fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Terminarz
KOLEJKA NR 1
(2019-04-05)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
05.04

RM Solar Falubaz Zielona Góra-eWinner Apator Toruń
05.04

Motor Lublin-MRGARDEN GKM Grudziądz
07.04

Fogo Unia Leszno-Betard Sparta Wrocław
07.04



KOLEJKA NR 2
(2019-04-12)
MRGARDEN GKM Grudziądz-Eltrox Włókniarz Częstochowa
12.04

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Motor Lublin
12.04

Betard Sparta Wrocław-RM Solar Falubaz Zielona Góra
14.04

eWinner Apator Toruń-Fogo Unia Leszno
14.04



KOLEJKA NR 3
(2019-04-26)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-MRGARDEN GKM Grudziądz
26.04

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Motor Lublin
26.04

Fogo Unia Leszno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
28.04

Betard Sparta Wrocław-eWinner Apator Toruń
28.04



KOLEJKA NR 4
(2019-05-03)
Motor Lublin-Fogo Unia Leszno
03.05

MRGARDEN GKM Grudziądz-Betard Sparta Wrocław
03.05

eWinner Apator Toruń-Eltrox Włókniarz Częstochowa
05.05

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RM Solar Falubaz Zielona Góra
05.05



KOLEJKA NR 5
(2019-05-10)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Motor Lublin
10.05

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Betard Sparta Wrocław
17.05

MRGARDEN GKM Grudziądz-eWinner Apator Toruń
16.06

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno
12.05



KOLEJKA NR 6
(2019-05-24)
Motor Lublin-eWinner Apator Toruń
24.05

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-MRGARDEN GKM Grudziądz
24.05

Fogo Unia Leszno-RM Solar Falubaz Zielona Góra
26.05

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Betard Sparta Wrocław
26.05



KOLEJKA NR 7
(2019-05-31)
eWinner Apator Toruń-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
31.05

Betard Sparta Wrocław-Motor Lublin
31.05

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Eltrox Włókniarz Częstochowa
02.06

MRGARDEN GKM Grudziądz-Fogo Unia Leszno
02.06



KOLEJKA NR 8
(2019-06-07)
Motor Lublin-Betard Sparta Wrocław
07.06

Fogo Unia Leszno-MRGARDEN GKM Grudziądz
07.06

Eltrox Włókniarz Częstochowa-RM Solar Falubaz Zielona Góra
09.06

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-eWinner Apator Toruń
09.06



KOLEJKA NR 9
(2019-06-21)
eWinner Apator Toruń-Motor Lublin
21.06

Betard Sparta Wrocław-Eltrox Włókniarz Częstochowa
23.06

MRGARDEN GKM Grudziądz-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
21.06

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno
23.06



KOLEJKA NR 10
(2019-06-28)
eWinner Apator Toruń-MRGARDEN GKM Grudziądz
28.06

Motor Lublin-RM Solar Falubaz Zielona Góra
30.06

Fogo Unia Leszno-Eltrox Włókniarz Częstochowa
28.06

Betard Sparta Wrocław-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
30.06



KOLEJKA NR 11
(2019-07-26)
Fogo Unia Leszno-Motor Lublin
26.07

Betard Sparta Wrocław-MRGARDEN GKM Grudziądz
26.07

Eltrox Włókniarz Częstochowa-eWinner Apator Toruń
28.07

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
28.07



KOLEJKA NR 12
(2019-08-02)
Motor Lublin-Eltrox Włókniarz Częstochowa
02.08

MRGARDEN GKM Grudziądz-RM Solar Falubaz Zielona Góra
02.08

eWinner Apator Toruń-Betard Sparta Wrocław
04.08

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno
04.08



KOLEJKA NR 13
(2019-08-09)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-MRGARDEN GKM Grudziądz
09.08

Fogo Unia Leszno-eWinner Apator Toruń
09.08

Motor Lublin-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
11.08

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Betard Sparta Wrocław
11.08



KOLEJKA NR 14
(2019-08-23)
MRGARDEN GKM Grudziądz-Motor Lublin
23.08

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Eltrox Włókniarz Częstochowa
23.08

eWinner Apator Toruń-RM Solar Falubaz Zielona Góra
25.08

Betard Sparta Wrocław-Fogo Unia Leszno
25.08



KOLEJKA NR 15
(2019-09-01)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Betard Sparta Wrocław


KOLEJKA NR 16
(2019-09-08)
Fogo Unia Leszno-Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław-RM Solar Falubaz Zielona Góra


KOLEJKA NR 17
(2019-09-13)
Betard Sparta Wrocław-Fogo Unia Leszno
Eltrox Włókniarz Częstochowa-RM Solar Falubaz Zielona Góra


KOLEJKA NR 18
(2019-09-22)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Eltrox Włókniarz Częstochowa
Fogo Unia Leszno-Betard Sparta Wrocław


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.RM Solar Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.MRGARDEN GKM Grudziądz10-102
8.PGG ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. marekh

835 pkt.

2. Strong70KSF

825 pkt.

3. gringo

800 pkt.

4. krymek21

800 pkt.

5. gabio

795 pkt.

6. gregi

795 pkt.

7. RadioIndex

790 pkt.

8. marioo92

790 pkt.

9. ScorrpionZG

785 pkt.

10. Fanatycy13

785 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz