fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Aktualnosci
Żużlowy rozkład jazdy
2019-05-21 11:53:27 / News
   Co nas czeka żużlowego w tym tygodniu? Zobacz żużlowy rozkład jazdy!


Wtorek, 21 maja

16:00 IV runda DMPJ w Rybniku

16:00 IV runda DMPJ w Gdańsku

16:30 IV runda DMPJ w Tarnowie

17:30 IV runda DMPJ w Gorzowie

 

Środa, 22 maja

16:00 Ćwierćfinał IMP w Bydgoszczy

16:30 Ćwierćfinał IMP w Opolu

17:00 Ćwierćfinał IMP w Poznaniu

17:00 Ćwierćfinał IMP w Krośnie

 

Czwartek, 23 maja

13:00 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: WP SportoweFakty.pl

20:30 Magazyn Speedway+

Emisja: nSport+ (powtórka: 22:15)

22:30 Magazyn SGP: Grand Prix Polski

Emisja: Canal+ Sport (powtórka: piątek 24 maja, 8:00, Canal+ Sport 2)

 

Piątek, 24 maja

PGE Ekstraliga

18:00 TRULY.WORK Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz

Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: sobota 25 maja, 20:00, Eleven Sports 2)

20:30 forBET Włókniarz Częstochowa – BETARD Sparta Wrocław

Transmisja: Eleven Sports 1 (powtórka: niedziela 26 maja, 20:00, Eleven Sports 2)

 

Sobota, 25 maja

15:00 SEC Challenge w Nagyhalasz

15:15 I runda eliminacji do IMŚJ w Pardubicach

16:00 II runda eliminacji do IMŚJ w Stralsund

16:00 III runda eliminacji do IMŚJ w Krakowie

 

Niedziela, 26 maja

2. LŻ

14:45 Euro Finannce Polonia Piła – Wilki Krosno

16:00 ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Kraków

17:00 Power Duck Iveston PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Nice 1. LŻ

14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – PGG ROW Rybnik

Transmisja: Polsat Sport (powtórka: 22:00, Polsat Sport Extra)

16:30 Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

17:00 Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Start Gniezno

PGE Ekstraliga

16:30 SPEED CAR Motor Lublin – GET WELL Toruń

Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 27 maja, 13:00)

19:00 FOGO Unia Leszno – STELMET Falubaz Zielona Góra

Transmisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 27 maja, 16:00)

20:45 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: nSport+ (powtórka: poniedziałek 27 maja, 19:00)

 

Poniedziałek, 27 maja

16:30 Finał Brązowego Kasku w Grudziądzu

Transmisja: SAMBARtv

20:00 Magazyn PGE Ekstraligi

Emisja: Eleven Sports 1 (powtórka: noc pon./wt., 27 na 28 maja, 0:00)

źródło: speedwayekstraliga.pl




Przeczytaj również:


 •  [2019-09-15] forBET Włókniarz - Stelmet Falubaz 57:33 »
 •  [2019-09-15] A.Skórnicki: Wywalczyć ten medal »
 •  [2019-09-12] SK: Zwycięstwo Kubery, 14. msc Krakowiaka »
 •  [2019-09-12] Awizowany skład forBET Włókniarza »
 •  [2019-09-12] Awizowany skład Stelmetu Falubazu do Cz-wy »
 •  [2019-09-10] Szwecja: 11+1 pkt. Dudka, 7+1 Jensena »
 •  [2019-09-10] Michael Jepsen Jensen o porażce ze Spartą »
 •  [2019-09-10] Adam Skórnicki o przyczynach przegranej »
 •  [2019-09-09] Nicki Pedersen już dogadany z nowym klubem? »
 •  [2019-09-08] Patryk Dudek o porażce we Wrocławiu »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. Bądź pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Fogo Unia Leszno32+188
2.Betard WTS Wrocław26+69
3.Stelmet Falubaz Zielona Góra20+46
4.Forbet Włókniarz Częstochowa19-24
5.GKM Grudziądz16-2
6.Speed Car Motor Lublin11-54
7.truly.work Stal Gorzów Wlkp.11-70
8.Get Well Toruń5-153

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. mary49

1040 pkt.

2. Master_Osw

1000 pkt.

3. aniab3535

990 pkt.

4. didi56

980 pkt.

5. master

975 pkt.

6. Adriana27

970 pkt.

7. ditruel

970 pkt.

8. UFO1979

970 pkt.

9. tad62

970 pkt.

10. marekh

965 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz