fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2016-03-28)
Arge Speedway Wanda Kraków-Cellfast Wilki Krosno48 : 42
Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk56 : 34
przełożony

RzTŻ Rzeszów-Orzeł Łódź50 : 39
Euro Finnance Polonia Piła-Eltrox Włókniarz Częstochowa61 : 29
OK Bedmet Kolejarz Opole-Abramczyk Polonia Bydgoszcz46 : 44


KOLEJKA NR 2
(2016-04-03)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Arge Speedway Wanda Kraków49 : 41
Orzeł Łódź-Euro Finnance Polonia Piła47 : 43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-RzTŻ Rzeszów62 : 28
Cellfast Wilki Krosno-Lokomotiv Daugavpils33 : 57
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Eltrox Włókniarz Częstochowa25 : 65


KOLEJKA NR 3
(2016-04-10)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Orzeł Łódź46 : 44
Lokomotiv Daugavpils-Abramczyk Polonia Bydgoszcz49 : 41
RzTŻ Rzeszów-Cellfast Wilki Krosno54 : 36
Euro Finnance Polonia Piła-Zdunek Wybrzeże Gdańsk49 : 41
OK Bedmet Kolejarz Opole-Arge Speedway Wanda Kraków47 : 41


KOLEJKA NR 4
(2016-04-17)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-RzTŻ Rzeszów43 : 47
odwołany

Arge Speedway Wanda Kraków-Lokomotiv Daugavpils39 : 51
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Eltrox Włókniarz Częstochowa54 : 36
odwołany

Cellfast Wilki Krosno-Euro Finnance Polonia Piła29 : 49
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Orzeł Łódź23 : 31
15.05



KOLEJKA NR 5
(2016-04-24)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Cellfast Wilki Krosno59 : 31
Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk58 : 31
RzTŻ Rzeszów-Arge Speedway Wanda Kraków48 : 42
Euro Finnance Polonia Piła-Abramczyk Polonia Bydgoszcz51 : 39
OK Bedmet Kolejarz Opole-Lokomotiv Daugavpils31 : 58


KOLEJKA NR 6
(2016-05-01)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Eltrox Włókniarz Częstochowa41 : 49
Arge Speedway Wanda Kraków-Euro Finnance Polonia Piła52 : 38
Lokomotiv Daugavpils-RzTŻ Rzeszów52 : 37
Cellfast Wilki Krosno-Orzeł Łódź39 : 51
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk27 : 63


KOLEJKA NR 7
(2016-05-08)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Arge Speedway Wanda Kraków51 : 39
Orzeł Łódź-Abramczyk Polonia Bydgoszcz60 : 30
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Cellfast Wilki Krosno49 : 41
Euro Finnance Polonia Piła-Lokomotiv Daugavpils40 : 49
OK Bedmet Kolejarz Opole-RzTŻ Rzeszów37 : 53


KOLEJKA NR 8
(2016-05-22)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk46 : 44
Arge Speedway Wanda Kraków-Orzeł Łódź35 : 55
Lokomotiv Daugavpils-Eltrox Włókniarz Częstochowa51 : 39
RzTŻ Rzeszów-Euro Finnance Polonia Piła51 : 36
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Cellfast Wilki Krosno33 : 57


KOLEJKA NR 9
(2016-05-29)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-RzTŻ Rzeszów50 : 40
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils56 : 34
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Arge Speedway Wanda Kraków44 : 46
Cellfast Wilki Krosno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz47 : 43
OK Bedmet Kolejarz Opole-Euro Finnance Polonia Piła33 : 57


KOLEJKA NR 10
(2016-06-05)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Cellfast Wilki Krosno48 : 42
Arge Speedway Wanda Kraków-Zdunek Wybrzeże Gdańsk49 : 41
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź42 : 47
RzTŻ Rzeszów-Eltrox Włókniarz Częstochowa50 : 40
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Euro Finnance Polonia Piła30 : 57


KOLEJKA NR 11
(2016-06-19)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Lokomotiv Daugavpils54 : 36
Orzeł Łódź-Arge Speedway Wanda Kraków52 : 38
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Abramczyk Polonia Bydgoszcz59 : 31
Euro Finnance Polonia Piła-RzTŻ Rzeszów55 : 35
OK Bedmet Kolejarz Opole-Cellfast Wilki Krosno35 : 55


KOLEJKA NR 12
(2016-06-26)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź41 : 49
Arge Speedway Wanda Kraków-Eltrox Włókniarz Częstochowa46 : 44
Lokomotiv Daugavpils-Euro Finnance Polonia Piła51 : 39
Cellfast Wilki Krosno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-RzTŻ Rzeszów35 : 55


KOLEJKA NR 13
(2016-07-10)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Abramczyk Polonia Bydgoszcz66 : 24
Orzeł Łódź-Cellfast Wilki Krosno59 : 31
RzTŻ Rzeszów-Lokomotiv Daugavpils47 : 43
Euro Finnance Polonia Piła-Arge Speedway Wanda Kraków49 : 41
OK Bedmet Kolejarz Opole-Zdunek Wybrzeże Gdańsk44 : 46


KOLEJKA NR 14
(2016-08-05)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Euro Finnance Polonia Piła46 : 44
Arge Speedway Wanda Kraków-RzTŻ Rzeszów51 : 39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź40 : 50
Cellfast Wilki Krosno-Eltrox Włókniarz Częstochowa41 : 49
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Lokomotiv Daugavpils32 : 57


KOLEJKA NR 15
(2016-08-21)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Zdunek Wybrzeże Gdańsk53 : 37
Lokomotiv Daugavpils-Arge Speedway Wanda Kraków54 : 35
RzTŻ Rzeszów-Abramczyk Polonia Bydgoszcz60 : 30
Euro Finnance Polonia Piła-Cellfast Wilki Krosno53 : 37
OK Bedmet Kolejarz Opole-Orzeł Łódź29 : 61


KOLEJKA NR 16
(2016-08-28)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils40 : 50
Orzeł Łódź-Eltrox Włókniarz Częstochowa64 : 25
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Euro Finnance Polonia Piła45 : 44
Cellfast Wilki Krosno-RzTŻ Rzeszów42 : 48
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Arge Speedway Wanda Kraków32 : 57


KOLEJKA NR 17
(2016-09-04)
Arge Speedway Wanda Kraków-Abramczyk Polonia Bydgoszcz50 : 40
Lokomotiv Daugavpils-Cellfast Wilki Krosno59 : 31
RzTŻ Rzeszów-Zdunek Wybrzeże Gdańsk30 : 59
Euro Finnance Polonia Piła-Orzeł Łódź40 : 50
OK Bedmet Kolejarz Opole-Eltrox Włókniarz Częstochowa33 : 57


KOLEJKA NR 18
(2016-09-11)
Eltrox Włókniarz Częstochowa-Euro Finnance Polonia Piła60 : 30
Orzeł Łódź-RzTŻ Rzeszów62 : 28
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils55 : 35
Cellfast Wilki Krosno-Arge Speedway Wanda Kraków48 : 42
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-Abramczyk Polonia Bydgoszcz44 : 46


KOLEJKA NR 19
(2016-09-18)
OK Bedmet Kolejarz Opole-Metalika Recycling Kolejarz Rawicz57 : 33
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź47 : 43


KOLEJKA NR 20
(2016-09-25)
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz-OK Bedmet Kolejarz Opole51 : 38
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils46 : 44


KOLEJKA NR 21
(2016-10-02)


KOLEJKA NR 22
(2016-10-09)


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz10-102
8.ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. j1208

140 pkt.

2. MuSk_PoWeR

130 pkt.

3. Jozek

120 pkt.

4. dana4

115 pkt.

5. gregi

115 pkt.

6. gromczyk

115 pkt.

7. gosia66

115 pkt.

8. lapek

115 pkt.

9. edi1958

110 pkt.

10. Mefik1

110 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz