fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
Unia Leszno - NovyHotel Falubaz (zapowiedź)
2024-04-28 09:06:09 / News
   W najbliższą niedzielę odbędzie się mecz 3. kolejki PGE Speedway Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno, a NovyHotel Falubazem Zielona Góra. Pojedynki pomiędzy drużynami to już żużlowy klasyk, który wraca po dwóch latach przerwy. Leszczynianie będą chcieli zmazać plamę po nieudanym występie na MotoArenie w Toruniu, natomiast zielonogórzanie pojadą na stadion im. Alfreda Smoczyka w celu podtrzymania zwycięskiej passy.


Mecze Fogo Unii Leszno z NovyHotel Falubazem Zielona Góra zawsze dostarczały kibicom mnóstwo emocji. Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę. Obie drużyny będą chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na dzień dzisiejszy trudno wskazać faworyta nadchodzącego starcia.
 

Czy Piotr Pawlicki zdobędzie pierwszą "dwucyfrówkę" dla Falubazu w sezonie 2024?

W szeregach NovyHotel Falubazu Zielona Góra występuje aż czterech zawodników, którzy mają doskonałą wiedzę na temat leszczyńskiego toru. Jarosław Hampel, bracia Pawliccy oraz Krzysztof Sadurski wychowali się na Stadionie im. Alfreda Smoczyka i to oni powinni przekazać sporą dawkę wiedzy swoim kolegom z zespołu. Kibice z Winnego Grodu liczą na podtrzymanie dobrej formy przez Rasmusa Jensena, a także Oskara Hurysza. Zielonogóski junior w meczu 2. kolejki PGE Speedway Ekstraligi w starciu z Grudziądzem pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał. Zarówno zielonogórzanie, jak i leszczynianie mają bardzo zbliżoną do siebie pozycję U24, jeżeli chodzi o średnią biegopunktową. Jan Kvech przywozi równo jeden punkt na bieg, natomiast Keynan Rew jest skuteczniejszy od Czecha o zaledwie 0,250 punktu.

Fogo Unia Leszno zwyciężyła na inaugurację na własnym torze z Włókniarzem Częstochowa. Tydzień temu żużlowcy z bykiem na plastronie doznali wysokiej porażki z KS Apatorem Toruń, ale w ich składzie zabrakło Janusza Kołodzieja. W meczu z Falubazem Rafał Okoniewski będzie miał do dyspozycji najsilniejszy skład co zwiastuje spore emocje. Nie da się ukryć, że obie drużyny są do siebie bardzo zbliżone. Również cele obu ekip na sezon 2024 są podobne - utrzymanie w PGE Speedway Ekstralidze. Niedzielny mecz jest więc o sporą stawkę. Każdy zdobyty punkt będzie na wagę złota.

Awizowane składy:

FOGO UNIA LESZNO

9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Andzejs Lebedevs
12. Keynan Rew
13. Grzegorz Zengota
14. Hubert Jabłoński
15. Damian Ratajczak

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1. Jarosław Hampel
2. Jan Kvech
3. Rasmus Jensen
4. Przemysław Pawlicki
5. Piotr Pawlicki
6. Krzysztof Sadurski
7. Oskar Hurysz

Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:30. Przedstawiamy informacje organizacyjne dla kibiców z Zielonej Góry. Kibiców drużyny z Zielonej Góry prosimy o posiadanie dokumentu tożsamości przez każdego uczestnika zorganizowanego wyjazdu do wglądu w każdym czasie na wezwanie Policji i Służby Porządkowej.

Ze względu na planowane kontrole wszystkich kibiców z Zielonej Góry, grupa zorganizowana zobowiązana jest do przyjazdu na stadion na 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem zawodów tj. godz. 14.30. Organizator wyznaczy parking dla autobusów (PRZYJAZD ZORGANIZOWANY) dla  kibiców z Zielonej Góry pod sektorem GOSĆI przy ul. Strzeleckiej. Parking  dla busów oraz samochodów osobowych zorganizowany będzie naprzeciwko Straży Pożarnej na ulicy Okrężnej, czynny od godz. 14:30. Wjazd na wszystkie wyznaczone parkingi możliwy będzie tylko i wyłącznie od strony ul. Okrężnej.

Informacje dodatkowe:

a) Cena biletu do Sektora GOŚCI dla kibiców drużyny z Zielonej Góry wynosi 60 zł.
b) Kibice drużyny Stelmet Falubaz Zielona Góra zostaną przyjęci do sektora GOŚCI, w którym znajduje się punkt sprzedaży napojów i żywności oraz bezpłatna toaleta.
c) Zakupu biletów będzie można dokonać w punkcie sprzedaży bezpośrednio przy sektorze GOŚCI lub przez www.bilety.ksul.pl (ilość wejściówek ograniczona)!
d) Przed wpuszczeniem kibiców do sektora GOŚCI zostanie przeprowadzona obowiązkowo szczegółowa kontrola osobista WSZYSTKICH kibiców Zielonej Góry mająca na celu wykluczenie posiadania:

- Pirotechniki (wszelkiego typu),
- Narzędzi niebezpiecznych (wszelkiego typu),
- Alkoholu,
- Napoi o pojemności powyżej 0,5l.
- Flag, transparentów z hasłami obrażającymi Klub UNIA Leszno, a w szczególności: pracowników, członków Zarządu klubu, zawodników, sponsorów, gości klubu, władz miasta, województwa itd.
- Flag, transporterów z hasłami obrażającymi klub Gości,
- Transparentów z hasłami wykraczającymi poza akcje wspierania swojej drużyny, a w szczególności treści politycznej i religijnej,
- Sektorówek wszelkiego typu.
- Flag zamontowanych na plastikowych rurkach(uchwytach)
- W przypadku wniesienia bębna do dopingu kibice zobowiązani są do otwarcia go w celu sprawdzenia zawartości!!!!!

W PRZYPADKU UJAWNIENIA PODCZAS KONTROLI OSOBISTEJ POSIADANIA ŚRODKÓW PIROTECHNICZNYCH, NARZĘDZI NIEBEZPIECZNYCH I ALKOHOLU, OSOBA TAKA ZOSTANIE NIEZWŁOCZNIE ZATRZYMANA I PRZEKAZANA POLICJI.

Przed wpuszczeniem kibiców gości do wydzielonego sektora oraz po zakończeniu meczu, po wyjściu kibiców, przedstawiciel właściciela obiektu – MOSiR Leszno oraz osoba odpowiedzialna za organizację wyjazdu dokonują pisemnego, protokolarnego odbioru sektora gości pod kątem sprawności urządzeń i wyposażenia stadionowego. Brak uczestnictwa w odbiorze sektora osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdu będzie traktowany jako rezygnacja z powyższego uprawnienia, co nie wpływa na ważność sporządzonego protokołu. W przypadku stwierdzenia wystąpienia zniszczeń pomeczowych, do protokołu załącza się materiał zdjęciowy dokumentacyjny zniszczenia. W/w dokumentacja będzie podstawą do dochodzenia zwrotu kosztów za powstanie zniszczenia. Prosimy o umieszczenie we wszystkich pojazdach kibiców z Zielonej Góry białej kartki A4 za szybą, w celu ułatwienia identyfikacji i skierowania na właściwy parking

Unia Leszno Sportowa S.A. informuje, że zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych ostateczną decyzję o wpuszczaniu kibiców drużyny z Zielonej Góry do wydzielonego sektora GOŚCI podejmie Organizator w porozumieniem ze Służbami Porządkowymi.

Ponadto informujemy, że indywidualni kibice drużyny z Zielonej Góry, którzy nie są zainteresowani wejściem do wydzielonego sektora dla gości (np. kibice indywidualni, rodziny z dziećmi) będą mogli nabyć wyłącznie bilety na zasadach ogólnych. Sprzedaż biletów na powyższe sektory będą prowadziły kasy zlokalizowane przy stadioniePrzeczytaj również:


 •  [2024-07-19] Stal Gorzów - NovyHotel Falubaz (zapowiedź) »
 •  [2024-07-12] Wypowiedzi po meczu z Fogo Unią Leszno »
 •  [2024-07-08] NovyHotel Falubaz - Fogo Unia Leszno 53:37 »
 •  [2024-07-06] NovyHotel Falubaz - Fogo Unia Leszno (zapowiedź) »
 •  [2024-06-24] GKM Grudziądz - NovyHotel Falubaz 47:43 »
 •  [2024-06-24] GKM Grudziądz - NovyHotel Falubaz (zapowiedź) »
 •  [2024-06-15] Piotr Pawlicki po meczu: Pojechaliśmy słabo »
 •  [2024-06-14] Protasiewicz: Zimny prysznic i dużo do myślenia! »
 •  [2024-06-14] NovyHotel Falubaz - Włókniarz Częstochowa 37:52 »
 •  [2024-06-11] Komentarze po meczu Falubaz - Betard Sparta »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
Kontakt

Zielonogórski Klub Żużlowy
ul. Wrocławska 69
65-218 Zielona Góra
Tel./faks: 733 922 333

 
Wyniki 1. Ligi
Tabela 1. Ligi

Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Abramczyk Polonia Bydgoszcz21+61
2.Stelmet Falubaz Zielona Góra18+104
3.Trans MF Landshut Devils12-5
4.Cellfast Wilki Krosno11+37
5.Orzeł Łódź10-38
6.Zdunek Wybrzeże Gdańsk10-18
7.Aforti Start Gniezno7-95
8.ROW Rybnik6-46

Zobacz więcej »

Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz

Bilety na falubaz

Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz