fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2011-04-03)
Orzeł Łódź-ROW Rybnik46 : 43
Orzeł: Jeleniewski 8+1, J.Rempała 9+1, Ma.Szczepaniak 12+1, Jankowski 4, Trojanowski 5+1, Osmólski 5, Sundstroem 3+2; RKM: Karpow 8, Pytel 6, Jamroży 0, Shlein 9+1, Lindbeack 18, Domański 0, Loktajew 2+1

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-SpecHouse PSŻ Poznań56 : 34
GTŻ: Ruud 7+1, Watt 5+1, Chrzanowski 9+2, King 10+2, Buczkowski 15, Lampkowski 3+1, Kudriaszow 7+1; Lechma: Miśkowiak 7+1, Kościuch ZZ, Facher 6, Magosi 5, Ljung 15, Fajfer 1, Świdziński 0

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Aforti Start Gniezno37 : 52
Lotos: Max 9+1, Gafurov 0, Stachyra 4+1, Hlib 9, Zetterstroem 10, Szymko 3, Sperz 2; Start: Mi.Szczepaniak 1+1, M.Jabłoński 12+1, Nicholls 11+1, Bridger 6+3, K.Jabłoński 11+3, Gomólski 7, Gustafsson 4+1

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Optibet Lokomotiv Daugavpils57 : 33
Polonia: Sajfutdinov 12, Curyło 3+1, Kościecha 10+4, Walasek 13+1, Gapiński 12, WoĽniak 5+1, Adamczak 2+1; Lokomotiv: Bogdanow 10+1, Klindt 4+3, Povazhny 9+1, Puodżuks 5+1, Gurickij 1, Karawackij 3+1, Tarasienko 1



KOLEJKA NR 2
(2011-04-10)
SpecHouse PSŻ Poznań-Optibet Lokomotiv Daugavpils52 : 38
Lechma: Kościuch 7+3, Szewczykowski 9+1, Facher 11, Słaboń 3+1, Miśkowiak 14, Fajfer 4+2, Czałow 4; Lokomotiv: Bogdanow 14, Karawackis 0, Puodżuks 8, Gieruckis 3, Povazhny 9, Lebiediew 3+1, Tarasienko 1+1

Aforti Start Gniezno-Orzeł Łódź50 : 39
Start: Mi.Szczepaniak 13, M.Jabłoński 10+2, Nicholls 10, Bridger 2+1, K.Jabłoński 9+1, Gomólski 6, Gustafsson 0; Orzeł: Jeleniewski 12+1, Jankowski 4, J.Rempała 4, Trojanowski 2, Ma.Szczepaniak 10+2, Osmólski 1+1, Sundstroem 6

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk47 : 43
GTŻ: Ruud 3, Watt 13, Chrzanowski 11, King 3, Buczkowski 8+2, Lampkowski 1+1, Kudriaszow 8; Lotos: Max 0, Jonasson 11+2, Hlib 4, Stachyra 7+1, Zetterstroem 13+1, Szymko 0, Sperz 8+1

ROW Rybnik-Abramczyk Polonia Bydgoszcz48 : 42
RKM: Schlein 10, Pytel 1, Drabik 8, Karpow 10+2, Lindbeack 14, Fleger 2, Loktajev 3; Polonia: Sajfutdinov 9+1, Gizatullin 7+1, Kościecha 5+2, Walasek 11+1, Gapiński 4+2, WoĽniak 6, Adamczak 0



KOLEJKA NR 3
(2011-04-25)
SpecHouse PSŻ Poznań-ROW Rybnik51 : 39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź60 : 30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz56 : 34
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Aforti Start Gniezno52 : 38


KOLEJKA NR 4
(2011-05-01)
Orzeł Łódź-SpecHouse PSŻ Poznań53 : 37
Aforti Start Gniezno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz43 : 47
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Optibet Lokomotiv Daugavpils52 : 35
ROW Rybnik-Zdunek Wybrzeże Gdańsk38 : 52


KOLEJKA NR 5
(2011-05-08)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-ROW Rybnik47 : 43
Aforti Start Gniezno-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz44 : 46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-SpecHouse PSŻ Poznań69 : 16
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź66 : 24


KOLEJKA NR 6
(2011-05-22)
Orzeł Łódź-Optibet Lokomotiv Daugavpils46 : 44
SpecHouse PSŻ Poznań-Aforti Start Gniezno42 : 48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Abramczyk Polonia Bydgoszcz49 : 41
ROW Rybnik-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz39 : 51


KOLEJKA NR 7
(2011-05-29)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk44 : 45
Aforti Start Gniezno-ROW Rybnik53 : 37
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Orzeł Łódź59 : 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-SpecHouse PSŻ Poznań64 : 26


KOLEJKA NR 8
(2011-06-05)
SpecHouse PSŻ Poznań-Abramczyk Polonia Bydgoszcz36 : 54
Orzeł Łódź-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz39 : 50
ROW Rybnik-Aforti Start Gniezno35 : 55
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Optibet Lokomotiv Daugavpils61 : 29


KOLEJKA NR 9
(2011-06-12)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-ROW Rybnik55 : 35
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Aforti Start Gniezno-SpecHouse PSŻ Poznań60 : 30
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź46 : 13


KOLEJKA NR 10
(2011-06-19)
Orzeł Łódź-Abramczyk Polonia Bydgoszcz32 : 58
SpecHouse PSŻ Poznań-Zdunek Wybrzeże Gdańsk34 : 56
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Aforti Start Gniezno40 : 49
ROW Rybnik-Optibet Lokomotiv Daugavpils47 : 42


KOLEJKA NR 11
(2011-06-26)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ROW Rybnik60 : 30
Optibet Lokomotiv Daugavpils-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz41 : 49
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Aforti Start Gniezno57 : 32
SpecHouse PSŻ Poznań-Orzeł Łódź41 : 49


KOLEJKA NR 12
(2011-07-03)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Abramczyk Polonia Bydgoszcz39 : 51
GTŻ: Watt 4+1, Ruud 9, Chrzanowski 3+1, Hougaard 8+1, Buczkowski 10+1, Lampkowski 1, Kuriaszow 4; Polonia: Sajfutdinow 14+1, Gizatullin 9, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Walasek 9, Adamczak 4, WoĽniak 1

Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Orzeł: Jeleniewski 9+4, Rempała 8, Trojanowski 3, Sundstroem 11, Szczepaniak 13, Michalski 3+1, Osmólski 1; Lotos: Gafurow 10, Ward ZZ, Stachyra 3+1, Brzozowski 7+1, Hlib 15, Sperz 6, Szymko 1

ROW Rybnik-SpecHouse PSŻ Poznań52 : 38
RKM: Drabik 7+2, Chromik 2, Karpow 12+1, Pytel 10+3, Jamroży 8+3, Domański 1, Loktajew 12; Lechma: Kościuch ZZ, Szewczykowski 5+1, Magosi 5, Miśkowiak 14, Fajfer 4, Czałow 10

Aforti Start Gniezno-Optibet Lokomotiv Daugavpils53 : 37
Start: K.Jabłoński 13+2, Szczepaniak 7, Nicholls 9, Woffinden 8+1, M.Jabłoński 12, Fajfer 4+1, Kovacic 0; Lokomotiv: Poudżuks 11+1, Karawackis 5, Kylmaekorpi 0, Gieruckis 4, Bogdanow 0, Lebiediew 10+2, Tarasienko 7+2



KOLEJKA NR 13
(2011-07-17)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-ROW Rybnik59 : 31
Polonia: Gapiński 14, Gizatullin 9+1, Kościecha 12+2, WoĽniak 4, Sajfutdinow 13+2, Adamczak 4, Curyło 3+1; RKM: Loktajew 6+1, Jamroży 2, Karpow 7, Pytel 4+3, Lindbeack 11, Domański 0, Fleger 1

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz45 : 44
Lotos: Jonasson 11+1, Stachyra 7+1, Hlib 2, Gafurow 1, Zetterstroem 7+2, Sperz 0, Ward 17; GTŻ: Watt 13, Ruud 8, Chrzanowski 4, Hougaard 4+1, Buczkowski 9+1, Lampkowski 4+1, Kurdiaszow 2+2

Orzeł Łódź-Aforti Start Gniezno33 : 57
Orzeł: Jeleniewski 12, Rempała 4+1, Trojanowski ZZ, Gjedde 3, Szczepaniak 4+2, Osmólski 0, Sundstroem 10; Start: K.Jabłoński 11+1, Lisiecki 1, M.Jabłoński 4+1, Szczepaniak 12, Nicholls 13+2, Fajfer 3+1, Woffinden 13+1

Optibet Lokomotiv Daugavpils-SpecHouse PSŻ Poznań40 : 0
wo



KOLEJKA NR 14
(2011-07-17)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Abramczyk Polonia Bydgoszcz53 : 37
Lokomotiv: Poudżuks 11, Bogdanow 10+1, Povazhny 11+2, Karawackis 0, Gieruckis 7+3, Lebiediew 10+1, Tarasienko 4+1; Polonia: Walasek, Adamczak, Gapiński 10, Gizatullin 1, Kościecha 3, Curyło 3+1, WoĽniak 6

Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Start: K.Jabłoński 12, Smolinski 5+2, M.Jabłoński 3, Szczepaniak 7+1, Nicholls 9+1, Fajfer 0, Woffinden 12+1

SpecHouse PSŻ Poznań-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz0 : 40
walkower

ROW Rybnik-Orzeł Łódź0 : 0
walkower



KOLEJKA NR 15
(2011-08-07)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk57 : 33
Polonia: Gapiński 15, Kościecha 7+3, Sajfutdinov 13, JóĽwik 1, Walasek 11+1, WoĽniak 7+2, Adamczak 3+2; Lotos: Max 4, Hlib 1+1, Stachyra 2, Gafurow 7, Zetterstroem 4, Sperz 3+1, Ward 12

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Aforti Start Gniezno46 : 44
GTŻ: Watt 8+1, Allen 3, Chrzanowski 11, Hougaard 6+1, Buczkowski 14, Lampkowski 1, Dolny 3+1; Start: K.Jabłoński 9, Monberg 3, Mi.Szczepaniak 4+1, M.Jabłoński 5+2, Nicholls 5, Gomólski 3+1, Woffinden 15+1



KOLEJKA NR 16
(2011-08-14)
Aforti Start Gniezno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz51 : 39
Start: K.Jabłoński 5+1, Smolinski 1, Szczepaniak 12, M.Jabłoński 6+1, Nicholls 9, Gomólski 4+1, Woffinden 14+1; Polonia: Gapiński 11+1, Kościecha 9, Sajfutdinov 9, Gizatullin 3+1, Walasek 10, WoĽniak 0, Curyło 3

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz57 : 32
Lotos: Jonasson 8+1, Stachyra 9+2, Max 11, Hlib 1, Zetterstroem 9+1, Sperz 6, Ward 13+1; GTŻ: Watt 8+1, Hougaard 2+1, Chrzanowski 6, Ruud 3+1, Buczkowski 12, Dolny 0, Drożdżowski 1



KOLEJKA NR 17
(2011-08-21)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz67 : 23
Polonia: Gapiński 14, Kościecha 11+4, Sajfutdinov 12, JóĽwik ns, Walasek 14+1, Curyło 10+3, WoĽniak 6+2; GTŻ: Watt 5, Ruud ns, Chrzanowski 3, King 3, Buczkowski 9, Drożdżowski 0, Kudriaszow 2+1.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Aforti Start Gniezno50 : 40
Lotos: Jonasson 11+2, Stachyra 9+1, Max 4, Brzozowski 5, Zetterstroem 7+3, Sperz 0, Ward 14+1; Start: K.Jabłoński 6, Fajfer 3, Mi.Szczepaniak 7, M.Jabłoński 1, Nicholls 9+1, Gomólski 7+3, Woffinden 7.



KOLEJKA NR 18
(2011-09-11)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Abramczyk Polonia Bydgoszcz45 : 45
Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk43 : 47


KOLEJKA NR 19
(2011-09-18)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Abramczyk Polonia Bydgoszcz48 : 42
Lotos: Jonasson 11, Brzozowski 3+2, Stachyra 3+1, Max 8, Zetterstroem 9+1, Sperz 1, Ward 13+1; Polonia: Gapiński 12, Braun 0, Walasek 7, JóĽwik 1, Sajfutdinov 16+1, WoĽniak 6+1, Adamczak 0.

Aforti Start Gniezno-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz55 : 35
Start: M.Jabłoński 3+2, K.Jabłoński ZZ, Nicholls 10+3, Monberg 12, Mi.Szczepaniak 14, Fajfer 4+2, Woffinden 12+2; GTŻ: Watt ZZ, Ruud 3, Chrzanowski 17, Hougaard 5+1, Buczkowski 8, Lampkowski 2+1, Dolny 0.



KOLEJKA NR 20
(2011-09-25)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Aforti Start Gniezno52 : 38
Polonia: Gapiński 7, Kościecha 10, Sajfutdinov 12, Gizatullin 5, Walasek 11, WoĽniak 4+2, Curyło 3; Start: Mi.Szczepaniak 6, K.Jaboński ZZ, Nicholls 7, Monberg 1+1, Woffinden 11, Fajfer 8+1, Gomólski 5

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk45 : 45
GTŻ: Watt 4+1, Allen 6, Chrzanowski 12, Hougaard 8+2, Buczkowski 12, Lampkowski 2+1, Drożdżowski 1; Lotos: Jonasson 7+1, Hlib 1, Stachyra 0, Gafurow 9, Zetterstroem 7+3, Pieszczek 8, Ward 13+1



 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 18
(2021-09-26)
Moje Bermudy Stal-Fogo Unia0 : 0
Betard Sparta-Motor0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Betard Sparta Wrocław30+173
2.Motor Lublin24+44
3.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.23+43
4.Fogo Unia Leszno22+54
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa18+28
6.eWinner Apator Toruń9-64
7.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz7-158
8.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra6-120

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. rykuZG

955 pkt.

2. olekukp

950 pkt.

3. miro_1969

945 pkt.

4. Kingulka

925 pkt.

5. jankes35

910 pkt.

6. Marta_2002

905 pkt.

7. bartas84zg

885 pkt.

8. marekh

885 pkt.

9. Jozek

885 pkt.

10. kolin.zg

880 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz