fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Szwecja: 11+1 pkt. Pedersena
2019-05-14 22:37:56 / News
   Nicki Pedersen okazał się najlepszym zawodnikiem Stelmetu Falubazu startującym we wtorek w Szwecji. Duńczyk wywalczył 11 punktów z bonusem. Udany powrót do ścigania po piątkowej kraksie zaliczył Patryk Dudek, który zdobył 8 "oczek" z dwoma bonusami.


Eskilstuna Smederna - Masarna Avesta 43:47

Eskilstuna Smederna - 43 pkt
1. Fredrik Lindgren - 14 (3,3,3,3,2)
2. Pontus Aspgren - 2+1 (2*,w,-,-)
3. Michael Jepsen Jensen - 7+1 (1,1*,0,2,3)
4. Andrzej Lebiediew - 7+1 (3,2,1,0,1*)
5. Przemysław Pawlicki - 6 (1,2,3,w,w)
6. Alexander Woentin - 1 (1,w,0)
7. Linus Ekloef - 6+1 (3,2,0,0,1*)

Masarna Avesta - 47 pkt
1. Antonio Lindbaeck - 13+1 (1,2,3,3,3,1*)
2. David Bellego - 0 (0,0,-,-)
3. Martin Smolinski - 6+1 (0,1,1*,2,2,0)
4. Aleksandr Łoktajew - ZZ
5. Kim Nilsson - 13+2 (3,2,2*,2,1*,3)
6. Oskar Fajfer - 5+1 (w,3,1,1*,0)
7. Wadim Tarasienko - 10+2 (2,2*,3,1*,2)

Bieg po biegu:
1. (59,30) Lindgren, Aspgren, Lindbaeck, Bellego - 5:1 - (5:1)
2. (59,80) Ekloef, Tarasienko, Woentin, Fajfer (w) - 4:2 - (9:3)
3. (59,60) Lebiediew, Lindbaeck, Jepsen Jensen, Smolinski - 4:2 - (13:5)
4. Nilsson, Tarasienko, Pawlicki, Woentin (w) - 1:5 - (14:10)
5. (59,50) Fajfer, Ekloef, Smolinski, Aspgren (w) - 2:4 - (16:14)
6. (59,40) Lindbaeck, Lebiediew, Jepsen Jensen, Bellego - 3:3 - (19:17)
7. (59,60) Lindgren, Nilsson, Smolinski, Ekloef - 3:3 - (22:20)
8. (59,90) Tarasienko, Nilsson, Lebiediew, Jepsen Jensen - 1:5 - (23:25)
9. (59,90) Lindbaeck, Pawlicki, Fajfer, Woentin - 2:4 - (25:29)
10. (60,30) Lindgren, Nilsson, Fajfer, Ekloef - 3:3 - (28:32)
11. (60,20) Pawlicki, Smolinski, Tarasienko, Lebiediew - 3:3 - (31:35)
12. (60,20) Lindbaeck, Jepsen Jensen, Ekloef, Fajfer - 3:3 - (34:38)
13. (60,00) Lindgren, Smolinski, Nilsson, Pawlicki (w) - 3:3 - (37:41)
14. (60,50) Jepsen Jensen, Tarasienko, Lindbaeck, Pawlicki (w) - 3:3 - (40:44)
15. (60,60) Nilsson, Lindgren, Lebiediew, Smolinski - 3:3 - (43:47)

Rospiggarna Hallstavik - Vastervik Speedway 37:53

Rospiggarna Hallstavik - 37
1. Robert Lambert - 7+3 (1,0,2,2*,1*,1*)
2. Erik Riss - 3 (0,2,1,0,0)
3. Max Fricke - 7 (3,0,0,1,3)
4. Gleb Czugunow - 1 (0,1,-,-)
5. Andreas Jonsson - 15 (3,3,2,3,2,2)
6. Tero Aarnio - 4+1 (2,1,1*)
7. Emil Millberg - 0 (d,0,0)

Vastervik Speedway - 53
1. Nicki Pedersen - 11+1 (2*,3,3,3,0)
2. Peter Kildemand - 6+1 (3,2*,0,1)
3. Peter Ljung - 5 (2,3,0,w)
4. Jack Holder - 9+4 (1*,3,2*,2*,1*)
5. Krzysztof Buczkowski - 11 (w,2,3,3,3)
6. Anton Karlsson - 3 (1,1,1)
7. Mikkel Bech - 8+1 (3,2,1*,2)

Bieg po biegu:
1. (59,8) Kildemand, Pedersen, Lambert, Riss - 1:5 - (1:5)
2. (xx,x) Bech, Aarnio, Karlsson, Millberg (d) - 2:4 - (3:9)
3. (58,3) Fricke, Ljung, Holder, Czugunow - 3:3 - (6:12)
4. (58,6) Jonsson, Bech, Aarnio, Buczkowski (w) - 4:2 - (10:14)
5. (59,8) Holder, Riss, Karlsson, Millberg - 2:4 - (12:18)
6. (59,0) Pedersen, Kildemand, Czugunow, Fricke - 1:5 - (13:23)
7. (58,4) Ljung, Holder, Riss, Lambert - 1:5 - (14:28)
8. (58,8) Jonsson, Buczkowski, Bech, Fricke - 3:3 - (17:31)
9. (58,9) Pedersen, Jonsson, Aarnio, Kildemand - 3:3 - (20:34)
10. (58,6) Buczkowski, Lambert, Karlsson, Millberg - 2:4 - (22:38)
11. (59,2) Jonsson, Lambert, Kildemand, Ljung - 5:1 - (27:39)
12. (59,2) Pedersen, Holder, Fricke, Riss - 1:5 - (28:44)
13. (58,8) Buczkowski, Jonsson, Lambert, Ljung (w) - 3:3 - (31:47)
14. (59,8) Fricke, Bech, Holder, Riss - 3:3 - (34:50)
15. (59,2) Buczkowski, Jonsson, Lambert, Pedersen - 3:3 - (37:53)

Kumla Indianerna - Lejonen Gislaved 50:40

Kumla Indianerna - 50
1. Kenneth Bjerre - 11+1 (3,3,3,2*,0)
2. Chris Holder - 7+2 (2*,1,0,2,2*)
3. Piotr Protasiewicz - 8 (3,2,2,0,1)
4. Anders Thomsen - 0 (w,0,0,-)
5. Tai Woffinden - 15 (3,3,3,3,3)
6. Ludvig Lindgren - 4 (3,1,0)
7. Joel Andersson - 5+2 (2*,0,2*,1)

Lejonen Gislaved - 40
1. Jarosław Hampel - 10 (1,3,2,3,1)
2. Rohan Tungate - 2+1 (0,1,1*,w)
3. Nicolai Klindt - 5+1 (2,1*,2,0)
4. Kacper Woryna - 9+2 (1*,3,2,1,2*)
5. Krzysztof Kasprzak - 10 (2,3,1,1,3)
6. Mathias Thoernblom - 2+1 (0,2*,0)
7. Tomas H. Jonasson - 2 (1,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. (64,7) Bjerre, Holder, Hampel, Tungate - 5:1 - (5:1)
2. (65,0) Lindgren, Andersson, Jonasson, Thoernblom - 5:1 - (10:2)
3. (64,3) Protasiewicz, Klindt, Woryna, Thomsen (w) - 3:3 - (13:5)
4. (63,4) Woffinden, Kasprzak, Lindgren, Jonasson - 4:2 - (17:7)
5. (65,8) Woryna, Thoernblom, Holder, Andersson - 1:5 - (18:12)
6. (64,7) Hampel, Protasiewicz, Tungate, Thomsen - 2:4 - (20:16)
7. (64,4) Bjerre, Woryna, Klindt, Holder - 3:3 - (23:19)
8. (65,0) Kasprzak, Protasiewicz, Jonasson, Thomsen - 2:4 - (25:23)
9. (64,1) Woffinden, Hampel, Tungate, Lindgren - 3:3 - (28:26)
10. (65,0) Bjerre, Andersson, Kasprzak, Thoernblom - 5:1 - (33:27)
11. (63,5) Woffinden, Klindt, Andersson, Tungate (w) - 4:2 - (37:29)
12. (64,6) Hampel, Holder, Woryna, Protasiewicz - 2:4 - (39:33)
13. (63,7) Woffinden, Bjerre, Kasprzak, Klindt - 5:1 - (44:34)
14. (64,3) Woffinden, Holder, Hampel, Jonasson - 5:1 - (49:35)
15. (65,1) Kasprzak, Woryna, Protasiewicz, Bjerre - 1:5 - (50:40)

Dackarna Malilla - Piraterna Motala 51:39

Dackarna Malilla - 51 pkt
1. Vaclav Milik - 10+1 (3,3,1*,2,1)
2. Frederik Jakobsen - 4 (1,3,0,0)
3. Oliver Berntzon - 11+2 (2*,2,2*,2,3)
4. Jacob Thorssell - 9 (3,0,3,2,1)
5. Patryk Dudek - 8+2 (3,3,1*,1*,0)
6. Joel Kling - 3 (3,0,0)
7. Artur Czaja - 6+2 (2*,2*,2)

Piraterna Motala - 39 pkt
1. Mikkel Michelsen - 16 (2,3,2,3,3,3)
2. Paweł Przedpełski - 3+1 (0,1,1*,-,1,0)
3. Linus Sundstroem - 5+1 (1,2,0,0,2*)
4. Daniel Kaczmarek - 0 (0,0,-,-)
5. Niels Kristian Iversen - 12+1 (2,1*,1,3,3,2)
6. Daniel Davidsson - 1 (0,1,0)
7. Jonas Davidsson - 2+1 (1,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (59,10) Milik, Michelsen, Jakobsen, Przedpełski - 4:2 - (4:2)
2. (58,80) Kling, Czaja, Davidsson, Davidsson - 5:1 - (9:3)
3. (58,00) Thorssell, Berntzon, Sundstroem, Kaczmarek - 5:1 - (14:4)
4. (57,90) Dudek, Iversen, Davidsson, Kling - 3:3 - (17:7)
5. (58,40) Jakobsen, Czaja, Davidsson, Kaczmarek - 5:1 - (22:8)
6. (57,60) Michelsen, Berntzon, Przedpełski, Thorssell - 2:4 - (24:12)
7. (58,90) Milik, Sundstroem, Iversen, Jakobsen - 3:3 - (27:15)
8. (57,90) Thorssell, Berntzon, Iversen, Davidsson - 5:1 - (32:16)
9. (57,90) Dudek, Michelsen, Przedpełski, Kling - 3:3 - (35:19)
10. (58,70) Iversen, Czaja, Milik, Davidsson - 3:3 - (38:22)
11. (58,20) Michelsen, Thorssell, Dudek, Sundstroem - 3:3 - (41:25)
12. (58,30) Michelsen, Berntzon, Przedpełski, Jakobsen - 2:4 - (43:29)
13. (58,80) Iversen, Milik, Dudek, Sundstroem - 3:3 - (46:32)
14. (58,50) Michelsen, Sundstroem, Thorssell, Dudek - 1:5 - (47:37)
15. (58,70) Berntzon, Iversen, Milik, Przedpełski - 4:2 - (51:39)

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-05-25] SEC Challenge w Nagyhalasz na żywo (transmisja) »
 •  [2019-05-23] Awizowany skład Fogo Unii Leszno »
 •  [2019-05-23] Awizowany skład Falubazu do Leszna »
 •  [2019-05-22] Dania: 16+1 pkt. Pedersena »
 •  [2019-05-22] 1/4 IMP: Awans Protasiewicza »
 •  [2019-05-21] Szwecja: 10+1 pkt. Jensena, 9+2 Protasiewicza »
 •  [2019-05-21] DMPJ: Dwa pierwsze miejsca Falubazu w Gorzowie! »
 •  [2019-05-21] Żużlowy rozkład jazdy »
 •  [2019-05-20] GP Polski w Warszawie (zdjęcia) »
 •  [2019-05-18] GP Polski dla Madsena. Dudek na podium! »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 6
(2019-05-24)
Speed Car Motor-Get Well0 : 0
truly.work Stal-GKM0 : 0
Fogo Unia-Stelmet Falubaz0 : 0
Forbet Włókniarz-Betard WTS0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno10+66
2.Stelmet Falubaz Zielona Góra8+36
3.Forbet Włókniarz Częstochowa6-2
4.GKM Grudziądz4+4
5.truly.work Stal Gorzów Wlkp.4-10
6.Betard WTS Wrocław40
7.Speed Car Motor Lublin2-42
8.Get Well Toruń0-52

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. Adriana27

375 pkt.

2. adiik1990

365 pkt.

3. lukiUL

360 pkt.

4. kriss89

360 pkt.

5. dudi

360 pkt.

6. waski83

355 pkt.

7. master

355 pkt.

8. ditruel

355 pkt.

9. didi56

350 pkt.

10. JacekCh

350 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz