fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
Drugi dzień Zaplecza Kadry Juniorów przy W69
2021-06-09 21:20:05 / News
   W drugim dniu rywalizacji Zaplecza Kadry Juniorów najlepszym na torze w Zielonej Górze okazał się Wiktor Jasiński. Zawodnik Stali Gorzów zdobył 14 punktów i dzięki temu został zwycięzcą dwudniowych zawodów. Drugie miejsce zajął wczorajszy triumfator Mateusz Świdnicki (12 pkt.), a trzeci był Kacper Pludra (11 pkt.), który jako jedyny w środę pokonał triumfatora turnieju.


Najlepiej z zawodników Marwis.pl Falubazu Zielona Góra zaprezentował się Fabian Ragus. Zielonogórzanin z 18 oczkami zajął ostatecznie w generalnej klasyfikacji piąte miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

1. Wiktor Jasiński 27 (13+14)
2. Mateusz Świdnicki 25 (13+12)
3. Kacper Pludra 21 (10+11)
4. Sebastian Szostak 20 (9+11)
5. Fabian Ragus 18 (9+9)
6. Damian Ratajczak 16 (9+7)
7. Krzysztof Lewandowski 15 (8+7)
8-9. Krzysztof Sadurski 14 (3+11)
8-9. Karol Żupiński 14 (7+7)
10. Wiktor Przyjemski 13 (10+3)
11-12. Nile Tufft 10 (7+3)
11-12. Denis Zieliński 10 (3+7)
13-14. Mateusz Bartkowiak 9 (9+Ns)
13-14. Kacper Grzelak 9 (5+4)
15. Jakub Poczta 8 (0+8)
16. Kacper Mateusz Grzelak 2 (1+1)
17. Hubert Ścibak 1 (Ns+1)
18. Jakub Osyczka 0 (0+Ns)

Wyniki drugiej rundy:

1. Wiktor Jasiński (Gorzów Wlkp.) 14 (2,3,3,3,3)
2. Mateusz Świdnicki (Częstochowa) 12 (2,3,2,2,3)
3. Kacper Pludra (Leszno) 11 (3,2,3,w,3)
4. Krzysztof Sadurski (Leszno) 11 (1,2,3,2,3)
5. Sebastian Szostak (Ostrów Wlkp.) 11 (2,2,2,3,2)
6. Fabian Ragus (Zielona Góra) 9 (3,3,1,0,2)
7. Damian Ratajczak (Leszno) 8 (w,3,2,2,1)
8. Jakub Poczta (Ostrów Wlkp.) 8 (0,2,1,3,2)
9. Denis Zieliński (Grudziądz) 7 (2,0,3,1,1)
10. Krzysztof Lewandowski (Toruń) 7 (3,1,1,1,1)
11. Karol Żupiński (Toruń) 7 (1,1,1,3,1)
12. Kacper Grzelak (Ostrów Wlkp.) 4 (1,1,0,w,2)
13. Wiktor Przyjemski (Bydgoszcz) 3 (3,u,-,-,-)
14. Nile Tufft (Zielona Góra) 3 (0,1,2,w,-)
15. Kacper Mateusz Grzelak (Zielona Góra) 1 (1,0,0,0,0)
16. Hubert  Ścibak (Leszno) 1 (0,0,0,1,0)

Bieg po biegu:

Bieg 1: Pludra, Jasiński, Sadurski, Tufft
Bieg 2: Ragus, Zieliński, Grzelak, Ratajczak(w)
Bieg 3: Przyjemski, Świdnicki, K.M.Grzelak, Ścibak
Bieg 4: Lewandowski, Szostak, Żupiński, Poczta
Bieg 5: Świdnicki, Pludra, Żupiński, Zieliński
Bieg 6: Ragus, Poczta, Tufft, K.M.Grzelak
Bieg 7: Ratajczak, Sadurski, Lewandowski, Przyjemski(u)
Bieg 8: Jasiński, Szostak, Grzelak, Ścibak
Bieg 9: Pludra, Szostak, Ragus
Bieg 10: Zieliński, Tufft, Lewandowski Ścibak
Bieg 11: Sadurski, Świdnicki, Poczta, Grzelak
Bieg 12: Jasiński, Ratajczak, Żupiński, K.M.Grzelak
Bieg 13: Poczta, Ratajczak, Ścibak, Pludra(w)
Bieg 14: Karol Żupiński, Nile Tufft(w/2min), Grzelak(w)
Bieg 15: Szostak, Sadurski, Zieliński, K.M.Grzelak
Bieg 16: Jasiński, Świdnicki, Lewandowski, Ragus
Bieg 17: Pludra, Grzelak, Lewandowski, K.M.Grzelak
Bieg 18: Świdnicki, Szostak, Ratajczak
Bieg 19: Sadurski, Ragus, Żupiński, Ścibak
Bieg 20: Jasiński, Poczta, Zieliński

Źródło: Falubaz Zielona Góra



Przeczytaj również:


 •  [2021-06-22] Złoty kask dla Bartosza Zmarzlika »
 •  [2021-06-21] Złoty Kask 2021 (zapowiedź) »
 •  [2021-06-17] 5 miejsce Dudka w pierwszej rundzie SEC »
 •  [2021-06-16] Groźny upadek Dudka w Szwecji (wideo) »
 •  [2021-06-15] P. Żyto: Mówili, że trener nie ma jaj »
 •  [2021-06-15] Komentarze po meczu w Grudziądzu  »
 •  [2021-06-13] GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 45:45 »
 •  [2021-06-12] Lista startowa 1. finału SEC w Bydgoszczy »
 •  [2021-06-12] GKM Grudziądz-Falubaz Zielona Góra (zapowiedź) »
 •  [2021-06-09] Brak awansu do finału IMP zawodników Falubazu  »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 10
(2021-06-25)
Marwis.pl Falubaz-Eltrox Włókniarz0 : 0
Moje Bermudy Stal-ZOOleszcz DPV Logistic GKM0 : 0
eWinner Apator-Fogo Unia0 : 0
Betard Sparta-Motor0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Betard Sparta Wrocław16+119
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.14+39
3.Motor Lublin13+11
4.Fogo Unia Leszno11+24
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa11+24
6.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra6-68
7.eWinner Apator Toruń5-38
8.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz4-111

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. marekh

545 pkt.

2. olekukp

545 pkt.

3. jankes35

535 pkt.

4. Kingulka

525 pkt.

5. 1980

520 pkt.

6. rykuZG

515 pkt.

7. PawelSzczesniak

510 pkt.

8. jandyyy

505 pkt.

9. Jarasfz

500 pkt.

10. Jozek

500 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz