fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Wyniki
KOLEJKA NR 1
(2019-03-30)
Orzeł Łódź-Arged Malesa Ostrów47 : 43
Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk40 : 49
Unia Tarnów-Optibet Lokomotiv Daugavpils46 : 44


KOLEJKA NR 2
(2019-04-06)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Unia Tarnów50 : 40
ROW Rybnik-Orzeł Łódź0 : 0
przełożony

Arged Malesa Ostrów-Aforti Start Gniezno56 : 34


KOLEJKA NR 3
(2019-04-13)
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Zdunek Wybrzeże Gdańsk51 : 38
Aforti Start Gniezno-ROW Rybnik50 : 40
Unia Tarnów-Arged Malesa Ostrów43 : 47


KOLEJKA NR 4
(2019-04-27)
ROW Rybnik-Unia Tarnów43 : 35
Orzeł Łódź-Aforti Start Gniezno41 : 49
Arged Malesa Ostrów-Optibet Lokomotiv Daugavpils50 : 40


KOLEJKA NR 5
(2019-05-04)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Arged Malesa Ostrów52 : 38
Optibet Lokomotiv Daugavpils-ROW Rybnik37 : 53
Unia Tarnów-Orzeł Łódź49 : 41
18.05



KOLEJKA NR 6
(2019-05-11)
Aforti Start Gniezno-Unia Tarnów49 : 41
30.06

ROW Rybnik-Zdunek Wybrzeże Gdańsk58 : 32
Orzeł Łódź-Optibet Lokomotiv Daugavpils57 : 33


KOLEJKA NR 7
(2019-05-26)
Orzeł Łódź-Zdunek Wybrzeże Gdańsk47 : 43
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Aforti Start Gniezno42 : 48
Arged Malesa Ostrów-ROW Rybnik47 : 42


KOLEJKA NR 8
(2019-06-01)
Aforti Start Gniezno-Optibet Lokomotiv Daugavpils51 : 39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź31 : 17
ROW Rybnik-Arged Malesa Ostrów61 : 28


KOLEJKA NR 9
(2019-06-09)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-ROW Rybnik40 : 50
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź44 : 34
Unia Tarnów-Aforti Start Gniezno46 : 44


KOLEJKA NR 10
(2019-06-15)
Orzeł Łódź-Unia Tarnów44 : 46
Arged Malesa Ostrów-Zdunek Wybrzeże Gdańsk49 : 41
ROW Rybnik-Optibet Lokomotiv Daugavpils54 : 36


KOLEJKA NR 11
(2019-06-22)
Unia Tarnów-ROW Rybnik51 : 39
Aforti Start Gniezno-Orzeł Łódź47 : 42
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Arged Malesa Ostrów55 : 35


KOLEJKA NR 12
(2019-07-06)
Arged Malesa Ostrów-Unia Tarnów46 : 44
ROW Rybnik-Aforti Start Gniezno47 : 43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Optibet Lokomotiv Daugavpils47 : 43


KOLEJKA NR 13
(2019-07-27)
Aforti Start Gniezno-Arged Malesa Ostrów45 : 45
Orzeł Łódź-ROW Rybnik42 : 48
Unia Tarnów-Zdunek Wybrzeże Gdańsk49 : 41


KOLEJKA NR 14
(2019-08-03)
Arged Malesa Ostrów-Orzeł Łódź51 : 39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk-Aforti Start Gniezno48 : 42
Optibet Lokomotiv Daugavpils-Unia Tarnów48 : 42


KOLEJKA NR 1. runda finałowa
(2019-08-17)
Unia Tarnów-ROW Rybnik40 : 50
Aforti Start Gniezno-Arged Malesa Ostrów49 : 40


KOLEJKA NR 2. runda finałowa
(2019-08-24)
ROW Rybnik-Unia Tarnów54 : 36
Arged Malesa Ostrów-Aforti Start Gniezno50 : 40


KOLEJKA NR 3.runda finałowa
(2019-09-07)
Arged Malesa Ostrów-ROW Rybnik46 : 44


KOLEJKA NR 4. runda finałowa
(2019-09-14)
ROW Rybnik-Arged Malesa Ostrów0 : 0


 
Reklama
Reklama
 
Wyniki Ekstraligi
KOLEJKA NR 12
(2021-07-23)
eWinner Apator-Motor0 : 0
Fogo Unia-ZOOleszcz DPV Logistic GKM0 : 0
Moje Bermudy Stal-Marwis.pl Falubaz0 : 0
Betard Sparta-Eltrox Włókniarz0 : 0

Zobacz więcej »
Tabela Ekstraligi
Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Betard Sparta Wrocław21+139
2.Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.20+59
3.Motor Lublin17+25
4.Fogo Unia Leszno14+24
5.Eltrox Włókniarz Częstochowa14+14
6.Marwis.pl Falubaz Zielona Góra6-96
7.eWinner Apator Toruń5-46
8.ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz4-119

Zobacz więcej »
Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. olekukp

665 pkt.

2. Kingulka

655 pkt.

3. miro_1969

645 pkt.

4. Marta_2002

640 pkt.

5. 1980

635 pkt.

6. jankes35

635 pkt.

7. marekh

635 pkt.

8. Jozek

635 pkt.

9. rykuZG

630 pkt.

10. Jarasfz

625 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz
Aktywuj karnet
Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz