fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Jensen znów najlepszy w Szwecji
2019-08-20 23:20:29 / News
   Kolejny raz Michael Jepsen Jensen najlepszy spośród jeźdźców Stelmetu Falubazu w Szwecji. Duńczyk zdobył dla Smederny Eskilstuna 11 punktów z trzema bonusami, a jego zespół wygrał z Piraterną Motala 49:41.


W niedokończonym z powodu deszczu meczu w Kumli z dobrej strony pokazał się Martin Smolinski. Niemiec w trzech startach zdobył 7 punktów z bonusem, wygrywając dwa biegi. Tylko 2+1 zapisał na swoim koncie Piotr Protasiewicz. 9 "oczek" w przegranym meczu w Vetlandzie wywalczył Nicki Pedersen.

Vetlanda - Vastervik 56:34

Vetlanda Speedway - 56
1. Szymon Woźniak - 7+2 (0,2,2,2*,1*)
2. Dominik Kubera - 8 (3,3,0,0,2)
3. Artiom Łaguta - 12 (3,3,3,3)
4. Brady Kurtz - 7+3 (1,2*,2*,2*,0)
5. Bartosz Zmarzlik - 15 (3,3,3,3,3)
6. Filip Hjelmland - 3 (3,0,0)
7. Victor Palovaara - 4+2 (2*,1,1*)

Vastervik Speedway - 34
1. Nicki Pedersen - 9 (2,1,2,2,2)
2. Krzysztof Buczkowski - 1+1 (1*,0,-,-)
3. Peter Ljung - 7+2 (2,3,1*,0,0,1*)
4. Bartosz Smektała - 4+1 (0,2,1,1*,0)
5. Jack Holder - 11 (2,1,3,1,1,3)
6. Anton Karlsson - 0 (0,0,0)
7. Peter Kildemand - 2+1 (1,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (63,1) Kubera, Pedersen, Buczkowski, Woźniak - 3:3 - (3:3)
2. (63,8) Hjelmland, Palovaara, Kildemand, Karlsson - 5:1 - (8:4)
3. (62,6) Łaguta, Ljung, Kurtz, Smektała - 4:2 - (12:6)
4. (62,4) Zmarzlik, Holder, Kildemand, Hjelmland - 3:3 - (15:9)
5. (63,2) Kubera, Smektała, Palovaara, Karlsson - 4:2 - (19:11)
6. (62,7) Łaguta, Kurtz, Pedersen, Buczkowski - 5:1 - (24:12)
7. (63,4) Ljung, Woźniak, Smektała, Kubera - 2:4 - (26:16)
8. (63,1) Łaguta, Kurtz, Holder, Kildemand - 5:1 - (31:17)
9. (63,3) Zmarzlik, Pedersen, Ljung, Hjelmland - 3:3 - (34:20)
10. (63,8) Holder, Woźniak, Palovaara, Karlsson - 3:3 - (37:23)
11. (63,7) Zmarzlik, Kurtz, Holder, Ljung - 5:1 - (42:24)
12. (63,1) Łaguta, Pedersen, Smektała, Kubera - 3:3 - (45:27)
13. (63,6) Zmarzlik, Woźniak, Holder, Ljung - 5:1 - (50:28)
14. (63,2) Holder, Kubera, Woźniak, Smektała - 3:3 - (53:31)
15. (63,6) Zmarzlik, Pedersen, Ljung, Kurtz - 3:3 - (56:34)

Rospiggarna Hallstavik - Lejonen Gislaved 50:40

Rospiggarna Hallstavik - 50 pkt.
9. Max Fricke - zastępstwo zawodnika
10. Wiktor Kułakow - 13+1 (u,3,3,2,3,2*)
11. Andreas Jonsson - 9+4 (3,2*,1*,0,2*,1*)
12. Rasmus Jensen - 8 (3,2,1,0,-,2)
13. Jason Doyle - 13+1 (3,2*,3,1,1,3)
14. Daniel Bewley - 3 (3,0,0,0)
15. Tomas H. Jonasson - 4+2 (2*,1,1*)

Lejonen Gislaved - 40 pkt.
1. Nicolai Klindt - 4+1 (1*,0,2,1)
2. Mathias Thoernblom - 9+1 (2,3,1*,-,3)
3. Timo Lahti - 7+1 (1,1,3,2*,0)
4. Kacper Woryna - 2 (0,2,0,0)
5. Krzysztof Kasprzak - 10+2 (1*,2*,3,3,1)
6. William Bjoerling - 0 (0,0,0)
7. Adrian Gała - 8+1 (1,2,3,2*,0)

Bieg po biegu:
1. (58,00) Jonsson, Thoernblom, Klindt, Kułakow (u) - 3:3 - (3:3)
2. (57,90) Bewley, Jonasson, Gała, Bjoerling - 5:1 - (8:4)
3. (57,90) Jensen, Jonsson, Lahti, Woryna - 5:1 - (13:5)
4. (57,80) Doyle, Gała, Kasprzak, Bewley - 3:3 - (16:8)
5. (57,70) Kułakow, Woryna, Jonasson, Bjoerling - 4:2 - (20:10)
6. (58,00) Thoernblom, Jensen, Jonsson, Klindt - 3:3 - (23:13)
7. (57,40) Kułakow, Doyle, Lahti, Woryna - 5:1 - (28:14)
8. (57,40) Gała, Kasprzak, Jensen, Jonsson - 1:5 - (29:19)
9. (57,40) Doyle, Klindt, Thoernblom, Bewley - 3:3 - (32:22)
10. (58,00) Kasprzak, Kułakow, Jonasson, Bjoerling - 3:3 - (35:25)
11. (58,00) Lahti, Gała, Doyle, Jensen - 1:5 - (36:30)
12. (57,70) Kułakow, Jonsson, Klindt, Woryna - 5:1 - (41:31)
13. (57,60) Kasprzak, Lahti, Doyle, Bewley - 1:5 - (42:36)
14. (57,70) Thoernblom, Jensen, Jonsson, Gała - 3:3 - (45:39)
15. (57,70) Doyle, Kułakow, Kasprzak, Lahti - 5:1 - (50:40)

Kumla Indianerna - Masarna Avesta 31:28

Kumla Indianerna - 31 pkt.
9. Kenneth Bjerre - 6 (0,3,3)
10. Tai Woffinden - 3+1 (2,1*,d)
11. Piotr Protasiewicz - 2+1 (d,0,2*)
12. Krystian Pieszczek - 7 (2,2,3)
13. Chris Holder - 6 (3,3)
14. Joel Andersson - 4+1 (2,w,2*)
15. Ludvig Lindgren - 3 (d,2,1)

Masarna Avesta - 28 pkt.
1. David Bellego - 5 (1,3,1)
2. Oskar Fajfer - 4 (3,1,u)
3. Rohan Tungate - 2 (w,2)
4. Martin Smolinski - 7+1 (3,3,1*)
5. Kim Nilsson - 5 (2,1,2)
6. Aleksandr Łoktajew - 1 (1,d,0)
7. Philip Hellstroem-Baengs - 4+1 (3,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (65,50) Fajfer, Woffinden, Bellego, Bjerre - 2:4 - (2:4)
2. (66,50) Hellstroem-Baengs, Andersson, Łoktajew, Lindgren (d) - 2:4 - (4:8)
3. (67,40) Smolinski, Pieszczek, Protasiewicz (d), Tungate (w) - 2:3 - (6:11)
4. (66,20) Holder, Nilsson, Hellstroem-Baengs, Andersson (w/u) - 3:3 - (9:14)
5. (66,50) Smolinski, Lindgren, Woffinden, Łoktajew (d) - 3:3 - (12:17)
6. (66,70) Bellego, Pieszczek, Fajfer, Protasiewicz - 2:4 - (14:21)
7. (65,60) Bjerre, Tungate, Smolinski, Woffinden (d) - 3:3 - (17:24)
8. (66,70) Pieszczek, Protasiewicz, Nilsson, Hellstroem-Baengs - 5:1 - (22:25)
9. (66,80) Holder, Andersson, Bellego, Fajfer (u) - 5:1 - (27:26)
10. (65,80) Bjerre, Nilsson, Lindgren, Łoktajew - 4:2 - (31:28)

Eskilstuna  Smederna - Piraterna Motala 49:41

Eskilstuna Smederna - 49
9. Andrzej Lebiediew - 13+1 (3,2,2,1,3,2*)
10. Fredrik Lindgren - zastępstwo zawodnika
11. Michael Jepsen Jensen - 11+3 (2*,2,1*,3,1,2*)
12. Adrian Miedziński - 10+1 (1*,2,1,3,0,3)
13. Przemysław Pawlicki - 10+3 (1*,1*,2,2*,1,3)
14. Alexander Woentin - 3+1 (0,2,1*)
15. Pontus Aspgren - 2 (2,0,0)

Piraterna Motala - 41
1. Mikkel Michelsen - 10 (1,3,3,3,0)
2. Daniel Kaczmarek - 0 (0,0,0,-)
3. Linus Sundstroem - 1 (0,0,1,0)
4. Paweł Przedpełski - 12+1 (3,3,3,2*,1)
5. Niels Kristian Iversen - 11 (3,2,3,2,1)
6. Kai Huckenbeck - 6+1 (3,1,2*,0,0)
7. Jonas Davidsson - 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (61,4) Lebiediew, Jepsen Jensen, Michelsen, Kaczmarek - 5:1 - (5:1)
2. (60,7) Huckenbeck, Aspgren, Davidsson, Woentin - 2:4 - (7:5)
3. (61,5) Przedpełski, Jepsen Jensen, Miedziński, Sundstroem - 3:3 - (10:8)
4. (61,1) Iversen, Woentin, Pawlicki, Davidsson - 3:3 - (13:11)
5. (61,0) Przedpełski, Lebiediew, Huckenbeck, Aspgren - 2:4 - (15:15)
6. (60,7) Michelsen, Miedziński, Jepsen Jensen, Kaczmarek - 3:3 - (18:18)
7. (61,3) Przedpełski, Lebiediew, Pawlicki, Sundstroem - 3:3 - (21:21)
8. (61,4) Jepsen Jensen, Iversen, Miedziński, Davidsson - 4:2 - (25:23)
9. (61,5) Michelsen, Pawlicki, Woentin, Kaczmarek - 3:3 - (28:26)
10. (61,8) Iversen, Huckenbeck, Lebiediew, Aspgren - 1:5 - (29:31)
11. (61,3) Miedziński, Pawlicki, Sundstroem, Huckenbeck - 5:1 - (34:32)
12. (61,5) Michelsen, Przedpełski, Jepsen Jensen, Miedziński - 1:5 - (35:37)
13. (61,9) Lebiediew, Iversen, Pawlicki, Sundstroem - 4:2 - (39:39)
14. (61,1) Miedziński, Jepsen Jensen, Iversen, Huckenbeck - 5:1 - (44:40)
15. (62,0) Pawlicki, Lebiediew, Przedpełski, Michelsen - 5:1 - (49:41)

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-09-15] forBET Włókniarz - Stelmet Falubaz 57:33 »
 •  [2019-09-15] A.Skórnicki: Wywalczyć ten medal »
 •  [2019-09-12] SK: Zwycięstwo Kubery, 14. msc Krakowiaka »
 •  [2019-09-12] Awizowany skład forBET Włókniarza »
 •  [2019-09-12] Awizowany skład Stelmetu Falubazu do Cz-wy »
 •  [2019-09-10] Szwecja: 11+1 pkt. Dudka, 7+1 Jensena »
 •  [2019-09-10] Michael Jepsen Jensen o porażce ze Spartą »
 •  [2019-09-10] Adam Skórnicki o przyczynach przegranej »
 •  [2019-09-09] Nicki Pedersen już dogadany z nowym klubem? »
 •  [2019-09-08] Patryk Dudek o porażce we Wrocławiu »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno32+188
2.Betard WTS Wrocław26+69
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra20+46
4.Forbet Włókniarz Częstochowa19-24
5.GKM Grudziądz16-2
6.Speed Car Motor Lublin11-54
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.11-70
8.Get Well Toruń5-153

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

1040 pkt.

2. Master_Osw

1000 pkt.

3. aniab3535

990 pkt.

4. didi56

980 pkt.

5. master

975 pkt.

6. Adriana27

970 pkt.

7. ditruel

970 pkt.

8. UFO1979

970 pkt.

9. tad62

970 pkt.

10. marekh

965 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz