fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Terminarz
KOLEJKA NR 1
(2020-07-11)
Orzeł ŁódĽ-Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń-Car Gwarant Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Unia Tarnów


KOLEJKA NR 2
(2020-07-18)
Unia Tarnów-eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Orzeł ŁódĽ
Car Gwarant Start Gniezno-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk


KOLEJKA NR 3
(2020-07-25)
Unia Tarnów-Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń-Orzeł ŁódĽ
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Car Gwarant Start Gniezno


KOLEJKA NR 4
(2020-08-01)
Orzeł ŁódĽ-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Start Gniezno-Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils-eWinner Apator Toruń


KOLEJKA NR 5
(2020-08-03)
Unia Tarnów-Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł ŁódĽ


KOLEJKA NR 6
(2020-08-08)
Orzeł ŁódĽ-Car Gwarant Start Gniezno
eWinner Apator Toruń-Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils-Abramczyk Polonia Bydgoszcz


KOLEJKA NR 7
(2020-08-15)
Unia Tarnów-Orzeł ŁódĽ
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-eWinner Apator Toruń
Car Gwarant Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów


KOLEJKA NR 8
(2020-08-22)
Orzeł ŁódĽ-Unia Tarnów
eWinner Apator Toruń-Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils-Car Gwarant Start Gniezno


KOLEJKA NR 9
(2020-08-29)
Unia Tarnów-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils
Car Gwarant Start Gniezno-Orzeł ŁódĽ
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-eWinner Apator Toruń


KOLEJKA NR 10
(2020-09-05)
Orzeł ŁódĽ-Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-eWinner Apator Toruń
Car Gwarant Start Gniezno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils-Unia Tarnów


KOLEJKA NR 11
(2020-09-12)
Unia Tarnów-Car Gwarant Start Gniezno
eWinner Apator Toruń-Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-Orzeł ŁódĽ
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Abramczyk Polonia Bydgoszcz


KOLEJKA NR 12
(2020-09-19)
Lokomotiv Daugavpils-Car Gwarant Start Gniezno
Unia Tarnów-Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł ŁódĽ
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-eWinner Apator Toruń


KOLEJKA NR 13
(2020-09-26)
Orzeł ŁódĽ-Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń-Unia Tarnów
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów-Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils


KOLEJKA NR 14
(2020-10-03)
Unia Tarnów-Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Car Gwarant Start Gniezno-eWinner Apator Toruń
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł ŁódĽ


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 16
(2020-09-27)

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.RM Solar Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.MRGARDEN GKM Grudziądz10-102
8.PGG ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. Strong70KSF

770 pkt.

2. marekh

755 pkt.

3. krymek21

730 pkt.

4. gabio

725 pkt.

5. gringo

725 pkt.

6. RadioZachod

720 pkt.

7. gregi

715 pkt.

8. RadioIndex

715 pkt.

9. master

705 pkt.

10. andrzej.b11

700 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz