fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2018-04-07)
Motor Lublin-Orzeł Łódź45 : 45
ROW Rybnik-Euro Finnance Polonia Piła57 : 33
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Arge Speedway Wanda Kraków64 : 26
Aforti Start Gniezno-Optibet Lokomotiv Daugavpils57 : 33


KOLEJKA NR 2
(2018-04-14)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-ROW Rybnik47 : 42
Arge Speedway Wanda Kraków-Orzeł Łódź30 : 60
Euro Finnance Polonia Piła-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Motor Lublin-Aforti Start Gniezno54 : 35


KOLEJKA NR 3
(2018-04-21)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Arge Speedway Wanda Kraków56 : 34
ROW Rybnik-Orzeł Łódź48 : 42
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Motor Lublin43 : 47
Aforti Start Gniezno-Euro Finnance Polonia Piła58 : 32


KOLEJKA NR 4
(2018-04-28)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź50 : 40
Arge Speedway Wanda Kraków-Aforti Start Gniezno16 : 44
Euro Finnance Polonia Piła-Optibet Lokomotiv Daugavpils0 : 0
24.06

Motor Lublin-ROW Rybnik48 : 42


KOLEJKA NR 5
(2018-05-05)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Motor Lublin42 : 48
ROW Rybnik-Zdunek Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Arge Speedway Wanda Kraków-Euro Finnance Polonia Piła47 : 43
Aforti Start Gniezno-Orzeł Łódź58 : 31


KOLEJKA NR 6
(2018-05-19)
Euro Finnance Polonia Piła-Orzeł Łódź49 : 41
ROW Rybnik-Aforti Start Gniezno68 : 22
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Optibet Lokomotiv Daugavpils44 : 46
Motor Lublin-Arge Speedway Wanda Kraków69 : 21


KOLEJKA NR 7
(2018-05-26)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź51 : 39
Arge Speedway Wanda Kraków-ROW Rybnik0 : 0
15.07

Euro Finnance Polonia Piła-Motor Lublin41 : 49
Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk46 : 44


KOLEJKA NR 8
(2018-06-09)
Orzeł Łódź-Optibet Lokomotiv Daugavpils0 : 0
30.07

ROW Rybnik-Arge Speedway Wanda Kraków68 : 22
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Aforti Start Gniezno46 : 44
Motor Lublin-Euro Finnance Polonia Piła64 : 26


KOLEJKA NR 9
(2018-06-16)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Arge Speedway Wanda Kraków-Motor Lublin26 : 64
Orzeł Łódź-Euro Finnance Polonia Piła0 : 0
17.08

Aforti Start Gniezno-ROW Rybnik26 : 64


KOLEJKA NR 10
(2018-06-30)
Orzeł Łódź-Aforti Start Gniezno0 : 0
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ROW Rybnik50 : 40
Euro Finnance Polonia Piła-Arge Speedway Wanda Kraków0 : 0
Motor Lublin-Optibet Lokomotiv Daugavpils61 : 29


KOLEJKA NR 11
(2018-07-28)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Euro Finnance Polonia Piła58 : 32
ROW Rybnik-Motor Lublin43 : 47
Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk0 : 0
odwołany

Aforti Start Gniezno-Arge Speedway Wanda Kraków56 : 34


KOLEJKA NR 12
(2018-08-11)
Orzeł Łódź-ROW Rybnik41 : 49
Arge Speedway Wanda Kraków-Optibet Lokomotiv Daugavpils45 : 45
Euro Finnance Polonia Piła-Aforti Start Gniezno40 : 50
Motor Lublin-Zdunek Wybrzeże Gdańsk42 : 48


KOLEJKA NR 13
(2018-08-18)
Orzeł Łódź-Arge Speedway Wanda Kraków58 : 32
ROW Rybnik-Optibet Lokomotiv Daugavpils56 : 34
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Euro Finnance Polonia Piła63 : 27
Aforti Start Gniezno-Motor Lublin47 : 43


KOLEJKA NR 14
(2018-08-25)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Aforti Start Gniezno50 : 39
Arge Speedway Wanda Kraków-Zdunek Wybrzeże Gdańsk0 : 0
odwołany

Euro Finnance Polonia Piła-ROW Rybnik40 : 49
Orzeł Łódź-Motor Lublin0 : 0
odwołany



KOLEJKA NR 15
(2018-09-02)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Motor Lublin43 : 47
Aforti Start Gniezno-ROW Rybnik45 : 45


KOLEJKA NR 16
(2018-09-09)
Motor Lublin-Optibet Lokomotiv Daugavpils55 : 35
ROW Rybnik-Aforti Start Gniezno49 : 41


KOLEJKA NR 17
(2018-09-16)
ROW Rybnik-Motor Lublin52 : 38


KOLEJKA NR 18
(2018-09-23)
Motor Lublin-ROW Rybnik53 : 37


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 12
(2021-07-23)
eWinner Apator-Motor0 : 0
Fogo Unia-ZOOleszcz DPV Logistic GKM0 : 0
Moje Bermudy Stal-Marwis.pl Falubaz0 : 0
Betard Sparta-Eltrox Włókniarz0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Betard Sparta Wrocław21+139
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.20+59
3.Motor Lublin17+25
4.Fogo Unia Leszno14+24
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa14+14
6.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra6-96
7.eWinner Apator Toruń5-46
8.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz4-119

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. olekukp

665 pkt.

2. Kingulka

655 pkt.

3. miro_1969

645 pkt.

4. Marta_2002

640 pkt.

5. 1980

635 pkt.

6. jankes35

635 pkt.

7. marekh

635 pkt.

8. Jozek

635 pkt.

9. rykuZG

630 pkt.

10. Jarasfz

625 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz