fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2011-04-03)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-eWinner Apator Toruń50 : 40
Stelmet Falubaz: Jonsson 10, Davidsson 4+3, Hancock 9+1, Dobrucki 8+2, Protasiewicz 14, Strzelec 3, Rogowski 2+1; Unibax: Miedziński 15, Jensen ns, Sullivan 7+1, Ząbik 3+1, Holder 11, E.Pulczyński 4, K.Pulczyński 0

Betard Sparta Wrocław-Unia Tarnów59 : 31
Betard: Świderski 9+1, Shields 7+1, Jędrzejak 10+2, Andersson 5+1, Bjerre 14, Janowski 10+2, Kociemba 4; Tauron: Vaculik 2, Lindgren 3, Ułamek 9, Pedersen 6+2, Kasprzak 10, Jamróg 1, Kostro 0

RzTŻ Rzeszów-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.50 : 39
Marma: Harris 11+2, Ferjan 2+1, Okoniewski 8, Kuciapa 9, Crump 14, Kret 2, Lampart 4+1; Caelum: Pedersen 11, Zagar 5+1, Andersen 2+2, Iversen 9, Gollob 11, Zmarzlik 1, Cyran 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno43 : 46
Włókniarz: A.Łaguta 6+1, G.Łaguta 10+1, Szombierski 8, Nermark 9, Karlsson 6, Czaja 3+1, Bubel 1 Unia: Hampel 14, Pavlic 4, Kołodziej 8+2, Baliński 7+1, Batchelor 9, S.Musielak 3, T.Musielak 1



KOLEJKA NR 2
(2011-04-10)
Unia Tarnów-RM Solar Falubaz Zielona Góra40 : 50
Tauron: Ułamek 15+1, Madsen 5+1, Pedersen 3, Vaculik 9, Kasprzak 6+1, Jamróg 0, Kostro 2+1; Falubaz: Jonsson 11, Davidsson 4+1, Hancock 14+1, Dobrucki 6+1, Protasiewicz 9, Dudek 4, Strzelec 2

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Eltrox Włókniarz Częstochowa48 : 42
Caelum: Pedersen 8+2, Andersen 4+1, Iversen 9+1, Zagar 8+2, Gollob 14, P.Zmarzlik 0, Cyran 5+1; Włókniarz: Karlsson 7, Nermark 9+1, A.Łaguta 9+2, G.Łaguta 11, Szombierski 1, Czaja 4, Bubel 1

Fogo Unia Leszno-RzTŻ Rzeszów56 : 31
Unia: Hampel 11+2, Pavlic 14, Kołodziej 13+2, Baliński 9+2, Batchelor 4, S.Musielak 2+1, T.Musielak 3; Marma: Richardson 8, Kuciapa 0, Okoniewski 1, Harris 9, Crump 11, Lampart 2+1, Kret 0

eWinner Apator Toruń-Betard Sparta Wrocław51 : 39
Unibax: Miedziński 9+2, Holder 9+1, Sullivan 13, Jensen 6, Holta 11+1, K.Pulczyński 2, Pietrykowski 1+1; Betard: Świderski 5+2, Shields 3, Jędrzejak 5, Andersson 0, Bjerre 15, Janowski 10, Malitowski 1



KOLEJKA NR 3
(2011-04-25)
Betard Sparta Wrocław-RM Solar Falubaz Zielona Góra34 : 55
Betard: Świderski 13+1, Shields 1, Jędrzejak 4, Andersson 1, Bjerre 10, Janowski 4, Kociemba 1+1; Falubaz: Jonsson 14, Davidsson 5+2, Hancock 11+1, Dobrucki 8+2, Protasiewicz 11, Dudek 1, Strzelec 5+1

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno57 : 33
Caelum: Pedersen 15, Iversen 12+1, Zagar 9+3, Gollob 14+1, Cyran 3+2, B.Zmarzlik 4; Unia: Hampel 10, Pavlic 9, Kołodziej 4+1, Baliński 6, Batchelor 1, S.Musielak 0, T.Musielak 3

RzTŻ Rzeszów-eWinner Apator Toruń44 : 46
Marma: Harris 7+1, Kuciapa 3+1, Richardson 10+1, Okoniewski 2+1, Crump 17, Kret 1, Lampart 4; Unibax: Miedziński 10+1, Holder 11+1, Sullivan 6+1, Jensen 8+1, Holta 8, K.Pulczyński 3, Pietrykowski 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów51 : 38
Włókniarz: G.Łaguta 13, A.Łaguta 3+1; Karlsson 7+3, Nermark 10, Szombierski 10, Czaja 5, Kajzer 3; Tauron: Kasprzak 8+1, Lindgren 10, Pedersen 7+1, Vaculik 9, Ułamek 2, Kostro 2, Mazur 0



KOLEJKA NR 4
(2011-05-01)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Eltrox Włókniarz Częstochowa49 : 41
Falubaz: Jonsson 14, Davidsson 7+3, Hancock 9+2, Dobrucki 4+2, Protasiewicz 11+1, Strzelec 2, Dudek 2+1; Włókniarz: Szombierski 7+1, Karlsson 4+1, G.Łaguta 12, A.Łaguta 5, Nermark 8+1, Czaja 3, Kajzer 2+1

Betard Sparta Wrocław-RzTŻ Rzeszów45 : 45
Betard: K.Bjerre 10+1, L.Bjerre 3, Jędrzejak 10+1, Shields 3+2, Świderski 10, Kociemba 3+1, Janowski 6+1; Marma: Richardson 9+1, Kuciapa 8+2, Harris 8+1, Crump 14, Lampart 6+1, Kret 0

Unia Tarnów-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.41 : 49
Tauron: Kasprzak 12, Lindgren 4+2, Pedersen 3, Vaculik 4+1, Ułamek 17, Kostro 0, Lesiak 1; Caelum: Pedersen 11+1, Mroczka 4+1, Iversen 8, Zagar 8+1, Gollob 10+2, Cyran 4, B.Zmarzlik 4+1

eWinner Apator Toruń-Fogo Unia Leszno50 : 40
Unibax: Holder 9+2, Miedziński 10, Holta 11, Jensen 3, Sullivan 10, K.Pulczyński 3+1, E.Pulczyński 4+1; Unia: Pavlic 2, Batchelor 10+2, Kołodziej 4, Baliński 6, Hampel 13, S.Musielak 5, T.Musielak 0



KOLEJKA NR 5
(2011-05-08)
Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RM Solar Falubaz Zielona Góra56 : 33
Caelum: Pedersen 11+1, Mroczka 9+1, Iversen 5, Zagar 9+2, Gollob 14+1, Cyran 4+1, B.Zmarzlik 4; Falubaz: Jonsson 10+1, Davidsson 3, Hancock 4, Dobrucki 3, Protasiewicz 7+1, Dudek 5+1, Strzelec 1

Fogo Unia Leszno-Betard Sparta Wrocław51 : 39
Unia: Pavlic 8+1, Batchelor 7+2, Kołodziej 6, Baliński 11, Hampel 14, S.Musielak 1, T.Musielak 4+1; Betard: K.Bjerre 11+1, L.Bjerre 1+1, Jędrzejak 5+1, Shields 1+1, Świderski 11, Janowski 10+2, Kociemba 0

Unia Tarnów-eWinner Apator Toruń42 : 47
Tauron: Kasprzak 13, Madsen 5+3, Lindgren 9, Vaculik 3+1, Ułamek 9, Kostro 0, Lesiak 3;Unibax: Miedziński 7, Holder 10, Sullivan 9+2, Jensen 5+1, Holta 12+1, K.Pulczyński 0, E.Pulczyński 4

Eltrox Włókniarz Częstochowa-RzTŻ Rzeszów47 : 43
Włókniarz: G.Łaguta 10+2, A.Łaguta 10+1, Szombierski 7+1, Karlsson 6, Nermark 11, Czaja 2, Kajzer 1+1; Marma: Richardson 3, Kuciapa 9, Harris 7+2, Okoniewski 6+1, Crump 12, Lampart 5+2, Kret 1



KOLEJKA NR 6
(2011-05-22)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno54 : 35
Falubaz: Hancock 7, Davidsson 11+1, Jonsson 14+2, Dobrucki ZZ, Protasiewicz 13+1, Dudek 7+1, Strzelec2; Unia: Pavlic 5, Batchelor 0, Kołodziej 7, Baliński 5+3, Hampel 14+1, S.Musielak 0, T.Musielak 4.

Betard Sparta Wrocław-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.48 : 42
Betard: K.Bjerre 5, Shields 8+2, Jędrzejak 11+1, Andersson 6, Świderski 10, Janowski 8+3, Malitowski 0; Caelum: Pedersen 10+2, Mroczka 1, Iversen 8, Zagar 2+2, Gollob 15, Cyran 2, B.Zmarzlik 4+1.

RzTŻ Rzeszów-Unia Tarnów50 : 40
PGE: Richardson 10, Kuciapa 9+1, Harris 10, Okoniewski 3+2, Crump 13, Kret 1, Lampart 4; Tauron: Kasprzak 4, Madsen 5+1, Lindgren 7+1, Vaculik 14, Ułamek 7+1, Kostro 3+1, Lesiak 0.

eWinner Apator Toruń-Eltrox Włókniarz Częstochowa52 : 38
Unibax: Holder 12+1, Miedziński 8+1, Sullivan 13+1, Jensen 3+1, Holta 7+2, K.Pulczyński 4+2, E.Pulczyński 5; CKM: G.Łaguta 9, A.Łaguta 3, Szombierski 7+1, Karlsson 9+1, Nermark 8, Czaja 1, Kajzer 1.



KOLEJKA NR 7
(2011-05-29)
RzTŻ Rzeszów-RM Solar Falubaz Zielona Góra39 : 51
PGE: Richardson 8, Kuciapa 4+2, Harris 7, Okoniewski 2, Crump 12+1, Lampart 4+1, Kret 2; Falubaz: Hancock 12+2, Davidsson 3+1, Jonsson 12+2, Dobrucki ZZ, Protasiewicz 17, Dudek 5+2, Strzelec 2.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-eWinner Apator Toruń52 : 38
Caelum: Zagar 13, Iversen 7+1, Pedersen 13+1, Mroczka 1, Gollob 10+1, Cyran 2, B.Zmarzlik 6+1; Unibax: Miedziński 3+1, Holder 7+1, Sullivan 9, Jensen 0, Holta 11, E.Pulczyński 7, K.Pulczyński 1.

Fogo Unia Leszno-Unia Tarnów51 : 39
Unia: Kołodziej 14, Skórnicki 4+2, Batchelor 10, Baliński 5, Hampel 14+1, T.Musielak 4, S.Musielak 0.

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Betard Sparta Wrocław48 : 42
CKM: G.Łaguta 9+1, A.Łaguta 10, Szombierski 8+3, Karlsson 5, Nermark 14+1, Czaja 2, Bubel 0.



KOLEJKA NR 8
(2011-06-05)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-RzTŻ Rzeszów45 : 45
Falubaz: Hancock 6, Zengota 7, Jonsson 14, Davidsson 3, Protasiewicz 9+1, Dudek 3, Strzelec 3+1; PGE: Harris 10, Kuciapa 1+1, Okoniewski ZZ, Richardson 11+1, Crump 15, Lampart 8+1, Kret 0.

Betard Sparta Wrocław-Eltrox Włókniarz Częstochowa55 : 35
Betard: K.Bjerre 12, L.Bjerre 4+2, Jędrzejak 9+4, Andersson 7, Świderski 9+1, Janowski 9+2, Malitowski 5+3; Włókniarz: G.Łaguta 16, A.Łaguta 5+1, Szombierski 0, Karlsson 3, Nermark 10+1, Czaja 0, Bubel 1.

Unia Tarnów-Fogo Unia Leszno49 : 41
Tauron: Kasprzak 5+2, Vaculik 10, Pedersen 8+2, Lindgren 11+2, Ułamek 9, Kostro 3, Mazur 3; Unia: Kołodziej 6+2, Skórnicki 1+1, Batchelor 10+1, Baliński ZZ, Hampel 20, T.Musielak 3+1, Adamczewski 1.

eWinner Apator Toruń-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Unibax: Holder 11, Miedziński 8+4, Holta 10+1, Jensen 2, Sullivan 13+1, K.Pulczyński 1, E.Pulczyński 5; Caelum: Pedersen 10+1, Mroczka 0, Zagar 3+2, Iversen 9+1, Gollob 12+1, Cyran 0, B.Zmarzlik 6+1.



KOLEJKA NR 9
(2011-06-12)
Fogo Unia Leszno-RM Solar Falubaz Zielona Góra46 : 44
Unia: Kołodziej 12+1, Skórnicki 4+2, Batchelor 10+1, Baliński ZZ, Hampel 16, T.Musielak 1, Adamczewski 3; Falubaz: Hancock 12, Davidsson 1+1, Jonsson 8+1, Dobrucki ZZ, Protasiewicz 14, Dudek 6+2, Strzelec 3.

Eltrox Włókniarz Częstochowa-eWinner Apator Toruń44 : 46
CKM: G.Łaguta 9+3, A.Łaguta 9, Szombierski 3, Karlsson 7+2, Nermark 9+1, Czaja 5, Kajzer 2; Unibax: Holder 9+1, Miedziński 8+2, Holta 12, Jensen 3, Sullivan 10, E.Pulczyński 3, Pietrykowski 1

Unia Tarnów-RzTŻ Rzeszów55 : 35
Tauron: Kasprzak 9+2, Vaculik 11+2, Pedersen 13+1, Lindgren 7, Ułamek 10+1, Kostro 3, Mazur 2; PGE: Richardson 4, Kuciapa 0, Harris 1+1, Okoniewski 15, Crump 8+1, Lampart 7, Kret 0.

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Betard Sparta Wrocław49 : 41
Caelum: Iversen 7+1, Zagar 9+2, Pedersen 10, Mroczka 5+3, Gollob 11, B.Zmarzlik 5+2, Cyran 2+1.



KOLEJKA NR 10
(2011-06-19)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Falubaz: Hancock 13, Dobrucki ZZ, Jonsson 14+1, Davidsson 5+2, Protasiewicz 12+2, Dudek 5+2, Strzelec 1; Caelum: Pedersen 13, Andersen 0, Iversen 5, Zagar 5+2, Gollob 14, B.Zmarzlik 0, Cyran 3.

RzTŻ Rzeszów-Eltrox Włókniarz Częstochowa49 : 41
PGE: Richardson 4, Kuciapa 5+1, Okoniewski 12+1, Harris 10+2, Crump 15, Lampart 3+1, Kret 0; Włókniarz: G.Łaguta 12+1, A.Łaguta 8+1, Szombierski 1+1, Karlsson 8, Nermark 7+1, Czaja 3, Bubel 2+1.

eWinner Apator Toruń-Unia Tarnów56 : 34
Unibax: Sullivan 14+1, Jensen 6, Holder 13+1, Miedziński 9+1, Holta 7+2, Pietrykowski 2+1, E.Pulczyński 5

Betard Sparta Wrocław-Fogo Unia Leszno35 : 55
Betard: K.Bjerre 6, Łobzenko 0, Jędrzejak 9, Andersson 5+1, Świderski 1, Janowski 12+1, Malitowski 2; Unia: Kołodziej 13+2, Kennett 10+3, Batchelor 10, Baliński ZZ, Hampel 16+1, T.Musielak 4, Adamczewski 2+1



KOLEJKA NR 11
(2011-06-26)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-RM Solar Falubaz Zielona Góra32 : 58
CKM: A.Łaguta 5, G.Łaguta 3, Szombierski 8+1, Nermark 5, Karlsson 8, Czaja 3, Bubel 0; Falubaz: Jonsson 10, Davidsson 5, Hancock 13+2, Dobrucki 12+1, Protasiewicz 13, Dudek 2+1, Strzelec 3

Fogo Unia Leszno-eWinner Apator Toruń45 : 45
Unia: Kołodziej 8+1, Skórnicki 4, Batchelor 9+1, Kennett 2, Hampel 13+1, T.Musielak 4, Adamczewski 5; Unibax: Holder 11+1, Miedziński 8+2, Sullivan 12+1, Jensen 4, Holta 7, E.Pulczyński 3, Pietrykowski 0

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów51 : 39
Caelum: Pedersen 11, Mroczka 1, Zagar 11+1, Iversen 7+2, Gollob 14, B.Zmarzlik 4, Cyran 3+1; Tauron: Pedersen 4+2, Lindgren 10, Kasprzak 10+2, Vaculik 8+1, Ułamek 6, Kostro 1, Lesiak 0

RzTŻ Rzeszów-Betard Sparta Wrocław51 : 38
PGE: Harris 10, Kuciapa 4+3, Okoniewski 9+2, Richardson 10+2, Crump 14+1, Kret 0, Lampart 4; Betard: K.Bjerre 7, L.Bjerre 1+1, Jędrzejak 5, Łobzenko 0, Świderski 9, Janowski 14+2, Malitowski 2+1



KOLEJKA NR 12
(2011-07-03)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Betard Sparta Wrocław53 : 37
Falubaz: Hancock 13, Rogowski 0, Jonsson 12+2, Davidsson 6+1, Protasiewicz 13, Dudek 6, Strzelec 3; Betard: K.Bjerre 8, L.Bjerre 1, Jędrzejak 8, Andersson 2+2, Świderski 11+1, Janowski 7+3

Unia Tarnów-Eltrox Włókniarz Częstochowa56 : 34
Tauron: Kasprzak 9+2, Vaculik 7+2, Pedersen 11+2, Lindgren 10+1, Ułamek 13, Kostro 4+1, Lesiak 2; CKM: G.Łaguta 13, A.Łaguta 1, Karlsson 2+1, Szombierski 7+1, Nermark 8, Kajzer 3, Bubel 0

Fogo Unia Leszno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Unia: Kołodziej 9, Skórnicki 5+1, Batchelor 11, Kennett 2, Hampel 15, T.Musielak 3+1, Adamczewski 5; Caelum: Pedersen 10, Mroczka 1+1, Iversen 6+2, Zagar 11, Gollob 10, Zmarzlik 2, Cyran 0.

eWinner Apator Toruń-RzTŻ Rzeszów50 : 40
Toruń: Holder 10, Miedziński 8+1, Holta 11, Jensen 4+2, Sullivan 11+2, Pietrykowski 0, E.Pulczyński 6; PGE: Harris 3+2, Kuciapa 4, Okoniewski 4, Richardson 10+1, Crump 12+1, Lampart 6+1, Kret 1.



KOLEJKA NR 13
(2011-07-17)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów55 : 35
Falubaz:Jonsson 12+2, Davidsson 8+1, Hancock 11+2, Zengota 6, Protasiewicz 6, Dudek 7+1, Strzelec 5; Tauron: Kasprzak 8, Vaculik 0, Ułamek 12+2, Pedersen 4+2, Lindgren 9, Lesiak 2, Mazur 0

Betard Sparta Wrocław-eWinner Apator Toruń44 : 46
Betard: K.Bjerre 10, L.Bjerre NS, Jędrzejak 10, Andersson 2+1, Świderski 10+4, Janowski 9+1, Malitowski 3+1; Unibax: Holder 10+1, Miedziński 5, Holta 7, Jensen 7+2, Sullivan 11, E.Pulczyński 6, K.Pulczyński 0

Eltrox Włókniarz Częstochowa-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.46 : 44
CKM: G.Łaguta 12+1, A.Łaguta 9+2, Karlsson 5, Szombierski 6+1, Niermark 10, Czaja 0, Bubel 4; Caelum: Pedersen 10, Andersen 2+2, Zagar 6+1, Iversen 4, Gollob 17, Cyran 1+1, Zmarzlik 4

RzTŻ Rzeszów-Fogo Unia Leszno41 : 49
PGE: Harris 6, Kuciapa 0, Okoniewski 18, Richardson 2, Crump 11, Lampart 4, Kret 0; Unia: Kołodziej 9, Kennett 2, Batchelor 9+1, Skórnicki 8+2, Hampel 12, T.Musielak 6+2, Adamczewski 3+1



KOLEJKA NR 14
(2011-07-31)
eWinner Apator Toruń-RM Solar Falubaz Zielona Góra51 : 39
Unibax: Holder 6+2, Miedziński 15, Holta 2+2, Jensen 8, Sullivan 11, E.Pulczyński 5+1, K.Pulczyński 4; Falubaz: Jonsson 6+1, Davidsson 2, Hancock 12+1, Zengota 1, Protasiewicz 15, Dudek 3, Strzelec 0

Unia Tarnów-Betard Sparta Wrocław27 : 39
Tauron: Kasprzak 3+1, Vaculik 6+1, Pedersen 4+1, Lindgren 6+1, Ułamek 6, Kostro 1, Lesiak 1; Betard: K.Bjerre 8+1, L. Bjerre 0, Jędrzejak 10, Andersson 1, Świderski 6, Janowski 8, Malitowski 6+1

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RzTŻ Rzeszów51 : 39
Caelum: Gollob 12, Mroczka 4+2, Iversen 7+2, Andersen 7+1, Zagar 10, Zmarzlik 8, Cyran 3+2; PGE: Harris 11+1, Kuciapa 1+1, Okoniewski 7+1, Richardson 5, Crump 14, Lampart 1, Kret 0.

Fogo Unia Leszno-Eltrox Włókniarz Częstochowa60 : 30
Unia: Kołodziej 6, Kennett 8+4, Batchelor 14, Skórnicki ZZ, Hampel 13, T.Musielak 7+2, Adamczewski 12+3; CKM: G.Łaguta 16, Szombierski 1, A. Łaguta ZZ, Karlsson 6, Nermark 4, Kajzer 1, Bubel 2



KOLEJKA NR 15
(2011-08-07)
RzTŻ Rzeszów-RM Solar Falubaz Zielona Góra31 : 59
PGE: Hancock 13+1, Zengota 5+1, Jonsson 10+2, Davidsson 11+2, Protasiewicz 12, Dudek 6+1, Rogowski 2+1; Falubaz: Harris 5+1, Kuciapa 2, Okoniewski 7, Richardson 1, Crump 10, Kret 0, Lampart 6

Betard Sparta Wrocław-eWinner Apator Toruń32 : 58
Betard: K.Bjerre 8, Nielsen 0, Jędrzejak 1+1, Andersson 6+2, Świderski 7, Janowski 10, Malitowski 0; Unibax: Holta 10+1, Jensen 7, Holder 10+3, Miedziński 11, E.Pulczyński 3, K.Pulczyński 3+1

Fogo Unia Leszno-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.39 : 51
Unia: Kołodziej 5+1, Kennett 1, Batchelor 12+1, Adamczewski ZZ, Hampel 17+1, Urbański 0, Musielak 4+1; Caelum: Zagar 12+1, Iversen 7+2, Gollob 12+1, Andersen 1, Pedersen 11+1, Zmarzlik 7, Cyran 1



KOLEJKA NR 16
(2011-08-14)
RM Solar Falubaz Zielona Góra-RzTŻ Rzeszów60 : 30
Falubaz: Hancock 8+2, Zengota 5+1, Jonsson 11+3, Davidsson 12+1, Protasiewicz 12, Dudek 9+1, Rogowski 3+1; PGE: Harris 6, Kuciapa 0, Okoniewski 10+1, Richardson 0, Crump 11, Lampart 3+2, Kret

eWinner Apator Toruń-Betard Sparta Wrocław40 : 0
walkower

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno56 : 33
Caelum: Zagar 9, Iversen 9+4, Gollob 10+2, Andersen 5+1, Pedersen 11+1, Zmarzlik 8, Cyran 4+3; Unia: Kołodziej 3, Skórnicki 0, Batchelor 11+1, Adamczewski ZZ, Hampel 18, Musielak 1, Nowak 0



KOLEJKA NR 17
(2011-08-21)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów49 : 41
CKM: A.Łaguta 3+1, Karlsson 12+1, G.Łaguta 12, Szombierski 7+1, Nermark 8, Czaja 5+1, Kajzer 2+1; Tauron: Kasprzak 4+1, Vaculik 12, Ułamek 7, Pedersen 6+1, Lindgren 10, Kostro 2, Mazur 0



KOLEJKA NR 18
(2011-09-11)
Fogo Unia Leszno-eWinner Apator Toruń53 : 36
Unia: Hampel 14+1, Skórnicki 3+1, Batchelor 10+1, Baliński 10+1, Kołodziej 8+1, Musielak 7, Adamczewski 1+1; Unibax: Holta 4, Jensen 2, Holder 10+3, Miedziński 2, Sullivan 14, E.Pulczyński 3+1, K.Pulczyński 1

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-RM Solar Falubaz Zielona Góra27 : 19
Caelum: Gollob 4, Andersen 3, Zagar 0, Iversen 6, Pedersen 8, Zmarzlik 4+1, Cyran 2; Falubaz: Jonsson 6, Zengota 0, Hancock 0, Davidsson 4, Protasiewicz 6, Dudek 1+1, Rogowski 2

Unia Tarnów-Eltrox Włókniarz Częstochowa53 : 37
Tauron: Ułamek 11+1, Madsen 11+2, Vaculik 12, Pedersen 5+2, Lindgren 10+1, Kostro 1+1, Mazur 3: CKM: Karlsson 10+1, A.Łaguta 0, G.Łaguta 5, Szombierski 6, Nermark 10+2, Czaja 1+1, Kajzer 5



KOLEJKA NR 19
(2011-09-18)
eWinner Apator Toruń-Fogo Unia Leszno49 : 41
Unibax: Holder 10+1, Jensen 9+1, Miedziński 10+2, Holta 6+1, Sullivan 11+1, K.Pulczyński 2, Pietrykowski 1+1; Unia: Hampel 12+2, Skórnicki 0, Batchelor 5, Baliński 3+1, Kołodziej 12+1, Musielak 8, Adamczewski 1

RM Solar Falubaz Zielona Góra-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.54 : 36
Falubaz: Jonsson 10+4, Zengota 11+1, Hancock ZZ, Davidsson 10+1, Protasiewicz 13, Dudek 5+1, Strzelec 5+1; Caelum: Gollob 11+2, Andersen 1, Zagar 13, Iversen 1, Pedersen 8, Cyran 0, Zmarzlik 2



KOLEJKA NR 20
(2011-09-25)
Fogo Unia Leszno-RM Solar Falubaz Zielona Góra47 : 43
Unia: Hampel 12+1, Skórnicki 2+1, Batchelor 9+1, Baliński 6+1, Kołodziej 11, Musielak 4, Adamczewski 3+1; Falubaz: Jonsson 13, Zengota 0, Hancock 12+1, Davidsson 5+1, Protasiewicz 10+2, Dudek 3, Strzelec 0

Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.-eWinner Apator Toruń60 : 30
Caelum: Gollob 12+1, Andersen 1+1, Zagar 10+2, Iversen 10+2, Pedersen 10, Zmarzlik 14+1, Cyfer 3; Unibax: Holder 7, Jensen 1+1, Miedziński 8, Holta 0, Sullivan 12, K.Pulczyński, Pietrykowski 0



KOLEJKA NR 21
(2011-10-02)
eWinner Apator Toruń-Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Unibax: Holder 12+2, Jensen 10+1, Miedziński 10, E.Pulczyński ZZ, Sullivan 13, K.Pulczyński 4+1, Pietrykowski 1+1; Caelum: Gollob 9+1, Mroczka 4+1, Zagar 8, Iversen 1, Pedersen 10+1, Zmarzlik 8, Cyfer 0

Car Gwarant Start Gniezno-Eltrox Włókniarz Częstochowa43 : 47
RM Solar Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno52 : 38
Falubaz: Jonsson 6+3, Zengota 5+1, Hancock 11, Davidsson 10+1, Protasiewicz 11, Dudek 9, Strzelec 0; Unia: Batchelor 1, Skórnicki 0, Kołodziej 12+1, Baliński 6, Hampel 15, Musielak 1, Adamczewski 3+1



 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.RM Solar Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.MRGARDEN GKM Grudziądz10-102
8.PGG ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. marekh

835 pkt.

2. Strong70KSF

825 pkt.

3. gringo

800 pkt.

4. krymek21

800 pkt.

5. gabio

795 pkt.

6. gregi

795 pkt.

7. RadioIndex

790 pkt.

8. marioo92

790 pkt.

9. ScorrpionZG

785 pkt.

10. Fanatycy13

785 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz