-29 20:26:22 / Galeria
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wtorkowego treningu SPAR Falubazu. W zajęciach na torze uczestniczyli m.in. Piotr Protasiewicz i Klaudia Szmaj. Przejdź do  galerii - » KLIKNIJ TUTAJ «   [więcej...]
DPŚ: Dziś drugi półfinał w Vastervik
2014-07-29 15:17:38 / News
   Dziś drugi z półfinałów Drużynowego Pucharu Świata. Turniej w szwedzkim Vastervik rozpocznie się o godzinie 19.00, a udział w nim oprócz gospodarzy wezmą reprezentacje Czech, Łotwy i Danii.   [więcej...]
Wygraj wejście na mecz z Unią i wizytę w parkingu!
2014-07-29 13:06:30 / News
   3 sierpnia SPAR Falubaz podejmować będzie Fogo Unię Leszno. Tylko u nas konkurs, w którym do wygrania jest wejście na ten pojedynek z wstępem do parkingu! Spotkaj się z żużlowcami obu ekip! Weź udział w konkursie - wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.   [więcej...]
Iversen z dziką kartą na turniej SEC w Holsted
2014-07-29 11:45:02 / News
   Niels Kristian Iversen otrzymał od organizatorów Speedway European Championships dziką kartę na zawody trzeciej rundy Indywidualnych Mistrzostwa Europy, które odbędą się już 9. sierpnia w duńskim Holsted. Rezerwowymi będą Patrick Hougaard oraz Rasmus Jensen.
6. sierpnia Liga Juniorów w Zielonej Górze
2014-07-29 10:54:32 / News
   6. sierpnia młodzieżowe zawody w Zielonej Górze. Na torze przy ul. Wrocławskiej 69 odbędzie się 6. runda Ligi Juniorów.   [więcej...]
Mecz w Toruniu o godzinie 16.30
2014-07-29 09:51:45 / News
   10 sierpnia rozegrane zostaną pojedynki 12. rundy Enea Ekstraligi. SPAR Falubaz zmierzy się w Toruniu z Unibaksem. Początek tego spotkania wyznaczono na godzinę 16.30.   [więcej...]
Piknik z Falubazem w Mostkach (video)
2014-07-29 09:23:30 / Wideo
   Jak co roku do Mostek na Piknik z Falubazem przyjechało wielu fanów. Zobacz jak przebiegało spotkanie kibiców z żużlowcami.   [więcej...]
Zgrupowanie kadry przed DPŚ
2014-07-29 09:22:58 / News
   W dniach 27-28 lipca w Hotelu Spa Irena Eris Wzgórza Dylewskie nieopodal Grunwaldu odbyło się krótkie zgrupowanie żużlowej reprezentacji Polski przed finałem Drużynowego Pucharu Świata. W zgrupowaniu zorganizowanym przez GKSŻ udział wzięli: Krzysztof Buczkowski, Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej i Piotr Protasiewicz wraz z trenerem Markiem Cieślakiem.   [więcej...]
El. IMP: Piotr Pawlicki najlepszy w Rawiczu
2014-07-29 09:22:39 / News
   Poniedziałkowy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski wyłonił ostatnich finalistów zielonogórskiego turnieju. Zmagania w Rawiczu z kompletem 15 punktów wygrał Piotr Pawlicki. W finale pojadą także Bartosz Zmarzlik, Norbert Kościuch, Krystian Pieszczek, Piotr Świderski, Tobiasz Musielak i Kacper Gomólski.   [więcej...]
Hampel pościga się na Stadionie Narodowym!
2014-07-28 14:22:13 / News
   Jarosław Hampel oraz Emil Sayfutdinov to kolejni mistrzowie kierownicy, którzy potwierdzili swój udział w VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym. Wykorzystując ziemną budowę toru, na płycie Stadionu powstanie specjalna pętla przygotowana do wyścigu żużlowego. Będzie to debiut czarnego sportu na największej arenie sportowej w Polsce!   [więcej...]
Dudek nie pojedzie w półfinale IMP w Rawiczu
2014-07-28 09:00:22 / News
   W poniedziałkowe popołudnie w Rawiczu odbędzie się zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach nie wystartuje Patryk Dudek.   [więcej...]
El. IMP: Jabłoński w finale, Adamczewski rezerwowy
2014-07-27 20:04:40 / News
   Krzysztof Jabłoński wywalczył awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Zielonej Górze. Jeździec SPAR Falubazu zdobył 11 punktów i zajął czwarte miejsce w półfinale w Opolu. Z dorobkiem 13 punktów zawody wygrał Grzegorz Zengota. Rezerwowym w zielonogórskim finale będzie Kamil Adamczewski, który wywalczył 10 "oczek" i zajął piąte miejsce.   [więcej...]

Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl

Polecane linki: kostka brukowa | katalog stron seo | sport zielona góra