fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Terminarz PGE Ekstraligi 2017
I runda:

 16 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik*
16 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław*
17 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
17 kwietnia: Get Well Toruń - Stal Gorzów

 * data rezerwowa - 17 kwietnia

II runda:


22 kwietnia: ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław*
22 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń*
23 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
23 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów

* data rezerwowa - 23 kwietnia

III runda:


30 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
30 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
30 kwietnia: Stal Gorzów - ROW Rybnik
30 kwietnia: Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń

data rezerwowa - 3 maja

IV runda:

5 maja: ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz*
7 maja: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
7 maja: Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów
7 maja: Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

* data rezerwowa - 7 maja

V runda:

21 maja: MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
21 maja: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
21 maja: Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
21 maja: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń

VI runda:


28 maja: Get Well Toruń - ROW Rybnik
28 maja: Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
28 maja: Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
28 maja: Betard Sparta Wrocław - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

VII runda:


2 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław*
4 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
4 czerwca: ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno
4 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

* data rezerwowa - 4 czerwca

 VIII runda:


11 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
11 czerwca: ROW Rybnik - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
11 czerwca: Stal Gorzów - Get Well Toruń
11 czerwca: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

data rezerwowa - 15 czerwca

 IX runda:

16 czerwca: Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
18 czerwca: Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
18 czerwca: Fogo Unia Leszno - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
9 lipca: Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

 X runda:

25 czerwca: ROW Rybnik - Stal Gorzów
25 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
25 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz
25 czerwca: Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław

 data rezerwowa - 9 lipca

 XI runda:

28 lipca: MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik*
30 lipca: Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń
30 lipca: Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
30 lipca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

 * data rezerwowa - 30 lipca

 XII runda:

4 sierpnia: Get Well Toruń - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa*
6 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
6 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
6 sierpnia: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów

 * data rezerwowa - 6 sierpnia

 XIII runda:


13 sierpnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
13 sierpnia: ROW Rybnik - Get Well Toruń
13 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
13 sierpnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław

 XIV runda:

20 sierpnia: Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
20 sierpnia: Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik
20 sierpnia: Stal Gorzów - Eko-Dir Włókniarz Czestochowa
20 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

 data rezerwowa - 27 sierpnia

 Runda finałowa:


1. runda finałowa (3 września) - półfinały (4-1, 3-2)


W przypadku awansu do rundy finałowej:
- drużyna z Wrocławia rozegra mecz pierwszej rundy finałowej we Wrocławiu
- drużyna z Rybnika rozegra mecz pierwszej rundy finałowej na wyjeździe

7 września - data rezerwowa

2. runda finałowa (10 września) - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)


14 września - data rezerwowa

3. runda finałowa (17 września) - finały


21 września - data rezerwowa

4. runda finałowa (24 września) - finały, rewanże


Baraż - 1 października / data rezerwowa

Baraż, rewanż - 8 października / data rezerwowa

15 października - data rezerwowa
 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Fogo Unia Leszno--
Betard Sparta Wrocław--
Cash Broker Stal Gorzów--
Ekantor.pl Falubaz ZG--
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa--
MRGARDEN GKM Grudziądz--
Get Well Toruń--

ROW Rybnik--

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. gran7d

970 pkt.

2. kubosz30

965 pkt.

3. Darekk1980

950 pkt.

4. zomac

935 pkt.

5. aska1011

925 pkt.

6. Jaro15

920 pkt.

7. grzesiu81

915 pkt.

8. tomek7187

915 pkt.

9. gringo

910 pkt.

10. S.O.S

905 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra