fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
Pełny terminarz eWinner 1 Ligi Żużlowej
2021-12-24 01:30:43 / News
   Poznaliśmy pełny terminarz eWinner 1. Ligi. Rozgrywki wystartują w sobotę 9 kwietnia. Decydujący mecz o awans rozegrany zostanie 18 września, a więc tydzień szybciej niż finał PGE Ekstraligi. Rozgrywki eWinner 1. Ligi w 2022 roku nadal będą rozgrywane przez trzy dni - od soboty do poniedziałku.


TERMINARZ eWINNER 1. LIGA ŻUŻLOWA 2022

1 runda
sobota, 9 kwietnia 2022 / niedziela, 10 kwietnia 2022 / poniedziałek, 11 kwietnia 2022
Zielona Góra – Gniezno
Landshut – Bydgoszcz
Gdańsk – Krosno
Łódź – Rybnik

2 runda
sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022
Rybnik – Landshut
Bydgoszcz – Gdańsk
Gniezno – Łódź
2 runda
poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Krosno – Zielona Góra

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda
sobota, 23 kwietnia 2022 / niedziela, 24 kwietnia 2022 / poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Rybnik – Krosno
Landshut – Zielona Góra
Gdańsk – Gniezno
Łódź – Bydgoszcz

4 runda
niedziela, 1 maja 2022 / poniedziałek, 2 maja 2022
Zielona Góra – Gdańsk
Krosno – Łódź
Bydgoszcz – Rybnik
Gniezno – Landshut

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda
sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022 / poniedziałek, 9 maja 2022
Rybnik – Gniezno
Landshut – Gdańsk
Krosno – Bydgoszcz
Łódź – Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda
sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022 / poniedziałek, 23 maja 2022
Zielona Góra – Bydgoszcz
Landshut – Łódź
Gdańsk – Rybnik
Gniezno – Krosno

7 runda
sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022 / poniedziałek, 30 maja 2022
Rybnik – Zielona Góra
Bydgoszcz – Gniezno
Łódź – Gdańsk

poniedziałek, 6 czerwca 2022
Krosno – Landshut

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda
sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022 / poniedziałek, 6 czerwca 2022
Zielona Góra – Rybnik
Landshut – Krosno
Gdańsk – Łódź
Gniezno – Bydgoszcz

9 runda
sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022 / poniedziałek, 13 czerwca 2022
Rybnik – Gdańsk
Krosno – Gniezno
Bydgoszcz – Zielona Góra
Łódź – Landshut

10 runda
sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022 / poniedziałek, 20 czerwca 2022
Zielona Góra – Łódź
Gdańsk – Landshut
Bydgoszcz – Krosno
Gniezno – Rybnik

11 runda
sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022 / poniedziałek, 27 czerwca 2022
Rybnik – Bydgoszcz
Landshut – Gniezno
Gdańsk – Zielona Góra
Łódź – Krosno

12 runda
sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022 / poniedziałek, 4 lipca 2022
Zielona Góra – Landshut
Krosno – Rybnik
Bydgoszcz – Łódź
Gniezno – Gdańsk

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda
sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022 / poniedziałek, 18 lipca 2022
Zielona Góra – Krosno
Landshut – Rybnik
Gdańsk – Bydgoszcz
Łódź – Gniezno

14 runda
sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022 / poniedziałek, 25 lipca 2022
Rybnik – Łódź
Krosno – Gdańsk
Bydgoszcz – Landshut
Gniezno – Zielona Góra

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa – Ćwierćfinały
15 runda
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

16 runda
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022

Część finałowa – Półfinały
17 runda
piątek, 2 września 2022

18 runda
niedziela, 4 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022

Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19 runda
niedziela, 11 września 2022

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022

20 runda
niedziela, 18 września 2022

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022




Przeczytaj również:


 •  [2022-08-07] P. Protasiewicz: To jest duża strata! »
 •  [2022-08-06] Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz 50:40 »
 •  [2022-08-06] Jan Kvech nie wystąpi w Łodzi »
 •  [2022-08-06] Orzeł Łódź-Falubaz Zielona Góra (zapowiedź) »
 •  [2022-08-03] Składy obu drużyn na mecz Orzeł - Falubaz »
 •  [2022-08-03] Fatalny występ Falubazu w DMPJ w Toruniu »
 •  [2022-07-29] Niedzielny ćwierćfinał w Łodzi przełożony! »
 •  [2022-07-29] Marek Cieślak: Drużyna musi mieć wodza! »
 •  [2022-07-29] Składy obu drużyn na mecz Orzeł - Falubaz »
 •  [2022-07-24] Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz 46:44 »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
Kontakt

Zielonogórski Klub Żużlowy
ul. Wrocławska 69
65-218 Zielona Góra
Tel./faks: 733 922 333

 
Wyniki 1. Ligi
Tabela 1. Ligi

Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Abramczyk Polonia Bydgoszcz21+61
2.Stelmet Falubaz Zielona Góra18+104
3.Trans MF Landshut Devils12-5
4.Cellfast Wilki Krosno11+37
5.Orzeł Łódź10-38
6.Zdunek Wybrzeże Gdańsk10-18
7.Aforti Start Gniezno7-95
8.ROW Rybnik6-46

Zobacz więcej »

Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. rykuZG

855 pkt.

2. Picula

820 pkt.

3. gringo

810 pkt.

4. KS_Speedox

805 pkt.

5. pingwin

805 pkt.

6. Campusik78

800 pkt.

7. sladit

800 pkt.

8. BRAZZO14

800 pkt.

9. tad62

795 pkt.

10. jaro6426

790 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz

Bilety na falubaz

Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz