fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Szwecja: 7+2 pkt. Dudka
2018-07-10 21:52:48 / News
   To nie był udany wieczór w Kraju Trzech Koron dla zawodników Falubazu. Najlepszy rezultat osiągnął Patryk Dudek, który w czterech startach zdobył 7 punktów z dwoma bonusami.


Dackarna Malilla - Vastervik 56:34

Dackarna Malilla - 56 pkt.
9. Greg Hancock - 11 (2,3,3,3,0)
10. Hans Andersen - 3+2 (1*,2*,w,0)
11. Paweł Przedpełski - 7+1 (1*,2,1,3)
12. Patryk Dudek - 7+2 (2,1*,3,1*)
13. Maciej Janowski - 10+2 (2*,1,2,2*,3)
14. Oliver Berntzon - 9 (3,3,0,3)
15. Joel Kling - 9+3 (2*,3,2*,2*)

Vastervik Speedway - 34 pkt.

1. Nicki Pedersen - 13+2 (3,3,1*,2*,2,2)
2. Grzegorz Zengota - 0 (0,0,-,0)
3. Peter Ljung - 13+1 (3,2,3,3,1,1*)
4. Bartosz Smektała - 1+1 (0,0,-,1*,0)
5. Peter Kildemand - 4 (1,2,0,0,1)
6. Anton Karlsson - 2 (0,1,1)
7. Mikkel Bech - 1 (1,w,0)

Bieg po biegu:
1. (58,50) Pedersen, Hancock, Andersen, Zengota - 3:3 - (3:3)
2. (59,30) Berntzon, Kling, Bech, Karlsson - 5:1 - (8:4)
3. (57,90) Ljung, Dudek, Przedpełski, Smektała - 3:3 - (11:7)
4. (58,30) Berntzon, Janowski, Kildemand, Bech (w) - 5:1 - (16:8)
5. (59,60) Kling, Andersen, Karlsson, Smektała - 5:1 - (21:9)
6. (59,00) Pedersen, Przedpełski, Dudek, Zengota - 3:3 - (24:12)
7. Hancock, Ljung, Pedersen, Andersen (w) - 3:3 - (27:15)
8. (59,70) Dudek, Kildemand, Przedpełski, Bech - 4:2 - (31:17)
9. (59,30) Ljung, Pedersen, Janowski, Berntzon - 1:5 - (32:22)
10. (59,20) Hancock, Kling, Karlsson, Kildemand - 5:1 - (37:23)
11. (59,60) Ljung, Janowski, Dudek, Zengota - 3:3 - (40:26)
12. (60,00) Przedpełski, Pedersen, Smektała, Andersen - 3:3 - (43:29)
13. (59,60) Hancock, Janowski, Ljung, Kildemand - 5:1 - (48:30)
14. (60,10) Berntzon, Kling, Kildemand, Smektała - 5:1 - (53:31)
15. (59,80) Janowski, Pedersen, Ljung, Hancock - 3:3 - (56:34)

Vetlanda Speedway - Indianerna Kumla 57:33

Vetlanda Speedway - 57 pkt.
9. Artiom Łaguta - 7+1 (1*,t,3,3)
10. Tomas H. Jonasson - 10+1 (2,3,3,2*,d)
11. Leon Madsen - 12+1 (2*,3,1,3,3)
12. Brady Kurtz - 9+1 (3,1,3,0,2*)
13. Bartosz Zmarzlik - 12+1 (3,3,1,2*,3)
14. Filip Hjelmland - 5+1 (2,2*,u,1)
15. Robert Miśkowiak - 2+1 (0,2*,0)

Kumla Indianerna - 33 pkt.

1. Bjarne Pedersen - 3 (0,t,2,1,0)
2. Vaclav Milik - 12 (3,2,2,0,3,2)
3. Kenneth Bjerre - 4+3 (0,1*,2*,0,1*)
4. Piotr Protasiewicz - 1 (1,d,-,-)
5. Anders Thomsen - 5+1 (1,2,1*,0,1)
6. Victor Palovaara - 5 (1,1,2,1)
7. Ludvig Lindgren - 3 (3,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Milik, Jonasson, Łaguta, Pedersen - 3:3 - (3:3)
2. Lindgren, Hjelmland, Palovaara, Miśkowiak - 2:4 - (5:7)
3. Kurtz, Madsen, Protasiewicz, Bjerre - 5:1 - (10:8)
4. Zmarzlik, Hjelmland, Thomsen, Lindgren - 5:1 - (15:9)
5. Jonasson, Miśkowiak, Palovaara, Protasiewicz (d) - 5:1 - (20:10)
6. Madsen, Milik, Kurtz, Lindgren - 4:2 - (24:12)
7. Jonasson, Milik, Bjerre, Hjelmland (u) - 3:3 - (27:15)
8. Kurtz, Thomsen, Madsen, Lindgren - 4:2 - (31:17)
9. Zmarzlik, Pedersen, Hjelmland, Milik - 4:2 - (35:19)
10. Łaguta, Palovaara, Thomsen, Miśkowiak - 3:3 - (38:22)
11. Milik, Bjerre, Zmarzlik, Kurtz - 1:5 - (39:27)
12. Madsen, Jonasson, Pedersen, Thomsen - 5:1 - (44:28)
13. Łaguta, Zmarzlik, Thomsen, Bjerre - 5:1 - (49:29)
14. Zmarzlik, Kurtz, Palovaara, Pedersen - 5:1 - (54:30)
15. Madsen, Milik, Bjerre, Jonasson (d) - 3:3 - (57:33)

Eskilstuna Smederna - Lejonen Gislaved 45;45

Eskilstuna Smederna - 45 pkt.
9. Fredrik Lindgren - 10 (0,3,2,3,2)
10. Krzysztof Buczkowski - 5 (1,3,0,1)
11. Michael Jepsen Jensen - 5 (0,2,3,0)
12. Mikkel Michelsen - 7+1 (2,1*,1,2,1)
13. Niels Kristian Iversen - 8+1 (3,0,1*,1,3)
14. Pontus Aspgren - 7+1 (3,1,2,1*)
15. Linus Ekloef - 3+1 (2*,1,0)

Lejonen Gislaved - 45 pkt.

1. Jarosław Hampel - 11+1 (2*,3,1,3,2)
2. Maksym Drabik - ZZ
3. Chris Holder - 16 (3,2,3,3,2,3)
4. Kacper Woryna - 9+2 (3,1,2,1*,2*,0)
5. Rohan Tungate - 3 (w,0,3,0,0)
6. Mathias Thoernblom - 1 (0,0,1,d)
7. Timo Lahti - 5 (1,2,0,2)

Bieg po biegu:
1. Woryna, Hampel, Buczkowski, Lindgren - 1:5 - (1:5)
2. Aspgren, Ekloef, Lahti, Thoernblom - 5:1 - (6:6)
3. Holder, Michelsen, Woryna, Jepsen Jensen - 2:4 - (8:10)
4. Iversen, Lahti, Aspgren, Tungate (w) - 4:2 - (12:12)
5. Buczkowski, Woryna, Ekloef, Thoernblom - 4:2 - (16:14)
6. Hampel, Jepsen Jensen, Michelsen, Lahti - 3:3 - (19:17)
7. Lindgren, Holder, Woryna, Buczkowski - 3:3 - (22:20)
8. Jepsen Jensen, Lahti, Michelsen, Tungate - 4:2 - (26:22)
9. Holder, Aspgren, Hampel, Iversen - 2:4 - (28:26)
10. Tungate, Lindgren, Thoernblom, Ekloef - 2:4 - (30:30)
11. Holder, Michelsen, Iversen, Thoernblom (d) - 3:3 - (33:33)
12. Hampel, Woryna, Buczkowski, Jepsen Jensen - 1:5 - (34:38)
13. Lindgren, Holder, Iversen, Tungate - 4:2 - (38:40)
14. Holder, Lindgren, Aspgren, Tungate - 3:3 - (41:43)
15. Iversen, Hampel, Michelsen, Woryna - 4:2 - (45:45)

Rospiggarna Hallstavik - Masarna Avesta 49:41

Rospiggarna Hallstavik - 49 pkt.
9. Jason Doyle - 14 (3,3,3,2,3)
10. Max Fricke - 9+2 (2*,3,2*,1,1)
11. Robert Lambert - 8+1 (3,3,1,0,1*)
12. Jacob Thorssell - 5 (1,0,3,1)
13. Andreas Jonsson - 8+1 (2,3,0,1*,2)
14. Tero Aarnio - 1+1 (0,1*,0)
15. Sam Masters - 4 (2,1,1)

Masarna Avesta - 41 pkt.

1. Linus Sundstroem - 5+3 (1,1*,1*,2*,0)
2. Kim Nilsson - 6+1 (0,2,2,2*,0)
3. Tai Woffinden - 12 (2,1,3,3,3)
4. Artur Czaja - 2 (0,2,0,-)
5. Antonio Lindbaeck - 12 (3,2,2,3,0,2)
6. Emil Millberg - 1 (1,0,0)
7. Joel Andersson - 3 (3,0,0)

Bieg po biegu:

1. (57,60) Doyle, Fricke, Sundstroem, Nilsson - 5:1 - (5:1)
2. (58,50) Andersson, Masters, Millberg, Aarnio - 2:4 - (7:5)
3. (56,90) Lambert, Woffinden, Thorssell, Czaja - 4:2 - (11:7)
4. (57,00) Lindbaeck, Jonsson, Aarnio, Andersson - 3:3 - (14:10)
5. (57,80) Fricke, Czaja, Masters, Millberg - 4:2 - (18:12)
6. (57,60) Lambert, Nilsson, Sundstroem, Thorssell - 3:3 - (21:15)
7. (57,10) Doyle, Fricke, Woffinden, Czaja - 5:1 - (26:16)
8. (58,10) Thorssell, Lindbaeck, Lambert, Andersson - 4:2 - (30:18)
9. (57,40) Jonsson, Nilsson, Sundstroem, Aarnio - 3:3 - (33:21)
10. (57,70) Doyle, Lindbaeck, Masters, Millberg - 4:2 - (37:23)
11. (57,60) Woffinden, Nilsson, Thorssell, Jonsson - 1:5 - (38:28)
12. (57,50) Lindbaeck, Sundstroem, Fricke, Lambert - 1:5 - (39:33)
13. (57,30) Woffinden, Doyle, Jonsson, Lindbaeck - 3:3 - (42:36)
14. (56,90) Woffinden, Jonsson, Lambert, Nilsson - 3:3 - (45:39)
15. (57,50) Doyle, Lindbaeck, Fricke, Sundstroem - 4:2 - (49:41)

wyniki: sportowefakty.wp.pl



Przeczytaj również:


 •  [2018-09-23] Falubazowy Rajd Rowerowy odwołany! »
 •  [2018-09-23] Grand Prix w Teterow dla Woffindena »
 •  [2018-09-23] Ostatnie miejsce Falubazu w Rawiczu »
 •  [2018-09-20] Konferencja Falubazu (zdjęcia) »
 •  [2018-09-20] Protasiewicz wypełni kontrakt w Falubazie »
 •  [2018-09-20] Patryk Dudek zostaje w Falubazie! »
 •  [2018-09-18] Protasiewicz wrócił na tor! »
 •  [2018-09-18] Smederna i Dackarna w finale. Świetny Jensen! »
 •  [2018-09-18] Zobacz jak Tonder wygrał Memoriał (video) »
 •  [2018-09-16] Na tę chwilę powrót w tym sezonie wykluczony »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 18
(2018-09-23)
Forbet Włókniarz-Betard WTS0 : 0
Fogo Unia-Stal0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi

Warning: file(https://www.sport.zgora.pl/zuzel/ultranews/zapis/tabela.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/mediasof/public_html/zuzelzgorapl/bok_prawy.php on line 98
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. pablito33

1075 pkt.

2. tata4

1015 pkt.

3. Mariusz1967

1000 pkt.

4. Lewy

1000 pkt.

5. bullet81

990 pkt.

6. jedrej

980 pkt.

7. ewag

970 pkt.

8. rykuZG

970 pkt.

9. RadioZachod

970 pkt.

10. arabs

970 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra