fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Kołodziej najlepszy w Pradze, Dudek na podium!
2019-06-16 00:09:02 / News
   Polski wieczór w Pradze! Zawody Grand Prix na Markecie wygrał Janusz Kołodziej, który w wielkim finale pokonał Leona Madsena, Patryka Dudka i Jasona Doyle.


Duzers po trzech turniejach ma na koncie 40 punktów i jest liderem klasyfikacji przejściowej. Tyle samo „oczek” w dorobku ma Leon Madsen.

Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Polska) - 15 (3,3,2,0,1,3,3)
2. Leon Madsen (Dania) - 14 (3,1,2,2,1,3,2)
3. Patryk Dudek (Polska) - 12 (1,2,3,1,2,2,1)
4. Jason Doyle (Australia) - 12 (3,t,2,2,3,2,0)
5. Max Fricke (Australia) - 13 (2,3,3,1,3,1)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 12 (2,u,3,3,3,1)
7. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 11 (2,2,3,1,3,d)
8. Artiom Łaguta (Rosja) - 9 (0,3,1,3,2,0)
9. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 8 (2,1,0,3,2)
10. Maciej Janowski (Polska) - 7 (1,0,1,3,2)
11. Robert Lambert (Wielka Brytania) - 6 (0,2,1,2,1)
12. Vaclav Milik (Czechy) - 4 (3,1,0,0,0)
13. Martin Vaculik (Słowacja) - 4 (0,2,2,0,d)
14. Matej Zagar (Słowenia) - 4 (1,1,0,2,d)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 4 (1,0,1,1,1)
16. Niels Kristian Iversen (Dania) - 3 (0,3,0,0,0)
17. Zdenek Holub (Czechy) - 0 (0)
18. Ondrej Smetana (Czechy) - ns

Bieg po biegu:
1. Milik, Zmarzlik, Zagar, Iversen
2. Kołodziej, Lindgren, Lindbaeck, Łaguta
3. Doyle, Fricke, Janowski, Lambert
4. Madsen, Sajfutdinow, Dudek, Vaculik
5. Iversen, Lambert, Madsen, Lindbaeck
6. Łaguta, Dudek, Zmarzlik, Janowski
7. Fricke, Sajfutdinow, Zagar, Lindgren (u/3)
8. Kołodziej, Vaculik, Milik, Holub (Doyle - t)
9. Fricke, Vaculik, Łaguta, Iversen
10. Sajfutdinow, Doyle, Lindbaeck, Zmarzlik
11. Dudek, Kołodziej, Lambert, Zagar
12. Lindgren, Madsen, Janowski, Milik
13. Lindgren, Doyle, Dudek, Iversen
14. Zmarzlik, Madsen, Fricke, Kołodziej
15. Janowski, Zagar, Lindbaeck, Vaculik
16. Łaguta, Lambert, Sajfutdinow, Milik
17. Sajfutdinow, Janowski, Kołodziej, Iversen
18. Lindgren, Zmarzlik, Lambert, Vaculik (d/4)
19. Doyle, Łaguta, Madsen, Zagar (d/4)
20. Fricke, Dudek, Lindbaeck, Milik

Półfinały:
21. Madsen, Doyle, Fricke, Łaguta
22. Kołodziej, Dudek, Lindgren, Sajfutdinow (d/2)

Finał:
23. Kołodziej, Madsen, Dudek, Doyle

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-10-14] Protasiewicz powalczy o Grand Prix »
 •  [2019-10-13] Dudek ścigał się w Niemczech »
 •  [2019-10-11] Złoty Kask: Piotr Protasiewicz na podium! »
 •  [2019-10-11] Dziś finał Złotego Kasku w Gdańsku »
 •  [2019-10-09] Memoriał Rycerzy Speedwaya dla Krakowiaka »
 •  [2019-10-09] Dziś Memoriał Rycerzy Speedwaya »
 •  [2019-10-09] Ruszyła sprzedaż biletów na GP w Wawie »
 •  [2019-10-08] Gala PGE Ekstraligi 2019 (Galeria zdjęć) »
 •  [2019-10-08] Gala PGE Ekstraligi podsumowała sezon »
 •  [2019-10-07] Patryk Dudek w Pardubicach (video) »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno32+188
2.Betard WTS Wrocław26+69
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra20+46
4.Forbet Włókniarz Częstochowa19-24
5.GKM Grudziądz16-2
6.Speed Car Motor Lublin11-54
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.11-70
8.Get Well Toruń5-153

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

1080 pkt.

2. Master_Osw

1045 pkt.

3. UFO1979

1030 pkt.

4. aniab3535

1025 pkt.

5. master

1015 pkt.

6. tad62

1015 pkt.

7. arabs

1010 pkt.

8. Adriana27

1005 pkt.

9. Kowal

1005 pkt.

10. didi56

1005 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz