fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Osiągnięcia

1. Drużynowy Mistrz Polski

7 złotych:    1981 (Andrzej Huszcza, Henryk Olszak, Maciej Jaworek, Stefan Żeromski, Jan Krzystyniak, Jarosław Glinka, Alfred Krzystyniak, Wiesław Pawlak, Andrzej Skonecki, Zbigniew Filipiak);

1982 (Henryk Olszak, Andrzej Huszcza, Maciej Jaworek, Jan Krzystyniak, Jarosław Glinka, Stefan Żeromski, Wiesław Pawlak, Alfred Krzystyniak, Aleksander Olszak);

1985 (Andrzej Huszcza, Maciej Jaworek, Jan Krzystyniak, Zbigniew Błażejczak, Wiesław Pawlak, Sławomir Dudek, Stefan Żeromski, Grzegorz Malinowski, Jarosław Glinka, Ryszard Jasinowski, Marek Molka, Robert Mordal, Piotr Tomaszewski);

1991 (Lars Gunnestad, Andrzej Huszcza, Jimmy Nilsen, Jarosław Szymkowiak, Zbigniew Błażejczak, Sławomir Dudek, Andrzej Zarzecki, Jan Połubiński, Marek Molka, Conny Ivarsson , Artur Pawlak, Claes Ivarsson, Tomasz Kruk, Mariusz Szańczuk);

2009 (Grzegorz Walasek, Piotr Protasiewicz, Rafał Dobrucki, Fredrik Lindgren, Niels Kristian Iversen, Grzegorz Zengota, Patryk Dudek, Janusz Baniak);

2011 (Piotr Protasiewicz, Rafał Dobrucki, Greg Hancock, Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Grzegorz Zengota, Patryk Dudek, Adam Strzelec, Kacper Rogowski);

2013 (Piotr Protasiewicz, Jarosław Hampel, Andreas Jonsson, Patryk Dudek, Krzysztof Jabłoński, Jonas Davidsson, Kamil Adamczewski, Alex Zgardziński);

2 srebrne:    1989, 2010

3 brązowe:    1973, 1979, 1984, 2008

2. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów

2 złote:    Dawid Kujawa (2001); Patryk Dudek (2013)

3. Indywidualny Mistrz Europy 

srebrny:    Grzegorz Walasek (2006)

4. Indywidualny Mistrz Europy Juniorów

srebrny:    Rafał Kurmański (2001)

brązowy: Patryk Dudek (2010)

5. Indywidualny Mistrz Polski

2 złote:    Andrzej Huszcza (1982), Maciej Jaworek (1986);

2 srebrne:    Andrzej Huszcza (1980), Jarosław Szymkowiak (1992);

7 brązowych:    Henryk Olszak (1980), Andrzej Huszcza (1983, 1984), Maciej Jaworek (1985), Sławomir Dudek (1991); Grzegorz Walasek (2008); Piotr Protasiewicz (2011)

6. Mistrzostwa Polski Par Klubowych

4 złote:    1979 (Henryk Olszak, Andrzej Huszcza), 1982 (Andrzej Huszcza, Jan Krzystyniak), 1983 (Andrzej Huszcza, Jan Krzystyniak, Maciej Jaworek); 2009 (Rafał Dobrucki, Grzegorz Walasek, Grzegorz Zengota);

3 srebrne:    1993 (Andrzej Huszcza, Piotr Protasiewicz, Artur Pawlak), 2003 (Andrzej Huszcza, Rafał Okoniewski, Piotr Świst);

2 brązowe:    1986 (Andrzej Huszcza, Maciej Jaworek), 2008 (Grzegorz Walasek, Grzegorz Zengota), 2011 (Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Adam Strzelec)

7. Młodzieżowy Drużynowy Mistrz Polski

3 złote:    1980 (H. Olszak, J. Krzystyniak, M. Jaworek, A. Krzystyniak, G. Malinowski, A. Jarząbek, A. Skonecki, W. Pawlak);  1987 (Jarosław Szymkowiak, Zbigniew Błażejczak, Marek Molka, Sławomir Dudek, Jan Połubiński);  1988 (Jarosław Szymkowiak, Sławomir Dudek, Zbigniew Błażejczak, Dariusz Michalak, Marek Molka);

4 brązowe: 1979, 1986, 2000, 2003, 2005.

8. Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski

7 złotych:    Zbigniew Filipiak (1973), Bolesław Proch (1975), Maciej Jaworek (1982), Zbigniew Błażejczak (1985), Grzegorz Walasek (1997), Patryk Dudek(2009, 2013);

3 srebrne:    Zbigniew Filipiak (1971), Andrzej Huszcza (1978), Jarosław Szymkowiak (1989);

6 brązowych:    Andrzej Huszcza (1977), Maciej Jaworek (1981), Piotr Tomaszewski (1984), Andrzej Zarzecki (1992), Grzegorz Zengota (2008), Patryk Dudek (2011)

9. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych

2 złote:    1988 (Sławomir Dudek, Zbigniew Błażejczak, Dariusz Michalak); 2001 (Rafał Kurmański, Dawid Kujawa, Sebastian Smoter);

2 srebrne: 2009 (Grzegorz Zengota, Patryk Dudek, Janusz Baniak), 2011 (Patryk Dudek, Adam Strzelec, Kacper Rogowski)

5 brązowych:    1985 (Sławomir Dudek, Zbigniew Błażejczak, Ryszard Jasinowski); 1989 (Sławomir Dudek, Jarosław Szymkowiak, Jan Połubiński); 1991 (Andrzej Zarzecki, Artur Pawlak, Tomasz Kruk); 1992 (Andrzej Zarzecki, Piotr Protasiewicz, Artur Pawlak); 2002 (Rafał Kurmański i Dawid Kujawa). 

10. Drużynowy Puchar Polski 

Zdobywcą Pucharu Polski był KS Morawski Zielona Góra (1992). 

11. Indywidualny Puchar Polski

I miejsce:    Andrzej Huszcza (1988)

II miejsce:    Andrzej Huszcza (1986)

12. Złoty Kask

Zdobywcy złotego kasku:    Jan Krzystyniak (1983), Rafał Okoniewski (2003); Grzegorz Walasek (2007)

Drugie miejsca zajmowali:    Andrzej Huszcza (1989, 1991); Piotr Protasiewicz (2011)

Trzecie lokaty zajmowali:    Andrzej Huszcza (1978, 1983, 1986, 2000), Maciej Jaworek (1985). 

13. Srebrny Kask 

Srebrny Kask zdobywali:    Zbigniew Marcinkowski (1970, 1971); Zbigniew Filipiak (1973); Bolesław Proch (1975); Andrzej Huszcza (1977, 1978); Maciej Jaworek (1980, 1982), Tomasz Kruk (1993), Grzegorz Zengota (2009);

Drugie lokaty zajmowali:    Paweł Protasiewicz (1970), Henryk Olszak (1979), Sławomir Dudek (1985), Jarosław Szymkowiak (1990), Andrzej Zarzecki (1991); Zbigniew Suchecki (2004); Grzegorz Zengota (2007, 2008); Patryk Dudek (2011)

Trzecie miejsca zajmowali:    Andrzej Huszcza (1976, 1979), Maciej Jaworek (1981), Jarosław Szymkowiak (1989), Grzegorz Walasek (1997), Rafał Kurmański (2001). 

14. Brązowy Kask 

Zdobywcą Brązowego Kasku był:    Zbigniew Błażejczak (1985)

Patryk Dudek (2010, 2011)

Drugie miejsca zajmowali:    Andrzej Huszcza (1976), Jarosław Szymkowiak (1986); Patryk Dudek (2009);

Trzecią pozycję zajmowali:    Andrzej Huszcza (1978), Sławomir Dudek (1986, 1987), Grzegorz Walasek (1995), Sebastian Smoter (2000)

Materiały zebrał: Łukasz Sawicki

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 14
(2019-08-23)
GKM-Speed Car Motor0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia0 : 0
Get Well-Stelmet Falubaz0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno29+168
2.Betard WTS Wrocław26+89
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra19+49
4.Forbet Włókniarz Częstochowa17-24
5.GKM Grudziądz13-16
6.Speed Car Motor Lublin11-40
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.10-70
8.Get Well Toruń3-155

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

900 pkt.

2. UFO1979

890 pkt.

3. Adriana27

875 pkt.

4. ditruel

875 pkt.

5. didi56

865 pkt.

6. Master_Osw

865 pkt.

7. master

865 pkt.

8. tad62

865 pkt.

9. azyga

865 pkt.

10. lomek3000

860 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz