fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Pełny terminarz PGE Ekstraligi 2019
2018-12-11 13:04:43 / News
   Speedway Ekstraliga opublikowała pełny terminarz sezonu 2019! Rozgrywki wystartują 5 kwietnia, a mistrza poznamy 22 września.


Sezon 2019 rozpocznie się 5 kwietnia na stadionie w Częstochowie, gdzie miejscowy forBET Włókniarz podejmie CASH BROKER Stal Gorzów. Tego samego dnia Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Get Well Toruń. Oba piątkowe mecze transmitować będzie Eleven Sports.

W niedzielę, 7 kwietnia nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie broniąca tytułu mistrzowskiego FOGO Unia Leszno. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu zmierzy się na własnym stadionie z BETARD Spartą Wrocław. Nie mniej ciekawie powinno być w Lublinie, gdzie beniaminek Speed Car Motor zmierzy się z MRGARDEN GKM Grudziądz. Oba niedzielne spotkania transmitowane będą w nSport+.

W przyszłorocznym terminarzu mecze PGE Ekstraligi nie są zaplanowane na okres Świąt Wielkanocnych, a 19 i 21 kwietnia są terminami rezerwowymi.

Terminarz 2019:

1. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+)

2. kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+)
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+)

19 kwietnia - piątek (data rezerwowa)
21 kwietnia - niedziela (data rezerwowa)

3. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+)

4. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno (piątek 3 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (piątek 3 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (niedziela 5 maja, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (niedziela 5 maja, nSport+)

5. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+)

17 maja - piątek (data rezerwowa)
19 maja - niedziela (data rezerwowa)

6. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+)

7. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin (piątek 31 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 31 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (niedziela 2 czerwca, nSport+)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (niedziela 2 czerwca, nSport+)

8. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (piątek 7 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 7 czerwca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (niedziela 9 czerwca, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń (niedziela 9 czerwca, nSport+)

14 czerwca - piątek (data rezerwowa)
16 czerwca - niedziela (data rezerwowa)

9. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (piątek 21 czerwca, Eleven)
Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin (piątek 21 czerwca, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 23 czerwca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (niedziela 23 czerwca, nSport+)

10. kolejka
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Gurdziądz (piątek 28 czerwca, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (piątek 28 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (niedziela 30 czerwca, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (niedziela 30 czerwca, nSport+)

5 lipca - piątek (data rezerwowa)
7 lipca - niedziela (data rezerwowa)

11. kolejka
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+)

12. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa (piątek 2 sierpnia, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (piątek 2 sierpnia, Eleven)
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (niedziela 4 sierpnia, nSport+)

13. kolejka
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (niedziela 11 sierpnia, nSport+)

16 sierpnia - piątek (data rezerwowa)
18 sierpnia - niedziela (data rezerwowa)

14. kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+)

30 sierpnia - piątek (data rezerwowa)

Półfinały
1 września - niedziela (pierwsze mecze)
6 września - piątek (data rezerwowa)

8 września - niedziela (mecze rewanżowe)
13 września - piątek (data rezerwowa)

Finały
15 września - niedziela (pierwsze mecze)
20 września - piątek (data rezerwowa)

22 września - niedziela (mecze rewanżowe)
27 września - piątek (data rezerwowa)
29 września - niedziela (data rezerwowa)
6 października - niedziela (data rezerwowa)

źródło: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-01-13] Falubaz na WOŚP 2019 (zdjęcia) »
 •  [2019-01-10] Kup Speedway Kalendarz 2019! »
 •  [2019-01-10] Krótszy termin pierwokupu karnetów na Falubaz »
 •  [2019-01-10] Znamy datę Memoriału Jancarza »
 •  [2019-01-03] Falubaz wyjechał na zimowe zgrupowanie »
 •  [2019-01-03] 43 tys. biletów na liczniku GP w Wawie »
 •  [2019-01-02] Smolinski pojedzie na lodzie »
 •  [2018-12-24] Wesołych Świąt! »
 •  [2018-12-19] Kalendarz sportu żużlowego na sezon 2019 »
 •  [2018-12-19] I liga bez Stali Rzeszów »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Andrzej50 / 2018-12-15 06:58:53

Kolejny raz zostaliśmy oszukani przez władze centrali żużlowej, która nie reaguje na praktyki monopolistyczne telewizji. C...+ miał transmitować (chyb przez kolejne 3 lata?) zawody ekstraligi, a okazuje się, że wiele z nich będzie na Eleven, który trzeba dodatkowo wykupić.


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi

Warning: file(https://www.sport.zgora.pl/zuzel/ultranews/zapis/tabela.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/mediasof/public_html/zuzelzgorapl/bok_prawy.php on line 98
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. pablito33

1175 pkt.

2. Lewy

1095 pkt.

3. Mariusz1967

1085 pkt.

4. aguziewicz

1080 pkt.

5. bullet81

1080 pkt.

6. tata4

1080 pkt.

7. jedrej

1075 pkt.

8. ewag

1065 pkt.

9. trebor66

1065 pkt.

10. kolin.zg

1060 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra