fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Terminarz
KOLEJKA NR 1
(2020-06-12)
Betard Sparta Wrocław-Motor Lublin
12.06

Eltrox Włókniarz Częstochowa-MRGARDEN GKM Grudziądz
15.06

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno
14.06

PGG ROW Rybnik-RM Solar Falubaz Zielona Góra
14.06



KOLEJKA NR 2
(2020-06-19)
Fogo Unia Leszno-Betard Sparta Wrocław
22.06

MRGARDEN GKM Grudziądz-PGG ROW Rybnik
23.06

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Eltrox Włókniarz Częstochowa
22.06

Motor Lublin-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
21.06



KOLEJKA NR 3
(2020-06-26)
Fogo Unia Leszno-Motor Lublin
26.06

RM Solar Falubaz Zielona Góra-MRGARDEN GKM Grudziądz
26.06

PGG ROW Rybnik-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
28.06

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Betard Sparta Wrocław
28.06



KOLEJKA NR 4
(2020-07-03)
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Eltrox Włókniarz Częstochowa
przerwany przy stanie 32:28

Motor Lublin-PGG ROW Rybnik
03.07

Betard Sparta Wrocław-RM Solar Falubaz Zielona Góra
05.07

MRGARDEN GKM Grudziądz-Fogo Unia Leszno
05.07



KOLEJKA NR 5
(2020-07-10)
Betard Sparta Wrocław-MRGARDEN GKM Grudziądz
10.07

PGG ROW Rybnik-Fogo Unia Leszno
10.07

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
12.07

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Motor Lublin
12.07



KOLEJKA NR 6
(2020-07-17)
PGG ROW Rybnik-Eltrox Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin-MRGARDEN GKM Grudziądz
17.07

Fogo Unia Leszno-RM Solar Falubaz Zielona Góra
28.07

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Betard Sparta Wrocław


KOLEJKA NR 7
(2020-07-24)
Betard Sparta Wrocław-PGG ROW Rybnik
24.07

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Motor Lublin
24.07

MRGARDEN GKM Grudziądz-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
26.07

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno
26.07



KOLEJKA NR 8
(2020-07-31)
Fogo Unia Leszno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
31.07

RM Solar Falubaz Zielona Góra-PGG ROW Rybnik
31.07

MRGARDEN GKM Grudziądz-Eltrox Włókniarz Częstochowa
02.08

Motor Lublin-Betard Sparta Wrocław
02.08



KOLEJKA NR 9
(2020-08-07)
PGG ROW Rybnik-MRGARDEN GKM Grudziądz
07.08

Eltrox Włókniarz Częstochowa-RM Solar Falubaz Zielona Góra
07.08

Betard Sparta Wrocław-Fogo Unia Leszno
09.08

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Motor Lublin
09.08



KOLEJKA NR 10
(2020-08-14)
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-PGG ROW Rybnik
14.08

Motor Lublin-Fogo Unia Leszno
14.08

Betard Sparta Wrocław-Eltrox Włókniarz Częstochowa
16.08

MRGARDEN GKM Grudziądz-RM Solar Falubaz Zielona Góra
16.08



KOLEJKA NR 11
(2020-08-21)
Fogo Unia Leszno-MRGARDEN GKM Grudziądz
21.08

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
21.08

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Betard Sparta Wrocław
23.08

PGG ROW Rybnik-Motor Lublin
23.08



KOLEJKA NR 12
(2020-08-28)
Fogo Unia Leszno-PGG ROW Rybnik
31.08

Motor Lublin-Eltrox Włókniarz Częstochowa
31.08

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RM Solar Falubaz Zielona Góra
30.08

MRGARDEN GKM Grudziądz-Betard Sparta Wrocław
Mecz przełożony na 09.09



KOLEJKA NR 13
(2020-09-04)
MRGARDEN GKM Grudziądz-Motor Lublin
Mecz przełożony na 08.09.2020

PGG ROW Rybnik-Eltrox Włókniarz Częstochowa
Zamiana gospodarzy ze wględu na zły stan toru w Częstochowie.

Betard Sparta Wrocław-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.
06.09

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno
06.09



KOLEJKA NR 14
(2020-09-11)
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-MRGARDEN GKM Grudziądz
24.08

PGG ROW Rybnik-Betard Sparta Wrocław
14.09

Fogo Unia Leszno-Eltrox Włókniarz Częstochowa
13.09

Motor Lublin-RM Solar Falubaz Zielona Góra
13.09



KOLEJKA NR 15
(2020-09-20)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Betard Sparta Wrocław


KOLEJKA NR 16
(2020-09-27)
Fogo Unia Leszno-RM Solar Falubaz Zielona Góra
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Betard Sparta Wrocław


KOLEJKA NR 17
(2020-10-04)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Betard Sparta Wrocław
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno


KOLEJKA NR 18
(2020-10-11)
Betard Sparta Wrocław-RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.RM Solar Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.MRGARDEN GKM Grudziądz10-102
8.PGG ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. marekh

835 pkt.

2. Strong70KSF

825 pkt.

3. gringo

800 pkt.

4. krymek21

800 pkt.

5. gabio

795 pkt.

6. gregi

795 pkt.

7. RadioIndex

790 pkt.

8. marioo92

790 pkt.

9. ScorrpionZG

785 pkt.

10. Fanatycy13

785 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz