fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Wyniki zaległych ćwierćfinałów IMP
2019-06-05 21:17:50 / News
   W Krośnie, Opolu i Gdańsku odbyły się zaległe ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze Wybrzeża startowało dwóch zawodników Stelmetu Falubazu.


Niestety ani Sebastian Niedźwiedź, ani Damian Pawliczak nie uzyskali awansu. Obaj zdobyli tylko po 3 punkty i  zajęli odpowiednio 14. i 15. miejsce.

Wyniki:

Krosno:

1. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Jakub Jamróg (Betard Sparta Wrocław) - 12 (2,3,3,1,3)
3. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 12 (3,3,2,3,1)
4. Daniel Jeleniewski (Orzeł Łódź) - 12 (3,2,1,3,3)
5. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) - 11 (2,3,3,2,1)
6. Ernest Koza (Unia Tarnów) - 11 (3,1,2,2,3)
7. Oskar Bober (Euro Finannce Polonia Piła) - 9 (1,d,3,3,2)
8. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) - 8 (1,2,1,2,2)
----------
9. Artur Czaja (Unia Tarnów) - 7+3 (d,1,2,1,3) - rezerwowy
----------
10. Robert Chmiel (PGG ROW Rybnik) - 7+2 (2,1,1,2,1)
11. Lars Skupień (Wilko Krosno) - 6 (1,2,2,1,d)
12. Damian Dróżdż (forBET Włókniarz Częstochowa) - 5 (2,0,1,0,2)
13. Wiktor Trofimow (Speed Car Motor Lublin) - 3 (0,2,0,0,1)
14. Dawid Rempała (Unia Tarnów) - 2 (1,0,0,1,0)
15. Przemysław Konieczny (Unia Tarnów) - 1 (0,1,0,0,0)
16. Paweł Hlib - 0 (d,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Jeleniewski, Dróżdż, Skupień, Hlib (d4)
2. Woryna, Chmiel, Rempała, Konieczny
3. W. Lampart, D. Lampart, Bober, Trofimow
4. Koza, Jamróg, Cierniak, Czaja (d2)
5. D. Lampart, Skupień, Czaja, Rempała
6. Woryna, Jeleniewski, Koza, Bober (d4)
7. Jamróg, Trofimow, Konieczny
8. W. Lampart, Cierniak, Chmiel, Dróżdż
9. Woryna, Skupień, Cierniak, Trofimow
10. D. Lampart, Koza. Chmiel
11. Lampart, Koza, Chmiel
12. Bober, Czaja, Dróżdż, Konieczny
13. W. Lampart, Koza, Skupień, Konieczny
14. Jeleniewski, Chmiel, Czaja, Trofimow
15. Bober, Cierniak, Rempała
16. Woryna, D. Lampart, Jamróg, Dróżdż
17. Jamróg, Bober, Chmiel, Skupień (d4)
18. Jeleniewski, Cierniak, D. Lampart, Konieczny
19. Czaja, Woryna, Lampart
20. Koza, Dróżdż, Trofimow, Rempała

Bieg dodatkowy o 9. miejsce.
21. Czaja, Chmiel

Opole:

1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,3,2,2,3)
2. Przemysław Pawlicki (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 13 (2,3,3,3,2)
3. Hubert Łęgowik (OK Bedmet Kolejarz Opole)  - 12 (3,1,2,3,3)
4. Michał Szczepaniak (OK Bedmet Kolejarz Opole) - 12 (2,2,2,3,3)
5. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) - 9 (3,3,1,1,1)
6. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) - 9 (3,0,2,2,2)
7. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia) - 9 (2,1,1,3,2)
8. Mateusz Szczepaniak (PGG ROW Rybnik) - 9 (1,2,3,1,2)
--------------------------
9. Rafał Karczmarz (truly.work Stal Gorzów) - 8 (1,2,0,2,3) - rezerwowy
--------------------------
10. Zbigniew Suchecki (PGG ROW Rybnik) - 6 (2,1,3,0,0)
11. Arkadiusz Pawlak (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) - 6 (0,3,0,2,1)
12. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) - 6 (1,2,1,1,1)
13. Oskar Polis (OK Bedmet Kolejarz Opole) - 5 (w,1,3,d,1)
14. Maksymilian Bogdanowicz (Get Well Toruń) - 2 (1,0,0,1,0)
15. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 1 (0,0,1,0,-)
16. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (63,28) Łęgowik, Mich. Szczepaniak, Mat. Szczepaniak, Polis (w/u)
2. (63,02) Gała, Gapiński, Baliński, Wieczorek
3. (63,80) Kaczmarek, Suchecki, Bogdanowicz
4. (62,69) Kubera, Pawlicki, Karczmarz, Pawlak
5. (62,73) Kubera, Mich. Szczepaniak, Gapiński, Kaczmarek
6. (62,20) Gała, Karczmarz, Łęgowik
7. (62,23) Pawlicki, Mat. Szczepaniak, Suchecki, Wieczorek
8. (63,50) Pawlak, Baliński, Polis, Bogdanowicz
9. (63,81) Suchecki, Mich. Szczepaniak, Gała, Pawlak
10. (62,45) Pawlicki, Łęgowik, Gapiński, Bogdanowicz
11. (62,24) Mat. Szczepaniak, Kaczmarek, Baliński, Karczmarz
12. (62,70) Polis, Kubera, Wieczorek
13. (62,65) Mich. Szczepaniak, Karczmarz, Bogdanowicz, Wieczorek
14. (62,64) Łęgowik, Kubera, Baliński, Suchecki
15. (63,13) Gapiński, Pawlak, Mat. Szczepaniak
16. (62,92) Pawlicki, Kaczmarek, Gała, Polis (d4)
17. (63,71) Mich. Szczepaniak, Pawlicki, Baliński
18. (62,60) Łęgowik, Kaczmarek, Pawlak, Wieczorek
19. (63,49) Kubera, Mat. Szczepaniak, Gała, Bogdanowicz
20. (63,06) Karczmarz, Gapiński, Polis, Suchecki

Gdańsk:

1. Szymon Woźniak - 13 (2,3,2,3,3)
2. Maksym Drabik - 12 (3,3,3,3,w)
3. Kacper Gomólski - 12 (3,2,3,2,2)
4. Jarosław Hampel - 11 (2,3,0,3,3)
5. Oskar Fajfer - 11 (3,3,2,3,w)
6. Krystian Pieszczek - 9 (d,1,3,2,3)
7. Marcel Kajzer - 9 (3,2,2,1,1)
8. Norbert Kościuch - 9 (2,1,1,2,3)
---
9. Adrian Cyfer - 8 (1,2,3,0,2)
---
10. Marcin Nowak - 7 (1,2,1,1,2)
11. Marcin Turowski - 6 (1,1,1,1,2)
12. Kamil Nowacki - 4 (1,0,0,2,1)
13. Szymon Szlauderbach - 3 (u,0,2,0,1)
14. Sebastian Niedźwiedź - 3 (2,1,w,d,ns)
15. Damian Pawliczak - 3 (0,0,1,1,1)
16. Dominik Majchrzak - 0 (d,w,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. (64,96) Kajzer, Kościuch, Nowak, Pawliczak
2. (62,78) Fajfer, Hampel, Nowacki, Szlauderbach (u4)
3. (63,25) Gomólski, Niedźwiedź, Turowski, Pieszczek (d4)
4. (62,69) Drabik, Woźniak, Cyfer, Majchrzak (d4)
5. (63,17) Hampel, Kajzer, Niedźwiedź, Majchrzak (w/u4)
6. (62,97) Drabik, Gomólski, Kościuch, Nowacki
7. (63,28) Woźniak, Nowak, Turowski, Szlauderbach
8. (63,46) Fajfer, Cyfer, Pieszczek, Pawliczak
9. (63,69) Cyfer, Kajzer, Turowski, Nowacki
10. (64,03) Pieszczek, Woźniak, Kościuch, Hampel
11. (63,22) Drabik, Fajfer, Nowak, Niedźwiedź (w/u3)
12. (65,00) Gomólski, Szlauderbach, Pawliczak, Majchrzak
13. (64,31) Drabik, Pieszczek, Kajzer, Szlauderbach
14. (64,41) Fajfer, Kościuch, Turowski, Majchrzak
15. (64,46) Hampel, Gomólski, Nowak, Cyfer
16. (64,81) Woźniak, Nowacki, Pawliczak, Niedźwiedź (d2)
17. (65,13) Woźniak, Gomólski, Kajzer, Fajfer (w/2 min.)
18. (65,09) Kościuch, Cyfer, Szlauderbach, Niedźwiedź
19. (65,63) Pieszczek, Nowak, Nowacki, Majchrzak
20. (65,72) Hampel, Turowski, Pawliczak, Drabik (w)

wyniki: sportowefakty.wp.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-06-17] DMPJ: Dobre występy drużyn Falubazu w Poznaniu »
 •  [2019-06-16] Klasyfikacja Grand Prix po 3. turnieju »
 •  [2019-06-16] Kołodziej najlepszy w Pradze, Dudek na podium! »
 •  [2019-06-15] Fantastyczna akcja Drabika (video) »
 •  [2019-06-15] Plan żużlowych transmisji na sobotę »
 •  [2019-06-13] Szwecja: 5+1 pkt. Dudka »
 •  [2019-06-13] DMPJ: Drużyny Falubazu wysoko w Gorzowie »
 •  [2019-06-12] Piotr Protasiewicz w finale IMP! »
 •  [2019-06-11] MMPPK: Stelmet Falubaz w finale! »
 •  [2019-06-09] Aktualna tabela PGE Ekstraligi »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 9
(2019-06-21)
Get Well-Speed Car Motor0 : 0
Betard WTS-Forbet Włókniarz0 : 0
GKM-truly.work Stal0 : 0
Stelmet Falubaz-Fogo Unia0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno16+92
2.Betard WTS Wrocław11+18
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra10+20
4.Forbet Włókniarz Częstochowa9-6
5.truly.work Stal Gorzów Wlkp.8+1
6.GKM Grudziądz5-22
7.Speed Car Motor Lublin4-46
8.Get Well Toruń3-57

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. azyga

520 pkt.

2. kriss89

500 pkt.

3. master

495 pkt.

4. aniab3535

490 pkt.

5. adiik1990

485 pkt.

6. Pistol86

485 pkt.

7. tad62

485 pkt.

8. lukiUL

480 pkt.

9. didi56

480 pkt.

10. ditruel

480 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz