fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
Składy drużyn PGE Ekstraligi 2021
2020-11-19 12:29:34 / News
   Zakończył się w polskich ligach okres transferowy. Prezentujemy składy ośmiu klubów PGE Speedway Ekstraligi, które w 2021 roku powalczą o tytuł Drużynowego Mistrza Polski na żużlu.


RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Seniorzy:
Patryk Dudek
Piotr Protasiewicz
Matej Zagar
Max Fricke
Mateusz Tonder U24
Damian Pawliczak U24
Jan Kvech U24

Juniorzy:
Fabian Ragus
Nile Tufft
Jakub Osyczka

Trener: Piotr Żyto 
Przyszli: Fricke (Wrocław), Zagar (Lublin), Milik (Rybnik)
Odeszli: Vaculik (Gorzów), Krakowiak (Grudziądz), Jensen (Rybnik), Lindbaeck (zakończenie kariery)

FOGO UNIA LESZNO

Seniorzy:
Jason Doyle
Janusz Kołodziej
Piotr Pawlicki
Emil Sajfutdinow
Jaimon Lidsey U24
Szymon Szlauderbach U24

Juniorzy:
Kacper Pludra
Damian Ratajczak
Krzysztof Sadurski
Hubert Ścibak

Menedżer: Piotr Baron
Przyszli: Doyle (Częstochowa)
Odeszli: Kubera (Lublin), Smektała (Częstochowa)

MOJE BERMUDY STAL GORZÓW

Seniorzy:
Bartosz Zmarzlik
Szymon Woźniak
Martin Vaculik
Anders Thomsen
Linus Sundstroem
Rafał Karczmarz U24
Marcus Birkemose U24

Juniorzy:
Mateusz Bartkowiak
Kamil Pytlewski
Wiktor Jasiński
Kamil Nowacki

Trener: Stanisław Chomski
Przyszli: Vaculik (Zielona Góra), Sundstroem (Daugavpils)
Odeszli: Kasprzak (Grudziądz), Iversen (Tarnów), Szczotka (Gdańsk)

BETARD SPARTA WROCŁAW

Seniorzy:
Maciej Janowski
Tai Woffinden
Artiom Łaguta
Gleb Czugunow U24
Daniel Bewley U24

Juniorzy:
Bartosz Curzytek
Michał Curzytek
Przemysław Liszka
Mateusz Panicz

Trener: Dariusz Śledź
Przyszli: Artiom Łaguta (Grudziądz)
Odeszli: Fricke (Zielona Góra)

ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

Seniorzy:
Kacper Woryna
Fredrik Lindgren
Leon Madsen
Bartosz Smektała U24
Jonas Jeppesen U24

Juniorzy:
Jakub Miśkowiak
Mateusz Świdnicki
Patryk Kowalik
Bartłomiej Kowalski
Kamil Król
Jakub Martyniak

Menedżer: Piotr Baron
Przyszli: Doyle (Częstochowa)
Odeszli: Kubera (Lublin), Smektała (Częstochowa)

MOTOR LUBLIN

Seniorzy:
Jarosław Hampel
Krzysztof Buczkowski
Grigorij Łaguta
Mikkel Michelsen
Dawid Lampart
Dominik Kubera U24
Mark Karion U24

Juniorzy:
Wiktor Lampart
Mateusz Cierniak
Wiktor Firmuga
Jakub Banucha
Kacper Gosik
Radosław Pyrchla
Maksymilian Śledź
Jakub Szpytma
Jan Rachubik

Trener: Maciej Kuciapa
Przyszli: Kubera (Leszno), Buczkowski (Grudziądz), Cierniak (Tarnów), Dawid Lampart (Rzeszów)
Odeszli: Zagar (Zielona Góra), Jamróg (Gdańsk), Miesiąc (Tarnów), Bober (Tarnów)

MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ

Seniorzy:
Krzysztof Kasprzak
Przemysław Pawlicki
Nicki Pedersen
Kenneth Bjerre
Norbert Krakowiak U24
Roman Lachbaum U24

Juniorzy:
Damian Lotarski
Kacper Łobodziński
Denis Zieliński

Trener: Janusz Ślączka
Przyszli: Krakowiak (Zielona Góra), Kasprzak (Gorzów)
Odeszli: Artiom Łaguta (Wrocław), Buczkowski (Lublin)

EWINNER APATOR TORUŃ

Seniorzy:
Adrian Miedziński
Paweł Przedpełski
Tobiasz Musielak
Jack Holder
Chris Holder
Robert Lambert U24
Paweł Łaguta U24

Juniorzy:
Karol Żupiński
Krzysztof Lewandowski
Kamil Marciniec
Justin Stolp
Aleks Rydlewski
Jakub Janik

Menedżer: Tomasz Bajerski
Przyszli: Lambert (Rybnik), Przedpełski (Częstochowa), Żupiński (Gdańsk)
Odeszli: Kułakow (Gdańsk)




Przeczytaj również:


 •  [2021-04-14] Mecz z Włókniarzem Częstochowa odwołany! »
 •  [2021-04-14] Składy drużyn na mecz Włókniarz - Falubaz »
 •  [2021-04-13] Wypowiedzi po meczu Falubaz - GKM »
 •  [2021-04-09] Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 51:39 »
 •  [2021-04-09] MARWIS.PL Falubaz z nowym zawodnikiem »
 •  [2021-04-08] Falubaz Zielona Góra-GKM Grudziądz (zapowiedź) »
 •  [2021-04-04] Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 51:39 »
 •  [2021-04-03] Marwis.pl sponsorem tytularnym Falubazu! »
 •  [2021-04-03] Piąte okrążenie Falubazu - odcinek 11 (wideo) »
 •  [2021-04-03] Apator Toruń-Falubaz Zielona Góra (Zapowiedź) »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Patryk / 2020-11-20 13:20:07

Gorzów , Leszno i Wrocek w walce o mistrza. Reszta daleko w tyle....


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno28+162
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.21+66
3.Betard Sparta Wrocław20+46
4.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra20+25
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa19+28
6.Motor Lublin19+56
7.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz10-102
8.ROW Rybnik2-281

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. j1208

140 pkt.

2. MuSk_PoWeR

130 pkt.

3. Jozek

120 pkt.

4. dana4

115 pkt.

5. gregi

115 pkt.

6. gromczyk

115 pkt.

7. gosia66

115 pkt.

8. lapek

115 pkt.

9. edi1958

110 pkt.

10. Mefik1

110 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz