fotobudka zielona góra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
sport zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2011-04-03)
Orzeł Łódź-ŻKS ROW Rybnik46 : 43
Orzeł: Jeleniewski 8+1, J.Rempała 9+1, Ma.Szczepaniak 12+1, Jankowski 4, Trojanowski 5+1, Osmólski 5, Sundstroem 3+2; RKM: Karpow 8, Pytel 6, Jamroży 0, Shlein 9+1, Lindbeack 18, Domański 0, Loktajew 2+1

GKM Grudziądz-PSŻ Poznań56 : 34
GTŻ: Ruud 7+1, Watt 5+1, Chrzanowski 9+2, King 10+2, Buczkowski 15, Lampkowski 3+1, Kudriaszow 7+1; Lechma: Miśkowiak 7+1, Kościuch ZZ, Facher 6, Magosi 5, Ljung 15, Fajfer 1, Świdziński 0

Wybrzeże Gdańsk-GTM Start Gniezno37 : 52
Lotos: Max 9+1, Gafurov 0, Stachyra 4+1, Hlib 9, Zetterstroem 10, Szymko 3, Sperz 2; Start: Mi.Szczepaniak 1+1, M.Jabłoński 12+1, Nicholls 11+1, Bridger 6+3, K.Jabłoński 11+3, Gomólski 7, Gustafsson 4+1

Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils57 : 33
Polonia: Sajfutdinov 12, Curyło 3+1, Kościecha 10+4, Walasek 13+1, Gapiński 12, Woźniak 5+1, Adamczak 2+1; Lokomotiv: Bogdanow 10+1, Klindt 4+3, Povazhny 9+1, Puodżuks 5+1, Gurickij 1, Karawackij 3+1, Tarasienko 1



KOLEJKA NR 2
(2011-04-10)
PSŻ Poznań-Lokomotiv Daugavpils52 : 38
Lechma: Kościuch 7+3, Szewczykowski 9+1, Facher 11, Słaboń 3+1, Miśkowiak 14, Fajfer 4+2, Czałow 4; Lokomotiv: Bogdanow 14, Karawackis 0, Puodżuks 8, Gieruckis 3, Povazhny 9, Lebiediew 3+1, Tarasienko 1+1

GTM Start Gniezno-Orzeł Łódź50 : 39
Start: Mi.Szczepaniak 13, M.Jabłoński 10+2, Nicholls 10, Bridger 2+1, K.Jabłoński 9+1, Gomólski 6, Gustafsson 0; Orzeł: Jeleniewski 12+1, Jankowski 4, J.Rempała 4, Trojanowski 2, Ma.Szczepaniak 10+2, Osmólski 1+1, Sundstroem 6

GKM Grudziądz-Wybrzeże Gdańsk47 : 43
GTŻ: Ruud 3, Watt 13, Chrzanowski 11, King 3, Buczkowski 8+2, Lampkowski 1+1, Kudriaszow 8; Lotos: Max 0, Jonasson 11+2, Hlib 4, Stachyra 7+1, Zetterstroem 13+1, Szymko 0, Sperz 8+1

ŻKS ROW Rybnik-Polonia Bydgoszcz48 : 42
RKM: Schlein 10, Pytel 1, Drabik 8, Karpow 10+2, Lindbeack 14, Fleger 2, Loktajev 3; Polonia: Sajfutdinov 9+1, Gizatullin 7+1, Kościecha 5+2, Walasek 11+1, Gapiński 4+2, Woźniak 6, Adamczak 0



KOLEJKA NR 3
(2011-04-25)
PSŻ Poznań-ŻKS ROW Rybnik51 : 39
Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź60 : 30
Polonia Bydgoszcz-GKM Grudziądz56 : 34
Lokomotiv Daugavpils-GTM Start Gniezno52 : 38


KOLEJKA NR 4
(2011-05-01)
Orzeł Łódź-PSŻ Poznań53 : 37
GTM Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz43 : 47
GKM Grudziądz-Lokomotiv Daugavpils52 : 35
ŻKS ROW Rybnik-Wybrzeże Gdańsk38 : 52


KOLEJKA NR 5
(2011-05-08)
Lokomotiv Daugavpils-ŻKS ROW Rybnik47 : 43
GTM Start Gniezno-GKM Grudziądz44 : 46
Wybrzeże Gdańsk-PSŻ Poznań69 : 16
Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź66 : 24


KOLEJKA NR 6
(2011-05-22)
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils46 : 44
PSŻ Poznań-GTM Start Gniezno42 : 48
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz49 : 41
ŻKS ROW Rybnik-GKM Grudziądz39 : 51


KOLEJKA NR 7
(2011-05-29)
Lokomotiv Daugavpils-Wybrzeże Gdańsk44 : 45
GTM Start Gniezno-ŻKS ROW Rybnik53 : 37
GKM Grudziądz-Orzeł Łódź59 : 31
Polonia Bydgoszcz-PSŻ Poznań64 : 26


KOLEJKA NR 8
(2011-06-05)
PSŻ Poznań-Polonia Bydgoszcz36 : 54
Orzeł Łódź-GKM Grudziądz39 : 50
ŻKS ROW Rybnik-GTM Start Gniezno35 : 55
Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils61 : 29


KOLEJKA NR 9
(2011-06-12)
GKM Grudziądz-ŻKS ROW Rybnik55 : 35
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk50 : 40
GTM Start Gniezno-PSŻ Poznań60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź46 : 13


KOLEJKA NR 10
(2011-06-19)
Orzeł Łódź-Polonia Bydgoszcz32 : 58
PSŻ Poznań-Wybrzeże Gdańsk34 : 56
GKM Grudziądz-GTM Start Gniezno40 : 49
ŻKS ROW Rybnik-Lokomotiv Daugavpils47 : 42


KOLEJKA NR 11
(2011-06-26)
Wybrzeże Gdańsk-ŻKS ROW Rybnik60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-GKM Grudziądz41 : 49
Polonia Bydgoszcz-GTM Start Gniezno57 : 32
PSŻ Poznań-Orzeł Łódź41 : 49


KOLEJKA NR 12
(2011-07-03)
GKM Grudziądz-Polonia Bydgoszcz39 : 51
GTŻ: Watt 4+1, Ruud 9, Chrzanowski 3+1, Hougaard 8+1, Buczkowski 10+1, Lampkowski 1, Kuriaszow 4; Polonia: Sajfutdinow 14+1, Gizatullin 9, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Walasek 9, Adamczak 4, Woźniak 1

Orzeł Łódź-Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Orzeł: Jeleniewski 9+4, Rempała 8, Trojanowski 3, Sundstroem 11, Szczepaniak 13, Michalski 3+1, Osmólski 1; Lotos: Gafurow 10, Ward ZZ, Stachyra 3+1, Brzozowski 7+1, Hlib 15, Sperz 6, Szymko 1

ŻKS ROW Rybnik-PSŻ Poznań52 : 38
RKM: Drabik 7+2, Chromik 2, Karpow 12+1, Pytel 10+3, Jamroży 8+3, Domański 1, Loktajew 12; Lechma: Kościuch ZZ, Szewczykowski 5+1, Magosi 5, Miśkowiak 14, Fajfer 4, Czałow 10

GTM Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils53 : 37
Start: K.Jabłoński 13+2, Szczepaniak 7, Nicholls 9, Woffinden 8+1, M.Jabłoński 12, Fajfer 4+1, Kovacic 0; Lokomotiv: Poudżuks 11+1, Karawackis 5, Kylmaekorpi 0, Gieruckis 4, Bogdanow 0, Lebiediew 10+2, Tarasienko 7+2



KOLEJKA NR 13
(2011-07-17)
Polonia Bydgoszcz-ŻKS ROW Rybnik59 : 31
Polonia: Gapiński 14, Gizatullin 9+1, Kościecha 12+2, Woźniak 4, Sajfutdinow 13+2, Adamczak 4, Curyło 3+1; RKM: Loktajew 6+1, Jamroży 2, Karpow 7, Pytel 4+3, Lindbeack 11, Domański 0, Fleger 1

Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz45 : 44
Lotos: Jonasson 11+1, Stachyra 7+1, Hlib 2, Gafurow 1, Zetterstroem 7+2, Sperz 0, Ward 17; GTŻ: Watt 13, Ruud 8, Chrzanowski 4, Hougaard 4+1, Buczkowski 9+1, Lampkowski 4+1, Kurdiaszow 2+2

Orzeł Łódź-GTM Start Gniezno33 : 57
Orzeł: Jeleniewski 12, Rempała 4+1, Trojanowski ZZ, Gjedde 3, Szczepaniak 4+2, Osmólski 0, Sundstroem 10; Start: K.Jabłoński 11+1, Lisiecki 1, M.Jabłoński 4+1, Szczepaniak 12, Nicholls 13+2, Fajfer 3+1, Woffinden 13+1

Lokomotiv Daugavpils-PSŻ Poznań40 : 0
wo



KOLEJKA NR 14
(2011-07-17)
Lokomotiv Daugavpils-Polonia Bydgoszcz53 : 37
Lokomotiv: Poudżuks 11, Bogdanow 10+1, Povazhny 11+2, Karawackis 0, Gieruckis 7+3, Lebiediew 10+1, Tarasienko 4+1; Polonia: Walasek, Adamczak, Gapiński 10, Gizatullin 1, Kościecha 3, Curyło 3+1, Woźniak 6

GTM Start Gniezno-Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Start: K.Jabłoński 12, Smolinski 5+2, M.Jabłoński 3, Szczepaniak 7+1, Nicholls 9+1, Fajfer 0, Woffinden 12+1

PSŻ Poznań-GKM Grudziądz0 : 40
walkower

ŻKS ROW Rybnik-Orzeł Łódź0 : 0
walkower



KOLEJKA NR 15
(2011-08-07)
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk57 : 33
Polonia: Gapiński 15, Kościecha 7+3, Sajfutdinov 13, Jóźwik 1, Walasek 11+1, Woźniak 7+2, Adamczak 3+2; Lotos: Max 4, Hlib 1+1, Stachyra 2, Gafurow 7, Zetterstroem 4, Sperz 3+1, Ward 12

GKM Grudziądz-GTM Start Gniezno46 : 44
GTŻ: Watt 8+1, Allen 3, Chrzanowski 11, Hougaard 6+1, Buczkowski 14, Lampkowski 1, Dolny 3+1; Start: K.Jabłoński 9, Monberg 3, Mi.Szczepaniak 4+1, M.Jabłoński 5+2, Nicholls 5, Gomólski 3+1, Woffinden 15+1



KOLEJKA NR 16
(2011-08-14)
GTM Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Start: K.Jabłoński 5+1, Smolinski 1, Szczepaniak 12, M.Jabłoński 6+1, Nicholls 9, Gomólski 4+1, Woffinden 14+1; Polonia: Gapiński 11+1, Kościecha 9, Sajfutdinov 9, Gizatullin 3+1, Walasek 10, Woźniak 0, Curyło 3

Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz57 : 32
Lotos: Jonasson 8+1, Stachyra 9+2, Max 11, Hlib 1, Zetterstroem 9+1, Sperz 6, Ward 13+1; GTŻ: Watt 8+1, Hougaard 2+1, Chrzanowski 6, Ruud 3+1, Buczkowski 12, Dolny 0, Drożdżowski 1



KOLEJKA NR 17
(2011-08-21)
Polonia Bydgoszcz-GKM Grudziądz67 : 23
Polonia: Gapiński 14, Kościecha 11+4, Sajfutdinov 12, Jóźwik ns, Walasek 14+1, Curyło 10+3, Woźniak 6+2; GTŻ: Watt 5, Ruud ns, Chrzanowski 3, King 3, Buczkowski 9, Drożdżowski 0, Kudriaszow 2+1.

Wybrzeże Gdańsk-GTM Start Gniezno50 : 40
Lotos: Jonasson 11+2, Stachyra 9+1, Max 4, Brzozowski 5, Zetterstroem 7+3, Sperz 0, Ward 14+1; Start: K.Jabłoński 6, Fajfer 3, Mi.Szczepaniak 7, M.Jabłoński 1, Nicholls 9+1, Gomólski 7+3, Woffinden 7.



KOLEJKA NR 18
(2011-09-11)
GKM Grudziądz-Polonia Bydgoszcz45 : 45
GTM Start Gniezno-Wybrzeże Gdańsk43 : 47


KOLEJKA NR 19
(2011-09-18)
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz48 : 42
Lotos: Jonasson 11, Brzozowski 3+2, Stachyra 3+1, Max 8, Zetterstroem 9+1, Sperz 1, Ward 13+1; Polonia: Gapiński 12, Braun 0, Walasek 7, Jóźwik 1, Sajfutdinov 16+1, Woźniak 6+1, Adamczak 0.

GTM Start Gniezno-GKM Grudziądz55 : 35
Start: M.Jabłoński 3+2, K.Jabłoński ZZ, Nicholls 10+3, Monberg 12, Mi.Szczepaniak 14, Fajfer 4+2, Woffinden 12+2; GTŻ: Watt ZZ, Ruud 3, Chrzanowski 17, Hougaard 5+1, Buczkowski 8, Lampkowski 2+1, Dolny 0.



KOLEJKA NR 20
(2011-09-25)
Polonia Bydgoszcz-GTM Start Gniezno52 : 38
Polonia: Gapiński 7, Kościecha 10, Sajfutdinov 12, Gizatullin 5, Walasek 11, Woźniak 4+2, Curyło 3; Start: Mi.Szczepaniak 6, K.Jaboński ZZ, Nicholls 7, Monberg 1+1, Woffinden 11, Fajfer 8+1, Gomólski 5

GKM Grudziądz-Wybrzeże Gdańsk45 : 45
GTŻ: Watt 4+1, Allen 6, Chrzanowski 12, Hougaard 8+2, Buczkowski 12, Lampkowski 2+1, Drożdżowski 1; Lotos: Jonasson 7+1, Hlib 1, Stachyra 0, Gafurow 9, Zetterstroem 7+3, Pieszczek 8, Ward 13+1



 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 6
(2017-05-28)
Get Well-ŻKS ROW0 : 0
Fogo Unia-GKM0 : 0
Stal-Ekantor.pl Falubaz0 : 0
Betard WTS-Eko-Dir Włókniarz0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Cash Broker Stal Gorzów8+27
Betard Sparta Wrocław6+23
Fogo Unia Leszno4+26
ROW Rybnik2+6
MRGARDEN GKM Grudziądz2-14
Włókniarz Częstochowa2-14
Ekantor.pl Falubaz ZG2-20
Get Well Toruń0-34

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. kacpergks03

220 pkt.

2. Jadewlewo

195 pkt.

3. tomek7187

190 pkt.

4. Karwa

185 pkt.

5. Czapela

185 pkt.

6. RKMRekiny

180 pkt.

7. wacek3511

175 pkt.

8. robo_10

175 pkt.

9. kecaj

170 pkt.

10. siela

165 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra