fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Patryk Dudek na podium Zlatej Prilby
2019-10-06 17:38:29 / News
   W Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. Dobrze w Czechach spisał się Patryk Dudek, który wielki finał zakończył na trzeciej pozycji. Wygrał Jason Doyle przed Andrejem Lebiedievem. Siódmy był drugi z zawodników Stelmetu Enea, Martin Vaculik.


Eliminacje (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Pontus Aspgren (Szwecja) - 10 (5,5,-)
2. Lasse Bjerre (Dania) - 8 (3,4,4)
3. Josef Franc (Czechy) - 7 (4,3,3)

4. Nicolas Covatti (Włochy) - 6 (1,1,5)
5. Max Dilger (Niemcy) - 4 (2,2,2)
6. Norbert Magosi (Węgry) - 1 (0,0,1)

1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi
5. Aspgren, Bjerre, Franc, Dilger, Covatti, Magosi
9. Covatti, Bjerre, Franc, Dilger, Magosi, Petrak

Grupa 2:
1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 10 (5,5,-)
2. Tero Aarnio (Finlandia) - 9 (4,t,5)
3. Zdenek Simota (Czechy) - 7 (2,4,3)

4. Lukas Fienhage (Niemcy) - 7 (1,3,4)
5. Hynek Stichauer (Czechy) - 5 (3,2,2)
6. Adrian Gała (Polska) - 0 (u/-,-,-)

2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)
6. Lebiediew, Simota, Fienhage, Stichauer, Gavenda, Aarnio (t)
10. Aarnio, Fienhage, Simota, Stichauer, Gavenda, Lebiediew (ns)

Grupa 3:
1. Jack Holder (Australia) - 10 (5,5,ns)
2. Matic Ivacic (Słowenia) - 8 (3,2,5)
3. Ben Barker (Wielka Brytania) - 8 (2,4,4)

4. Zdenek Holub (Czechy) - 7 (4,3,3)
5. Alessandro Milanese (Włochy) - 2 (1,1,1)
6. Gleb Czugunow (Rosja) - 0 (d,-,-)

3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)
7. J. Holder, Barker, Holub, Ivacic, Milanese, Petrak
11. Ivacic, Barker, Holub, Petrak, Milanese, J. Holder (ns)

Grupa 4:
1. Wiktor Kułakow (Rosja) - 8 (3,3,5)
2. Paco Castagna (Włochy) - 8 (1,5,3)
3. Chris Harris (Wielka Brytania) - 8 (4,4,4)
——
4. Michael Haertel (Niemcy) - 7 (5,d,2)
5. Ondrej Smetana (Czechy) - 4 (2,2,1)
6. Patrik Mikel (Czechy) - 1 (0,1,0)

4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel
8. Castagna, Harris, Kułakow, Smetana, Mikel, Haertel (d/1)
12. Kułakow, Harris, Castagna, Haertel, Smetana, Mikel

Rezerwowi:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 2 (0,0,2)
R2. Martin Gavenda (Czechy) - 2 (d,1,1)

Ćwierćfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Patryk Dudek (Polska) - 10 (5,3,5)
2. Tero Aarnio (Finlandia) - 8 (3,5,2)
3. Matej Zagar (Słowenia) - 7 (d,4,3)

4. Pontus Aspgren (Szwecja) - 6 (4,2,u/-)
5. Jan Kvech (Czechy) - 6 (2,d,4)
6. Ben Barker (Wielka Brytania) - 2 (1,1,1)

1. Dudek, Aspgren, Aarnio, Kvech, Barker, Zagar (d)
5. Aarnio, Zagar, Dudek, Aspgren, Barker, Kvech (d)
9. Dudek, Kvech, Zagar, Aarnio, Barker, Petrak

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) - 8 (3,3,5)
2. Wiktor Kułakow (Rosja) - 8 (1,5,3)
3. Max Fricke (Australia) - 8 (4,4,4)

4. Lasse Bjerre (Dania) - 6 (5,1,0)
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 4 (0,2,2)
6. Zdenek Simota (Czechy) - 3 (2,0,1)

2. Bjerre, Fricke, Milik, Simota, Kułakow, Pavlic
6. Kułakow, Fricke, Milik, Pavlic, Bjerre, Simota
10. Milik, Fricke, Kułakow, Pavlic, Simota, Bjerre

Grupa 3:
1. Jason Doyle (Australia) - 9 (5,d,4)
2. Jack Holder (Australia) - 9 (4,5,ns)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,3,5)

4. Rune Holta (Polska) - 7 (1,4,3)
5. Paco Castagna (Włochy) - 4 (2,2,2)
6. Josef Franc (Czechy) - 1 (0,d,1)

3. Doyle, J. Holder, Lindbaeck, Castagna, Holta, Franc
7. J. Holder, Holta, Lindbaeck, Castagna, Franc (d), Doyle (d)
11. Lindbaeck, Doyle, Holta, Castagna, Franc, J. Holder (ns)

Grupa 4:
1. Martin Vaculik (Słowacja) - 10 (5,5,ns)
2. Chris Holder (Australia) - 9 (3,4,5)
3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 8 (4,3,4)
—-
4. Mads Hansen (Dania) - 4 (1,1,3)
5. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (2,2,2)
6. Matic Ivacic (Słowenia) - 0 (w/u,-,-)

4. Vaculik, Lebiediew, Ch. Holder, Harris, Hansen, Ivacic (w/u)
8. Vaculik, Ch. Holder, Lebiediew, Harris, Hansen, Petrak
12. Ch. Holder, Lebiediew, Hansen, Harris, Petrak, Vaculik (ns)

Rezerwowi:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (0,0,1)

Półfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

Grupa 1:
1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 9 (4,1,5)
2. Jack Holder (Australia) - 8 (2,5,3)
3. Patryk Dudek (Polska) - 8 (5,3,ns)

4. Martin Vaculik (Słowacja) - 7 (3,2,4)
5. Wiktor Kułakow (Rosja) - 6 (1,4,2)
6. Matej Zagar (Słowenia) - 1 (d,0,1)

1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)
3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar
5. Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar, Dudek (ns)

Grupa 2:
1. Jason Doyle (Australia) - 10 (5,5,ns)
2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,w,5)
3. Max Fricke (Australia) - 8 (1,4,4)

4. Chris Holder (Australia) - 7 (4,2,3)
5. Vaclav Milik (Czechy) - 6 (3,3,2)
6. Tero Aarnio (Finlandia) - 1 (0,1,ns)

2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio
4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)
6. Lindbaeck, Fricke, Ch. Holder, Milik, Aarnio (ns), Doyle (ns)

Finały:
Mały finał: Vaculik, Zagar, Ch. Holder, Kułakow, Milik, Aarnio
Wielki finał: Doyle, Lebiediew, Dudek, Fricke, Lindbaeck, J. Holder

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-10-14] Protasiewicz powalczy o Grand Prix »
 •  [2019-10-13] Dudek ścigał się w Niemczech »
 •  [2019-10-11] Złoty Kask: Piotr Protasiewicz na podium! »
 •  [2019-10-11] Dziś finał Złotego Kasku w Gdańsku »
 •  [2019-10-09] Memoriał Rycerzy Speedwaya dla Krakowiaka »
 •  [2019-10-09] Dziś Memoriał Rycerzy Speedwaya »
 •  [2019-10-09] Ruszyła sprzedaż biletów na GP w Wawie »
 •  [2019-10-08] Gala PGE Ekstraligi 2019 (Galeria zdjęć) »
 •  [2019-10-08] Gala PGE Ekstraligi podsumowała sezon »
 •  [2019-10-07] Patryk Dudek w Pardubicach (video) »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno32+188
2.Betard WTS Wrocław26+69
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra20+46
4.Forbet Włókniarz Częstochowa19-24
5.GKM Grudziądz16-2
6.Speed Car Motor Lublin11-54
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.11-70
8.Get Well Toruń5-153

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

1080 pkt.

2. Master_Osw

1045 pkt.

3. UFO1979

1030 pkt.

4. aniab3535

1025 pkt.

5. master

1015 pkt.

6. tad62

1015 pkt.

7. arabs

1010 pkt.

8. Adriana27

1005 pkt.

9. Kowal

1005 pkt.

10. didi56

1005 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz