fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Jensen najlepszy w Szwecji
2019-08-13 22:27:23 / News
   Michael Jepsen Jensen spisał się najlepiej we wtorkowej kolejce Elitserien. Duńczyk zdobył 13 punktów i poprowadził Smedernę do wygranej w Aveście. Bardzo dobrze spisali się także Nicki Pedersen (10+2 pkt.) i Patryk Dudek (10+1), a także Martin Smolinski (9). Mecz nie wyszedł Piotrowi Protasiewiczowi, który występ w barwach Indianerny zakończył bez punktów.


Vastervik - Rospiggarna Hallstavik 47:37

Vastervik Speedway - 47 pkt.
9. Nicki Pedersen - 10+2 (2,2*,2,1*,3)

10. Jack Holder - 10+1 (1*,3,3,3)
11. Bartosz Smektała - 8+2 (1*,2,2,1,2*)
12. Krzysztof Buczkowski - 3+1 (2,0,1*,0)
13. Peter Ljung - 10 (3,3,2,2)
14. Mikkel Bech - 3 (3,0,0)
15. Anton Karlsson - 3+1 (1,1,1*)

Rospiggarna Hallstavik - 37 pkt.
1. Max Fricke - 6 (3,1,2,0)
2. Rasmus Jensen - 8+1 (0,3,1*,3,1)
3. Andreas Jonsson - 4 (3,0,1,0)
4. Wiktor Kułakow - 5 (d,2,1,2,0)
5. Jason Doyle - 11 (2,3,3,3)
6. Andreas Westlund - 0 (0,0,0)
7. Tomas H. Jonasson - 3+1 (2,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (56,80) Fricke, Pedersen, Holder, Jensen - 3:3 - (3:3)
2. (57,50) Bech, Jonasson, Karlsson, Westlund - 4:2 - (7:5)
3. (57,10) Jonsson, Buczkowski, Smektała, Kułakow (d) - 3:3 - (10:8)
4. (57,00) Ljung, Doyle, Jonasson, Bech - 3:3 - (13:11)
5. (56,60) Holder, Kułakow, Karlsson, Westlund - 4:2 - (17:13)
6. (56,60) Jensen, Smektała, Fricke, Buczkowski - 2:4 - (19:17)
7. (56,80) Holder, Pedersen, Kułakow, Jonsson - 5:1 - (24:18)
8. (56,60) Doyle, Smektała, Buczkowski, Jonasson - 3:3 - (27:21)
9. (57,20) Ljung, Fricke, Jensen, Bech - 3:3 - (30:24)
10. (57,10) Doyle, Pedersen, Karlsson, Westlund - 3:3 - (33:27)
11. (57,50) Jensen, Ljung, Jonsson, Buczkowski - 2:4 - (35:31)
12. (57,70) Holder, Kułakow, Smektała, Fricke - 4:2 - (39:33)
13. (57,60) Doyle, Ljung, Pedersen, Jonsson - 3:3 - (42:36)
14. (59,40) Pedersen, Smektała, Jensen, Kułakow - 5:1 - (47:37)

Piraterna Motala - Dackarna Malilla 43:47

Piraterna Motala - 43
1. Mikkel Michelsen - 12+1 (3,1*,3,2,3)
2. Kai Huckenbeck - 7 (0,3,2,2,0)
3. Linus Sundstroem - 1 (1,0,-,0)
4. Paweł Przedpełski - 10+1 (3,2,2,2*,1)
5. Niels Kristian Iversen - 8+2 (2*,1,3,0,2*)
6. Jonas Davidsson - 5 (2,3,0,0)
7. Daniel Davidsson - 0 (0,0,0)

Dackarna Malilla - 47
1. Maciej Janowski - 11+1 (1*,3,3,1,3)
2. Piotr Pawlicki - 6+1 (2,1,2*,1)
3. Oliver Berntzon - 7 (2,3,0,1,1)
4. Jacob Thorssell - 4+1 (0,1*,0,3,0)
5. Patryk Dudek - 10+1 (0,3,2,3,2*)
6. Kacper Gomólski - 6+1 (3,2,1*)
7. Frederik Jakobsen - 3 (1,1,1)

Bieg po biegu:
1. (57,6) Michelsen, Pawlicki, Janowski, Huckenbeck - 3:3 - (3:3)
2. (58,3) Gomólski, J. Davidsson, Jakobsen, D. Davidsson - 2:4 - (5:7)
3. (57,4) Przedpełski, Berntzon, Sundstroem, Thorssell - 4:2 - (9:9)
4. (56,9) J. Davidsson, Iversen, Jakobsen, Dudek - 5:1 - (14:10)
5. (57,6) Huckenbeck, Gomólski, Thorssell, D. Davidsson - 3:3 - (17:13)
6. (57,7) Janowski, Przedpełski, Pawlicki, Sundstroem - 2:4 - (19:17)
7. (58,1) Berntzon, Huckenbeck, Michelsen, Thorssell - 3:3 - (22:20)
8. (57,1) Dudek, Przedpełski, Jakobsen, J. Davidsson - 2:4 - (24:24)
9. (57,5) Janowski, Pawlicki, Iversen, J. Davidsson - 1:5 - (25:29)
10. (57,5) Michelsen, Dudek, Gomólski, D, Davidsson - 3:3 - (28:32)
11. (57,4) Iversen, Przedpełski, Pawlicki, Berntzon - 5:1 - (33:33)
12. (57,9) Thorssell, Huckenbeck, Janowski, Sundstroem - 2:4 - (35:37)
13. (57,7) Dudek, Michelsen, Berntzon, Iversen - 2:4 - (37:41)
14. (58,1) Michelsen, Iversen, Berntzon, Thorssell - 5:1 - (42:42)
15. (58,5) Janowski, Dudek, Przedpełski, Huckenbeck - 1:5 - (43:47)

Lejonen Gislaved - Kumla Indianerna 54:36

Lejonen Gislaved - 54 pkt.
9. Maksym Drabik - 9+3 (2*,2*,3,2*,0)
10. Jarosław Hampel - 9 (3,3,3,0)
11. Krzysztof Kasprzak - 8+2 (2*,1,2,1,2*)
12. Timo Lahti - 9+2 (3,3,1*,1*,1)
13. Kacper Woryna - 10+2 (1*,1*,2,3,3)
14. Nicolai Klindt - 4 (0,2,2)
15. Mathias Thoernblom - 5+1 (3,2*,0)

Kumla Indianerna - 36 pkt.

1. Tai Woffinden - 12+1 (1,2,3,3,2*,1)
2. Piotr Protasiewicz - 0 (0,0,0,-)
3. Kenneth Bjerre - 2 (1,1,0,-,0)
4. Krystian Pieszczek - 5+1 (0,-,0,3,0,2*)
5. Chris Holder - 13 (3,1,3,2,1,3)
6. Ludvig Lindgren - 2+2 (1*,0,1*)
7. Joel Andersson - 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:
1. (66,20) Hampel, Drabik, Woffinden, Protasiewicz - 5:1 - (5:1)
2. (66,40) Thoernblom, Andersson, Lindgren, Klindt - 3:3 - (8:4)
3. (66,80) Lahti, Kasprzak, Bjerre, Pieszczek - 5:1 - (13:5)
4. (66,20) Holder, Klindt, Woryna, Andersson - 3:3 - (16:8)
5. (66,10) Hampel, Thoernblom, Holder, Lindgren - 5:1 - (21:9)
6. (66,50) Lahti, Woffinden, Kasprzak, Protasiewicz - 4:2 - (25:11)
7. (65,90) Hampel, Drabik, Bjerre, Pieszczek - 5:1 - (30:12)
8. (66,40) Holder, Kasprzak, Lahti, Andersson - 3:3 - (33:15)
9. (65,30) Woffinden, Klindt, Woryna, Protasiewicz - 3:3 - (36:18)
10. (65,50) Drabik, Holder, Lindgren, Thoernblom - 3:3 - (39:21)
11. (65,80) Woffinden, Woryna, Lahti, Bjerre - 3:3 - (42:24)
12. (66,40) Pieszczek, Woffinden, Kasprzak, Hampel - 1:5 - (43:29)
13. (65,50) Woryna, Drabik, Holder, Pieszczek - 5:1 - (48:30)
14. (66,10) Woryna, Kasprzak, Woffinden, Bjerre - 5:1 - (53:31)
15. (66,60) Holder, Pieszczek, Lahti, Drabik - 1:5 - (54:36)

Masarna Avesta - Eskilstuna Smederna 42:48

Masarna Avesta - 42
1. Martin Smolinski - 9 (3,2,2,1,1)
2. Wadim Tarasienko - 8+1 (1,3,1*,3,u)
3. Rohan Tungate - 5 (2,2,1,0)
4. Oskar Fajfer - 5 (0,0,3,2,0)
5. Kim Nilsson - 7+1 (2,2*,0,d,3)
6. Aleksandr Łoktajew - 6 (3,0,3)
7. Philip Hellstroem-Baengs - 2 (1,1,0)

Eskilstuna Smederna - 48
1. Fredrik Lindgren - 7+2 (2,3,0,1*,1*)
2. Gleb Czugunow - 7 (d,1,1,3,2)
3. Michael Jepsen Jensen - 13 (3,3,1,3,3)
4. Adrian Miedziński - 5 (1,2,0,2)
5. Przemysław Pawlicki - 10+2 (1,2,3,2*,2*)
6. Linus Ekloef - 3 (2,0,1)
7. Pontus Aspgren - 3 (w,3,0)

Bieg po biegu:
1. (58,5) Smolinski, Lindgren, Tarasienko, Czugunow (d) - 4:2 - (4:2)
2. (59,1) Łoktajew, Ekloef, Hellstroem-Baengs, Aspgren (w) - 4:2 - (8:4)
3. (59,2) Jepsen Jensen, Tungate, Miedziński, Fajfer - 2:4 - (10:8)
4. (58,7) Aspgren, Nilsson, Pawlicki, Łoktajew - 2:4 - (12:12)
5. (59,2) Tarasienko, Miedziński, Hellstroem-Baengs, Ekloef - 4:2 - (16:14)
6. (58,9) Lindgren, Tungate, Czugunow, Fajfer - 2:4 - (18:18)
7. (58,7) Jepsen Jensen, Smolinski, Tarasienko, Miedziński - 3:3 - (21:21)
8. (59,7) Fajfer, Pawlicki, Tungate, Aspgren - 4:2 - (25:23)
9. (59,9) Łoktajew, Nilsson, Czugunow, Lindgren - 5:1 - (30:24)
10. (59,8) Pawlicki, Smolinski, Ekloef, Hellstroem-Baengs - 2:4 - (32:28)
11. (59,0) Czugunow, Fajfer, Jepsen Jensen, Nilsson - 2:4 - (34:32)
12. (59,6) Tarasienko, Miedziński, Lindgren, Tungate - 3:3 - (37:35)
13. (59,6) Jepsen Jensen, Pawlicki, Smolinski, Nilsson (d) - 1:5 - (38:40)
14. (59,6) Nilsson, Czugunow, Lindgren, Fajfer - 3:3 - (41:43)
15. (60,0) Jepsen Jensen, Pawlicki, Smolinski, Tarasienko (u) - 1:5 - (42:48)

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-08-23] Stal w barażach, Motor z utrzymaniem »
 •  [2019-08-23] Sława Falubazu - już jutro w Sławie! »
 •  [2019-08-22] Szwecja: 8 pkt. Protasiewicza, 5+2 Dudka »
 •  [2019-08-22] Awizowany skład Get Well Toruń »
 •  [2019-08-22] Awizowany skład Stelmetu Falubazu do Torunia »
 •  [2019-08-21] DMPJ: Wygrana Francepol Falubazu w Częstochowie »
 •  [2019-08-21] Szwecja: 13+1 Dudka, 9 Smolinskiego »
 •  [2019-08-21] Dudek zabrał głos w sprawie Lindgrena »
 •  [2019-08-21] W sobotę Grand Prix Challenge »
 •  [2019-08-20] Jensen znów najlepszy w Szwecji »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 14
(2019-08-23)
GKM-Speed Car Motor0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia0 : 0
Get Well-Stelmet Falubaz0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno29+168
2.Betard WTS Wrocław26+89
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra19+49
4.Forbet Włókniarz Częstochowa17-24
5.GKM Grudziądz13-16
6.Speed Car Motor Lublin11-40
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.10-70
8.Get Well Toruń3-155

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

900 pkt.

2. UFO1979

890 pkt.

3. Adriana27

875 pkt.

4. ditruel

875 pkt.

5. didi56

865 pkt.

6. Master_Osw

865 pkt.

7. master

865 pkt.

8. tad62

865 pkt.

9. azyga

865 pkt.

10. lomek3000

860 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz