fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2011-04-03)
Orzeł Łódź-ROW Rybnik46 : 43
Orzeł: Jeleniewski 8+1, J.Rempała 9+1, Ma.Szczepaniak 12+1, Jankowski 4, Trojanowski 5+1, Osmólski 5, Sundstroem 3+2; RKM: Karpow 8, Pytel 6, Jamroży 0, Shlein 9+1, Lindbeack 18, Domański 0, Loktajew 2+1

GKM Grudziądz-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań56 : 34
GTŻ: Ruud 7+1, Watt 5+1, Chrzanowski 9+2, King 10+2, Buczkowski 15, Lampkowski 3+1, Kudriaszow 7+1; Lechma: Miśkowiak 7+1, Kościuch ZZ, Facher 6, Magosi 5, Ljung 15, Fajfer 1, Świdziński 0

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Car Gwarant Start Gniezno37 : 52
Lotos: Max 9+1, Gafurov 0, Stachyra 4+1, Hlib 9, Zetterstroem 10, Szymko 3, Sperz 2; Start: Mi.Szczepaniak 1+1, M.Jabłoński 12+1, Nicholls 11+1, Bridger 6+3, K.Jabłoński 11+3, Gomólski 7, Gustafsson 4+1

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils57 : 33
Polonia: Sajfutdinov 12, Curyło 3+1, Kościecha 10+4, Walasek 13+1, Gapiński 12, Woźniak 5+1, Adamczak 2+1; Lokomotiv: Bogdanow 10+1, Klindt 4+3, Povazhny 9+1, Puodżuks 5+1, Gurickij 1, Karawackij 3+1, Tarasienko 1



KOLEJKA NR 2
(2011-04-10)
Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-Lokomotiv Daugavpils52 : 38
Lechma: Kościuch 7+3, Szewczykowski 9+1, Facher 11, Słaboń 3+1, Miśkowiak 14, Fajfer 4+2, Czałow 4; Lokomotiv: Bogdanow 14, Karawackis 0, Puodżuks 8, Gieruckis 3, Povazhny 9, Lebiediew 3+1, Tarasienko 1+1

Car Gwarant Start Gniezno-Orzeł Łódź50 : 39
Start: Mi.Szczepaniak 13, M.Jabłoński 10+2, Nicholls 10, Bridger 2+1, K.Jabłoński 9+1, Gomólski 6, Gustafsson 0; Orzeł: Jeleniewski 12+1, Jankowski 4, J.Rempała 4, Trojanowski 2, Ma.Szczepaniak 10+2, Osmólski 1+1, Sundstroem 6

GKM Grudziądz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk47 : 43
GTŻ: Ruud 3, Watt 13, Chrzanowski 11, King 3, Buczkowski 8+2, Lampkowski 1+1, Kudriaszow 8; Lotos: Max 0, Jonasson 11+2, Hlib 4, Stachyra 7+1, Zetterstroem 13+1, Szymko 0, Sperz 8+1

ROW Rybnik-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz48 : 42
RKM: Schlein 10, Pytel 1, Drabik 8, Karpow 10+2, Lindbeack 14, Fleger 2, Loktajev 3; Polonia: Sajfutdinov 9+1, Gizatullin 7+1, Kościecha 5+2, Walasek 11+1, Gapiński 4+2, Woźniak 6, Adamczak 0



KOLEJKA NR 3
(2011-04-25)
Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-ROW Rybnik51 : 39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź60 : 30
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-GKM Grudziądz56 : 34
Lokomotiv Daugavpils-Car Gwarant Start Gniezno52 : 38


KOLEJKA NR 4
(2011-05-01)
Orzeł Łódź-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań53 : 37
Car Gwarant Start Gniezno-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz43 : 47
GKM Grudziądz-Lokomotiv Daugavpils52 : 35
ROW Rybnik-Zdunek Wybrzeże Gdańsk38 : 52


KOLEJKA NR 5
(2011-05-08)
Lokomotiv Daugavpils-ROW Rybnik47 : 43
Car Gwarant Start Gniezno-GKM Grudziądz44 : 46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań69 : 16
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź66 : 24


KOLEJKA NR 6
(2011-05-22)
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils46 : 44
Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-Car Gwarant Start Gniezno42 : 48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz49 : 41
ROW Rybnik-GKM Grudziądz39 : 51


KOLEJKA NR 7
(2011-05-29)
Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk44 : 45
Car Gwarant Start Gniezno-ROW Rybnik53 : 37
GKM Grudziądz-Orzeł Łódź59 : 31
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań64 : 26


KOLEJKA NR 8
(2011-06-05)
Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz36 : 54
Orzeł Łódź-GKM Grudziądz39 : 50
ROW Rybnik-Car Gwarant Start Gniezno35 : 55
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils61 : 29


KOLEJKA NR 9
(2011-06-12)
GKM Grudziądz-ROW Rybnik55 : 35
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Car Gwarant Start Gniezno-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź46 : 13


KOLEJKA NR 10
(2011-06-19)
Orzeł Łódź-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz32 : 58
Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-Zdunek Wybrzeże Gdańsk34 : 56
GKM Grudziądz-Car Gwarant Start Gniezno40 : 49
ROW Rybnik-Lokomotiv Daugavpils47 : 42


KOLEJKA NR 11
(2011-06-26)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ROW Rybnik60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-GKM Grudziądz41 : 49
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Car Gwarant Start Gniezno57 : 32
Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-Orzeł Łódź41 : 49


KOLEJKA NR 12
(2011-07-03)
GKM Grudziądz-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz39 : 51
GTŻ: Watt 4+1, Ruud 9, Chrzanowski 3+1, Hougaard 8+1, Buczkowski 10+1, Lampkowski 1, Kuriaszow 4; Polonia: Sajfutdinow 14+1, Gizatullin 9, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Walasek 9, Adamczak 4, Woźniak 1

Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Orzeł: Jeleniewski 9+4, Rempała 8, Trojanowski 3, Sundstroem 11, Szczepaniak 13, Michalski 3+1, Osmólski 1; Lotos: Gafurow 10, Ward ZZ, Stachyra 3+1, Brzozowski 7+1, Hlib 15, Sperz 6, Szymko 1

ROW Rybnik-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań52 : 38
RKM: Drabik 7+2, Chromik 2, Karpow 12+1, Pytel 10+3, Jamroży 8+3, Domański 1, Loktajew 12; Lechma: Kościuch ZZ, Szewczykowski 5+1, Magosi 5, Miśkowiak 14, Fajfer 4, Czałow 10

Car Gwarant Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils53 : 37
Start: K.Jabłoński 13+2, Szczepaniak 7, Nicholls 9, Woffinden 8+1, M.Jabłoński 12, Fajfer 4+1, Kovacic 0; Lokomotiv: Poudżuks 11+1, Karawackis 5, Kylmaekorpi 0, Gieruckis 4, Bogdanow 0, Lebiediew 10+2, Tarasienko 7+2



KOLEJKA NR 13
(2011-07-17)
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-ROW Rybnik59 : 31
Polonia: Gapiński 14, Gizatullin 9+1, Kościecha 12+2, Woźniak 4, Sajfutdinow 13+2, Adamczak 4, Curyło 3+1; RKM: Loktajew 6+1, Jamroży 2, Karpow 7, Pytel 4+3, Lindbeack 11, Domański 0, Fleger 1

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz45 : 44
Lotos: Jonasson 11+1, Stachyra 7+1, Hlib 2, Gafurow 1, Zetterstroem 7+2, Sperz 0, Ward 17; GTŻ: Watt 13, Ruud 8, Chrzanowski 4, Hougaard 4+1, Buczkowski 9+1, Lampkowski 4+1, Kurdiaszow 2+2

Orzeł Łódź-Car Gwarant Start Gniezno33 : 57
Orzeł: Jeleniewski 12, Rempała 4+1, Trojanowski ZZ, Gjedde 3, Szczepaniak 4+2, Osmólski 0, Sundstroem 10; Start: K.Jabłoński 11+1, Lisiecki 1, M.Jabłoński 4+1, Szczepaniak 12, Nicholls 13+2, Fajfer 3+1, Woffinden 13+1

Lokomotiv Daugavpils-Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań40 : 0
wo



KOLEJKA NR 14
(2011-07-17)
Lokomotiv Daugavpils-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz53 : 37
Lokomotiv: Poudżuks 11, Bogdanow 10+1, Povazhny 11+2, Karawackis 0, Gieruckis 7+3, Lebiediew 10+1, Tarasienko 4+1; Polonia: Walasek, Adamczak, Gapiński 10, Gizatullin 1, Kościecha 3, Curyło 3+1, Woźniak 6

Car Gwarant Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Start: K.Jabłoński 12, Smolinski 5+2, M.Jabłoński 3, Szczepaniak 7+1, Nicholls 9+1, Fajfer 0, Woffinden 12+1

Powerr Duck Iveston PSŻ Poznań-GKM Grudziądz0 : 40
walkower

ROW Rybnik-Orzeł Łódź0 : 0
walkower



KOLEJKA NR 15
(2011-08-07)
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk57 : 33
Polonia: Gapiński 15, Kościecha 7+3, Sajfutdinov 13, Jóźwik 1, Walasek 11+1, Woźniak 7+2, Adamczak 3+2; Lotos: Max 4, Hlib 1+1, Stachyra 2, Gafurow 7, Zetterstroem 4, Sperz 3+1, Ward 12

GKM Grudziądz-Car Gwarant Start Gniezno46 : 44
GTŻ: Watt 8+1, Allen 3, Chrzanowski 11, Hougaard 6+1, Buczkowski 14, Lampkowski 1, Dolny 3+1; Start: K.Jabłoński 9, Monberg 3, Mi.Szczepaniak 4+1, M.Jabłoński 5+2, Nicholls 5, Gomólski 3+1, Woffinden 15+1



KOLEJKA NR 16
(2011-08-14)
Car Gwarant Start Gniezno-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz51 : 39
Start: K.Jabłoński 5+1, Smolinski 1, Szczepaniak 12, M.Jabłoński 6+1, Nicholls 9, Gomólski 4+1, Woffinden 14+1; Polonia: Gapiński 11+1, Kościecha 9, Sajfutdinov 9, Gizatullin 3+1, Walasek 10, Woźniak 0, Curyło 3

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz57 : 32
Lotos: Jonasson 8+1, Stachyra 9+2, Max 11, Hlib 1, Zetterstroem 9+1, Sperz 6, Ward 13+1; GTŻ: Watt 8+1, Hougaard 2+1, Chrzanowski 6, Ruud 3+1, Buczkowski 12, Dolny 0, Drożdżowski 1



KOLEJKA NR 17
(2011-08-21)
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-GKM Grudziądz67 : 23
Polonia: Gapiński 14, Kościecha 11+4, Sajfutdinov 12, Jóźwik ns, Walasek 14+1, Curyło 10+3, Woźniak 6+2; GTŻ: Watt 5, Ruud ns, Chrzanowski 3, King 3, Buczkowski 9, Drożdżowski 0, Kudriaszow 2+1.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Car Gwarant Start Gniezno50 : 40
Lotos: Jonasson 11+2, Stachyra 9+1, Max 4, Brzozowski 5, Zetterstroem 7+3, Sperz 0, Ward 14+1; Start: K.Jabłoński 6, Fajfer 3, Mi.Szczepaniak 7, M.Jabłoński 1, Nicholls 9+1, Gomólski 7+3, Woffinden 7.



KOLEJKA NR 18
(2011-09-11)
GKM Grudziądz-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz45 : 45
Car Gwarant Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk43 : 47


KOLEJKA NR 19
(2011-09-18)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz48 : 42
Lotos: Jonasson 11, Brzozowski 3+2, Stachyra 3+1, Max 8, Zetterstroem 9+1, Sperz 1, Ward 13+1; Polonia: Gapiński 12, Braun 0, Walasek 7, Jóźwik 1, Sajfutdinov 16+1, Woźniak 6+1, Adamczak 0.

Car Gwarant Start Gniezno-GKM Grudziądz55 : 35
Start: M.Jabłoński 3+2, K.Jabłoński ZZ, Nicholls 10+3, Monberg 12, Mi.Szczepaniak 14, Fajfer 4+2, Woffinden 12+2; GTŻ: Watt ZZ, Ruud 3, Chrzanowski 17, Hougaard 5+1, Buczkowski 8, Lampkowski 2+1, Dolny 0.



KOLEJKA NR 20
(2011-09-25)
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz-Car Gwarant Start Gniezno52 : 38
Polonia: Gapiński 7, Kościecha 10, Sajfutdinov 12, Gizatullin 5, Walasek 11, Woźniak 4+2, Curyło 3; Start: Mi.Szczepaniak 6, K.Jaboński ZZ, Nicholls 7, Monberg 1+1, Woffinden 11, Fajfer 8+1, Gomólski 5

GKM Grudziądz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk45 : 45
GTŻ: Watt 4+1, Allen 6, Chrzanowski 12, Hougaard 8+2, Buczkowski 12, Lampkowski 2+1, Drożdżowski 1; Lotos: Jonasson 7+1, Hlib 1, Stachyra 0, Gafurow 9, Zetterstroem 7+3, Pieszczek 8, Ward 13+1



 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. buchaj

105 pkt.

2. lukiUL

100 pkt.

3. olekukp

100 pkt.

4. Dziecionaldo

100 pkt.

5. Kamila

95 pkt.

6. trypek

95 pkt.

7. Slawekj

95 pkt.

8. Zetes

95 pkt.

9. AleksandraJ

90 pkt.

10. kolin.zg

90 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz