fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2016-03-28)
Speedway Wanda Instal Kraków-KSM Krosno48 : 42
Lokomotiv Daugavpils-Wybrzeże Gdańsk56 : 34
przełożony

Stal Rzeszów-Orzeł Łódź50 : 39
Polonia Piła-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa61 : 29
Kolejarz Opole-Polonia Bydgoszcz46 : 44


KOLEJKA NR 2
(2016-04-03)
Polonia Bydgoszcz-Speedway Wanda Instal Kraków49 : 41
Orzeł Łódź-Polonia Piła47 : 43
Wybrzeże Gdańsk-Stal Rzeszów62 : 28
KSM Krosno-Lokomotiv Daugavpils33 : 57
Kolejarz Rawicz-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa25 : 65


KOLEJKA NR 3
(2016-04-10)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Orzeł Łódź46 : 44
Lokomotiv Daugavpils-Polonia Bydgoszcz49 : 41
Stal Rzeszów-KSM Krosno54 : 36
Polonia Piła-Wybrzeże Gdańsk49 : 41
Kolejarz Opole-Speedway Wanda Instal Kraków47 : 41


KOLEJKA NR 4
(2016-04-17)
Polonia Bydgoszcz-Stal Rzeszów43 : 47
odwołany

Speedway Wanda Instal Kraków-Lokomotiv Daugavpils39 : 51
Wybrzeże Gdańsk-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa54 : 36
odwołany

KSM Krosno-Polonia Piła29 : 49
Kolejarz Rawicz-Orzeł Łódź23 : 31
15.05



KOLEJKA NR 5
(2016-04-24)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-KSM Krosno59 : 31
Orzeł Łódź-Wybrzeże Gdańsk58 : 31
Stal Rzeszów-Speedway Wanda Instal Kraków48 : 42
Polonia Piła-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Kolejarz Opole-Lokomotiv Daugavpils31 : 58


KOLEJKA NR 6
(2016-05-01)
Polonia Bydgoszcz-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa41 : 49
Speedway Wanda Instal Kraków-Polonia Piła52 : 38
Lokomotiv Daugavpils-Stal Rzeszów52 : 37
KSM Krosno-Orzeł Łódź39 : 51
Kolejarz Rawicz-Wybrzeże Gdańsk27 : 63


KOLEJKA NR 7
(2016-05-08)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Speedway Wanda Instal Kraków51 : 39
Orzeł Łódź-Polonia Bydgoszcz60 : 30
Wybrzeże Gdańsk-KSM Krosno49 : 41
Polonia Piła-Lokomotiv Daugavpils40 : 49
Kolejarz Opole-Stal Rzeszów37 : 53


KOLEJKA NR 8
(2016-05-22)
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk46 : 44
Speedway Wanda Instal Kraków-Orzeł Łódź35 : 55
Lokomotiv Daugavpils-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa51 : 39
Stal Rzeszów-Polonia Piła51 : 36
Kolejarz Rawicz-KSM Krosno33 : 57


KOLEJKA NR 9
(2016-05-29)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Rzeszów50 : 40
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils56 : 34
Wybrzeże Gdańsk-Speedway Wanda Instal Kraków44 : 46
KSM Krosno-Polonia Bydgoszcz47 : 43
Kolejarz Opole-Polonia Piła33 : 57


KOLEJKA NR 10
(2016-06-05)
Polonia Bydgoszcz-KSM Krosno48 : 42
Speedway Wanda Instal Kraków-Wybrzeże Gdańsk49 : 41
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź42 : 47
Stal Rzeszów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 40
Kolejarz Rawicz-Polonia Piła30 : 57


KOLEJKA NR 11
(2016-06-19)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Lokomotiv Daugavpils54 : 36
Orzeł Łódź-Speedway Wanda Instal Kraków52 : 38
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz59 : 31
Polonia Piła-Stal Rzeszów55 : 35
Kolejarz Opole-KSM Krosno35 : 55


KOLEJKA NR 12
(2016-06-26)
Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź41 : 49
Speedway Wanda Instal Kraków-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa46 : 44
Lokomotiv Daugavpils-Polonia Piła51 : 39
KSM Krosno-Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Kolejarz Rawicz-Stal Rzeszów35 : 55


KOLEJKA NR 13
(2016-07-10)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Polonia Bydgoszcz66 : 24
Orzeł Łódź-KSM Krosno59 : 31
Stal Rzeszów-Lokomotiv Daugavpils47 : 43
Polonia Piła-Speedway Wanda Instal Kraków49 : 41
Kolejarz Opole-Wybrzeże Gdańsk44 : 46


KOLEJKA NR 14
(2016-08-05)
Polonia Bydgoszcz-Polonia Piła46 : 44
Speedway Wanda Instal Kraków-Stal Rzeszów51 : 39
Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź40 : 50
KSM Krosno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa41 : 49
Kolejarz Rawicz-Lokomotiv Daugavpils32 : 57


KOLEJKA NR 15
(2016-08-21)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Wybrzeże Gdańsk53 : 37
Lokomotiv Daugavpils-Speedway Wanda Instal Kraków54 : 35
Stal Rzeszów-Polonia Bydgoszcz60 : 30
Polonia Piła-KSM Krosno53 : 37
Kolejarz Opole-Orzeł Łódź29 : 61


KOLEJKA NR 16
(2016-08-28)
Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils40 : 50
Orzeł Łódź-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa64 : 25
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Piła45 : 44
KSM Krosno-Stal Rzeszów42 : 48
Kolejarz Rawicz-Speedway Wanda Instal Kraków32 : 57


KOLEJKA NR 17
(2016-09-04)
Speedway Wanda Instal Kraków-Polonia Bydgoszcz50 : 40
Lokomotiv Daugavpils-KSM Krosno59 : 31
Stal Rzeszów-Wybrzeże Gdańsk30 : 59
Polonia Piła-Orzeł Łódź40 : 50
Kolejarz Opole-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa33 : 57


KOLEJKA NR 18
(2016-09-11)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Polonia Piła60 : 30
Orzeł Łódź-Stal Rzeszów62 : 28
Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils55 : 35
KSM Krosno-Speedway Wanda Instal Kraków48 : 42
Kolejarz Rawicz-Polonia Bydgoszcz44 : 46


KOLEJKA NR 19
(2016-09-18)
Kolejarz Opole-Kolejarz Rawicz57 : 33
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź47 : 43


KOLEJKA NR 20
(2016-09-25)
Kolejarz Rawicz-Kolejarz Opole51 : 38
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils46 : 44


KOLEJKA NR 21
(2016-10-02)


KOLEJKA NR 22
(2016-10-09)


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Fogo Unia Leszno--
Betard Sparta Wrocław--
Cash Broker Stal Gorzów--
Ekantor.pl Falubaz ZG--
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa--
MRGARDEN GKM Grudziądz--
Get Well Toruń--

ROW Rybnik--

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. gran7d

970 pkt.

2. kubosz30

965 pkt.

3. Darekk1980

950 pkt.

4. zomac

935 pkt.

5. aska1011

925 pkt.

6. Jaro15

920 pkt.

7. grzesiu81

915 pkt.

8. tomek7187

915 pkt.

9. gringo

910 pkt.

10. S.O.S

905 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra