fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Szwecja: 15 pkt. Jensena, 10 Protasiewicza
2018-06-12 21:31:49 / News
   Komplet 15 punktów w barwach Eskilstuny Smederny wywalczył we wtorkowy wieczór w Szwecji Michael Jepsen Jensen. Jego zespół rozgromił Vastervik 60:30. Przełamał się także Piotr Protasiewicz, którego 10 "oczek" walnie przyczyniło się do triumfu Indianerny Kumla nad Rospiggarn± Hallstavik 47:43.


Dobre zawody odjechał także Patryk Dudek, który zapisał na swoim koncie 9 punktów z trzema bonusami. O swoich wtorkowych występach jak najszybciej będ± chcieli zapomnieć Grzegorz Zengota i Jacob Thorssell. Obaj zdobyli zaledwie po jednym punkcie.


Dobry występ w Szwecji na pewno podbuduje morale Piotra Protasiewicza

Wyniki:

Eskilstuna Smederna - Vastervik Speedway 60:30


Eskilstuna Smederna - 60 pkt

1. Fredrik Lindgren - 14+1 (3,3,3,3,2*)
2. Krzysztof Buczkowski - 6+1 (2*,3,0,1)
3. Michael Jepsen Jensen - 15 (3,3,3,3,3)

4. Pontus Aspgren - 4+1 (1,2*,1,0)
13. Niels Kristian Iversen - 10+1 (3,2*,2,w,3)
14. Andrzej Lebiediew - 10+2 (3,2*,3,2*)
15. Alexander Woentin - 1 (0,1,0)

Vastervik Speedway - 30 pkt

1. Peter Ljung - 3 (1,0,1,-,1)
2. Grzegorz Zengota - 1 (0,1,0,-)

3. Matej Zagar - 7+2 (2,1*,3,1*,0)
4. Mikkel Bech - 3 (0,w,2,1,0)
5. Peter Kildemand - 8 (1,2,2,2,1)
6. Bartosz Smektała - 7+1 (2,2,1*,2,0)
7. Daniel Henderson - 1+1 (1*,0,0)

Bieg po biegu:

1. Lindgren, Buczkowski, Ljung, Zengota - 5:1 - (5:1)
2. Lebiediew, Smektała, Henderson, Woentin - 3:3 - (8:4)
3. Jepsen Jensen, Zagar, Aspgren, Bech - 4:2 - (12:6)
4. Iversen, Lebiediew, Kildemand, Henderson - 5:1 - (17:7)
5. Buczkowski, Smektała, Woentin, Bech (w) - 4:2 - (21:9)
6. Jepsen Jensen, Aspgren, Zengota, Ljung - 5:1 - (26:10)
7. Lindgren, Bech, Zagar, Buczkowski - 3:3 - (29:13)
8. Jepsen Jensen, Kildemand, Aspgren, Henderson - 4:2 - (33:15)
9. Lebiediew, Iversen, Ljung, Zengota - 5:1 - (38:16)
10. Lindgren, Kildemand, Smektała, Woentin - 3:3 - (41:19)
11. Zagar, Iversen, Bech, Aspgren - 2:4 - (43:23)
12. Jepsen Jensen, Smektała, Buczkowski, Bech - 4:2 - (47:25)
13. Lindgren, Kildemand, Zagar, Iversen (w) - 3:3 - (50:28)
14. Iversen, Lebiediew, Ljung, Smektała - 5:1 - (55:29)
15. Jepsen Jensen, Lindgren, Kildemand, Zagar - 5:1 - (60:30)

Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway 45:45

Lejonen Gislaved - 45 pkt.
1. Piotr Pawlicki - 8 (2,3,w,2,1)
2. Maksym Drabik - 8+2 (w,3,2*,1*,2)
3. Jarosław Hampel - 11 (3,2,1,2,3)
4. Chris Holder - 8+1 (1,1*,3,3,0)
5. Timo Lahti - 1+1 (1*,0,-,0)
6. Rohan Tungate - 7 (3,2,2,0)
7. Viktor Bergstroem - 2 (1,0,1)

Vetlanda Speedway - 45 pkt.

1. Artiom Łaguta - 13 (3,3,3,3,1)
2. Szymon WoĽniak - 3+1 (1,0,1,1*)
3. Tomas H. Jonasson - 3 (0,0,2,1,0)
4. Brady Kurtz - 7 (2,2,1,0,2)
5. Bartosz Zmarzlik - 14 (3,2,3,3,3)
6. Filip Hjelmland - 3+2 (0,1*,2*)
7. Robert Mi¶kowiak - 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:

1. Łaguta, Pawlicki, WoĽniak, Drabik (w) - 2:4 - (2:4)
2. Tungate, Mi¶kowiak, Bergstroem, Hjelmland - 4:2 - (6:6)
3. Hampel, Kurtz, Holder, Jonasson - 4:2 - (10:8)
4. Zmarzlik, Tungate, Lahti, Mi¶kowiak - 3:3 - (13:11)
5. Drabik, Kurtz, Hjelmland, Bergstroem - 3:3 - (16:14)
6. Łaguta, Hampel, Holder, WoĽniak - 3:3 - (19:17)
7. Pawlicki, Drabik, Kurtz, Jonasson - 5:1 - (24:18)
8. Holder, Zmarzlik, Hampel, Mi¶kowiak - 4:2 - (28:20)
9. Łaguta, Tungate, WoĽniak, Lahti - 2:4 - (30:24)
10. Zmarzlik, Hjelmland, Bergstroem, Pawlicki (w) - 1:5 - (31:29)
11. Holder, Jonasson, WoĽniak, Tungate - 3:3 - (34:32)
12. Łaguta, Hampel, Drabik, Kurtz - 3:3 - (37:35)
13. Zmarzlik, Pawlicki, Jonasson, Lahti - 2:4 - (39:39)
14. Hampel, Kurtz, Pawlicki, Jonasson - 4:2 - (43:41)
15. Zmarzlik, Drabik, Łaguta, Holder - 2:4 - (45:45)

Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 47:43

Indianerna Kumla - 47 pkt.
9. Vaclav Milik - 8+4 (1*,2,2*,1*,2*)
10. Kenneth Bjerre - 8+1 (2,3,1*,0,2)
11. Piotr Protasiewicz - 10 (2,2,1,2,3)

12. Ludvig Lindgren - 0 (0,0,-,-)
13. Anders Thomsen - 11 (3,3,3,2,0)
14. Victor Palovaara - 0 (0,0,0)
15. Bjarne Pedersen - 10+2 (3,2*,0,3,2*)

Rospiggarna Hallstavik - 43 pkt.
1. Jason Doyle - 11+1 (3,3,1*,1,3)
2. Sam Masters - 3 (0,1,2,0)
3. Robert Lambert - 8 (3,3,1,0,1)
4. Jacob Thorssell - 1 (1,0,0,-)
5. Andreas Jonsson - 9+1 (2,2*,1,3,1)
6. Max Fricke - 3 (2,1,0)
7. Tero Aarnio - 8+2 (1*,1*,3,3,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Bjerre, Milik, Masters - 3:3 - (3:3)
2. Pedersen, Fricke, Aarnio, Palovaara - 3:3 - (6:6)
3. Lambert, Protasiewicz, Thorssell, Lindgren - 2:4 - (8:10)
4. Thomsen, Jonsson, Aarnio, Palovaara - 3:3 - (11:13)
5. Bjerre, Pedersen, Fricke, Thorssell - 5:1 - (16:14)
6. Doyle, Protasiewicz, Masters, Lindgren - 2:4 - (18:18)
7. Lambert, Milik, Bjerre, Thorssell - 3:3 - (21:21)
8. Aarnio, Jonsson, Protasiewicz, Pedersen - 1:5 - (22:26)
9. Thomsen, Masters, Doyle, Palovaara - 3:3 - (25:29)
10. Pedersen, Milik, Jonsson, Fricke - 5:1 - (30:30)
11. Thomsen, Pedersen, Lambert, Masters - 5:1 - (35:31)
12. Aarnio, Protasiewicz, Doyle, Bjerre - 2:4 - (37:35)
13. Jonsson, Thomsen, Milik, Lambert - 3:3 - (40:38)
14. Protasiewicz, Milik, Jonsson, Aarnio - 5:1 - (45:39)
15. Doyle, Bjerre, Lambert, Thomsen - 2:4 - (47:43)

Dackarna Malilla - Masarna Avesta 56:34

Dackarna Malilla - 56 pkt.
9. Greg Hancock - 6 (0,3,2,1)
10. Hans Andersen - 9 (3,3,0,3)
11. Oliver Berntzon - 9+4 (2,2*,2*,2*,1*)
12. Patryk Dudek - 9+3 (1*,3,3,1*,1*)
13. Maciej Janowski - 13 (3,3,2,3,2)
14. Joel Kling - 3+1 (2*,1,0)
15. Paweł Przedpełski - 7+1 (3,1,1*,2)

Masarna Avesta - 34 pkt.
1. Antonio Lindbaeck - 3+2 (1*,1,1*,0)
2. Kim Nilsson - 4 (2,0,2,0,0)
3. Tai Woffinden - 12+1 (3,1*,3,2,3)
4. Linus Sundstroem - 5 (0,2,2,1,0)
5. Przemysław Pawlicki - 9 (2,1,3,0,3)
6. Emil Millberg - 0 (0,0,0)
7. Adrian Cyfer - 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:

1. Andersen, Nilsson, Lindbaeck, Hancock - 3:3 - (3:3)
2. Przedpełski, Kling, Cyfer, Millberg - 5:1 - (8:4)
3. Woffinden, Berntzon, Dudek, Sundstroem - 3:3 - (11:7)
4. Janowski, Pawlicki, Kling, Cyfer - 4:2 - (15:9)
5. Andersen, Sundstroem, Przedpełski, Millberg - 4:2 - (19:11)
6. Dudek, Berntzon, Lindbaeck, Nilsson - 5:1 - (24:12)
7. Hancock, Sundstroem, Woffinden, Andersen - 3:3 - (27:15)
8. Dudek, Berntzon, Pawlicki, Cyfer - 5:1 - (32:16)
9. Janowski, Nilsson, Lindbaeck, Kling - 3:3 - (35:19)
10. Pawlicki, Hancock, Przedpełski, Millberg - 3:3 - (38:22)
11. Woffinden, Janowski, Dudek, Nilsson - 3:3 - (41:25)
12. Andersen, Berntzon, Sundstroem, Lindbaeck - 5:1 - (46:26)
13. Janowski, Woffinden, Hancock, Pawlicki - 4:2 - (50:28)
14. Pawlicki, Przedpełski, Berntzon, Nilsson - 3:3 - (53:31)
15. Woffinden, Janowski, Dudek, Sundstroem - 3:3 - (56:34)

wyniki: sportowefakty.wp.pl



Przeczytaj również:


 •  [2018-06-21] 25 rocznica ¶mierci Artura Pawlaka »
 •  [2018-06-20] FalubazTV o meczu ze Spart± (video) »
 •  [2018-06-20] DMPJ: Drugie miejsce Falubazu w Opolu »
 •  [2018-06-19] S.NiedĽwiedĽ: Jestem zmotywowany »
 •  [2018-06-19] Szwecja: 7+1 Jensena, 7 Thorssella »
 •  [2018-06-19] Pomeczowa pigułka żużlowa »
 •  [2018-06-19] DMPJ: Komplet NiedĽwiedzia w Ostrowie! »
 •  [2018-06-19] PePe wróć(-cił)... »
 •  [2018-06-19] Dzi¶ 6. runda Elitserien. Na żywo mecz Dudka »
 •  [2018-06-19] Co jeszcze przed Falubazem? »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 9
(2018-06-17)
Falubaz-Betard WTS51 : 39
Fogo Unia-Get Well54 : 36
Forbet Włókniarz-Stal49 : 41
GKM-Unia52 : 38

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Fogo Unia Leszno17+128
Betard Sparta Wrocław12+46
Cash Broker Stal Gorzów12+29
forBet Włókniarz Częstochowa11+2
Grupa Azoty Unia Tarnów8-48
Falubaz ZG8-48
Get Well Toruń7-57
MRGARDEN GKM Grudzi±dz6-86

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. jedrej

600 pkt.

2. Mariusz1967

595 pkt.

3. RadioZachod

590 pkt.

4. pablito33

585 pkt.

5. pyjon

580 pkt.

6. zyga2003

575 pkt.

7. skorpion6712

575 pkt.

8. arekdz8

570 pkt.

9. tata4

570 pkt.

10. DomanNowakowski

565 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowo¶ć zielona góra