fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2011-04-03)
Orzeł Łódź-ROW Rybnik46 : 43
Orzeł: Jeleniewski 8+1, J.Rempała 9+1, Ma.Szczepaniak 12+1, Jankowski 4, Trojanowski 5+1, Osmólski 5, Sundstroem 3+2; RKM: Karpow 8, Pytel 6, Jamroży 0, Shlein 9+1, Lindbeack 18, Domański 0, Loktajew 2+1

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-SpecHouse PSŻ Poznań56 : 34
GTŻ: Ruud 7+1, Watt 5+1, Chrzanowski 9+2, King 10+2, Buczkowski 15, Lampkowski 3+1, Kudriaszow 7+1; Lechma: Miśkowiak 7+1, Kościuch ZZ, Facher 6, Magosi 5, Ljung 15, Fajfer 1, Świdziński 0

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Aforti Start Gniezno37 : 52
Lotos: Max 9+1, Gafurov 0, Stachyra 4+1, Hlib 9, Zetterstroem 10, Szymko 3, Sperz 2; Start: Mi.Szczepaniak 1+1, M.Jabłoński 12+1, Nicholls 11+1, Bridger 6+3, K.Jabłoński 11+3, Gomólski 7, Gustafsson 4+1

Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils57 : 33
Polonia: Sajfutdinov 12, Curyło 3+1, Kościecha 10+4, Walasek 13+1, Gapiński 12, WoĽniak 5+1, Adamczak 2+1; Lokomotiv: Bogdanow 10+1, Klindt 4+3, Povazhny 9+1, Puodżuks 5+1, Gurickij 1, Karawackij 3+1, Tarasienko 1



KOLEJKA NR 2
(2011-04-10)
SpecHouse PSŻ Poznań-Lokomotiv Daugavpils52 : 38
Lechma: Kościuch 7+3, Szewczykowski 9+1, Facher 11, Słaboń 3+1, Miśkowiak 14, Fajfer 4+2, Czałow 4; Lokomotiv: Bogdanow 14, Karawackis 0, Puodżuks 8, Gieruckis 3, Povazhny 9, Lebiediew 3+1, Tarasienko 1+1

Aforti Start Gniezno-Orzeł Łódź50 : 39
Start: Mi.Szczepaniak 13, M.Jabłoński 10+2, Nicholls 10, Bridger 2+1, K.Jabłoński 9+1, Gomólski 6, Gustafsson 0; Orzeł: Jeleniewski 12+1, Jankowski 4, J.Rempała 4, Trojanowski 2, Ma.Szczepaniak 10+2, Osmólski 1+1, Sundstroem 6

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk47 : 43
GTŻ: Ruud 3, Watt 13, Chrzanowski 11, King 3, Buczkowski 8+2, Lampkowski 1+1, Kudriaszow 8; Lotos: Max 0, Jonasson 11+2, Hlib 4, Stachyra 7+1, Zetterstroem 13+1, Szymko 0, Sperz 8+1

ROW Rybnik-Abramczyk Polonia Bydgoszcz48 : 42
RKM: Schlein 10, Pytel 1, Drabik 8, Karpow 10+2, Lindbeack 14, Fleger 2, Loktajev 3; Polonia: Sajfutdinov 9+1, Gizatullin 7+1, Kościecha 5+2, Walasek 11+1, Gapiński 4+2, WoĽniak 6, Adamczak 0



KOLEJKA NR 3
(2011-04-25)
SpecHouse PSŻ Poznań-ROW Rybnik51 : 39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź60 : 30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz56 : 34
Lokomotiv Daugavpils-Aforti Start Gniezno52 : 38


KOLEJKA NR 4
(2011-05-01)
Orzeł Łódź-SpecHouse PSŻ Poznań53 : 37
Aforti Start Gniezno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz43 : 47
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Lokomotiv Daugavpils52 : 35
ROW Rybnik-Zdunek Wybrzeże Gdańsk38 : 52


KOLEJKA NR 5
(2011-05-08)
Lokomotiv Daugavpils-ROW Rybnik47 : 43
Aforti Start Gniezno-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz44 : 46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-SpecHouse PSŻ Poznań69 : 16
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź66 : 24


KOLEJKA NR 6
(2011-05-22)
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils46 : 44
SpecHouse PSŻ Poznań-Aforti Start Gniezno42 : 48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Abramczyk Polonia Bydgoszcz49 : 41
ROW Rybnik-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz39 : 51


KOLEJKA NR 7
(2011-05-29)
Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk44 : 45
Aforti Start Gniezno-ROW Rybnik53 : 37
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Orzeł Łódź59 : 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-SpecHouse PSŻ Poznań64 : 26


KOLEJKA NR 8
(2011-06-05)
SpecHouse PSŻ Poznań-Abramczyk Polonia Bydgoszcz36 : 54
Orzeł Łódź-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz39 : 50
ROW Rybnik-Aforti Start Gniezno35 : 55
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils61 : 29


KOLEJKA NR 9
(2011-06-12)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-ROW Rybnik55 : 35
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Aforti Start Gniezno-SpecHouse PSŻ Poznań60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź46 : 13


KOLEJKA NR 10
(2011-06-19)
Orzeł Łódź-Abramczyk Polonia Bydgoszcz32 : 58
SpecHouse PSŻ Poznań-Zdunek Wybrzeże Gdańsk34 : 56
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Aforti Start Gniezno40 : 49
ROW Rybnik-Lokomotiv Daugavpils47 : 42


KOLEJKA NR 11
(2011-06-26)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ROW Rybnik60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz41 : 49
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Aforti Start Gniezno57 : 32
SpecHouse PSŻ Poznań-Orzeł Łódź41 : 49


KOLEJKA NR 12
(2011-07-03)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Abramczyk Polonia Bydgoszcz39 : 51
GTŻ: Watt 4+1, Ruud 9, Chrzanowski 3+1, Hougaard 8+1, Buczkowski 10+1, Lampkowski 1, Kuriaszow 4; Polonia: Sajfutdinow 14+1, Gizatullin 9, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Walasek 9, Adamczak 4, WoĽniak 1

Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Orzeł: Jeleniewski 9+4, Rempała 8, Trojanowski 3, Sundstroem 11, Szczepaniak 13, Michalski 3+1, Osmólski 1; Lotos: Gafurow 10, Ward ZZ, Stachyra 3+1, Brzozowski 7+1, Hlib 15, Sperz 6, Szymko 1

ROW Rybnik-SpecHouse PSŻ Poznań52 : 38
RKM: Drabik 7+2, Chromik 2, Karpow 12+1, Pytel 10+3, Jamroży 8+3, Domański 1, Loktajew 12; Lechma: Kościuch ZZ, Szewczykowski 5+1, Magosi 5, Miśkowiak 14, Fajfer 4, Czałow 10

Aforti Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils53 : 37
Start: K.Jabłoński 13+2, Szczepaniak 7, Nicholls 9, Woffinden 8+1, M.Jabłoński 12, Fajfer 4+1, Kovacic 0; Lokomotiv: Poudżuks 11+1, Karawackis 5, Kylmaekorpi 0, Gieruckis 4, Bogdanow 0, Lebiediew 10+2, Tarasienko 7+2



KOLEJKA NR 13
(2011-07-17)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-ROW Rybnik59 : 31
Polonia: Gapiński 14, Gizatullin 9+1, Kościecha 12+2, WoĽniak 4, Sajfutdinow 13+2, Adamczak 4, Curyło 3+1; RKM: Loktajew 6+1, Jamroży 2, Karpow 7, Pytel 4+3, Lindbeack 11, Domański 0, Fleger 1

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz45 : 44
Lotos: Jonasson 11+1, Stachyra 7+1, Hlib 2, Gafurow 1, Zetterstroem 7+2, Sperz 0, Ward 17; GTŻ: Watt 13, Ruud 8, Chrzanowski 4, Hougaard 4+1, Buczkowski 9+1, Lampkowski 4+1, Kurdiaszow 2+2

Orzeł Łódź-Aforti Start Gniezno33 : 57
Orzeł: Jeleniewski 12, Rempała 4+1, Trojanowski ZZ, Gjedde 3, Szczepaniak 4+2, Osmólski 0, Sundstroem 10; Start: K.Jabłoński 11+1, Lisiecki 1, M.Jabłoński 4+1, Szczepaniak 12, Nicholls 13+2, Fajfer 3+1, Woffinden 13+1

Lokomotiv Daugavpils-SpecHouse PSŻ Poznań40 : 0
wo



KOLEJKA NR 14
(2011-07-17)
Lokomotiv Daugavpils-Abramczyk Polonia Bydgoszcz53 : 37
Lokomotiv: Poudżuks 11, Bogdanow 10+1, Povazhny 11+2, Karawackis 0, Gieruckis 7+3, Lebiediew 10+1, Tarasienko 4+1; Polonia: Walasek, Adamczak, Gapiński 10, Gizatullin 1, Kościecha 3, Curyło 3+1, WoĽniak 6

Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Start: K.Jabłoński 12, Smolinski 5+2, M.Jabłoński 3, Szczepaniak 7+1, Nicholls 9+1, Fajfer 0, Woffinden 12+1

SpecHouse PSŻ Poznań-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz0 : 40
walkower

ROW Rybnik-Orzeł Łódź0 : 0
walkower



KOLEJKA NR 15
(2011-08-07)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk57 : 33
Polonia: Gapiński 15, Kościecha 7+3, Sajfutdinov 13, JóĽwik 1, Walasek 11+1, WoĽniak 7+2, Adamczak 3+2; Lotos: Max 4, Hlib 1+1, Stachyra 2, Gafurow 7, Zetterstroem 4, Sperz 3+1, Ward 12

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Aforti Start Gniezno46 : 44
GTŻ: Watt 8+1, Allen 3, Chrzanowski 11, Hougaard 6+1, Buczkowski 14, Lampkowski 1, Dolny 3+1; Start: K.Jabłoński 9, Monberg 3, Mi.Szczepaniak 4+1, M.Jabłoński 5+2, Nicholls 5, Gomólski 3+1, Woffinden 15+1



KOLEJKA NR 16
(2011-08-14)
Aforti Start Gniezno-Abramczyk Polonia Bydgoszcz51 : 39
Start: K.Jabłoński 5+1, Smolinski 1, Szczepaniak 12, M.Jabłoński 6+1, Nicholls 9, Gomólski 4+1, Woffinden 14+1; Polonia: Gapiński 11+1, Kościecha 9, Sajfutdinov 9, Gizatullin 3+1, Walasek 10, WoĽniak 0, Curyło 3

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz57 : 32
Lotos: Jonasson 8+1, Stachyra 9+2, Max 11, Hlib 1, Zetterstroem 9+1, Sperz 6, Ward 13+1; GTŻ: Watt 8+1, Hougaard 2+1, Chrzanowski 6, Ruud 3+1, Buczkowski 12, Dolny 0, Drożdżowski 1



KOLEJKA NR 17
(2011-08-21)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz67 : 23
Polonia: Gapiński 14, Kościecha 11+4, Sajfutdinov 12, JóĽwik ns, Walasek 14+1, Curyło 10+3, WoĽniak 6+2; GTŻ: Watt 5, Ruud ns, Chrzanowski 3, King 3, Buczkowski 9, Drożdżowski 0, Kudriaszow 2+1.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Aforti Start Gniezno50 : 40
Lotos: Jonasson 11+2, Stachyra 9+1, Max 4, Brzozowski 5, Zetterstroem 7+3, Sperz 0, Ward 14+1; Start: K.Jabłoński 6, Fajfer 3, Mi.Szczepaniak 7, M.Jabłoński 1, Nicholls 9+1, Gomólski 7+3, Woffinden 7.



KOLEJKA NR 18
(2011-09-11)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Abramczyk Polonia Bydgoszcz45 : 45
Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk43 : 47


KOLEJKA NR 19
(2011-09-18)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Abramczyk Polonia Bydgoszcz48 : 42
Lotos: Jonasson 11, Brzozowski 3+2, Stachyra 3+1, Max 8, Zetterstroem 9+1, Sperz 1, Ward 13+1; Polonia: Gapiński 12, Braun 0, Walasek 7, JóĽwik 1, Sajfutdinov 16+1, WoĽniak 6+1, Adamczak 0.

Aforti Start Gniezno-ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz55 : 35
Start: M.Jabłoński 3+2, K.Jabłoński ZZ, Nicholls 10+3, Monberg 12, Mi.Szczepaniak 14, Fajfer 4+2, Woffinden 12+2; GTŻ: Watt ZZ, Ruud 3, Chrzanowski 17, Hougaard 5+1, Buczkowski 8, Lampkowski 2+1, Dolny 0.



KOLEJKA NR 20
(2011-09-25)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Aforti Start Gniezno52 : 38
Polonia: Gapiński 7, Kościecha 10, Sajfutdinov 12, Gizatullin 5, Walasek 11, WoĽniak 4+2, Curyło 3; Start: Mi.Szczepaniak 6, K.Jaboński ZZ, Nicholls 7, Monberg 1+1, Woffinden 11, Fajfer 8+1, Gomólski 5

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz-Zdunek Wybrzeże Gdańsk45 : 45
GTŻ: Watt 4+1, Allen 6, Chrzanowski 12, Hougaard 8+2, Buczkowski 12, Lampkowski 2+1, Drożdżowski 1; Lotos: Jonasson 7+1, Hlib 1, Stachyra 0, Gafurow 9, Zetterstroem 7+3, Pieszczek 8, Ward 13+1



 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 6
(2021-05-14)
Fogo Unia-Marwis.pl Falubaz0 : 0
ZOOleszcz DPV Logistic GKM-Motor0 : 0
eWinner Apator-Eltrox Włókniarz0 : 0
Betard Sparta-Moje Bermudy Stal0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.8+44
2.Motor Lublin6+10
3.Betard Sparta Wrocław4+11
4.Fogo Unia Leszno4+6
5.eWinner Apator Toruń4+16
6.Eltrox Włókniarz Częstochowa2-22
7.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra2-20
8.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz2-45

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. Jozek

280 pkt.

2. jankes35

260 pkt.

3. gromczyk

255 pkt.

4. j1208

250 pkt.

5. stiopa

250 pkt.

6. jziomkowski

245 pkt.

7. Jarasfz

245 pkt.

8. laszlo76

245 pkt.

9. cinekfalubaz_OSPM

245 pkt.

10. marekh

245 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz