fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Wygrane i bonusy dla Unii i Sparty
2019-06-08 01:01:20 / News
   W piątek zainaugurowana została 8. runda PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu Fogo Unia Leszno pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, a w drugim Speed Car Motor Lublin uległ Betard Sparcie Wrocław 42:48. Spartanie zwyciężyli pomimo, iż już w pierwszym biegu stracili Taia Woffindena.  Brytyjczyk po upadku spowodowanym przez Grigorija Lagutę został odwieziony do szpitala.


Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38

Fogo Unia Leszno - 52
9. Emil Sajfutdinow - 11 (3,2,0,3,3)
10. Brady Kurtz - 4+1 (0,1*,2,1)
11. Jarosław Hampel - 5+2 (3,0,1*,1*,-)
12. Janusz Kołodziej - 10+2 (1,3,2,2*,2*)
13. Piotr Pawlicki - 13 (1,3,3,3,3)
14. Bartosz Smektała - 5 (3,0,2,0)
15. Dominik Kubera - 4 (1,3,0)

MRGARDEN GKM Grudziądz - 38
1. Kenneth Bjerre - 10 (2,2,2,3,0,1)
2. Antonio Lindbaeck - 7+3 (1*,1*,1*,2,2)
3. Przemysław Pawlicki - 8+1 (2,2,3,0,1*)
4. Krzysztof Buczkowski - 2+1 (0,1*,1,-)
5. Artiom Łaguta - 9 (2,3,3,1,0)
6. Marcin Turowski - 2 (2,0,0)
7. Kamil Wieczorek - 0 (d,0,0)
8. Roman Lachbaum - ns

Bieg po biegu:
1. (62,22) Sajfutdinow, Bjerre, Lindbaeck, Kurtz - 3:3 - (3:3)
2. (62,00) Smektała, Turowski, Kubera, Wieczorek (d/4) - 4:2 - (7:5)
3. (62,75) Hampel, Prz. Pawlicki, Kołodziej, Buczkowski - 4:2 - (11:7)
4. (62,59) Kubera, Łaguta, Pi. Pawlicki, Wieczorek - 4:2 - (15:9)
5. (62,91) Kołodziej, Bjerre, Lindbaeck, Hampel - 3:3 - (18:12)
6. (61,79) Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, Buczkowski, Smektała - 3:3 - (21:15)
7. (61,25) Łaguta, Sajfutdinow, Kurtz, Turowski - 3:3 - (24:18)
8. (62,47) Pi. Pawlicki, Bjerre, Lindbaeck, Kubera - 3:3 - (27:21)
9. (62,45) Prz. Pawlicki, Kurtz, Buczkowski, Sajfutdinow - 2:4 - (29:25)
10. (62,03) Łaguta, Kołodziej, Hampel, Wieczorek - 3:3 - (32:28)
11. (62,50) Pi. Pawlicki, Lindbaeck, Kurtz, Prz. Pawlicki - 4:2 - (36:30)
12. (62,68) Bjerre, Smektała, Hampel, Turowski - 3:3 - (39:33)
13. (62,09) Sajfutdinow, Kołodziej, Łaguta, Bjerre - 5:1 - (44:34)
14. (62,50) Sajfutdinow, Lindbaeck, Prz. Pawlicki, Smektała - 3:3 - (47:37)
15. (62,51) Pi. Pawlicki, Kołodziej, Bjerre, Łaguta - 5:1 - (52:38)

Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 42:48

Speed Car Motor Lublin - 42 pkt.
9. Grigorij Łaguta - 8 (w,2,3,1,2)
10. Dawid Lampart - 4 (3,t,1,0)
11. Mikkel Michelsen - 7+1 (1*,3,0,3,0)
12. Maciej Kuromonow - 0 (-,-,-,-,-)
13. Paweł Miesiąc - 6+1 (1,2,1,1,1*)
14. Wiktor Trofimow jr - 2+2 (1*,1*,0)
15. Wiktor Lampart - 10+1 (2,2,1*,3,2)
16. Robert Lambert - 5 (2,1,2,0)

Betard Sparta Wrocław - 48 pkt.
1. Tai Woffinden - 0 (-,-,-,-)
2. Jakub Jamróg - 6+1 (2,w,2,2*,0)
3. Vaclav Milik - 0 (0,0,0,-,-)
4. Max Fricke - 11+1 (3,3,2,2*,1)
5. Maciej Janowski - 12 (3,0,3,3,3)
6. Maksym Drabik - 14+1 (3,3,1,3,1*,3)
7. Patryk Wojdyło - 0 (0,d,-)
8. Gleb Czugunow - 5 (1,2,0,2)

Bieg po biegu:
1. (67,42) Lampart, Jamróg, Czugunow, Łaguta (w) - 3:3 - (3:3)
2. (66,64) Drabik, Lampart, Trofimow jr, Wojdyło - 3:3 - (6:6)
3. (66,82) Fricke, Lambert, Michelsen, Milik - 3:3 - (9:9)
4. (67,64) Janowski, Lampart, Miesiąc, Wojdyło (d) - 3:3 - (12:12)
5. (67,15) Michelsen, Czugunow, Lambert, Jamróg (w) - 4:2 - (16:14)
6. (67,72) Fricke, Miesiąc, Trofimow jr, Milik - 3:3 - (19:17)
7. (67,37) Drabik, Łaguta, Lampart, Janowski - 3:3 - (22:20)
8. (67,33) Lampart, Jamróg, Miesiąc, Czugunow - 4:2 - (26:22)
9. (67,26) Łaguta, Fricke, Lampart, Milik - 4:2 - (30:24)
10. (67,42) Janowski, Lambert, Drabik, Michelsen - 2:4 - (32:28)
11. (67,58) Drabik, Jamróg, Miesiąc, Lampart - 1:5 - (33:33)
12. (67,28) Michelsen, Czugunow, Drabik, Trofimow jr - 3:3 - (36:36)
13. (67,52) Janowski, Fricke, Łaguta, Lambert - 1:5 - (37:41)
14. (67,90) Drabik, Lampart, Miesiąc, Jamróg - 3:3 - (40:44)
15. (67,13) Janowski, Łaguta, Fricke, Michelsen - 2:4 - (42:48)

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-06-17] DMPJ: Dobre występy drużyn Falubazu w Poznaniu »
 •  [2019-06-16] Klasyfikacja Grand Prix po 3. turnieju »
 •  [2019-06-16] Kołodziej najlepszy w Pradze, Dudek na podium! »
 •  [2019-06-15] Fantastyczna akcja Drabika (video) »
 •  [2019-06-15] Plan żużlowych transmisji na sobotę »
 •  [2019-06-13] Szwecja: 5+1 pkt. Dudka »
 •  [2019-06-13] DMPJ: Drużyny Falubazu wysoko w Gorzowie »
 •  [2019-06-12] Piotr Protasiewicz w finale IMP! »
 •  [2019-06-11] MMPPK: Stelmet Falubaz w finale! »
 •  [2019-06-09] Aktualna tabela PGE Ekstraligi »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 9
(2019-06-21)
Get Well-Speed Car Motor0 : 0
Betard WTS-Forbet Włókniarz0 : 0
GKM-truly.work Stal0 : 0
Stelmet Falubaz-Fogo Unia0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno16+92
2.Betard WTS Wrocław11+18
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra10+20
4.Forbet Włókniarz Częstochowa9-6
5.truly.work Stal Gorzów Wlkp.8+1
6.GKM Grudziądz5-22
7.Speed Car Motor Lublin4-46
8.Get Well Toruń3-57

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. azyga

520 pkt.

2. kriss89

500 pkt.

3. master

495 pkt.

4. aniab3535

490 pkt.

5. adiik1990

485 pkt.

6. Pistol86

485 pkt.

7. tad62

485 pkt.

8. lukiUL

480 pkt.

9. didi56

480 pkt.

10. ditruel

480 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz