fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
III Memoriał Rycerzy Speedwaya dla Dudka
2017-03-31 19:44:21 / News
   Patryk Dudek wygrał III Memoriał Rycerzy Speedwaya poświęcony pamięci tragicznie zmarłych żużlowców Falubazu Zielona Góra. W piątkowe popołudnie na torze przy ul. Wrocławskiej 69 "Duzers" w finale pokonał swoich klubowych kolegów - Jarosława Hampela, Andrija Karpova i Piotra Protasiewicza, który przez problemy z motocyklem spóĽnił się na start. W serii zasadniczej kapitan Ekantor.pl Falubaz zdobył najwięcej punktów - 14.


Wyniki:
1. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 13+3 (2,2,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Jarosław Hampel (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 12+2 (3,3,2,1,3) + 2. miejsce w finale
3. Andriej Karpow (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 12+1 (3,3,2,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14+w (2,3,3,3,3) + wykluczenie w finale
5. Sebastian Ułamek (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 9 (1,3,3,2,0)
6. Zbigniew Suchecki (TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski) - 9 (2,2,0,3,2)
7. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,1,1,2)
8. Norbert Kościuch (Polonia Piła) - 8 (3,1,1,2,1)
9. Kacper Gomólski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 8 (2,0,2,2,2)
10. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 7 (1,1,t,2,3)
11. Sebastian NiedĽwiedĽ (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 5 (1,t,3,1,0)
12. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów)- 5 (0,2,0,1,2)
13. Hubert Łęgowik (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (0,0,2,0,1)
14-16. Adrian Cyfer (Polonia Piła) - 2 (0,0,1,0,1)
14-16. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 2 (1,1,0,0,0)
14-16. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 2 (0,1,1,0,0)

Bieg po biegu:

1. (61,28) Zengota, Suchecki, NiedĽwiedĽ, Łęgowik
2. (61,07) Hampel, Protasiewicz, Zgardziński, Cyfer
3. (61,50) Kościuch, Gomólski, Burzyński, Potoniec
4. (61,28) Karpow, Dudek, Ułamek, Karczmarz
5. (62,15) Ułamek, Suchecki, Zgardziński, Gomólski
6. (61,16) Hampel, Karczmarz, Burzyński, NiedĽwiedĽ (t)
7. (61,38) Karpow, Zengota, Potoniec, Cyfer
8. (60,69) Protasiewicz, Dudek, Kościuch, Łęgowik
9. (61,75) Dudek, Hampel, Potoniec, Suchecki
10. (62,59) NiedĽwiedĽ, Karpow, Kościuch, Zgardziński (t)
11. (61,53) Protasiewicz, Gomólski, Zengota, Karczmarz
12. (62,43) Ułamek, Łęgowik, Cyfer, Burzyński
13. (62,69) Suchecki, Kościuch, Karczmarz, Cyfer
14. (61,75) Protasiewicz, Ułamek, NiedĽwiedĽ, Potoniec
15. (61,37) Dudek, Zgardziński, Zengota, Burzyński
16. (62,31) Karpow, Gomólski, Hampel, Łęgowik
17. (61,91) Protasiewicz, Suchecki, Karpow, Burzyński
18. (62,00) Dudek, Gomólski, Cyfer, NiedĽwiedĽ
19. (62,28) Hampel, Zengota, Kościuch, Ułamek
20. (62,19) Zgardziński, Karczmarz, Łęgowik, Potoniec

Finał:

21. (62,03) Dudek, Hampel, Karpow, Protasiewicz (w/2min)

wyniki: sportowefakty.wp.pl



Przeczytaj również:


 •  [2022-07-03] Falubaz Zielona Góra-Landshut Devils 56:34 »
 •  [2022-07-03] Informator Kibica przed meczem z Landshut »
 •  [2022-07-03] Falubaz Zielona Góra-Landshut Devils (zapowiedź) »
 •  [2022-07-01] Żyto nie jest już trenerem Stelmet Falubazu »
 •  [2022-06-30] Oświadczenie ZKŻ SSA po porażce w Gdańsku »
 •  [2022-06-30] Składy obu drużyn na mecz Falubaz - Devils »
 •  [2022-06-29] Protasiewicz: Dostaliśmy bardzo zimny prysznic »
 •  [2022-06-27] Ostre słowa Tondera po meczu w Gdańsku  »
 •  [2022-06-26] Wybrzeże Gdańsk-Falubaz Zielona Góra 50:40 »
 •  [2022-06-26] Thomsen najlepszy na torze w Gorzowie »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
Kontakt

Zielonogórski Klub Żużlowy
ul. Wrocławska 69
65-218 Zielona Góra
Tel./faks: 733 922 333

 
Wyniki 1. Ligi

KOLEJKA NR 12
(2022-07-03)
Stelmet Falubaz-Trans MF0 : 0
Cellfast Wilki-ROW0 : 0
Abramczyk Polonia-Orzeł0 : 0
Aforti Start-Zdunek Wybrzeże0 : 0

Zobacz więcej »

Tabela 1. Ligi

Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Abramczyk Polonia Bydgoszcz21+61
2.Stelmet Falubaz Zielona Góra18+104
3.Trans MF Landshut Devils12-5
4.Cellfast Wilki Krosno11+37
5.Orzeł Łódź10-38
6.Zdunek Wybrzeże Gdańsk10-18
7.Aforti Start Gniezno7-95
8.ROW Rybnik6-46

Zobacz więcej »

Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. sladit

640 pkt.

2. rykuZG

640 pkt.

3. ad7791

635 pkt.

4. Sebus

635 pkt.

5. Campusik78

615 pkt.

6. Metanol59

610 pkt.

7. bullet81

605 pkt.

8. hawran001

605 pkt.

9. gringo

600 pkt.

10. jaro6426

600 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz

Bilety na falubaz

Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz