fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2012-04-09)
Polonia Bydgoszcz-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra52 : 38
Polonia: Sajfutdinov 14, Łaguta 4+1, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Buczkowski 10, Curyło 1, Woźniak 9+2; Falubaz: Jonsson 11, Jabłoński 2+1, Protasiewicz 6, Jankowski 1, Holta 1+1, Dudek 15, Strzelec 2.

Fogo Unia Leszno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unia: Hampel 11, Adamczewski 0, Prz. Pawlicki 10+1, Baliński 0, Batchelor 6+2, Musielak 11+3, Pi.Pawlicki 11; Włókniarz: Harris 7, Jabłoński 3, Łaguta 16+1, Zengota 4+1, Nermark 9, Czaja 1, Bubel 0.

Unia Tarnów-Betard WTS Wrocław61 : 29
Tauron: Hancock 13+1, Lapmart 2+1, Madsen 10+2, Vaculik 11+2, Kołodziej 14, Gomólski 5, Janowski 6+3; Sparta: Ułamek 8+1, Klindt 6, Jędrzejak 4, Woffinden 5, Lindgren 3, Dolny 3+1, Gradka 0

Wybrzeże Gdańsk-Stal Rzeszów51 : 39
Lotos: Jonasson 9+1, Świderski ZZ, Chrzanowski 10+2, Bogdanow 7+3, Pedersen 16, Pieszczek 6+1, Szymko 3+1

Stal Gorzów Wlkp.-Get Well Toruń57 : 33
Stal: Gollob 12+2, Jensen 5+1, Zagar 10+1, Iversen 13+2, Kasprzak 7+1, Cyfer 1, Zmarzlik 9; Unibax: Miedziński 7, Lampkowski 0, Holder 10+1, Ward 9, Sullivan 4, E.Pulczyński 3+1, K.Pulczyński 0.



KOLEJKA NR 2
(2012-04-15)
Get Well Toruń-Wybrzeże Gdańsk63 : 27
Unibax: Holder 14+1, Ward 9+3, Miedziński 12+1, Czerwiński 6+1, Sullivan 12+2, K.Pulczyński 4+2, E.Pulczyński 6; Lotos: Jonasson 6, Brzozowski 1, Chrzanowski 1, Bogdanow 3, Pedersen 12, Pieszczek 3+1, Szymko 1.

Betard WTS Wrocław-Stal Gorzów Wlkp.43 : 47
Betard: Woffinden 5+1, Ułamek 10+1, Jędrzejak 13+1, Lindgren 7+2, Andersson 1, Dolny 0, Malitowski 7; Stal: Kasprzak 4+1, Jensen 7, Zagar 7+2, Iversen 8+2, Gollob 14, Cyfer 2+1, Zmarzlik 5+1.

Stal Rzeszów-Fogo Unia Leszno45 : 45
PGE: Walasek 10+1, Kuciapa 5, Okoniewski 14, Richardson 2+1, Crump 10, Michalski 1, Sówka 3; Unia: Pavlic 8+3, Batchelor 9+1, Prze.Pawlicki 6, Adamczewski 5+1, Hampel 10, Pio.Pawlicki 4+1, Musielak 3.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Polonia Bydgoszcz50 : 40
CKM: Zengota 10+1, Harris 0, G.Łaguta 11, Jabłoński 10+2, Nermark 10+1, Łęgowik 1, Czaja 8+2; Polonia: Gapiński 7, Kościecha 1+1, Sajfutdinov 8+2, A.Łaguta 4, Buczkowski 16, Woźniak 2, Curyło 2.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów45 : 45
Falubaz: Jonsson 10, Jabłoński 5+1, Protasiewicz 6+3, Loktajev 7+1, Davidsson 1, Strzelec 2, Dudek 14; Azoty: Hancock 14, Lampart 0, Madsen 10+1, Vaculik 4, Kołodziej 12, Gomólski 3, Janowski 2.



KOLEJKA NR 3
(2012-04-22)
Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra39 : 51
Unibax: Holder 8, Ward 10+1, Miedziński 5+1, Ząbik 0, Sullivan 11+1, K.Pulczyński 2, E.Pulczyński 3+2; Falubaz: Jonsson 12+1, Loktajev 9+1, Davidsson 4, Holta 10+1, Protasiewicz 5+1, Dudek 10+2, Strzelec 1.

Fogo Unia Leszno-Betard WTS Wrocław52 : 38
Unia: Hampel 13, Musielak 3+1, Prz.Pawlicki 10, Batchelor 4+2, Pavlic 12, Adamczewski 5+1, Pio.Pawlicki 5+1; Betard: Ułamek 1, Klindt 10, Jędrzejak 10, Woffinden 9+1, Lindgren 7+1, Dolny 0, Kociemba 1.

Unia Tarnów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 40
Tauron: Hancock 10+1, Jamróg 5, Madsen 11+2, Vaculik 11+1, Kołodziej 6, Gomólski 1, Janowski 6+2; CKM: Harris 6, Jabłoński 0, Łaguta 11, Zengota 9+2, Nermark 7, Czaja 6+1, Łęgowik 1.

Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz43 : 47
Lotos: Jonasson 7+1, Świderski ZZ, Chrzanowski 7+1, Gafurov 7+1, Pedersen 18, Pieszczek 4+1, Szymko 0; Polonia: Gapiński ZZ, Kościecha 4+1, Saifutdinov 10+1, Łaguta 8+1, Buczkowski 13+1, Woźniak 5+1, Curyło 7+1.

Stal Gorzów Wlkp.-Stal Rzeszów53 : 37
Stal: Gollob 3+1, Jensen 8+2, Zagar 11+2, Iversen 11+1, Kasprzak 14, Cyfer 1, Zmarzlik 5; PGE: Walasek 11, Kuciapa 0, Okoniewski 8, Richardson 3+1, Crump 11+1, Sówka 4, Michalski 0.



KOLEJKA NR 4
(2012-05-06)
Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów43 : 46
Polonia: Sajfutdinov 11+1, Łaguta 3, Gapiński 5+1, Kościecha 9+1, Buczkowski 9, Curyło 5, Woźniak 1+1; Tauron: Hancock 13, Jamróg 0, Madsen 9, Vaculik 4+2, Kołodziej 10+1, Janowski 9+1, Gomólski 1.

Betard WTS Wrocław-Wybrzeże Gdańsk52 : 38
Betard: Woffinden 11+1, Klindt ZZ, Jędrzejak 14+1, Lindgren 9+2, Ułamek 6, Dolny 2, Malitowski 10; Lotos: Jonasson 11+1, Brzozowski 0, Chrzanowski 4, Bogdanow 3, Pedersen 17, Pieszczek 3+1, Szymko 0.

Stal Rzeszów-Get Well Toruń48 : 42
Marma: Walasek 12, Lahti 0, Okoniewski 6+2, Kylmaekorpi 10+1, Crump 11, Adamczak 2, Sówka 7+1; Unibax: Holder 18, Ward ZZ, Miedziński 8, Czerwiński 1+1, Sullivan 9, E.Pulczyński 5, K.Pulczyński 1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów Wlkp.32 : 58
CKM: Zengota 2+1, Bjerre 8, Łaguta 10, Jabłoński 1, Nermark 9, Łęgowik 1, Czaja 1; Stal: Kasprzak 9+1, Jensen 11+2, Zagar 7+2, Iversen 10+1, Gollob 9+2, Cyfer 2+1, Zmarzlik 10.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno51 : 39
Falubaz: Jonsson 13+1, Loktaev 4+2, Davidsson 3, Holta 7+1, Protasiewicz 11+1, Strzelec 1, Dudek 12+1; Unia: Hampel 13, Adamczewski 0, Prz.Pawlicki 4+3, Baliński 9, Pavlic 1, Pio.Pawlicki 7+2, Musielak 5



KOLEJKA NR 5
(2012-05-13)
Get Well Toruń-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Unibax: Holder 10+2, Miedziński 10+1, Ward 11+1, Czerwiński 0, Sullivan 13+1, K.Pulczyński 1, E.Pulczyński 6; Polonia: Sajfutdinov 14+1, Łaguta 2+1, Gapiński 5+1, Kościecha 3, Buczkowski 7+1, Curyło 7+1, Woźniak 1

Betard WTS Wrocław-Stal Rzeszów50 : 39
Sparta: Ułamek 9, Klindt ZZ, Jędrzejak 12+2, Lindgren 15+2, Woffinden 8+1, Kociemba 2+1, Malitowski 4; Marma: Walasek 15, Kuciapa 0, Okoniewski 9+3, Richardson 0, Crump 12, Sówka 2, Michał 1+1

Unia Tarnów-Fogo Unia Leszno56 : 34
Azoty: Hancock 12, Gomólski 0, Madsen 11+2, Vaculik 8+2, Kołodziej 13, Jamróg 4, Janowski 8+1; Unia: Batchelor 6, Adamczewski 1+1, Prze.Pawlicki 6+1, Pavlic 3, Hampel 10, Pio.Pawlicki 0, Musielak 8

Wybrzeże Gdańsk-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa54 : 36
Lotos: Jonasson 7+1, Brzozowski 6+2, Chrzanowski 7+1, Bogdanov 9+1, Pedersen 13+2, Szymko 2, Pieszczek 10+1; CKM: Bjerre 0, Zengota 12, Łaguta 14+1, Jabłoński 5+2, Nermark 2, Czaja 3, Łęgowik 0

Stal Gorzów Wlkp.-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra44 : 21
Stal: Gollob 5, Jensen 9+2, Zagar 7+2, Iversen 8+1, Kasprzak 9+1, Cyfer 1, Zmarzlik 5; Falubaz: Jonsson 4+1, Loktaev 0, Davidsson 1+1, Holta 4, Protasiewicz 6, Dudek 6, Strzelec 0



KOLEJKA NR 6
(2012-05-20)
Polonia Bydgoszcz-Betard WTS Wrocław52 : 38
Polonia: Buczkowski 9+1, Łaguta 3, Kościecha 11+2, Gapiński 8+2, Sajfutdinov 13, Woźniak 5+1, Curyło 3+1; Sparta: Ułamek 13+1, Klindt ZZ, Jędrzejak 12, Andersson 0, Lindgren 11, Malitowski 2, Dolny 0

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Rzeszów50 : 39
Falubaz: Jonsson 13+1, Davidsson 2+1, Holta 8, Loktaev 10+1, Protasiewicz 10, Dudek 4, Strzelec 3; Marma: Walasek 13, Kuciapa 1+1, Okoniewski 9+1, Kylmakorpi 5+1, Crump 8+1, Gaschka 2, Michalski 1+1

Fogo Unia Leszno-Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Unia: Hampel 11, Pio.Pawlicki 4, Prz.Pawlicki 12+3, Pavlic 11, Batchelor 4, Adamczewski 2, Musielak 6+2; Lotos: Jonasson 12, Brzozowski 0, Chrzanowski 5+1, Bogdanov 3, Pedersen 15, Pieszczek 5, Szymko 0

Unia Tarnów-Stal Gorzów Wlkp.46 : 44
Azoty: Hancock 12, Lampart 1, Madsen 3+1, Vaculik 7, Kołodziej 11, Jamróg 4+1, Janowski 8+1; Stal: Kasprzak 9, Jensen 8+2, Zagar 0, Iversen 12, Gollob 12+1, Zmarzlik 2+1, Cyfer 1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Get Well Toruń38 : 52
CKM: Jabłoński 10+1, Łaguta ZZ, Zengota 6+2, Harris 9+2, Nermark 6+1, Łęgowik 1+1, Czaja 6; Unibax: Holder 13+2, Miedziński 9+1, Ward 11+1, Czerwiński 1+1, Sullivan 12, E.Pulczyński 6, K.Pulczyński 0



KOLEJKA NR 7
(2012-06-03)
Get Well Toruń-Unia Tarnów43 : 47
Unibax: Sullivan 11, Miedziński 4+1, Ward 13+2, Ząbik 1, Holder 9, K.Pulczyński 2+1, E.Pulczyński 3; Azoty: Hancock 10+1, Jamróg 0, Madsen 8+1, Vaculik 7+1, Kołodziej 10+1, Janowski 11+4, Gomólski 1.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Betard WTS Wrocław52 : 26
Włókniarz: Zengota 7, Łaguta ZZ, Bjerre 15, Jabłoński 11+4, Nermark 11, Łęgowik 2+1, Czaja 6+1; Betard: Ułamek 8+1, Woffinden ZZ, Jędrzejak 13, Proctor 0, Lindgren 0, Malitowski 3, Dolny 2.

Stal Rzeszów-Polonia Bydgoszcz55 : 35
Marma: Walasek 12+1, Kuciapa 6+1, Okoniewski 7+2, Kylmaekorpi 12, Crump 10, Gaschka 2+1, Sówka 6; Polonia: Buczkowski 8+1, Łaguta 5, Gapiński 1, Kościecha 7+1, Sajfutdinov 9, Woźniak 5, Jóźwik 0.

Wybrzeże Gdańsk-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra43 : 46
Lotos: Jonasson 13, Brzozowski 1, Chrzanowski 5, Bogdanow 6, Pedersen 12+1, Szymko 0, Pieszczek 6+2; Falubaz: Jonsson 14, Davidsson 0, Holta 6+1, Loktaev 9, Protasiewicz 10+2, Dudek 4+2, Strzelec 3+1.

Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno44 : 46
Stal: Gollob 2, Jensen 8+1, Zagar 3+1, Iversen 13, Kasprzak 10+1, Cyfer 1+1, Zmarzlik 6; Unia: Hampel 12, Pio.Pawlicki 6, Prz.Pawlicki 8+1, Baliński 0, Pavlic 10, Musielak 7+2, Adamczewski 3.



KOLEJKA NR 8
(2012-06-10)
Polonia Bydgoszcz-Stal Gorzów Wlkp.47 : 43
Polonia: Sajfutdinov 8, Łaguta 2+2, Kościecha 10+1, Gapiński 9+1, Buczkowski 8+1, Jóźwik 1, Woźniak 9+1; Stal: Kasprzak 5+1, Jensen 8+2, Zagar 7, Iversen 11, Gollob 8+1, Zmarzlik 4, Cyfer 0

Fogo Unia Leszno-Get Well Toruń45 : 45
Unia: Hampel ZZ, Pio.Pawlicki 6+1, Prze.Pawlicki 9+2, Baliński 10+3, Pavlic 12, Musielak 5, Adamczewski 3+1; Unibax: Holder 15, Miedziński 6+1, Ward 11, Ząbik 2, Sullivan 8, E.Pulczyński 3, Przedpełski 0

Unia Tarnów-Wybrzeże Gdańsk63 : 27
Azoty: Hancock 10+2, Lampart 6+2, Madsen 11+1, Vaculik 11, Kołodziej 8+1, Jamróg 7+2, Janowski 10+2; Lotos: Szymko 0, Brzozowski 2, Bogdanov 7, Chrzanowski 0, Pedersen 13, Pieszczek 5

Stal Rzeszów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 39
Marma: Walasek 14, Kuciapa 2+1, Okoniewski 11, Kylmaekorpi 3+1, Crump 12, Adamczak 2, Sówka 6; CKM: Łaguta 14, Zengota 2, Bjerre 6+1, Jabłoński 3, Nermark 11, Czaja 2, Łęgowik 1

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Betard WTS Wrocław58 : 32
Falubaz: Jonsson 12, Jankowski 4+2, Holta 10, Loktaev 10, Protasiewicz 12+2, Rogowski 1+1, Dudek 9+2; Sparta: Ułamek 5+2, Andersson 6, Jędrzejak 8+1, Proctor 3+1, Lindgren 6, Malitowski 4+1, Dolny 0



KOLEJKA NR 9
(2012-06-17)
Get Well Toruń-Betard WTS Wrocław54 : 35
Unibax: Sullivan 10+1, Miedziński 11+1, Ward 0, Ząbik 3+1, Holder 13+1, K.Pulczyński 8+2, E.Pulczyński 9+1; Sparta: Ułamek 9+1, Woffinden ZZ, Jędrzejak 15, Andersson 2+1, Lindgren 8, Malitowski 1, Dolny 0

Fogo Unia Leszno-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Unia: Batchelor 5+1, Adamczewski 6+1, Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 9+1, Pavlic 12, Musielak 3, Pio.Pawlicki 6+1; Polonia: Sajfutdinov 5, Łaguta 1, Kościecha 7+1, Gapiński 12+1, Buczkowski 11, Woźniak 0, Curyło 3

Stal Rzeszów-Unia Tarnów42 : 48
Marma: Walasek 12+1, Kuciapa 3, Okoniewski 9, Kylmaekorpi 4, Crump 8+1, Gaschka 0, Sówka 6+1; Azoty: Hancock 9, Lampart 0, Vaculik 8+2, Madsen 4, Kołodziej 11, Janowski 14+2, Jamróg 2

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45 : 45
CKM: Bjerre 10, Jabłoński 1, Łaguta 16+1, Zengota 9+1, Nermark 8+1, Malczewski 1, Czaja 0; Falubaz: Jonsson 11+1, Davidsson 0, Holta 5+1, Loktaev 5, Protasiewicz 7, Dudek 10+1, Strzelec 7+2

Stal Gorzów Wlkp.-Wybrzeże Gdańsk59 : 31
Stal: Gollob 8, Jensen 5+2, Zagar 14+1, Iversen 11+2, Kasprzak 9, Zmarzlik 7, Cyfer 5+1; Lotos: Jonasson 7+1, Brzozowski 0, Bogdanov 2, Chrzanowski 5, Pedersen 14, Pieszczek 2, Szymko 1



KOLEJKA NR 10
(2012-06-24)
Wybrzeże Gdańsk-Stal Gorzów Wlkp.41 : 49
Lotos: Bogdanov 6, Suchecki 6+2, Jonasson 10, Chrzanowski 0, Pedersen 15+1, Szymko 2, Pieszczek 2; Stal: Kasprzak 8, Jensen 10+1, Zagar 5+1, Iversen 12+1, Gollob 10, Cyfer 0, Zmarzlik 4+1

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa57 : 33
Falubaz: Protasiewicz 12, Jankowski 3, Holta 10+1, Loktaev 7+1, Jonsson 13+2, Dudek 8+2, Strzelec 4; CKM: Bjerre 9, Zengota 1, Łaguta 11, Jabłoński 0, Nermark 9+1, Czaja 2, Malczewski 1

Unia Tarnów-Stal Rzeszów55 : 34
Azoty: Hancock 8, Gomólski 0, Vaculik 14, Madsen 8+2, Kołodziej 11+2, Janowski 12, Jamróg 2+1; Marma: Walasek 12, Kuciapa 2+1, Okoniewski 6, Kylmaekorpi 2, Crump 7, Gaschka 0, Sówka 5+1

Polonia Bydgoszcz-Fogo Unia Leszno50 : 40
Polonia: Sajfutdinov 12+2, Iwanov 1, Gapiński 4, Buczkowski 10+1, Kościecha 10+2, Curyło 6, Woźniak 7+1; Unia: Prze.Pawlicki 11+1, Adamczewski 0, Batchelor 3+2, Baliński 12, Pavlic 2+1, Musielak 5+1, Pio.Pawlicki 7

Betard WTS Wrocław-Get Well Toruń44 : 46
Sparta: Jędrzejak 11+1, Monberg 5, Ułamek 12+1, Andersson 3+1, Lindgren 11, Dolny 0, Malitowski 2+1; Unibax: Miedziński 11+1, Ząbik 4+1, Sullivan 7, Ward ZZ, Holder 14+1, E.Pulczyński 7+1, K.Pulczyński 0



KOLEJKA NR 11
(2012-07-01)
Betard WTS Wrocław-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra47 : 42
Sparta: Jędrzejak 11, Monberg 5+2, Ułamek 9, Woffinden 5, Lindgren 12+1, Dolny 2, Malitowski 3+1; Falubaz: Protasiewicz 10, Davidsson 1, Holta 6+1, Loktaev 5+1, Jonsson 15+1, Dudek 4+1, Strzelec 1+1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Rzeszów43 : 47
CKM: Bjerre 8+1, Zengota 1+1, Łaguta 13, Szombierski 1, Nermark 13+1, Malczewski 1, Czaja 6; Marma: Okoniewski 11, Kuciapa 6+3, Crump 10, Kylmaekorpi 4+1, Walasek 11, Sówka 4, Gashka 1+1

Wybrzeże Gdańsk-Unia Tarnów49 : 41
Lotos: Jonasson 6+2, Świderski 3, Bogdanow 11+1, Suchecki 9, Pedersen 13, Szymko 2+1, Pieszczek 5+1; Azoty: Hancock ZZ, Lampart 1, Vaculik 14+3, Madsen 9, Gomólski 3, Janowski 11+1, Jamróg 3

Get Well Toruń-Fogo Unia Leszno57 : 33
Unibax: Sullivan 16+1, Ząbik 1, Miedziński 10+2, Ward ZZ, Holder 13+2, K.Pulczyński 9, E.Pulczyński 8+2; Unia: Prz.Pawlicki 12, Adamczewski 0, Batchelor 8+1, Baliński 6+1, Palic 2+1, Pio.Pawlicki 4+1, Musielak 1

Stal Gorzów Wlkp.-Polonia Bydgoszcz52 : 37
Stal: Gollob 11, Jensen 4+1, Zagar 8+2, Iversen 12+2, Kasprzak 5, Cyfer 2+1, Zmarzlik 10+1 Polonia: Sajfutdinov 16, Iwanov 0, Buczkowski 8+1, Gapiński 6+1, Kościecha 5, Woźniak 2, Bietracki 0



KOLEJKA NR 12
(2012-07-15)
Fogo Unia Leszno-Stal Gorzów Wlkp.51 : 39
Unia: Prz.Pawlicki 4+2, Adamczewski 7+1, Batchelor 4, Baliński 10+1, Pavlic 9+1, Musielak 7, Pio.Pawlicki 10+2; Stal: Kasprzak 7, Jensen 2, Zagar 3+2, Iversen 13+1, Gollob 5, Zmarzlik 9, Cyfer 0

Polonia Bydgoszcz-Stal Rzeszów53 : 37
Polonia: Sajfutdinov 13+1, Kułakov 0, Buczkowski 11, Gapiński 8+1, Kościecha 6+1, Curyło 9+3, Woźniak 6+1; Marma: Okoniewski 9+1, Kuciapa 4, Crump 9, Kylmaekorpi 3, Walasek 8+1, Sówka 4, Kret 0.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Wybrzeże Gdańsk56 : 34
Falubaz: Jonsson 9, Holta 6+2, Loktaev 10+1, Jabłoński 6+1, Protasiewicz 15, Perzyński 0, Strzelec 8+3; Lotos: Jonasson 5+1, Świderski, Bogdanov 4+2, Chrzanowski 4+1, Pedersen 15, Szymko 1, Pieszczek 3+1

Betard WTS Wrocław-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa48 : 42
Betard: Ułamek 9, Woffinden 8+1, Jędrzejak 14, Monberg 4+3, Lindgren 7+1, Dolny 2, Malitowski 4; Włókniarz: Nermark 10+1, Szombierski 8+1, Jabłoński 5+1, Harris 4+1, Łaguta 12, Czaja 3+1, Łęgowik 0.

Unia Tarnów-Get Well Toruń50 : 40
Tauron: Hancock 9, Gomólski 4+1, Vaculik 12+1, Madsen 9+2, Kołodziej 11+1, Janowski 4+1, Jamróg 1; Unibax: Miedziński 8, Ząbik 0, Sullivan 7+1, Ward 5, Holder 12, E.Pulczyński 2+1, K.Pulczyński 6



KOLEJKA NR 13
(2012-07-22)
Get Well Toruń-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa60 : 30
Unibax: Sullivan 9, Ząbik 4+1, Miedziński 12+1, Ward 9, Holder 13, K.Pulczyński 5+2, E.Pulczyński 8+1; Włókniarz: Nermark 9+1, Jabłoński 9+1, Szombierski 0, Zengota 8, Łaguta 2, Czaja 1, Łęgowik 1

Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów49 : 41
Stal: Gollob 1, Jensen 10+1, Zagar 9, Iversen 13, Kasprzak 6, Cyfer 0, Zmarzlik 10+4; Tauron: Hancock 10, Lampart 1, Vaculik 8, Madsen 6+1, Kołodziej 6, Janowski 7+3, Gomólski 3+1

Wybrzeże Gdańsk-Fogo Unia Leszno39 : 51
Lotos: Suchecki 4, Chrzanowski 5, Bogdanovs 0, Świderski 5, Pedersen 17, Szymko 2, Pieszczek 6+1; Unia: Prz. Pawlicki 11+1, Adamczewski 4+1, Batchelor 10+1, Baliński 5+2, Pavlic 11+2, Pi.Pawlicki 8+2, Musielak 2+1

Stal Rzeszów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra48 : 42
Marma: Okoniewski 13+2, Kuciapa 7+4, Crump ZZ, Kylmaekorpi 8, Walasek 15, Gaschka 1, Kret 4+1; Falubaz: Protasiewicz 11+2, Jabłoński 0, Loktaev 5+1, Holta 7+1, Jonsson 9, Strzelec 8+1, Perzyński 2.

Betard WTS Wrocław-Polonia Bydgoszcz46 : 44
Betard: Lindgren 11+2, Woffinden 12+2, Jędrzejak 11, Monberg 1+1, Ułamek 5, Dolny 3, Malitowski 3+1; Polonia: Buczkowski 10, Łaguta 0, Kościecha 10, Gapiński 2+1, Sajfutdinov 12, Woźniak 5+1, Curyło 5+3



KOLEJKA NR 14
(2012-07-29)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Falubaz: Protasiewicz 11, Jankowski 3, Loktaev 8, Holta 3, Jonsson 10+1, Strzelec 1, Dudek 9; Stal: Jensen 7+1, Gollob 12+1, Iversen 9, Zagar 2+1, Kasprzak 7, Zmarzlik 8+2, Cyfer 0.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Wybrzeże Gdańsk61 : 29
Włókniarz:Lotos: Gafurov 9, Suchecki 1, Świderski 3, Chrzanowski 1, Pedersen 13+1, Pieszczek 2, Szymko 0.

Fogo Unia Leszno-Unia Tarnów48 : 42
Unia: Prz.Pawlicki 13+1, Adamczewski 0, Batchelor 8+2, Baliński 8+2, Pavlic 4+1, Musielak 5, Pi.Pawlicki 10+2; Azoty: Hancock 14+2, Jamróg 1, Vaculik 10, Madsen 2+1, Kołodziej 4, Janowski 10+1, Gomólski 1

Stal Rzeszów-Betard WTS Wrocław53 : 37
Marma: Okoniewski 10, Kuciapa 6+2, Crump 15, Kylmaekorpi 3+1, Walasek 12, Kret 3, Sówka 4; Betard: Lingren 8+2, Woffinden 14, Jędrzejak 3, Monberg 0, Ułamek 10, Dolny 0, Malitowski 2

Polonia Bydgoszcz-Get Well Toruń49 : 41
Polonia: Sajfutdinov 13+1, Kułakov ns, Buczkowski 6, Gapiński 5, Kościecha 6, Curyło 10+2, Woźniak 9+1; Unibax Sullivan 13, Ząbik 1+1, Miedziński 2, Ward 9+2, Holder 9+1, E.Pulczyński 0, K.Pulczyński 7.



KOLEJKA NR 15
(2012-08-05)
Fogo Unia Leszno-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra39 : 51
Unia: Prz.Pawlicki 7+1, Adamczewski 0, Batchelor 5+1, Baliński 9, Pavlic 4+1, Musielak 6, Pio.Pawlicki 8; Falubaz: Protasiewicz 12+1, Jankowski 4, Loktaev 5, Holta 5+2, Jonsson 14, Dudek 10+1, Strzelec 1

Stal Gorzów Wlkp.-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa61 : 28
Stal: Gollob 4+1, Jensen 8, Iversen 12+3, Zagar 15, Kasprzak 14+1, Cyfer 4, Zmarzlik 4; CKM: Zengota 5, Jabłoński 7+2, Łaguta 8, Szombierski 0, Bjerre 8, Czaja 9, Łęgowik 0

Get Well Toruń-Stal Rzeszów58 : 32
Unibax: Miedziński 9+2, Ward 12+2, Sullivan 15, Ząbik 2+1, Holder 11, K.Pulczyński 3, E.Pulczyński 6+1; Marma: Okoniewski 9+1, Kuciapa 4, Crump 8, Kylmaekorpi 1+1, Walasek 5, Sówka 1+1, Adamczak 4+2

Wybrzeże Gdańsk-Betard WTS Wrocław47 : 42
Lotos: Jonasson 11, Chrzanowski 2, Gafurov 12, Świderski 3+1, Pedersen 15, Szymko 1+1, Pieszczek 3; Betard: Jędrzejak 7+2, Andersson 7+2, Lindgren 7+2, Woffinden 5+1, Ułamek 11, Malitowski 5, Dolny 0

Unia Tarnów-Polonia Bydgoszcz57 : 33
Tauron: Hancock 11, Jamróg 5+2, Vaculik 8+2, Madsen 9+1, Kołodziej 12, Janowski 7+2, Gomólski 5+1; Polonia: Buczkowski 8, Kułakov 0, Kościecha 6+1, Gapiński 4, Sajfutdinov 11, Curyło 1, Woźniak 3



KOLEJKA NR 16
(2012-08-12)
Stal Rzeszów-Stal Gorzów Wlkp.40 : 50
Marma: Okoniewski 5+2, Kuciapa 4, Crump 10, Kylmaekorpi NS, Walasek 10, Kret 3, Sówka 8+1; Stal: Gollob 9, Jensen 9, Iversen ZZ, Zagar 13, Kasprzak 10+2, Zmarzlik 9+2, Cyfer 0

Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk59 : 30
Polonia: Sajfutdinov 9, Łaguta 12, Buczkowski 12+1, Gapiński 11, Kościecha ZZ, Woźniak 8+3, Curyło 7+1; Lotos: Jonasson 2, Suchecki 2, Gafurov 5, Świderski 6, Pedersen 13, Pieszczek 2, Szymko 0.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów40 : 50
Włókniarz: Zengota 12, Jabłoński 0, Łaguta 10, Szombierski 7+1, Nermark 5, Łęgowik 3+1, Czaja 3; Azoty: Hancock 12, Jamróg 6+2, Vaculik 12, Madsen 0, Kołodziej 6+1, Janowski 10+1, Gomólski 3.

Betard WTS Wrocław-Fogo Unia Leszno45 : 45
Sparta: Jędrzejak 11+1, Andersson 10+1, Lindgren 7, Woffinden, Ułamek 6, Dolny 1, Malitowski 0; Unia: Prz.Pawlicki 16, Adamczewski 1+1, Batchelor 2, Baliński 6+2, Pavlic 4+2, Pi.Pawlicki 5+1, Musielak 11.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń47 : 43
Falubaz: Protasiewicz 11+1, Jankowski 4+1, Loktaev 8, Holta 6+1, Jonsson 8+2, Strzelec 0, Dudek 10; Unibax: Sullivan, Ząbik 0, Ward 9+1, Miedziński 5+1, Holder 10+1, E.Pulczyński 5+1, K.Pulczyński 4+1.



KOLEJKA NR 17
(2012-08-19)
Unia Tarnów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra61 : 28
Tauron: Hancock 11, Gomólski 0, Vaculik 11+2, Madsen 14+1, Kołodziej 12+2, Janowski 12+1, Jamróg 1; Falubaz: Protasiewicz 5, Davidsson 4, Jankowski 1, Loktaev 2, Jonsson 8, Dudek 4+2, Strzelec 4+1.

Polonia Bydgoszcz-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa45 : 45
Polonia: Sajfutdinov 9+2, A.Łaguta 7, Buczkowski 9, Kułakov 1, Gapiński 7, Curyło 7, Woźniak 5+1; Włókniarz: Bjerre 9+2, Zengota 8, G.Łaguta 12, Jabłoński 2+1, Nermark 13, Czaja 0, Malczewski 1

Fogo Unia Leszno-Stal Rzeszów53 : 37
Unia: Prz.Pawlicki 10, Musielak 2+1, Batchelor 11+1, Baliński 10+3, Pavlic 6+1, Adamczewski 5, Pio.Pawlicki 9+2; PGE: Okoniewski 9, Kuciapa 3, Crump 8+1, Michalski 0, Walasek 16, Sówka 0, Kret 1.

Stal Gorzów Wlkp.-Betard WTS Wrocław57 : 33
Stal: Gollob 7+2, Jensen 10, Iversen 9+4, Zagar 14, Kasprzak 8, Cyfer 3+1, Zmarzlik 6+2; Betard: Jędrzejak 6, Andersson 9+1, Woffinden 5+1, Lindgren 10, Ułamek 2, Malitowski 1, Dolny 0.

Wybrzeże Gdańsk-Get Well Toruń43 : 46
Lotos: Pedersen 14, Suchecki 5+3, Gafurov 5+1, Świderski 4+1, Jonasson 10, Szymko 3+1, Pieszczek 2; Unibax: Sullivan 10, Czerwiński 0, Ward 10+3, Miedziński 10+2, Holder 12, E.Pulczyński 4, Przedpełski 0.



KOLEJKA NR 18
(2012-08-26)
Get Well Toruń-Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Unibax: Ward 10+2, Miedziński 10+2, Sullivan 13, Ząbik 0, Holder 6+1, K.Pulczyński 4+2, E.Pulczyński 7+1; Stal: Kasprzak 3, Jensen 12+1, Iversen 4, Zagar 6, Gollob 12+1, Cyfer 0, Zmarzlik 3+2

Stal Rzeszów-Wybrzeże Gdańsk45 : 45
Marma: Okoniewski 13, Kuciapa 9+2, Crump ZZ, Gaschka 1, Walasek 11+1, Kret 0, Sówka 11; Lotos: Pedersen 14, Suchecki 4+1, Świderski 9+2, Jonasson 9+2, Chrzanowski 3, Pieszczek 5+1, Szymko 1

Betard WTS Wrocław-Unia Tarnów43 : 47
Betard: Jędrzejak 10+2, Andersson 2, Lindgren 10+1, Woffinden 7+3, Ułamek 12, Dolny 0, Malitowski 2; Azoty: Hancock 13, Lampart 0, Vaculik 11+1, Madsen ZZ, Kołodziej 10+1, Janowski 7+1, Jamróg 6+1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno50 : 39
Włókniarz: Jabłoński 5+1, Zengota 10, Łaguta 11, Szombierski 6+2, Nermark 14+1, Bubel 4, Łęgowik 0; Unia: Prz.Pawlicki 11, Musielak 2+1, Batchelor 5+1, Baliński 6+2, Pavlic 7, Pio.Pawlicki 6, Adamczewski 2

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Polonia Bydgoszcz54 : 36
Falubaz: Protasiewicz 6, Loktaev 10, Holta 7+1, Davidsson 12+1, Jonsson 8+1, Dudek 6+1, Strzelec 5+1; Polonia: Sajfutdinov 11+1, Kościecha ZZ, Buczkowski 9+1, Łaguta 2, Gapiński 7, Woźniak 6, Curyło 1



KOLEJKA NR 19
(2012-09-09)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Falubaz: Protasiewicz 13+2, Davidsson 0, Loktaev 11+2, Holta 3, Jonsson ZZ, Strzelec 4, Dudek 14+1; Stal: Kasprzak 11, Jensen 6+2, Zagar 7+1, Iversen 10+1, Gollob 9, Cyfer 2, Kaczmarek 0

Unia Tarnów-Get Well Toruń48 : 42
Tauron: Hancock 9+1, Jamróg 3+1, Vaculik 10+1, Madsen 9+2, Kołodziej 10, Gomólski 2, Janowski 5+1; Unibax: Sullivan 13+1, Przedpełski ns, Ward 4+1, Miedziński 6, Holder 14+2, E.Pulczyński 3, K.Pulczyński 2.

Betard WTS Wrocław-Wybrzeże Gdańsk52 : 38
Betard: Jędrzejak 12+1, Monberg 4+2, Lindgren 10+2, Woffinden 11, Ułamek 10+1, Dolny 1, Malitowski 4+1; Lotos: Pedersen 16, Suchecki 9+4, Świderski 3+1, Gafurov 3, Jonasson 1, Pieszczek 5, Szymko 1



KOLEJKA NR 20
(2012-09-16)
Get Well Toruń-Unia Tarnów45 : 45
Unibax: Sullivan ZZ, Przedpełski 1, Holder 15+1, Miedziński 11+3, Ward 6+2, K.Pulczyński 1+1, E.Pulczyński 11; Azoty: Hancock 13+1, Jamróg 0, Madsen 12+2, Vaculik ZZ, Kołodziej 10+1, Janowski 8+2, Gomólski 2.

Stal Gorzów Wlkp.-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra56 : 34
Stal: Gollob 8, Jensen 6+2, Zagar 12+3, Iversen 13, Kasprzak 13+1, Cyfer 2, Kaczmarek 2; Falubaz: Protasiewicz 10, Jabłoński 1, Loktaev 10, Holta 8, Davidsson ZZ, Strzelec 2+1, Dudek 3.

Wybrzeże Gdańsk-Betard WTS Wrocław50 : 39
Lotos: Suchecki 11+1, Świderski ZZ, Pedersen 17, Jonasson 1, Gafurov 8+2, Pieszczek 10+2, Szymko 3+2; Betard: Lindgren 14+1, Woffinden ZZ, Jędrzejak 11+1, Monberg 3+1, Ułamek 10, Malitowski 0, Dolny 1



KOLEJKA NR 21
(2012-09-23)
GKM Grudziądz-Betard WTS Wrocław51 : 39
GTŻ: Watt 9+2, Staszek 3, Kościuch 10+3, Karpov 8, Andersen 13, Cyran 6+2, Przedpełski 2; Betard: Lindgren 6, Woffinden ZZ, Jędrzejak 14+2, Monberg 0, Ułamek 13, Dolny 3, Malitowski 3.



KOLEJKA NR 22
(2012-10-07)
Betard WTS Wrocław-GKM Grudziądz60 : 30
Betard: Lindgren 11+1, Woffinden 8+2, Jędrzejak 14+1, Monberg 5+2, Ułamek 15, Dolny 4+1, Malitowski 3; GTŻ: Woelbert 5+1, Karpov 4+1, Kościuch 6+1, Staszek 2, Andersen 10+1, Cyran 3, Przedpełski 0.

Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów47 : 42
Stal: Gollob 3+1, Jensen 5+1, Zagar 12+1, Iversen 12+1, Kasprzak 14, Cyfer 1, Kaczmarek 0; Azoty: Hancock 8+1, Jamróg 0, Vaculik 6, Madsen 7+1, Kołodziej 5+2, Gomólski 7+1, Janowski 9+1.



KOLEJKA NR 23
(2012-10-14)
Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra50 : 40
Unibax: Sullivan 13, Ward 9+3, Miedziński 9, Przedpełski 1, Holder 9, K.Pulczyński 2, E.Pulczyński 7+1; Falubaz: Jonsson 15+1, Davidsson ZZ, Loktaev 4+3, Holta 10, Protasiewicz 9, Strzelec 2, Rogowski 0.

Unia Tarnów-Stal Gorzów Wlkp.51 : 39
Tauron: Hancock 6+1, Jamróg 6, Madsen 14, Vaculik 8, Kołodziej 7, Gomólski 3+1, Janowski 7; Stal: Kasprzak 9, Jensen 3+1, Zagar 11, Iversen 7+3, Gollob 8, Cyfer 1, Kaczmarek 0.



KOLEJKA NR 24
(2012-10-21)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń49 : 41
Falubaz: Protasiewicz 13+1, Davidsson ZZ, Jabłoński 5+3, Loktaev 13+1, Jonsson 13+1, Rogowski 4+1, Strzelec 1; Unibax: Sullivan 16+1, Przedpełski 1+1, Miedziński 9, Ward ZZ, Holder 11, E.Pulczyński 0, K.Pulczyński 4.



 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 14
(2017-08-20)
Get Well-GKM0 : 0
Fogo Unia-ŻKS ROW0 : 0
Stal-Eko-Dir Włókniarz0 : 0
Betard WTS-Ekantor.pl Falubaz0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Betard Sparta Wrocław25+87
Ekantor.pl Falubaz ZG22+36
Cash Broker Stal Gorzów20+46
Fogo Unia Leszno20+74
Włókniarz Vitroszlif CrossFit CzęstochowaROW Rybnik14-48
ROW Rybnik11-58
MRGARDEN GKM Grudziądz10-55
Get Well Toruń5-82

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. Darekk1980

735 pkt.

2. kubosz30

735 pkt.

3. zibi31

710 pkt.

4. lupa83

705 pkt.

5. edi1958

695 pkt.

6. grzesiu81

695 pkt.

7. aska1011

695 pkt.

8. beti

685 pkt.

9. robbog7

685 pkt.

10. aniasg

680 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra