fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2013-04-01)
RzTŻ Rzeszów-Abramczyk Polonia Bydgoszcz48 : 42
PGE: Okoniewski 14+2, Lampart 0, Pavlic 8+1, Andersson 4+1, Walasek 10+1, Kret 3, Sówka 9+1; Polonia: Hancock 11+1, Kościecha 9+1, Loktaev 7, Andersen 6+1, Buczkowski 6, WoĽniak 3, Curyło 0

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno43 : 47
Stal: Kasprzak 8, Hlib 0, Iversen 15, Sundstroem 5, Nermark 2, Cyran 4, Zmarzlik 9+1; Unia: Zengota 7+2, Baliński 6, Lindgren 12+1, Bjerre 10, Prz.Pawlicki 9+1, Pi.Pawlicki 1+1, Musielak 2

eWinner Apator Toruń-Unia Tarnów57 : 33
Unibax: Holder 14, Brzozowski 1, Miedziński 10+2, Ward 9+1, Gollob 12+1, Przedpełski 4+1, E.Pulczyński 7+2; Unia: Łaguta 8, Janowski 5+1, Madsen 8+1, Vaculik 2+1, Kołodziej 9, Gomólski 0, Borowicz 1

Eltrox Włókniarz Częstochowa-RM Solar Falubaz Zielona Góra42 : 48
Włókniarz: Jensen 3+1, Holta 8, Łaguta 8, Szombierski 13, Sajfutdinov 6, Łęgowik 1, Czaja 3; Falubaz: Jonsson 10+2, Davidsson 4+1, Protasiewicz 8+1, Jabłoński 7+1, Hampel 13, Dudek 4+2, Adamczewski 2+1

Car Gwarant Start Gniezno-Betard Sparta Wrocław49 : 41
Lechma: Lindbeack 10+1, Adamczak 1, Ułamek 10+1, Zagar 10+1, Pedersen 10, Lisiecki 3+2, O.Fajfer 5; WTS: Woffinden 13, Ljung 6+1, Jędrzejak 6, Suchecki 6, Batchelor 5+1, Malitowski 2, Dolny 3



KOLEJKA NR 2
(2013-04-06)
Unia Tarnów-Eltrox Włókniarz Częstochowa54 : 36
Unia: Janowski 6+1, Madsen 10+1, A.Łaguta 14, Vaculik 8+1, Kołodziej 11+1, Borowicz 1+1, Gomólski 4; Włókniarz: G.Łaguta 12, Szombierski 0, Holta 8+1, Jensen 3+1, Sajfutdinov 9, Czaja 4+1, Łęgowik 0.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Car Gwarant Start Gniezno50 : 40
Polonia: Hancock 8, Buczkowski 9+3, Kościecha 13, Loktaev 5+2, Andersen 11+1, Curyło 2+2, WoĽniak 2; Lechma: Watt 8+1, Świderski 5+1, Zagar 8+1, Ułamek 4, Pedersen 8+1, Lisiecki 0, O.Fajfer 7+1

Betard Sparta Wrocław-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.42 : 48
Betard: Klindt 1+1, Suchecki 13, Jędrzejak 10+2, Ljung 3, Batchelor 9+2, Bojarski 0, Dolny 6; Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 1, Kasprzak 9+1, Hlib 6+2, Iversen 18, Cyfer 4, Zmarzlik 10+2

Fogo Unia Leszno-eWinner Apator Toruń45 : 45
Unia: Prz.Pawlicki 9+1, Baliński 4, Lindgren 7+1, Zengota 8+1, Bjerre 12, Musielak 1, Pi.Pawlicki 4; Unibax: Holder 11+2, Brzozowski 0, Miedziński 7+2, Ward ZZ, Gollob 9, Przedpełski 16+2, K.Pulczyński 2+1

RM Solar Falubaz Zielona Góra-RzTŻ Rzeszów46 : 44
Falubaz: Protasiewicz 8+1, Davidsson 0, Jabłoński 5+3, Jonsson 8+1, Hampel 13+1, Adamczewski 3+1, Dudek 9; PGE: Pedersen 13+1, Lampart 3, Okoniewski 5+1, Pavlic 0, Walasek 13, Sówka 10+1, Gaschka 0.



KOLEJKA NR 3
(2013-04-13)
Unia Tarnów-Fogo Unia Leszno53 : 37
Tarnów: Łaguta 7, Janowski 12, Madsen 10+2, Vaculik 11+2, Kołodziej 11+1, Borowicz 0, Gomólski 2; Leszno: Bjerre 0, Zengota 10+1, Lindgren 3+1, Baliński 6+1, Prze.Pawlicki 5, Pi.Pawlicki 8+3, Musielak 5.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RzTŻ Rzeszów42 : 48
Stal: Kasprzak 6, Gapiński 5+1, Iversen 16+1, Hlib 3, Nermark 2, Zmarzlik 5+1, Cyran 5+1; Marma: Pedersen 12, Lampart 0, Okoniewski 11+2, Pavlic 10+3, Walasek 12, Sówka 3, Kret 0

eWinner Apator Toruń-Betard Sparta Wrocław50 : 40
Unibax: Holder 9+1, Brzozowski 4+2, Miedziński 7+1, Ward 13, Gollob 11, E.Pulczyński 2, Przedpełski 4+1; Betard: Woffinden 10+2, Ljung 7, Jędrzejak 8+1, Suchecki 1+1, Batchelor 11, Malitowski 1+1, Bojarski 2.

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Abramczyk Polonia Bydgoszcz47 : 42
Włókniarz: Holta 5+1, Jensen 10, Łaguta 10+2, Szombierski 1+1, Sajfutdinov 17, Malczewski 2+1, Czaja 2; Polonia: Buczkowski 5+2, Andersen 9, Hancock 9, Loktaev 8+1, Kościecha 5, WoĽniak 2+2, Curyło 4+1.

Car Gwarant Start Gniezno-RM Solar Falubaz Zielona Góra30 : 60
Lechma: Lindbeack 6, Świderski 1+1, Ułamek 2+1, Zagar 13, Pedersen 4+1, O.Fajfer 2, Lisiecki 1+1; Falubaz: Jonsson 8+3, Davidsson 12+2, Protasiewicz 8, Jabłoński 5+2, Hampel 14+1, Dudek 12, Zgardziński 1.



KOLEJKA NR 4
(2013-04-21)
RzTŻ Rzeszów-Eltrox Włókniarz Częstochowa42 : 48
PGE: Pedersen 9, Lampart 2+1, Okoniewski 7, Pavlic 4+1, Walasek 12, Kret 0, Sówka 8+1; CKM: Holta 8+2, Jensen 5, Łaguta 10+3, Szombierski 8+2, Sajfutdinov 12, Czaja 4, Malczewski 1.

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Abramczyk Polonia Bydgoszcz48 : 42
Falubaz: Jonsson 10, Davidsson 2+1, Protasiewicz 7+2, Jabłoński 2, Hampel 13+1, Dudek 14+1, Adamczewski 0; Polonia: Hancock 11+2, Loktaev 9+1, Andersen 6+1, Kościecha 3, Buczkowski 10, WoĽniak 2, Curyło 1+1

eWinner Apator Toruń-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.54 : 36
Unibax: Holder 5+1, Brzozowski 7, Miedziński 14+1, Ward 10+2, Gollob 12, E.Pulczyński 6+2, Przedpełski 0; Stal: Kasprzak 8+1, Gapiński 1, Iversen 9, Jankowski 0, Nermark 10, Cyan 1, Zmarzlik 7.

Betard Sparta Wrocław-Unia Tarnów45 : 44
WTS: Woffinden 15, Ljung 8+1, Jędrzejak 10+1, Suchecki 6+2, Batchelor 6, Dolny 0, Bojarski 0; Unia: Łaguta 11, Janowski 4, Madsen 7+1, Vaculik 2, Kołodziej 9+1, Gomólski 5+1, Borowic 6

Fogo Unia Leszno-Car Gwarant Start Gniezno49 : 41
Unia: Prz.Pawlicki 8+1, Zengota 8+1, Bjerre 5, Baliński 5, Lindgren 5+1, Musielak 10+1, Pi.Pawlicki 8+2; Lechma: Zagar 15+1, Pedersen 2, Ułamek 3, Świderski 10, Lindbeack 10+1, O.Fajfer 1, Lisiecki 0.



KOLEJKA NR 5
(2013-04-27)
Unia Tarnów-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.42 : 47
Unia: Łaguta 6+2, Janowski 8, Madsen 10, Vaculik 3+2, Kołodziej 11+1, Borowicz 0, Gomólski 4+1; Stal: Kasprzak 11, Hlib 3+1, Iversen 14, Sundstroem 7+1, Gapiński 5, Zmarzlik 4, Cyran 3

RM Solar Falubaz Zielona Góra-eWinner Apator Toruń43 : 46
Falubaz: Jonsson 4, Davidsson 5+1, Protasiewicz 7+1, Jabłoński 4, Hampel 11+1, Adamczewski 3+1, Dudek 9; Unibax: Holder 11, Brzozowski 3, Miedziński 4+2. Ward 12+2, Gollob 13, E.Pulczyński 3, Przedpełski 0.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Betard Sparta Wrocław54 : 36
Polonia: Hancock 8, Kościecha 1+1, Andersen 11+2, Loktaev 9, Buczkowski 10+1, Curyło 7+1, WoĽniak 8+3; WTS: Woffinden 16, Suchecki 1, Jędrzejak 4, Ljung 5, Batchelor 5+1, Malitowski 3, Dolny 2

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno40 : 50
CKM: Holta 12+1, Biesczastow 0, Łaguta 10+1, Szombierski 8+1, Jabłoński 8, Malczewski 0, Strzelec 2; Unia: Zengota 4+4, Baliński 9, Lindgren 5+2, Bjerre 7, Prz.Pawlicki 11+1, Pi.Pawlicki 9, Musielak 5.

Car Gwarant Start Gniezno-RzTŻ Rzeszów44 : 46
Lechma: Świderski 0, Pedersen 4+1, Zagar 12+2, Ułamek 11+1, Lindbeack 9, Lisiecki 2, Fajfer 6; PGE: Pedersen 11+1, Lampart 5+1, Okoniewski 11, Pavlic 6+2, Walasek 8+1, Sówka 5, Kret 0



KOLEJKA NR 6
(2013-05-05)
RzTŻ Rzeszów-Unia Tarnów41 : 49
PGE: Andersson 3+1, Lampart 4+1, Okoniewski 7+1, Pavlic 10, Walasek 11, Kret 1, Sówka 5+1; Unia: Janowski 11+2, Łaguta 14+1, Jamróg 1+1, Vaculik 9+1, Kołodziej 9+1, Gomólski 5+1, Borowicz 0

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Car Gwarant Start Gniezno48 : 42
Stal: Kasprzak 12+1, Gomólski 1, Iversen 14+1, Sundstroem 7+2, Nermark ZZ, Zmarzlik 12, Cyran 2; Lechma: Ułamek 3, Świderski 8+2, Zagar 11+1, Watt 7, Lindbeack 3+1, Fajfer 3, Lisiecki 7

eWinner Apator Toruń-Eltrox Włókniarz Częstochowa50 : 40
Unibax: Holder 13+1. Brzozowski 4, Miedziński 14+2, Ward ZZ, Gollob 13+1, Przedpełski 3+1, E.Pulczyński 3; CKM: Łaguta 14, Szombierski 1, Holta 6+2, Jensen 11, Jabłoński 4+1, Czaja 3, Strzelec 1.

Betard Sparta Wrocław-RM Solar Falubaz Zielona Góra45 : 45
WTS: Woffinden 10+1, Suchecki 2, Jędrzejak 11+1, Ljung 11, Batchelor 8+1, Dolny 1+1, Malitowski 2; Falubaz: Jonsson 9+2, Davidsson 9+1, Protasiewicz 6, Jabłoński 2+1, Hampel 11+1, Dudek 7+2, Adamczewski 1

Fogo Unia Leszno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz60 : 30
Unia: Prz.Pawlicki 12, Baliński 5+1, Lindgren 8+3, Bjerre 12, Zengota 9+1, Musielak 7+1, Pi.Pawlicki 7+1; Polonia: Szczepaniak 0, Kościecha 5+1; Andersen 0, Loktaev 12, Buczkowski 7, WoĽniak 6, Curyło 0.



KOLEJKA NR 7
(2013-05-11)
RzTŻ Rzeszów-Betard Sparta Wrocław48 : 42
PGE: Okoniewski 11+1, Andersson 7+3, Pavlic 9, Lampart 0, Walasek 13+1, Kret 2, Sówka 6; Betard: Woffinden 15+1, Suchecki 3, Jędrzejak 3+1, Ljung 11, Batchelor 7+1, Dolny 2, Malitowski 1+1

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno58 : 32
Falubaz: Jonsson 15, Davidsson 2, Protasiewicz 14, Jabłoński 7+3, Hampel 14+1, Zgardziński 0, Dudek 6+2; Unia: Zengota 0, Baliński 4, Lindgren 8, Bjerre 2+2, Prz.Pawlicki 4+1, Pi.Pawlicki 9+1, Musielak 5

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-eWinner Apator Toruń37 : 53
Polonia: Hancock 10+1. Szczepaniak 3+1, Loktaev 6, Andersen 6+1, Buczkowski 5+1, Curyło 3+1, WoĽniak 4; Unibax: Holder 16, Brzozowski 3+1, Miedziński 13+1, Ward ZZ, Gollob 12, Przedpełski 2+1, K.Pulczyński 7+1

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.48 : 42
CKM: Holta 9+2, Jensen 9, Łaguta 14, Szombierski 2, Sajfutdinov 10, Czaja 4, Łęgowik 0; Stal: Sundstroem 4, Gapiński 6+1, Kasprzak 11+1, Jankowski 0, Iversen 11+1, Cyfer 1, Zmarzlik 9

Car Gwarant Start Gniezno-Unia Tarnów50 : 40
Start: Watt 4, Świderski 8, Zagar 15, Ułamek 9+1, Pedersen 9+2, Lisiecki 2, Fajfer 3+2; Unia: Janowski 5+1, Madsen 3, Łaguta 9+3, Vaculik 7, Kołodziej 10, Gomólski 3, Borowicz 3.



KOLEJKA NR 8
(2013-05-19)
Unia Tarnów-Abramczyk Polonia Bydgoszcz54 : 36
Unia: Janowski 13+1, Hougaard 0, Łaguta 15, Vaculik 7+3, Kołodziej 11+1, Borowicz 1, Gomólski 7+1; Polonia: Hancock 11, Kościecha 0, Andersen 2+1, Loktaev 10, Buczkowski 5, WoĽniak 8+2, Curyło 0

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RM Solar Falubaz Zielona Góra50 : 40
Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 9+3, Kasprzak 13+1, Hlib 3+1, Iversen 16, Cyran 1, Zmarzlik 8+1; Falubaz: Jonsson 9+1, Davidsson 0, Protasiewicz 6+1, Jabłoński 2, Hampel 14, Dudek 9+2, Adamczewski 0

eWinner Apator Toruń-RzTŻ Rzeszów54 : 36
Unibax: Holder 11+1, Brzozowski 1, Miedziński 18, Ward ZZ, Gollob 11+2, Przedpełski 8, E.Pulczyński 5+1; PGE: Okoniewski 6+1, Lampart 3, Pavlic 13, Andersson 0, Walasek 10, Sówka 4, Kret 0.

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Car Gwarant Start Gniezno50 : 40
CKM: Holta 8+1, Jensen 7, Łaguta 13, Szombierski 1+1, Sajfutdinov 14+1, Łęgowik 3, Czaja 4+2; Lechma: Zagar 7+1, Świderski 9, Lindbeack 6+1, Watt 8+2, Ułamek 6, O.Fajfer 3, Lisiecki 1+1

Fogo Unia Leszno-Betard Sparta Wrocław43 : 47
Unia: Prz.Pawlicki 10, Baliński 1, Lindgren 3+2. Bjerre 7, Zengota 4, Musielak 9+3, Pi.Pawlicki 9+1; Betard: Woffinden 12+1, Suchecki 8+1, Jędrzejak 3, Ljung 11, Batchelor 12, Dolny 0, Bojarski 1



KOLEJKA NR 9
(2013-05-25)
RzTŻ Rzeszów-Fogo Unia Leszno51 : 39
PGE: Pedersen 12, Lampart 6+2, Okoniewski 7, Pavlic 5+1, Walasek 15, Gaschka 1+1, Sówka 5+1; Unia: Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 1+1, Michelsen 6+1, Zengota 5+2, Bjerre 6+1, Pi.Pawlicki 11+2, Nowak 0

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów54 : 36
Falubaz: Jonsson 10+2, Davidsson 4+1, Protasiewicz 9+2, Jabłoński 4, Hampel 12, Adamczewski 5, Dudek 10+3; Unia: Janowski 10+1, Madsen 6+1, Łaguta 13, Vaculik 1, Kołodziej 2, Gomólski 4, Borowicz 0

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.47 : 43
Polonia: Hancock 9+1, Kościecha 2, Loktaev 2+1, Andersen 9, Buczkowski 8, Curyło 11+3, WoĽniak 6+3; Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 6+1, Kasprzak 10+2, Hlib 5, Iversen 21, Zmarzlik 1, Cyran 0

Betard Sparta Wrocław-Eltrox Włókniarz Częstochowa58 : 32
Betard: Woffinden 15, Suchecki 5+2, Jędrzejak 12+1, Ljung 7+1, Batchelor 12, Malitowski 3+1, Dolny 4; CKM: Łaguta 8, Szombierski 1+1, Jensen 6+1, Holta 4+1, Sajfutdinov 12+1, Czaja 1, Łęgowik 0

Car Gwarant Start Gniezno-eWinner Apator Toruń46 : 44
Lechma: Watt 8, Świderski 5+2, Zagar 13+1, Ułamek 3, Pedersen 9+1, Lisiecki 3+1, O.Fajfer 5; Unibax: Holder 11, Brzozowski 3, Miedziński 10+4, Ward ZZ, Gollob 16, E.Pulczyński 0, Przedpełski 4+1



KOLEJKA NR 10
(2013-06-02)
Unia Tarnów-RM Solar Falubaz Zielona Góra58 : 32
Unia: Janowski 14+1, Hougaard 6, Łaguta 9+1, Vaculik 9+1, Kołodziej 11, Borowicz 3+1, Gomólski 6+1; Falubaz: Jensen 1, Davidsson 2, Protasiewicz 12, Jabłoński 3+1, Hampel 6, Dudek 8, Adamczewski 0.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Abramczyk Polonia Bydgoszcz52 : 38
Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 10, Kasprzak 17, Hlib 2, Iversen 15+1, Cyfer 0, Zmarzlik 8+3; Polonia: Hancock 9, Szczepaniak 0, Loktaev 10, Andersen 5+1, Buczkowski 10+1, WoĽniak 2+1, Curyło 2.

eWinner Apator Toruń-Car Gwarant Start Gniezno62 : 28
Unibax: Holder 16+2, Brzozowski 4, Miedziński 16+2, Ward ZZ, Gollob 13+2, Przedpełski 12+2, K.Pulczyński 1+1; Lechma: Watt 5+1, Świderski 1, Zagar 9+1, Adamczak 0, Pedersen 8, Lisiecki 0, O.Fajfer 5+1

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Betard Sparta Wrocław54 : 36
CKM: Jensen 12+1, Holta 8+3, Sajfutdinov 8+2, Szombierski 11+1, Łaguta 4, Łęgowik 4, Czaja 7+1; Betard: Klindt 11+1, Suchecki 1, Jędrzejak 4+1, Ljung 6+1, Batchelor 13+1, Dolny 1, Malitowski 0

Fogo Unia Leszno-RzTŻ Rzeszów75 : 0


KOLEJKA NR 11
(2013-06-16)
RzTŻ Rzeszów-eWinner Apator Toruń50 : 40
PGE: Pedersen 15, Lampart 5+2, Okoniewski 10+1, Pavlic 4, Walasek 12, Kret 1+1, Sówka 3+1; Unibax: Holder 14+1, Brzozowski 2, E.Pulczyński 1+1, Ward ZZ, Gollob 12, Przedpełski 11+3, K.Pulczyński 0

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Falubaz: Jonsson 7+1, Davidsson 2+1, Protasiewicz 7, Jabłoński 11+2, Hampel 14+1, Adamczewski 2, Dudek 7+1; Stal: Jankowski 3+1, Gapiński 4, Kasprzak 8+2, Hlib 1, Iversen 13, Cyfer 1, Zmarzlik 10

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów49 : 41
Polonia: Hancock 6+3, Buczkowski 10, Kościecha 3, Loktaev 13, Andersen 5+1, Curyło 5+1, WoĽniak 7; Unia: Janowski 12+2, Madsen 4, Łaguta 8+1, Vaculik 8+1, Kołodziej 2, Gomólski 7+1, Borowicz 0

Betard Sparta Wrocław-Fogo Unia Leszno38 : 51
WTS: Suchecki 3+2, Ljung 7+2, Jędrzejak 6, Woffinden 9+2, Batchelor 12, Malitowski 0, Dolny 1; Unia: Prz.Pawlicki 13+1, Michelsen 0, Lindgren 11+1, Zengota 5+1, Bjerre 6, Pi.Pawlicki 8+1, Musielak 8+2.

Car Gwarant Start Gniezno-Eltrox Włókniarz Częstochowa35 : 55
Lechma: Watt 1, Świderski 4, Zagar 13, Ułamek 3, Pedersen 6+1, Lisiecki 1+1, O.Fajfer 7+1; Włókniarz: Holta 11+2, Jensen 5+1, Szombierski 5+1, Łaguta 13+1, Sajfutinov 11+1, Czaja 9, Łęgowik 1



KOLEJKA NR 12
(2013-06-29)
Unia Tarnów-Car Gwarant Start Gniezno49 : 41
Unia: Janowski 10+2, Madsen 10+1, Łaguta 12+1, Vaculik 3+2, Kołodziej 8, Borowicz 2+1, Gomólski 4+1; Lechma: Ułamek 9+1, Świderski 4+1, Zagar 13+2, Watt 9+1, Pedersen 3, O.Fajfer 3, Lisiecki 0

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Eltrox Włókniarz Częstochowa43 : 47
Stal: Gapiński 6+2, Zmarzlik 11+3, Kasprzak 12, Hlib 1, Iversen 10+1, Cyfer 2, Cyran 1; CKM: Łaguta 11, Szombierski 0, Holta 8, Jensen 12+1, Sajfutdinov 9+1, Czaja 6+1, Łęgowik 1+1

eWinner Apator Toruń-Abramczyk Polonia Bydgoszcz57 : 33
Unibax: Holder 13+1, Brzozowski 6+2, Miedziński 5+1, Ward 6, Gollob 12, K.Pulczyński 4, Przedpełski 11+3; Polonia: Hancock 2+2, Buczkowski 8, Loktaev 7+1, Kościecha 7+1, Andersen 6, WoĽniak 2, Curyło 1

Betard Sparta Wrocław-RzTŻ Rzeszów48 : 41
Sparta: Woffinden 12+1, Suchecki 4+2, Jędrzejak 7+2, Ljung 10+1, Batchelor 12, Malitowski 0, Dolny 3; PGE: Pedersen 12+1, Lampart 2+1, Okoniewski 1, Pavlic 6, Walasek 15, Sówka 5+2, Gaschka 0

Fogo Unia Leszno-RM Solar Falubaz Zielona Góra45 : 45
Unia: Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 10+1, Michelsen 2+2, Zengota 8, Bjerre 8, Musielak 2+1, Pi.Pawlicki 5+1; Falubaz: Jonsson ZZ, Davidsson 1, Protasiewicz 11+2, Jabłoński 0, Hampel 18, Dudek 14+1, Zgardziński 1



KOLEJKA NR 13
(2013-07-06)
Unia Tarnów-RzTŻ Rzeszów53 : 37
Unia: Janowski 5+1, Madsen 12, Łaguta 12, Vaculik 5+1, Kołodziej 10+1, Borowicz 3, Gomólski 6; PGE: Pedersen 12+1, Lampart 1, Okoniewski 3+1, Pavlic 7, Walasek 11, Sówka 2+1, Gashka 1

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Betard Sparta Wrocław49 : 41
Falubaz: Jonsson ZZ, Gomólski 0, Protasiewicz 11+1, Jabłoński 8+1, Hampel 15, Adamczewski 3+1, Dudek 12+2; Sparta: Woffinden 13+1, Suchecki 1+1, Jędrzejak 7+1, Ljung 8, Batchelor 9+1, Dolny 3+1, Malitowski 0

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Fogo Unia Leszno38 : 52
Polonia: Hancock 14, Buczkowski 5+2, Kościecha 5+1, Loktaev 5+1, Andersen 0, Curyło 3, WoĽniak 6; Unia: Prz.Pawlicki 11, Baliński 7+3, Zengota 11+1, Michelsen 4, Bjerre 11+2, Pi.Pawlicki 7+1, Nowak 1+1.

Eltrox Włókniarz Częstochowa-eWinner Apator Toruń54 : 36
CKM: Jensen 11+3, Sajfutdinov ZZ, Holta 10, Szombierski 10+2, Łaguta 12+1, Czaja 5, Strzelec 6; Unibax: K.Pulczyński 0, Brzozowski 6, Miedziński 6, Ward 11, Gollob 8+2, Przedpełski 4+1, E.Pulczyński 1

Car Gwarant Start Gniezno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Lechma: Ułamek 11+2, Świderski 9+2, Zagar 12, Watt 0, Pedersen 10, Lisiecki 1+1, O.Fajfer 2; Stal: Gapiński 1, Nermark 4, Kasprzak 12+1, Hlib 3+2, Iversen 13, Cyfer 0, Zmarzlik 12+1



KOLEJKA NR 14
(2013-07-21)
RzTŻ Rzeszów-Car Gwarant Start Gniezno53 : 37
PGE: Pedersen 13+1, Lampart 0, Okoniewski 8+1, Pavlic 11, Walasek 10+1, Cyło 1, Sówka 10; Start: Świderski 1, Watt 1, Zagar 9, Adamczak 3+1, Pedersen 4, Gała 2+2, Fajfer 7+1.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów55 : 35
Stal: Nermark 9+2, Gapiński 12+1, Kasprzak 5, Hlib 2, Iversen 11+3, Cyfer 3+2, Zmarzlik 13; Unia: Janowski 7, Madsen 1, Łaguta 1+1, Vaculik 8, Kołodziej 11+1, Gomólski 7+2, Borowicz 0.

eWinner Apator Toruń-RM Solar Falubaz Zielona Góra44 : 46
Unibax: Ward 7+1, Brzozowski 4+1, Miedziński 7, Kennett 1+1, Gollob 13+1, K.Pulczyński 3, Przedpełski 9+2; Falubaz: Jonsson ZZ, Gomólski 0, Protasiewicz 12+2, Jabłoński 4, Hampel 13+1, Dudek 14+1, Adamczewski 3.

Betard Sparta Wrocław-Abramczyk Polonia Bydgoszcz58 : 32
Betard: Woffinden 13, Suchecki 11+3, Jędrzejak 11+2, Ljung 5+1, Batchelor 10+1, Malitowski 4, Dolny 4; Polonia: Hancock 12, Kościecha 1+1, Andersen 5, Loktaev 4, Buczkowski 3, WoĽniak 3+1, Curyło 4.

Fogo Unia Leszno-Eltrox Włókniarz Częstochowa39 : 51
Unia: Prz.Pawlicki 10, Baliński 3+1, Michelsen 0, Zengota 4+1, Bjerre 10, Nowak 1, Pi.Pawlicki 11+1; Włókniarz: Łaguta 12+1, Szombierski 0, Holta 10+1, Jensen 7+3, Sajfutdinov 15, Czaja 4+1, Strzelec 3+1



KOLEJKA NR 15
(2013-07-27)
Unia Tarnów-Betard Sparta Wrocław57 : 33
Unia: Janowski 12+2, Madsen 7+1, Łaguta 10+1, Vaculik 6+1, Kołodziej 13, Borowicz 0, Gomólski 9+3; Betard: Woffinden 11+1, Suchecki 0, Jędrzejak 7, Ljung 5+2, Batchelor 6, Dolny 3, Malitowski 1.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-eWinner Apator Toruń53 : 37
Stal: Nermark 5+2, Gapiński 11, Kasprzak 11, Hlib 2+1, Iversen 11+2, Cyfer 3+1, Zmarzlik 10; Unibax: Miedziński 12, Kus 0, Ward 12+1, Brzozowski 0, Gollob 7, Przedpełski 7+1, K.Pulczyński 0.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-RM Solar Falubaz Zielona Góra38 : 52
Polonia: Buczkowski 9, Bietracki 0, Szczepaniak 3+1, Kościecha 5+1, Andersen 12+1, WoĽniak 5+1, Curyło 4; Falubaz: Jensen 10, Gomólski 2+1, Protasiewicz 12, Jabłoński 3+1, Hampel 13+1, Dudek 12+2, Adamczewski 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa-RzTŻ Rzeszów57 : 33
Włókniarz: Holta 11, Jensen 6+1, Łaguta 14, Szombierski 7+2, Sajfutdinov 12+2, Strzelec 2+1, Czaja 5+1; PGE: Pedersen 11, Lampart 2, Okoniewski 1, Pavlic 4, Walasek 7, Sówka 7+1, Gaschka 1

Car Gwarant Start Gniezno-Fogo Unia Leszno44 : 46
Start: Ułamek 10+1, Watt 8, Zagar 6+1, Adamczak 8+1, Pedersen 4+2, Gała 1, Fajfer 7; Unia: Bjerre 11+2, Lindgren 9+1, Zengota 0, Baliński 5, Prz.Pawlicki 6, Pi.Pawlicki 14+2, Nowak 1+1.



KOLEJKA NR 16
(2013-08-04)
RzTŻ Rzeszów-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
PGE: Pedersen 10, Lampart 4, Pavlic 11+1, Okoniewski 7+3, Walasek 10+1, Gaschka 0, Sówka 3+1; Stal: Nermark 2+2, Gapiński 10+2, Kasprzak 11, Hlib 1+1, Iversen 14, Cyfer 4+1, Zmarzlik 3.

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Car Gwarant Start Gniezno66 : 24
Falubaz: Hampel 9+2, Davidsson 11+1, Protasiewicz 11+1, Jabłoński 11+2, Jensen 5+1, Zgardziński 7+2, Dudek 12; Start: Ułamek 6+1, Adamczak 1, Watt 5, Sitera 0, Pedersen 7, O.Fajfer 4, Gała 1.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Eltrox Włókniarz Częstochowa41 : 49
Polonia: Buczkowski 9+2, Loktaev 10+1, Kościecha 9, Szczepaniak 3+2, Andersen 2+1, WoĽniak 3, Curyło 5; Włókniarz: Łaguta 11+1, Szombierski 0, Holta 9+2, Jensen 8, Sajfutdinov 15, Czaja 6+2, Strzelec 0

Betard Sparta Wrocław-eWinner Apator Toruń49 : 41
Betard: Woffinden 13, Suchecki 5+2, Jędrzejak 9+1, Ljung 4+1, Batchelor 11+1, Malitowski 2, Dolny 5+1; Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 0, Ward 7, Sullivan 1+1, Gollob 8+2, Przedpełski 15, K.Pulczyński 0.

Fogo Unia Leszno-Unia Tarnów44 : 46
Leszno: Bjerre 9, Zengota 5+3, Lindgren 7, Baliński 8+1, Prz.Pawlicki 8+1, Nowak 1, Pi.Pawlicki 6+1; Tarnów: Janowski 10, Madsen 8, Łaguta 6, Vaculik 3+1, Kołodziej 12+1, Gomólski 5+1, Mazur 2+1.



KOLEJKA NR 17
(2013-08-15)
RzTŻ Rzeszów-RM Solar Falubaz Zielona Góra43 : 47
PGE: Pedersen 14, Lampart 2+1, Pavlic 6, Okoniewski 3+1, Walasek 10, Gaschka 2+2, Sówka 6+2; Falubaz: Hampel 11, Davidsson 1, Protasiewicz 11, Jabłoński 6+2, Jonsson 11, Dudek 7+3, Zgardziński 0.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Betard Sparta Wrocław61 : 29
Stal: Nermark 11+1, Gapiński 10+1, Kasprzak 10, Hlib 4+2, Iversen 11+4, Cyfer 6+1, Zmarzlik 9; Sparta: Woffinden 12+1, Suchecki 0, Jędrzejak 5, Ljung 0, Batchelor 11, Dolny 1, Malitowski 0.

eWinner Apator Toruń-Fogo Unia Leszno51 : 39
Unibax: Ward 6+1, Brzozowski 2, Miedziński 12+2, Sullivan 9+1, Gollob 13+1, K.Pulczyński 1, Przedpełski 8+2; Unia: Prz.Pawlicki ZZ, Zengota 6+1, Lindgren 9, Baliński 3+2, Bjerre 16, Pi.Pawlicki 5, Nowak 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów54 : 36
Włókniarz: Holta 11+1, Jensen 10+2, G.Łaguta 12, Szombierski 1, Sajfutdinov 10, Czaja 7+1, Strzelec 3+1; Unia: Janowski 5+1, Madsen 8+2, A,Łaguta 14, Vaculik 0, Kołodziej 6, Gomólski 3, Borowicz 0.

Car Gwarant Start Gniezno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz41 : 49
Start: Świderski 5, Watt 3, Zagar 11, Adamczak 4+1, Pedersen 9+1, Gała 3, O.Fajfer 6+1; Polonia: Buczkowski 8, Kościecha 4+1, Loktaev 13, Szczepaniak 1, Andersen 7+1, WoĽniak 12+2, Curyło 4+2



KOLEJKA NR 18
(2013-08-18)
Unia Tarnów-eWinner Apator Toruń50 : 40
Unia: Janowski 13, Madsen 8+2, Łaguta 1, Vaculik 10+1, Kołodziej 10+1, Mazur 2, Gomólski 6+1; Unibax: Miedziński 12+1, Sullivan 2+1, Ward 9, Brzozowski 0, Gollob 5, Przedpełski 12+1, K.Pulczyński 0.

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Eltrox Włókniarz Częstochowa41 : 37
Falubaz: Hampel 9, Davidsson 2+1, Protasiewicz 8, Jabłoński 2+1, Jonsson 6+1, Adamczewski 3+1, Dudek 11+1; Włókniarz: Łaguta 11, Szombierski 3+2, Holta 9+1, Jensen 6, Sajfutdinov 5, Czaja 3+1, Łęgowik 0

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-RzTŻ Rzeszów46 : 44
Polonia: Buczkowski 8+1, Szczepaniak 3, Loktaev 4, Kościecha 4+1, Andersen 12+1, Curyło 10+1, WoĽniak 5+1; PGE: Pedersen 14, Lampart 0, Pavlic 5, Okoniewski 9+1, Walasek 8+1, Sówka 6, Gaschka 2

Betard Sparta Wrocław-Car Gwarant Start Gniezno65 : 24
Betard: Woffinden 14+1, Suchecki 10+1, Jędrzejak 13, Ljung 5+2, Batchelor 13+2, Malitowski 4+2, Dolny 6+1; Lechma: Świderski 11, Watt 0, Zagar 0, Adamczak 2, Pedersen 7, Gała 1, O.Fajfer 3

Fogo Unia Leszno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.43 : 47
Unia: Bjerre 9+3, Zengota 10+1, Baliński 5, Michelsen 4+1, Lindgren 3+1, Nowak 1, Pi.Pawlicki 11; Stal: Gapiński 3, Nermark 5+2, Kasprzak 8, Hlib 4, Iversen 14+1, Cyfer 3+1, Zmarzlik 10+1



KOLEJKA NR 19
(2013-08-31)
Unia Tarnów-RM Solar Falubaz Zielona Góra47 : 43
Unia: Janowski 10+1, Madsen 7+1, A.Łaguta 6, Vaculik 7+1, Kołodziej 9, Borowicz 1, Gomólski 7+1; Falubaz: Hampel 14, Davidsson 0, Protasiewicz 8, Jabłoński 3, Jonsson 7+1, Dudek 9+1, Adamczewski 2+1.

eWinner Apator Toruń-Eltrox Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 2, Ward 8, Sullivan 1, Gollob 15, K.Pulczyński 3+1, P.Przedpełski 10+3; CKM: G.Łaguta 13+2, Szombierski 2+1, Holta 7+2, Jensen 11, Sajfutdinov 1, Czaja 6, Strzelec 1.



KOLEJKA NR 20
(2013-09-08)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów53 : 37
Falubaz: Hampel 15, Davidsson 0, Protasiewicz 12, Jabłoński 4+1, Jonsson 12, Adamczewski 3, Dudek 7; Unia: Janowski 7+1, Madsen 1, Laguta 7, Vaculik 5+1, Kołodziej 12+1, Gomólski 5+1, Mazur 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa-eWinner Apator Toruń47 : 42
Włókniarz: Jensen 13+2, Sajfutdinov ZZ, Holta 10, Szombierski 0, Laguta 9+2, Strzelec 4, Czaja 11; Unibax: Miedziński 9+2, Brzozowski 2, Ward 17, Holder ZZ, Gollob 9+1, Przedpełski 4, K.Pulczyński 1.



KOLEJKA NR 21
(2013-09-15)
Unia Tarnów-Eltrox Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unia: Janowski 10, Hougaard 1, A.Łaguta 12+1, Vaculik 3, Kołodziej 15, Mazur 1+1, Gomólski 7+2; CKM Jensen 13, Łęgowik 0, Holta 8, Sajfutdinov ZZ, G.Łaguta 9+2, Czaja 11, Strzelec 0.

eWinner Apator Toruń-RM Solar Falubaz Zielona Góra46 : 43
Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 1+1, Ward 14+2, Holder ZZ, Gollob 15, E.Pulczyński 0, P.Przedpełski 6; Falubaz: Hampel 10, Davidsson 0, Protasiewicz 12, Jabłoński 2, Jonsson 9, Dudek 9+2, Adamczewski 1.



KOLEJKA NR 22
(2013-09-22)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów48 : 42
CKM: Jensen 5+1, Sajfutdinov ZZ, Holta 12+1, Szombierski 11, G.Łaguta 12+1, Strzelec 4, Czaja 4+1; Unia: Janowski 9+2, Madsen 11, A.Łaguta 2, Vaculik 3+2, Kołodziej 13, Gomólski 2+2, Borowicz 2.

RM Solar Falubaz Zielona Góra-eWinner Apator Toruń40 : 0


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 16
(2020-09-27)

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.RM Solar Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.MRGARDEN GKM Grudziądz10-102
8.PGG ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. Strong70KSF

770 pkt.

2. marekh

755 pkt.

3. krymek21

730 pkt.

4. gabio

725 pkt.

5. gringo

725 pkt.

6. RadioZachod

720 pkt.

7. gregi

715 pkt.

8. RadioIndex

715 pkt.

9. master

705 pkt.

10. andrzej.b11

700 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz