fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2013-04-01)
Stal Rzeszów-Polonia Bydgoszcz48 : 42
PGE: Okoniewski 14+2, Lampart 0, Pavlic 8+1, Andersson 4+1, Walasek 10+1, Kret 3, Sówka 9+1; Polonia: Hancock 11+1, Kościecha 9+1, Loktaev 7, Andersen 6+1, Buczkowski 6, Woźniak 3, Curyło 0

Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno43 : 47
Stal: Kasprzak 8, Hlib 0, Iversen 15, Sundstroem 5, Nermark 2, Cyran 4, Zmarzlik 9+1; Unia: Zengota 7+2, Baliński 6, Lindgren 12+1, Bjerre 10, Prz.Pawlicki 9+1, Pi.Pawlicki 1+1, Musielak 2

Get Well Toruń-Unia Tarnów57 : 33
Unibax: Holder 14, Brzozowski 1, Miedziński 10+2, Ward 9+1, Gollob 12+1, Przedpełski 4+1, E.Pulczyński 7+2; Unia: Łaguta 8, Janowski 5+1, Madsen 8+1, Vaculik 2+1, Kołodziej 9, Gomólski 0, Borowicz 1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra42 : 48
Włókniarz: Jensen 3+1, Holta 8, Łaguta 8, Szombierski 13, Sajfutdinov 6, Łęgowik 1, Czaja 3; Falubaz: Jonsson 10+2, Davidsson 4+1, Protasiewicz 8+1, Jabłoński 7+1, Hampel 13, Dudek 4+2, Adamczewski 2+1

GTM Start Gniezno-Betard WTS Wrocław49 : 41
Lechma: Lindbeack 10+1, Adamczak 1, Ułamek 10+1, Zagar 10+1, Pedersen 10, Lisiecki 3+2, O.Fajfer 5; WTS: Woffinden 13, Ljung 6+1, Jędrzejak 6, Suchecki 6, Batchelor 5+1, Malitowski 2, Dolny 3



KOLEJKA NR 2
(2013-04-06)
Unia Tarnów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa54 : 36
Unia: Janowski 6+1, Madsen 10+1, A.Łaguta 14, Vaculik 8+1, Kołodziej 11+1, Borowicz 1+1, Gomólski 4; Włókniarz: G.Łaguta 12, Szombierski 0, Holta 8+1, Jensen 3+1, Sajfutdinov 9, Czaja 4+1, Łęgowik 0.

Polonia Bydgoszcz-GTM Start Gniezno50 : 40
Polonia: Hancock 8, Buczkowski 9+3, Kościecha 13, Loktaev 5+2, Andersen 11+1, Curyło 2+2, Woźniak 2; Lechma: Watt 8+1, Świderski 5+1, Zagar 8+1, Ułamek 4, Pedersen 8+1, Lisiecki 0, O.Fajfer 7+1

Betard WTS Wrocław-Stal Gorzów Wlkp.42 : 48
Betard: Klindt 1+1, Suchecki 13, Jędrzejak 10+2, Ljung 3, Batchelor 9+2, Bojarski 0, Dolny 6; Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 1, Kasprzak 9+1, Hlib 6+2, Iversen 18, Cyfer 4, Zmarzlik 10+2

Fogo Unia Leszno-Get Well Toruń45 : 45
Unia: Prz.Pawlicki 9+1, Baliński 4, Lindgren 7+1, Zengota 8+1, Bjerre 12, Musielak 1, Pi.Pawlicki 4; Unibax: Holder 11+2, Brzozowski 0, Miedziński 7+2, Ward ZZ, Gollob 9, Przedpełski 16+2, K.Pulczyński 2+1

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Rzeszów46 : 44
Falubaz: Protasiewicz 8+1, Davidsson 0, Jabłoński 5+3, Jonsson 8+1, Hampel 13+1, Adamczewski 3+1, Dudek 9; PGE: Pedersen 13+1, Lampart 3, Okoniewski 5+1, Pavlic 0, Walasek 13, Sówka 10+1, Gaschka 0.



KOLEJKA NR 3
(2013-04-13)
Unia Tarnów-Fogo Unia Leszno53 : 37
Tarnów: Łaguta 7, Janowski 12, Madsen 10+2, Vaculik 11+2, Kołodziej 11+1, Borowicz 0, Gomólski 2; Leszno: Bjerre 0, Zengota 10+1, Lindgren 3+1, Baliński 6+1, Prze.Pawlicki 5, Pi.Pawlicki 8+3, Musielak 5.

Stal Gorzów Wlkp.-Stal Rzeszów42 : 48
Stal: Kasprzak 6, Gapiński 5+1, Iversen 16+1, Hlib 3, Nermark 2, Zmarzlik 5+1, Cyran 5+1; Marma: Pedersen 12, Lampart 0, Okoniewski 11+2, Pavlic 10+3, Walasek 12, Sówka 3, Kret 0

Get Well Toruń-Betard WTS Wrocław50 : 40
Unibax: Holder 9+1, Brzozowski 4+2, Miedziński 7+1, Ward 13, Gollob 11, E.Pulczyński 2, Przedpełski 4+1; Betard: Woffinden 10+2, Ljung 7, Jędrzejak 8+1, Suchecki 1+1, Batchelor 11, Malitowski 1+1, Bojarski 2.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Polonia Bydgoszcz47 : 42
Włókniarz: Holta 5+1, Jensen 10, Łaguta 10+2, Szombierski 1+1, Sajfutdinov 17, Malczewski 2+1, Czaja 2; Polonia: Buczkowski 5+2, Andersen 9, Hancock 9, Loktaev 8+1, Kościecha 5, Woźniak 2+2, Curyło 4+1.

GTM Start Gniezno-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra30 : 60
Lechma: Lindbeack 6, Świderski 1+1, Ułamek 2+1, Zagar 13, Pedersen 4+1, O.Fajfer 2, Lisiecki 1+1; Falubaz: Jonsson 8+3, Davidsson 12+2, Protasiewicz 8, Jabłoński 5+2, Hampel 14+1, Dudek 12, Zgardziński 1.



KOLEJKA NR 4
(2013-04-21)
Stal Rzeszów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa42 : 48
PGE: Pedersen 9, Lampart 2+1, Okoniewski 7, Pavlic 4+1, Walasek 12, Kret 0, Sówka 8+1; CKM: Holta 8+2, Jensen 5, Łaguta 10+3, Szombierski 8+2, Sajfutdinov 12, Czaja 4, Malczewski 1.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Polonia Bydgoszcz48 : 42
Falubaz: Jonsson 10, Davidsson 2+1, Protasiewicz 7+2, Jabłoński 2, Hampel 13+1, Dudek 14+1, Adamczewski 0; Polonia: Hancock 11+2, Loktaev 9+1, Andersen 6+1, Kościecha 3, Buczkowski 10, Woźniak 2, Curyło 1+1

Get Well Toruń-Stal Gorzów Wlkp.54 : 36
Unibax: Holder 5+1, Brzozowski 7, Miedziński 14+1, Ward 10+2, Gollob 12, E.Pulczyński 6+2, Przedpełski 0; Stal: Kasprzak 8+1, Gapiński 1, Iversen 9, Jankowski 0, Nermark 10, Cyan 1, Zmarzlik 7.

Betard WTS Wrocław-Unia Tarnów45 : 44
WTS: Woffinden 15, Ljung 8+1, Jędrzejak 10+1, Suchecki 6+2, Batchelor 6, Dolny 0, Bojarski 0; Unia: Łaguta 11, Janowski 4, Madsen 7+1, Vaculik 2, Kołodziej 9+1, Gomólski 5+1, Borowic 6

Fogo Unia Leszno-GTM Start Gniezno49 : 41
Unia: Prz.Pawlicki 8+1, Zengota 8+1, Bjerre 5, Baliński 5, Lindgren 5+1, Musielak 10+1, Pi.Pawlicki 8+2; Lechma: Zagar 15+1, Pedersen 2, Ułamek 3, Świderski 10, Lindbeack 10+1, O.Fajfer 1, Lisiecki 0.



KOLEJKA NR 5
(2013-04-27)
Unia Tarnów-Stal Gorzów Wlkp.42 : 47
Unia: Łaguta 6+2, Janowski 8, Madsen 10, Vaculik 3+2, Kołodziej 11+1, Borowicz 0, Gomólski 4+1; Stal: Kasprzak 11, Hlib 3+1, Iversen 14, Sundstroem 7+1, Gapiński 5, Zmarzlik 4, Cyran 3

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń43 : 46
Falubaz: Jonsson 4, Davidsson 5+1, Protasiewicz 7+1, Jabłoński 4, Hampel 11+1, Adamczewski 3+1, Dudek 9; Unibax: Holder 11, Brzozowski 3, Miedziński 4+2. Ward 12+2, Gollob 13, E.Pulczyński 3, Przedpełski 0.

Polonia Bydgoszcz-Betard WTS Wrocław54 : 36
Polonia: Hancock 8, Kościecha 1+1, Andersen 11+2, Loktaev 9, Buczkowski 10+1, Curyło 7+1, Woźniak 8+3; WTS: Woffinden 16, Suchecki 1, Jędrzejak 4, Ljung 5, Batchelor 5+1, Malitowski 3, Dolny 2

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno40 : 50
CKM: Holta 12+1, Biesczastow 0, Łaguta 10+1, Szombierski 8+1, Jabłoński 8, Malczewski 0, Strzelec 2; Unia: Zengota 4+4, Baliński 9, Lindgren 5+2, Bjerre 7, Prz.Pawlicki 11+1, Pi.Pawlicki 9, Musielak 5.

GTM Start Gniezno-Stal Rzeszów44 : 46
Lechma: Świderski 0, Pedersen 4+1, Zagar 12+2, Ułamek 11+1, Lindbeack 9, Lisiecki 2, Fajfer 6; PGE: Pedersen 11+1, Lampart 5+1, Okoniewski 11, Pavlic 6+2, Walasek 8+1, Sówka 5, Kret 0



KOLEJKA NR 6
(2013-05-05)
Stal Rzeszów-Unia Tarnów41 : 49
PGE: Andersson 3+1, Lampart 4+1, Okoniewski 7+1, Pavlic 10, Walasek 11, Kret 1, Sówka 5+1; Unia: Janowski 11+2, Łaguta 14+1, Jamróg 1+1, Vaculik 9+1, Kołodziej 9+1, Gomólski 5+1, Borowicz 0

Stal Gorzów Wlkp.-GTM Start Gniezno48 : 42
Stal: Kasprzak 12+1, Gomólski 1, Iversen 14+1, Sundstroem 7+2, Nermark ZZ, Zmarzlik 12, Cyran 2; Lechma: Ułamek 3, Świderski 8+2, Zagar 11+1, Watt 7, Lindbeack 3+1, Fajfer 3, Lisiecki 7

Get Well Toruń-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 40
Unibax: Holder 13+1. Brzozowski 4, Miedziński 14+2, Ward ZZ, Gollob 13+1, Przedpełski 3+1, E.Pulczyński 3; CKM: Łaguta 14, Szombierski 1, Holta 6+2, Jensen 11, Jabłoński 4+1, Czaja 3, Strzelec 1.

Betard WTS Wrocław-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45 : 45
WTS: Woffinden 10+1, Suchecki 2, Jędrzejak 11+1, Ljung 11, Batchelor 8+1, Dolny 1+1, Malitowski 2; Falubaz: Jonsson 9+2, Davidsson 9+1, Protasiewicz 6, Jabłoński 2+1, Hampel 11+1, Dudek 7+2, Adamczewski 1

Fogo Unia Leszno-Polonia Bydgoszcz60 : 30
Unia: Prz.Pawlicki 12, Baliński 5+1, Lindgren 8+3, Bjerre 12, Zengota 9+1, Musielak 7+1, Pi.Pawlicki 7+1; Polonia: Szczepaniak 0, Kościecha 5+1; Andersen 0, Loktaev 12, Buczkowski 7, Woźniak 6, Curyło 0.



KOLEJKA NR 7
(2013-05-11)
Stal Rzeszów-Betard WTS Wrocław48 : 42
PGE: Okoniewski 11+1, Andersson 7+3, Pavlic 9, Lampart 0, Walasek 13+1, Kret 2, Sówka 6; Betard: Woffinden 15+1, Suchecki 3, Jędrzejak 3+1, Ljung 11, Batchelor 7+1, Dolny 2, Malitowski 1+1

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno58 : 32
Falubaz: Jonsson 15, Davidsson 2, Protasiewicz 14, Jabłoński 7+3, Hampel 14+1, Zgardziński 0, Dudek 6+2; Unia: Zengota 0, Baliński 4, Lindgren 8, Bjerre 2+2, Prz.Pawlicki 4+1, Pi.Pawlicki 9+1, Musielak 5

Polonia Bydgoszcz-Get Well Toruń37 : 53
Polonia: Hancock 10+1. Szczepaniak 3+1, Loktaev 6, Andersen 6+1, Buczkowski 5+1, Curyło 3+1, Woźniak 4; Unibax: Holder 16, Brzozowski 3+1, Miedziński 13+1, Ward ZZ, Gollob 12, Przedpełski 2+1, K.Pulczyński 7+1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów Wlkp.48 : 42
CKM: Holta 9+2, Jensen 9, Łaguta 14, Szombierski 2, Sajfutdinov 10, Czaja 4, Łęgowik 0; Stal: Sundstroem 4, Gapiński 6+1, Kasprzak 11+1, Jankowski 0, Iversen 11+1, Cyfer 1, Zmarzlik 9

GTM Start Gniezno-Unia Tarnów50 : 40
Start: Watt 4, Świderski 8, Zagar 15, Ułamek 9+1, Pedersen 9+2, Lisiecki 2, Fajfer 3+2; Unia: Janowski 5+1, Madsen 3, Łaguta 9+3, Vaculik 7, Kołodziej 10, Gomólski 3, Borowicz 3.



KOLEJKA NR 8
(2013-05-19)
Unia Tarnów-Polonia Bydgoszcz54 : 36
Unia: Janowski 13+1, Hougaard 0, Łaguta 15, Vaculik 7+3, Kołodziej 11+1, Borowicz 1, Gomólski 7+1; Polonia: Hancock 11, Kościecha 0, Andersen 2+1, Loktaev 10, Buczkowski 5, Woźniak 8+2, Curyło 0

Stal Gorzów Wlkp.-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra50 : 40
Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 9+3, Kasprzak 13+1, Hlib 3+1, Iversen 16, Cyran 1, Zmarzlik 8+1; Falubaz: Jonsson 9+1, Davidsson 0, Protasiewicz 6+1, Jabłoński 2, Hampel 14, Dudek 9+2, Adamczewski 0

Get Well Toruń-Stal Rzeszów54 : 36
Unibax: Holder 11+1, Brzozowski 1, Miedziński 18, Ward ZZ, Gollob 11+2, Przedpełski 8, E.Pulczyński 5+1; PGE: Okoniewski 6+1, Lampart 3, Pavlic 13, Andersson 0, Walasek 10, Sówka 4, Kret 0.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-GTM Start Gniezno50 : 40
CKM: Holta 8+1, Jensen 7, Łaguta 13, Szombierski 1+1, Sajfutdinov 14+1, Łęgowik 3, Czaja 4+2; Lechma: Zagar 7+1, Świderski 9, Lindbeack 6+1, Watt 8+2, Ułamek 6, O.Fajfer 3, Lisiecki 1+1

Fogo Unia Leszno-Betard WTS Wrocław43 : 47
Unia: Prz.Pawlicki 10, Baliński 1, Lindgren 3+2. Bjerre 7, Zengota 4, Musielak 9+3, Pi.Pawlicki 9+1; Betard: Woffinden 12+1, Suchecki 8+1, Jędrzejak 3, Ljung 11, Batchelor 12, Dolny 0, Bojarski 1



KOLEJKA NR 9
(2013-05-25)
Stal Rzeszów-Fogo Unia Leszno51 : 39
PGE: Pedersen 12, Lampart 6+2, Okoniewski 7, Pavlic 5+1, Walasek 15, Gaschka 1+1, Sówka 5+1; Unia: Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 1+1, Michelsen 6+1, Zengota 5+2, Bjerre 6+1, Pi.Pawlicki 11+2, Nowak 0

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów54 : 36
Falubaz: Jonsson 10+2, Davidsson 4+1, Protasiewicz 9+2, Jabłoński 4, Hampel 12, Adamczewski 5, Dudek 10+3; Unia: Janowski 10+1, Madsen 6+1, Łaguta 13, Vaculik 1, Kołodziej 2, Gomólski 4, Borowicz 0

Polonia Bydgoszcz-Stal Gorzów Wlkp.47 : 43
Polonia: Hancock 9+1, Kościecha 2, Loktaev 2+1, Andersen 9, Buczkowski 8, Curyło 11+3, Woźniak 6+3; Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 6+1, Kasprzak 10+2, Hlib 5, Iversen 21, Zmarzlik 1, Cyran 0

Betard WTS Wrocław-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa58 : 32
Betard: Woffinden 15, Suchecki 5+2, Jędrzejak 12+1, Ljung 7+1, Batchelor 12, Malitowski 3+1, Dolny 4; CKM: Łaguta 8, Szombierski 1+1, Jensen 6+1, Holta 4+1, Sajfutdinov 12+1, Czaja 1, Łęgowik 0

GTM Start Gniezno-Get Well Toruń46 : 44
Lechma: Watt 8, Świderski 5+2, Zagar 13+1, Ułamek 3, Pedersen 9+1, Lisiecki 3+1, O.Fajfer 5; Unibax: Holder 11, Brzozowski 3, Miedziński 10+4, Ward ZZ, Gollob 16, E.Pulczyński 0, Przedpełski 4+1



KOLEJKA NR 10
(2013-06-02)
Unia Tarnów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra58 : 32
Unia: Janowski 14+1, Hougaard 6, Łaguta 9+1, Vaculik 9+1, Kołodziej 11, Borowicz 3+1, Gomólski 6+1; Falubaz: Jensen 1, Davidsson 2, Protasiewicz 12, Jabłoński 3+1, Hampel 6, Dudek 8, Adamczewski 0.

Stal Gorzów Wlkp.-Polonia Bydgoszcz52 : 38
Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 10, Kasprzak 17, Hlib 2, Iversen 15+1, Cyfer 0, Zmarzlik 8+3; Polonia: Hancock 9, Szczepaniak 0, Loktaev 10, Andersen 5+1, Buczkowski 10+1, Woźniak 2+1, Curyło 2.

Get Well Toruń-GTM Start Gniezno62 : 28
Unibax: Holder 16+2, Brzozowski 4, Miedziński 16+2, Ward ZZ, Gollob 13+2, Przedpełski 12+2, K.Pulczyński 1+1; Lechma: Watt 5+1, Świderski 1, Zagar 9+1, Adamczak 0, Pedersen 8, Lisiecki 0, O.Fajfer 5+1

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Betard WTS Wrocław54 : 36
CKM: Jensen 12+1, Holta 8+3, Sajfutdinov 8+2, Szombierski 11+1, Łaguta 4, Łęgowik 4, Czaja 7+1; Betard: Klindt 11+1, Suchecki 1, Jędrzejak 4+1, Ljung 6+1, Batchelor 13+1, Dolny 1, Malitowski 0

Fogo Unia Leszno-Stal Rzeszów75 : 0


KOLEJKA NR 11
(2013-06-16)
Stal Rzeszów-Get Well Toruń50 : 40
PGE: Pedersen 15, Lampart 5+2, Okoniewski 10+1, Pavlic 4, Walasek 12, Kret 1+1, Sówka 3+1; Unibax: Holder 14+1, Brzozowski 2, E.Pulczyński 1+1, Ward ZZ, Gollob 12, Przedpełski 11+3, K.Pulczyński 0

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Falubaz: Jonsson 7+1, Davidsson 2+1, Protasiewicz 7, Jabłoński 11+2, Hampel 14+1, Adamczewski 2, Dudek 7+1; Stal: Jankowski 3+1, Gapiński 4, Kasprzak 8+2, Hlib 1, Iversen 13, Cyfer 1, Zmarzlik 10

Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów49 : 41
Polonia: Hancock 6+3, Buczkowski 10, Kościecha 3, Loktaev 13, Andersen 5+1, Curyło 5+1, Woźniak 7; Unia: Janowski 12+2, Madsen 4, Łaguta 8+1, Vaculik 8+1, Kołodziej 2, Gomólski 7+1, Borowicz 0

Betard WTS Wrocław-Fogo Unia Leszno38 : 51
WTS: Suchecki 3+2, Ljung 7+2, Jędrzejak 6, Woffinden 9+2, Batchelor 12, Malitowski 0, Dolny 1; Unia: Prz.Pawlicki 13+1, Michelsen 0, Lindgren 11+1, Zengota 5+1, Bjerre 6, Pi.Pawlicki 8+1, Musielak 8+2.

GTM Start Gniezno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa35 : 55
Lechma: Watt 1, Świderski 4, Zagar 13, Ułamek 3, Pedersen 6+1, Lisiecki 1+1, O.Fajfer 7+1; Włókniarz: Holta 11+2, Jensen 5+1, Szombierski 5+1, Łaguta 13+1, Sajfutinov 11+1, Czaja 9, Łęgowik 1



KOLEJKA NR 12
(2013-06-29)
Unia Tarnów-GTM Start Gniezno49 : 41
Unia: Janowski 10+2, Madsen 10+1, Łaguta 12+1, Vaculik 3+2, Kołodziej 8, Borowicz 2+1, Gomólski 4+1; Lechma: Ułamek 9+1, Świderski 4+1, Zagar 13+2, Watt 9+1, Pedersen 3, O.Fajfer 3, Lisiecki 0

Stal Gorzów Wlkp.-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa43 : 47
Stal: Gapiński 6+2, Zmarzlik 11+3, Kasprzak 12, Hlib 1, Iversen 10+1, Cyfer 2, Cyran 1; CKM: Łaguta 11, Szombierski 0, Holta 8, Jensen 12+1, Sajfutdinov 9+1, Czaja 6+1, Łęgowik 1+1

Get Well Toruń-Polonia Bydgoszcz57 : 33
Unibax: Holder 13+1, Brzozowski 6+2, Miedziński 5+1, Ward 6, Gollob 12, K.Pulczyński 4, Przedpełski 11+3; Polonia: Hancock 2+2, Buczkowski 8, Loktaev 7+1, Kościecha 7+1, Andersen 6, Woźniak 2, Curyło 1

Betard WTS Wrocław-Stal Rzeszów48 : 41
Sparta: Woffinden 12+1, Suchecki 4+2, Jędrzejak 7+2, Ljung 10+1, Batchelor 12, Malitowski 0, Dolny 3; PGE: Pedersen 12+1, Lampart 2+1, Okoniewski 1, Pavlic 6, Walasek 15, Sówka 5+2, Gaschka 0

Fogo Unia Leszno-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45 : 45
Unia: Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 10+1, Michelsen 2+2, Zengota 8, Bjerre 8, Musielak 2+1, Pi.Pawlicki 5+1; Falubaz: Jonsson ZZ, Davidsson 1, Protasiewicz 11+2, Jabłoński 0, Hampel 18, Dudek 14+1, Zgardziński 1



KOLEJKA NR 13
(2013-07-06)
Unia Tarnów-Stal Rzeszów53 : 37
Unia: Janowski 5+1, Madsen 12, Łaguta 12, Vaculik 5+1, Kołodziej 10+1, Borowicz 3, Gomólski 6; PGE: Pedersen 12+1, Lampart 1, Okoniewski 3+1, Pavlic 7, Walasek 11, Sówka 2+1, Gashka 1

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Betard WTS Wrocław49 : 41
Falubaz: Jonsson ZZ, Gomólski 0, Protasiewicz 11+1, Jabłoński 8+1, Hampel 15, Adamczewski 3+1, Dudek 12+2; Sparta: Woffinden 13+1, Suchecki 1+1, Jędrzejak 7+1, Ljung 8, Batchelor 9+1, Dolny 3+1, Malitowski 0

Polonia Bydgoszcz-Fogo Unia Leszno38 : 52
Polonia: Hancock 14, Buczkowski 5+2, Kościecha 5+1, Loktaev 5+1, Andersen 0, Curyło 3, Woźniak 6; Unia: Prz.Pawlicki 11, Baliński 7+3, Zengota 11+1, Michelsen 4, Bjerre 11+2, Pi.Pawlicki 7+1, Nowak 1+1.

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Get Well Toruń54 : 36
CKM: Jensen 11+3, Sajfutdinov ZZ, Holta 10, Szombierski 10+2, Łaguta 12+1, Czaja 5, Strzelec 6; Unibax: K.Pulczyński 0, Brzozowski 6, Miedziński 6, Ward 11, Gollob 8+2, Przedpełski 4+1, E.Pulczyński 1

GTM Start Gniezno-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Lechma: Ułamek 11+2, Świderski 9+2, Zagar 12, Watt 0, Pedersen 10, Lisiecki 1+1, O.Fajfer 2; Stal: Gapiński 1, Nermark 4, Kasprzak 12+1, Hlib 3+2, Iversen 13, Cyfer 0, Zmarzlik 12+1



KOLEJKA NR 14
(2013-07-21)
Stal Rzeszów-GTM Start Gniezno53 : 37
PGE: Pedersen 13+1, Lampart 0, Okoniewski 8+1, Pavlic 11, Walasek 10+1, Cyło 1, Sówka 10; Start: Świderski 1, Watt 1, Zagar 9, Adamczak 3+1, Pedersen 4, Gała 2+2, Fajfer 7+1.

Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów55 : 35
Stal: Nermark 9+2, Gapiński 12+1, Kasprzak 5, Hlib 2, Iversen 11+3, Cyfer 3+2, Zmarzlik 13; Unia: Janowski 7, Madsen 1, Łaguta 1+1, Vaculik 8, Kołodziej 11+1, Gomólski 7+2, Borowicz 0.

Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra44 : 46
Unibax: Ward 7+1, Brzozowski 4+1, Miedziński 7, Kennett 1+1, Gollob 13+1, K.Pulczyński 3, Przedpełski 9+2; Falubaz: Jonsson ZZ, Gomólski 0, Protasiewicz 12+2, Jabłoński 4, Hampel 13+1, Dudek 14+1, Adamczewski 3.

Betard WTS Wrocław-Polonia Bydgoszcz58 : 32
Betard: Woffinden 13, Suchecki 11+3, Jędrzejak 11+2, Ljung 5+1, Batchelor 10+1, Malitowski 4, Dolny 4; Polonia: Hancock 12, Kościecha 1+1, Andersen 5, Loktaev 4, Buczkowski 3, Woźniak 3+1, Curyło 4.

Fogo Unia Leszno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa39 : 51
Unia: Prz.Pawlicki 10, Baliński 3+1, Michelsen 0, Zengota 4+1, Bjerre 10, Nowak 1, Pi.Pawlicki 11+1; Włókniarz: Łaguta 12+1, Szombierski 0, Holta 10+1, Jensen 7+3, Sajfutdinov 15, Czaja 4+1, Strzelec 3+1



KOLEJKA NR 15
(2013-07-27)
Unia Tarnów-Betard WTS Wrocław57 : 33
Unia: Janowski 12+2, Madsen 7+1, Łaguta 10+1, Vaculik 6+1, Kołodziej 13, Borowicz 0, Gomólski 9+3; Betard: Woffinden 11+1, Suchecki 0, Jędrzejak 7, Ljung 5+2, Batchelor 6, Dolny 3, Malitowski 1.

Stal Gorzów Wlkp.-Get Well Toruń53 : 37
Stal: Nermark 5+2, Gapiński 11, Kasprzak 11, Hlib 2+1, Iversen 11+2, Cyfer 3+1, Zmarzlik 10; Unibax: Miedziński 12, Kus 0, Ward 12+1, Brzozowski 0, Gollob 7, Przedpełski 7+1, K.Pulczyński 0.

Polonia Bydgoszcz-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra38 : 52
Polonia: Buczkowski 9, Bietracki 0, Szczepaniak 3+1, Kościecha 5+1, Andersen 12+1, Woźniak 5+1, Curyło 4; Falubaz: Jensen 10, Gomólski 2+1, Protasiewicz 12, Jabłoński 3+1, Hampel 13+1, Dudek 12+2, Adamczewski 0

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Rzeszów57 : 33
Włókniarz: Holta 11, Jensen 6+1, Łaguta 14, Szombierski 7+2, Sajfutdinov 12+2, Strzelec 2+1, Czaja 5+1; PGE: Pedersen 11, Lampart 2, Okoniewski 1, Pavlic 4, Walasek 7, Sówka 7+1, Gaschka 1

GTM Start Gniezno-Fogo Unia Leszno44 : 46
Start: Ułamek 10+1, Watt 8, Zagar 6+1, Adamczak 8+1, Pedersen 4+2, Gała 1, Fajfer 7; Unia: Bjerre 11+2, Lindgren 9+1, Zengota 0, Baliński 5, Prz.Pawlicki 6, Pi.Pawlicki 14+2, Nowak 1+1.



KOLEJKA NR 16
(2013-08-04)
Stal Rzeszów-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
PGE: Pedersen 10, Lampart 4, Pavlic 11+1, Okoniewski 7+3, Walasek 10+1, Gaschka 0, Sówka 3+1; Stal: Nermark 2+2, Gapiński 10+2, Kasprzak 11, Hlib 1+1, Iversen 14, Cyfer 4+1, Zmarzlik 3.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-GTM Start Gniezno66 : 24
Falubaz: Hampel 9+2, Davidsson 11+1, Protasiewicz 11+1, Jabłoński 11+2, Jensen 5+1, Zgardziński 7+2, Dudek 12; Start: Ułamek 6+1, Adamczak 1, Watt 5, Sitera 0, Pedersen 7, O.Fajfer 4, Gała 1.

Polonia Bydgoszcz-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa41 : 49
Polonia: Buczkowski 9+2, Loktaev 10+1, Kościecha 9, Szczepaniak 3+2, Andersen 2+1, Woźniak 3, Curyło 5; Włókniarz: Łaguta 11+1, Szombierski 0, Holta 9+2, Jensen 8, Sajfutdinov 15, Czaja 6+2, Strzelec 0

Betard WTS Wrocław-Get Well Toruń49 : 41
Betard: Woffinden 13, Suchecki 5+2, Jędrzejak 9+1, Ljung 4+1, Batchelor 11+1, Malitowski 2, Dolny 5+1; Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 0, Ward 7, Sullivan 1+1, Gollob 8+2, Przedpełski 15, K.Pulczyński 0.

Fogo Unia Leszno-Unia Tarnów44 : 46
Leszno: Bjerre 9, Zengota 5+3, Lindgren 7, Baliński 8+1, Prz.Pawlicki 8+1, Nowak 1, Pi.Pawlicki 6+1; Tarnów: Janowski 10, Madsen 8, Łaguta 6, Vaculik 3+1, Kołodziej 12+1, Gomólski 5+1, Mazur 2+1.



KOLEJKA NR 17
(2013-08-15)
Stal Rzeszów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra43 : 47
PGE: Pedersen 14, Lampart 2+1, Pavlic 6, Okoniewski 3+1, Walasek 10, Gaschka 2+2, Sówka 6+2; Falubaz: Hampel 11, Davidsson 1, Protasiewicz 11, Jabłoński 6+2, Jonsson 11, Dudek 7+3, Zgardziński 0.

Stal Gorzów Wlkp.-Betard WTS Wrocław61 : 29
Stal: Nermark 11+1, Gapiński 10+1, Kasprzak 10, Hlib 4+2, Iversen 11+4, Cyfer 6+1, Zmarzlik 9; Sparta: Woffinden 12+1, Suchecki 0, Jędrzejak 5, Ljung 0, Batchelor 11, Dolny 1, Malitowski 0.

Get Well Toruń-Fogo Unia Leszno51 : 39
Unibax: Ward 6+1, Brzozowski 2, Miedziński 12+2, Sullivan 9+1, Gollob 13+1, K.Pulczyński 1, Przedpełski 8+2; Unia: Prz.Pawlicki ZZ, Zengota 6+1, Lindgren 9, Baliński 3+2, Bjerre 16, Pi.Pawlicki 5, Nowak 0

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów54 : 36
Włókniarz: Holta 11+1, Jensen 10+2, G.Łaguta 12, Szombierski 1, Sajfutdinov 10, Czaja 7+1, Strzelec 3+1; Unia: Janowski 5+1, Madsen 8+2, A,Łaguta 14, Vaculik 0, Kołodziej 6, Gomólski 3, Borowicz 0.

GTM Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz41 : 49
Start: Świderski 5, Watt 3, Zagar 11, Adamczak 4+1, Pedersen 9+1, Gała 3, O.Fajfer 6+1; Polonia: Buczkowski 8, Kościecha 4+1, Loktaev 13, Szczepaniak 1, Andersen 7+1, Woźniak 12+2, Curyło 4+2



KOLEJKA NR 18
(2013-08-18)
Unia Tarnów-Get Well Toruń50 : 40
Unia: Janowski 13, Madsen 8+2, Łaguta 1, Vaculik 10+1, Kołodziej 10+1, Mazur 2, Gomólski 6+1; Unibax: Miedziński 12+1, Sullivan 2+1, Ward 9, Brzozowski 0, Gollob 5, Przedpełski 12+1, K.Pulczyński 0.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa41 : 37
Falubaz: Hampel 9, Davidsson 2+1, Protasiewicz 8, Jabłoński 2+1, Jonsson 6+1, Adamczewski 3+1, Dudek 11+1; Włókniarz: Łaguta 11, Szombierski 3+2, Holta 9+1, Jensen 6, Sajfutdinov 5, Czaja 3+1, Łęgowik 0

Polonia Bydgoszcz-Stal Rzeszów46 : 44
Polonia: Buczkowski 8+1, Szczepaniak 3, Loktaev 4, Kościecha 4+1, Andersen 12+1, Curyło 10+1, Woźniak 5+1; PGE: Pedersen 14, Lampart 0, Pavlic 5, Okoniewski 9+1, Walasek 8+1, Sówka 6, Gaschka 2

Betard WTS Wrocław-GTM Start Gniezno65 : 24
Betard: Woffinden 14+1, Suchecki 10+1, Jędrzejak 13, Ljung 5+2, Batchelor 13+2, Malitowski 4+2, Dolny 6+1; Lechma: Świderski 11, Watt 0, Zagar 0, Adamczak 2, Pedersen 7, Gała 1, O.Fajfer 3

Fogo Unia Leszno-Stal Gorzów Wlkp.43 : 47
Unia: Bjerre 9+3, Zengota 10+1, Baliński 5, Michelsen 4+1, Lindgren 3+1, Nowak 1, Pi.Pawlicki 11; Stal: Gapiński 3, Nermark 5+2, Kasprzak 8, Hlib 4, Iversen 14+1, Cyfer 3+1, Zmarzlik 10+1



KOLEJKA NR 19
(2013-08-31)
Unia Tarnów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra47 : 43
Unia: Janowski 10+1, Madsen 7+1, A.Łaguta 6, Vaculik 7+1, Kołodziej 9, Borowicz 1, Gomólski 7+1; Falubaz: Hampel 14, Davidsson 0, Protasiewicz 8, Jabłoński 3, Jonsson 7+1, Dudek 9+1, Adamczewski 2+1.

Get Well Toruń-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 2, Ward 8, Sullivan 1, Gollob 15, K.Pulczyński 3+1, P.Przedpełski 10+3; CKM: G.Łaguta 13+2, Szombierski 2+1, Holta 7+2, Jensen 11, Sajfutdinov 1, Czaja 6, Strzelec 1.



KOLEJKA NR 20
(2013-09-08)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów53 : 37
Falubaz: Hampel 15, Davidsson 0, Protasiewicz 12, Jabłoński 4+1, Jonsson 12, Adamczewski 3, Dudek 7; Unia: Janowski 7+1, Madsen 1, Laguta 7, Vaculik 5+1, Kołodziej 12+1, Gomólski 5+1, Mazur 0

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Get Well Toruń47 : 42
Włókniarz: Jensen 13+2, Sajfutdinov ZZ, Holta 10, Szombierski 0, Laguta 9+2, Strzelec 4, Czaja 11; Unibax: Miedziński 9+2, Brzozowski 2, Ward 17, Holder ZZ, Gollob 9+1, Przedpełski 4, K.Pulczyński 1.



KOLEJKA NR 21
(2013-09-15)
Unia Tarnów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unia: Janowski 10, Hougaard 1, A.Łaguta 12+1, Vaculik 3, Kołodziej 15, Mazur 1+1, Gomólski 7+2; CKM Jensen 13, Łęgowik 0, Holta 8, Sajfutdinov ZZ, G.Łaguta 9+2, Czaja 11, Strzelec 0.

Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra46 : 43
Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 1+1, Ward 14+2, Holder ZZ, Gollob 15, E.Pulczyński 0, P.Przedpełski 6; Falubaz: Hampel 10, Davidsson 0, Protasiewicz 12, Jabłoński 2, Jonsson 9, Dudek 9+2, Adamczewski 1.



KOLEJKA NR 22
(2013-09-22)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów48 : 42
CKM: Jensen 5+1, Sajfutdinov ZZ, Holta 12+1, Szombierski 11, G.Łaguta 12+1, Strzelec 4, Czaja 4+1; Unia: Janowski 9+2, Madsen 11, A.Łaguta 2, Vaculik 3+2, Kołodziej 13, Gomólski 2+2, Borowicz 2.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń40 : 0


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 18
(2017-09-24)
Ekantor.pl Falubaz-Stal0 : 0
Betard WTS-Fogo Unia45 : 45

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Ekantor.pl Falubaz ZG25+48
Betard Sparta Wrocław25+75
Cash Broker Stal Gorzów23+70
Fogo Unia Leszno23+86

Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa14-72
ROW Rybnik11-70
MRGARDEN GKM Grudziądz10-63

Get Well Toruń8-74

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. kubosz30

935 pkt.

2. Darekk1980

915 pkt.

3. gran7d

915 pkt.

4. zomac

910 pkt.

5. aska1011

900 pkt.

6. grzesiu81

880 pkt.

7. tomek7187

880 pkt.

8. edi1958

875 pkt.

9. robbog7

875 pkt.

10. beti

870 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra