fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Szwecja: 15 pkt. Jensena, 10 Protasiewicza
2018-06-12 21:31:49 / News
   Komplet 15 punktów w barwach Eskilstuny Smederny wywalczył we wtorkowy wieczór w Szwecji Michael Jepsen Jensen. Jego zespół rozgromił Vastervik 60:30. Przełamał się także Piotr Protasiewicz, którego 10 "oczek" walnie przyczyniło się do triumfu Indianerny Kumla nad Rospiggarną Hallstavik 47:43.


Dobre zawody odjechał także Patryk Dudek, który zapisał na swoim koncie 9 punktów z trzema bonusami. O swoich wtorkowych występach jak najszybciej będą chcieli zapomnieć Grzegorz Zengota i Jacob Thorssell. Obaj zdobyli zaledwie po jednym punkcie.


Dobry występ w Szwecji na pewno podbuduje morale Piotra Protasiewicza

Wyniki:

Eskilstuna Smederna - Vastervik Speedway 60:30


Eskilstuna Smederna - 60 pkt

1. Fredrik Lindgren - 14+1 (3,3,3,3,2*)
2. Krzysztof Buczkowski - 6+1 (2*,3,0,1)
3. Michael Jepsen Jensen - 15 (3,3,3,3,3)

4. Pontus Aspgren - 4+1 (1,2*,1,0)
13. Niels Kristian Iversen - 10+1 (3,2*,2,w,3)
14. Andrzej Lebiediew - 10+2 (3,2*,3,2*)
15. Alexander Woentin - 1 (0,1,0)

Vastervik Speedway - 30 pkt

1. Peter Ljung - 3 (1,0,1,-,1)
2. Grzegorz Zengota - 1 (0,1,0,-)

3. Matej Zagar - 7+2 (2,1*,3,1*,0)
4. Mikkel Bech - 3 (0,w,2,1,0)
5. Peter Kildemand - 8 (1,2,2,2,1)
6. Bartosz Smektała - 7+1 (2,2,1*,2,0)
7. Daniel Henderson - 1+1 (1*,0,0)

Bieg po biegu:

1. Lindgren, Buczkowski, Ljung, Zengota - 5:1 - (5:1)
2. Lebiediew, Smektała, Henderson, Woentin - 3:3 - (8:4)
3. Jepsen Jensen, Zagar, Aspgren, Bech - 4:2 - (12:6)
4. Iversen, Lebiediew, Kildemand, Henderson - 5:1 - (17:7)
5. Buczkowski, Smektała, Woentin, Bech (w) - 4:2 - (21:9)
6. Jepsen Jensen, Aspgren, Zengota, Ljung - 5:1 - (26:10)
7. Lindgren, Bech, Zagar, Buczkowski - 3:3 - (29:13)
8. Jepsen Jensen, Kildemand, Aspgren, Henderson - 4:2 - (33:15)
9. Lebiediew, Iversen, Ljung, Zengota - 5:1 - (38:16)
10. Lindgren, Kildemand, Smektała, Woentin - 3:3 - (41:19)
11. Zagar, Iversen, Bech, Aspgren - 2:4 - (43:23)
12. Jepsen Jensen, Smektała, Buczkowski, Bech - 4:2 - (47:25)
13. Lindgren, Kildemand, Zagar, Iversen (w) - 3:3 - (50:28)
14. Iversen, Lebiediew, Ljung, Smektała - 5:1 - (55:29)
15. Jepsen Jensen, Lindgren, Kildemand, Zagar - 5:1 - (60:30)

Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway 45:45

Lejonen Gislaved - 45 pkt.
1. Piotr Pawlicki - 8 (2,3,w,2,1)
2. Maksym Drabik - 8+2 (w,3,2*,1*,2)
3. Jarosław Hampel - 11 (3,2,1,2,3)
4. Chris Holder - 8+1 (1,1*,3,3,0)
5. Timo Lahti - 1+1 (1*,0,-,0)
6. Rohan Tungate - 7 (3,2,2,0)
7. Viktor Bergstroem - 2 (1,0,1)

Vetlanda Speedway - 45 pkt.

1. Artiom Łaguta - 13 (3,3,3,3,1)
2. Szymon Woźniak - 3+1 (1,0,1,1*)
3. Tomas H. Jonasson - 3 (0,0,2,1,0)
4. Brady Kurtz - 7 (2,2,1,0,2)
5. Bartosz Zmarzlik - 14 (3,2,3,3,3)
6. Filip Hjelmland - 3+2 (0,1*,2*)
7. Robert Miśkowiak - 2 (2,0,0)

Bieg po biegu:

1. Łaguta, Pawlicki, Woźniak, Drabik (w) - 2:4 - (2:4)
2. Tungate, Miśkowiak, Bergstroem, Hjelmland - 4:2 - (6:6)
3. Hampel, Kurtz, Holder, Jonasson - 4:2 - (10:8)
4. Zmarzlik, Tungate, Lahti, Miśkowiak - 3:3 - (13:11)
5. Drabik, Kurtz, Hjelmland, Bergstroem - 3:3 - (16:14)
6. Łaguta, Hampel, Holder, Woźniak - 3:3 - (19:17)
7. Pawlicki, Drabik, Kurtz, Jonasson - 5:1 - (24:18)
8. Holder, Zmarzlik, Hampel, Miśkowiak - 4:2 - (28:20)
9. Łaguta, Tungate, Woźniak, Lahti - 2:4 - (30:24)
10. Zmarzlik, Hjelmland, Bergstroem, Pawlicki (w) - 1:5 - (31:29)
11. Holder, Jonasson, Woźniak, Tungate - 3:3 - (34:32)
12. Łaguta, Hampel, Drabik, Kurtz - 3:3 - (37:35)
13. Zmarzlik, Pawlicki, Jonasson, Lahti - 2:4 - (39:39)
14. Hampel, Kurtz, Pawlicki, Jonasson - 4:2 - (43:41)
15. Zmarzlik, Drabik, Łaguta, Holder - 2:4 - (45:45)

Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 47:43

Indianerna Kumla - 47 pkt.
9. Vaclav Milik - 8+4 (1*,2,2*,1*,2*)
10. Kenneth Bjerre - 8+1 (2,3,1*,0,2)
11. Piotr Protasiewicz - 10 (2,2,1,2,3)

12. Ludvig Lindgren - 0 (0,0,-,-)
13. Anders Thomsen - 11 (3,3,3,2,0)
14. Victor Palovaara - 0 (0,0,0)
15. Bjarne Pedersen - 10+2 (3,2*,0,3,2*)

Rospiggarna Hallstavik - 43 pkt.
1. Jason Doyle - 11+1 (3,3,1*,1,3)
2. Sam Masters - 3 (0,1,2,0)
3. Robert Lambert - 8 (3,3,1,0,1)
4. Jacob Thorssell - 1 (1,0,0,-)
5. Andreas Jonsson - 9+1 (2,2*,1,3,1)
6. Max Fricke - 3 (2,1,0)
7. Tero Aarnio - 8+2 (1*,1*,3,3,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Bjerre, Milik, Masters - 3:3 - (3:3)
2. Pedersen, Fricke, Aarnio, Palovaara - 3:3 - (6:6)
3. Lambert, Protasiewicz, Thorssell, Lindgren - 2:4 - (8:10)
4. Thomsen, Jonsson, Aarnio, Palovaara - 3:3 - (11:13)
5. Bjerre, Pedersen, Fricke, Thorssell - 5:1 - (16:14)
6. Doyle, Protasiewicz, Masters, Lindgren - 2:4 - (18:18)
7. Lambert, Milik, Bjerre, Thorssell - 3:3 - (21:21)
8. Aarnio, Jonsson, Protasiewicz, Pedersen - 1:5 - (22:26)
9. Thomsen, Masters, Doyle, Palovaara - 3:3 - (25:29)
10. Pedersen, Milik, Jonsson, Fricke - 5:1 - (30:30)
11. Thomsen, Pedersen, Lambert, Masters - 5:1 - (35:31)
12. Aarnio, Protasiewicz, Doyle, Bjerre - 2:4 - (37:35)
13. Jonsson, Thomsen, Milik, Lambert - 3:3 - (40:38)
14. Protasiewicz, Milik, Jonsson, Aarnio - 5:1 - (45:39)
15. Doyle, Bjerre, Lambert, Thomsen - 2:4 - (47:43)

Dackarna Malilla - Masarna Avesta 56:34

Dackarna Malilla - 56 pkt.
9. Greg Hancock - 6 (0,3,2,1)
10. Hans Andersen - 9 (3,3,0,3)
11. Oliver Berntzon - 9+4 (2,2*,2*,2*,1*)
12. Patryk Dudek - 9+3 (1*,3,3,1*,1*)
13. Maciej Janowski - 13 (3,3,2,3,2)
14. Joel Kling - 3+1 (2*,1,0)
15. Paweł Przedpełski - 7+1 (3,1,1*,2)

Masarna Avesta - 34 pkt.
1. Antonio Lindbaeck - 3+2 (1*,1,1*,0)
2. Kim Nilsson - 4 (2,0,2,0,0)
3. Tai Woffinden - 12+1 (3,1*,3,2,3)
4. Linus Sundstroem - 5 (0,2,2,1,0)
5. Przemysław Pawlicki - 9 (2,1,3,0,3)
6. Emil Millberg - 0 (0,0,0)
7. Adrian Cyfer - 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:

1. Andersen, Nilsson, Lindbaeck, Hancock - 3:3 - (3:3)
2. Przedpełski, Kling, Cyfer, Millberg - 5:1 - (8:4)
3. Woffinden, Berntzon, Dudek, Sundstroem - 3:3 - (11:7)
4. Janowski, Pawlicki, Kling, Cyfer - 4:2 - (15:9)
5. Andersen, Sundstroem, Przedpełski, Millberg - 4:2 - (19:11)
6. Dudek, Berntzon, Lindbaeck, Nilsson - 5:1 - (24:12)
7. Hancock, Sundstroem, Woffinden, Andersen - 3:3 - (27:15)
8. Dudek, Berntzon, Pawlicki, Cyfer - 5:1 - (32:16)
9. Janowski, Nilsson, Lindbaeck, Kling - 3:3 - (35:19)
10. Pawlicki, Hancock, Przedpełski, Millberg - 3:3 - (38:22)
11. Woffinden, Janowski, Dudek, Nilsson - 3:3 - (41:25)
12. Andersen, Berntzon, Sundstroem, Lindbaeck - 5:1 - (46:26)
13. Janowski, Woffinden, Hancock, Pawlicki - 4:2 - (50:28)
14. Pawlicki, Przedpełski, Berntzon, Nilsson - 3:3 - (53:31)
15. Woffinden, Janowski, Dudek, Sundstroem - 3:3 - (56:34)

wyniki: sportowefakty.wp.pl



Przeczytaj również:


 •  [2018-10-15] Zengota wygrał 3. Speedway Diamond Cup »
 •  [2018-10-15] Świetny występ Niedźwiedzia w Tarnowie »
 •  [2018-10-15] Tonder najlepszy w MIMO »
 •  [2018-10-15] Żużlowcy i trenerzy Falubazu jeździli w Toruniu »
 •  [2018-10-15] Michael Jepsen Jensen zostaje w Falubazie »
 •  [2018-10-11] Zengota odchodzi z Falubazu! »
 •  [2018-10-10] Adam Goliński o składzie Falubazu (video) »
 •  [2018-10-09] Pomnik Andrzeja Huszczy odsłonięty! (video) »
 •  [2018-10-09] Michael Jepsen Jensen jeszcze w tym tygodniu? »
 •  [2018-10-09] Galeria z Gali PGE Ekstraligi 2018 (zdjęcia) »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi

Warning: file(https://www.sport.zgora.pl/zuzel/ultranews/zapis/tabela.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/mediasof/public_html/zuzelzgorapl/bok_prawy.php on line 98
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. pablito33

1145 pkt.

2. bullet81

1075 pkt.

3. Mariusz1967

1075 pkt.

4. jedrej

1065 pkt.

5. tata4

1065 pkt.

6. Lewy

1065 pkt.

7. trebor66

1055 pkt.

8. ewag

1050 pkt.

9. Sergio1975

1045 pkt.

10. rykuZG

1045 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra