fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Pełny terminarz PGE Ekstraligi 2019
2018-12-11 13:04:43 / News
   Speedway Ekstraliga opublikowała pełny terminarz sezonu 2019! Rozgrywki wystartują 5 kwietnia, a mistrza poznamy 22 września.


Sezon 2019 rozpocznie się 5 kwietnia na stadionie w Częstochowie, gdzie miejscowy forBET Włókniarz podejmie CASH BROKER Stal Gorzów. Tego samego dnia Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Get Well Toruń. Oba piątkowe mecze transmitować będzie Eleven Sports.

W niedzielę, 7 kwietnia nowy sezon PGE Ekstraligi rozpocznie broniąca tytułu mistrzowskiego FOGO Unia Leszno. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu zmierzy się na własnym stadionie z BETARD Spartą Wrocław. Nie mniej ciekawie powinno być w Lublinie, gdzie beniaminek Speed Car Motor zmierzy się z MRGARDEN GKM Grudziądz. Oba niedzielne spotkania transmitowane będą w nSport+.

W przyszłorocznym terminarzu mecze PGE Ekstraligi nie są zaplanowane na okres Świąt Wielkanocnych, a 19 i 21 kwietnia są terminami rezerwowymi.

Terminarz 2019:

1. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (piątek 5 kwietnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (niedziela 7 kwietnia, nSport+)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (niedziela 7 kwietnia, nSport+)

2. kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (piątek 12 kwietnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra (niedziela 14 kwietnia, nSport+)
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (niedziela 14 kwietnia, nSport+)

19 kwietnia - piątek (data rezerwowa)
21 kwietnia - niedziela (data rezerwowa)

3. kolejka
Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 kwietnia, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 kwietnia, nSport+)
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (niedziela 28 kwietnia, nSport+)

4. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno (piątek 3 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (piątek 3 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Włókniarz Częstochowa (niedziela 5 maja, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra (niedziela 5 maja, nSport+)

5. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+)

17 maja - piątek (data rezerwowa)
19 maja - niedziela (data rezerwowa)

6. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń (piątek 24 maja, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 24 maja, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (niedziela 26 maja, nSport+)
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (niedziela 26 maja, nSport+)

7. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin (piątek 31 maja, Eleven)
Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 31 maja, Eleven)
Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (niedziela 2 czerwca, nSport+)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (niedziela 2 czerwca, nSport+)

8. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (piątek 7 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 7 czerwca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (niedziela 9 czerwca, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń (niedziela 9 czerwca, nSport+)

14 czerwca - piątek (data rezerwowa)
16 czerwca - niedziela (data rezerwowa)

9. kolejka
Betard Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (piątek 21 czerwca, Eleven)
Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin (piątek 21 czerwca, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 23 czerwca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (niedziela 23 czerwca, nSport+)

10. kolejka
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Gurdziądz (piątek 28 czerwca, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra (piątek 28 czerwca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (niedziela 30 czerwca, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (niedziela 30 czerwca, nSport+)

5 lipca - piątek (data rezerwowa)
7 lipca - niedziela (data rezerwowa)

11. kolejka
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 26 lipca, Eleven)
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (piątek 26 lipca, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (niedziela 28 lipca, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 28 lipca, nSport+)

12. kolejka
Speed Car Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa (piątek 2 sierpnia, Eleven)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (piątek 2 sierpnia, Eleven)
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (niedziela 4 sierpnia, nSport+)
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (niedziela 4 sierpnia, nSport+)

13. kolejka
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (piątek 9 sierpnia, Eleven)
Speed Car Motor Lublin - Cash Broker Stal Gorzów (niedziela 11 sierpnia, nSport+)
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (niedziela 11 sierpnia, nSport+)

16 sierpnia - piątek (data rezerwowa)
18 sierpnia - niedziela (data rezerwowa)

14. kolejka
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (piątek 23 sierpnia, Eleven)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (niedziela 25 sierpnia, nSport+)
Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra (niedziela 25 sierpnia, nSport+)

30 sierpnia - piątek (data rezerwowa)

Półfinały
1 września - niedziela (pierwsze mecze)
6 września - piątek (data rezerwowa)

8 września - niedziela (mecze rewanżowe)
13 września - piątek (data rezerwowa)

Finały
15 września - niedziela (pierwsze mecze)
20 września - piątek (data rezerwowa)

22 września - niedziela (mecze rewanżowe)
27 września - piątek (data rezerwowa)
29 września - niedziela (data rezerwowa)
6 października - niedziela (data rezerwowa)

źródło: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-03-20] Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz 49:41 »
 •  [2019-03-20] Mecz Unia - Stelmet Falubaz na żywo (transmisja) »
 •  [2019-03-20] Dzisiaj trening punktowany Falubazu w Lesznie »
 •  [2019-03-20] Stelmet Falubaz ZG w PGE Ekstralidze 2019! »
 •  [2019-03-19] Falubaz bez nazwy?! »
 •  [2019-03-19] Dudek ...zostawił dłoń w Gorzowie! »
 •  [2019-03-19] Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Toruniem! »
 •  [2019-03-19] Żużlowy rozkład spotkań »
 •  [2019-03-19] Lista osób funkcyjnych w PGE Ekstralidze 2019 »
 •  [2019-03-18] Ostatnie 5600 biletów Grand Prix w Warszawie! »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Andrzej50 / 2018-12-15 06:58:53

Kolejny raz zostaliśmy oszukani przez władze centrali żużlowej, która nie reaguje na praktyki monopolistyczne telewizji. C...+ miał transmitować (chyb przez kolejne 3 lata?) zawody ekstraligi, a okazuje się, że wiele z nich będzie na Eleven, który trzeba dodatkowo wykupić.


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi

Warning: file(https://www.sport.zgora.pl/zuzel/ultranews/zapis/tabela.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/mediasof/public_html/zuzelzgorapl/bok_prawy.php on line 98
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera

Warning: file() [function.file]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mediasof/public_html/zuzelzgorapl/bok_prawy.php on line 171

Warning: file(http://www.speedwaytyper.pl/system/files/typer_file.inc) [function.file]: failed to open stream: Success in /home/mediasof/public_html/zuzelzgorapl/bok_prawy.php on line 171
1.

pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra