fotobudka zielona gra
Informacje
Redakcja
» Kontakt
Polecamy
falubaz zielona góra
Info
ekran: 1024x768
min. IE 7, FF 2
polskie zn. ISO 8859-2
info@zuzel.zgora.pl
Nasz provider
informatyka zielona góra
 
Aktualnosci
Wypowiedzi po meczu Falubazu z GKM Grudziądz
2024-04-23 10:00:56 / News
   NovyHotel Falubaz Zielona Góra w niedzielnym spotkaniu z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz prowadził już różnicą 12 punktów, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 48:42. Co spowodowało, że zielonogórzanie zanotowali słabszą końcówkę w pomeczowych komentarzach próbowali wytłumaczyć Piotr Protasiewicz i jego podopieczni.


Piotr Protasiewicz (dyrektor sportowy NovyHotel Falubazu): - Zawsze można doszukiwać się gdzieś tego, co nie zadziałało, ale z drugiej strony dwa punkty zostały w Zielonej Górze. Nie jest wcale powiedziane, że w rewanżu pojedziemy gorsze zawody. Jestem zadowolony, choć końcówka nam nie wyszła. Drużyna przyjezdna lepiej się dopasowała, wygrywali starty z każdego pola. A nasze korekty nie do końca były trafione i nie udało się odpowiednio wyciągnąć prędkości. Jest to nauczka, myślę, że w przyszłości powinno to zaprocentować, zawodnicy mają jakąś bazę przed kolejnymi spotkaniami. Jeśli chodzi o plandekę, to spełniła swoje zadanie, uważam, że tor był świetnie przygotowany. Gdyby był problem, to byśmy od początku meczu jechali źle, a my jechaliśmy dobrze. Dopiero końcówka nam odjechała, czyli to nie była wina toru, czy plandeki.

Piotr Pawlicki (NovyHotel Falubaz): - Wygrana cieszy, ale niedosyt jest, bo wszyscy pogubiliśmy punkty. Mogliśmy wygrać większą różnicą punktów. Jeszcze zapoznajemy się z torem. Na rewanż w Grudziądzu będziemy szykować się tak, żeby zdobyć co najmniej punkt bonusowy, ale oczywiście planem będzie wygrana. Plandeka rozłożona na torze utrudniła nam zadanie, bo w czwartek trenowaliśmy na trochę innej nawierzchni. Toromistrz wykonał świetną pracę, start przygotował bardzo podobnie. Na szczęście wygraliśmy mecz i to cieszy, natomiast ja nie mogę być ze swojego wyniku zadowolony. Dokonaliśmy korekt w sprzęcie na ostatni wyścig, już wiem, gdzie był błąd, który sprawił, że nie wygrywałem startów. Cały czas poznajemy zielonogórski tor. Część zawodników jeździła tutaj w ostatnich sezonach ostatnie sezony. Niektórzy przyjeżdżali tu raz w roku, albo ostatni w ogóle. Im dłużej trwają zawody, tym większe wnioski wyciągamy z tego, jak nawierzchnia się zachowuje. Mam nadzieję, że przełoży się to na kolejne mecze, że nie będzie już takich wpadek.

Przemysław Pawlicki (NovyHotel Falubaz): - W połowie zawodów zapowiadało się, że wygramy wyżej. Niektórzy z nas pogubili się jednak trochę z ustawieniami motocykli. Ciężko było, bo mieliśmy taki tor, na którym jeszcze w tym roku nie jeździliśmy. Każdy z nas wymieniał się sugestiami, w miarę trafnymi. Ale w połowie zawodów tor zmienił się, a my prawdopodobnie na te zmiany reagowaliśmy nie tak, jak powinniśmy. Zrobimy wszystko, żeby jak najszybciej się z tym uporać, dlatego mam nadzieję, że tor będzie bardziej powtarzalny i spędzimy na nim więcej czasu, żeby poznać go lepiej. Jeśli chodzi o mój wynik, to celuję w lepsze rezultaty niż ten, który osiągnąłem.

Jarosław Hampel (NovyHotel Falubaz): - To tak jest zawsze, że chciałoby się wygrać wyżej, tym bardziej, że dobrze nam szło i gdybyśmy utrzymali przewagę kilkunastu punktów, byłoby rewelacyjnie. Zwróćmy jednak uwagę na to, że jest rywalizacja, sport, przyjechała do nas drużyna ambitna, która też chciała nam punkty wydzierać. Wiadomo, że chcieliśmy mocniej zaakcentować ten mecz, ale nie było to łatwe. Dodatkowo, w moim przypadku, było trochę więcej stresu związanego z pierwszym meczem przed własną publicznością. Tor, mimo, że leżała na nim plandeka, był bardzo dobrze przygotowany, równy na całej długości i szerokości. A szczegóły zostawmy dla siebie, z Piotrem Protasiewiczem będziemy je omawiać. Ustalimy, co możemy jeszcze zrobić z torem, żeby bardziej nam pasował. Generalnie było OK, ale wiadomo, że plandeka zawsze powoduje, że gospodarze nie mogą przygotować toru tak, jakby chcieli. Swój wynik oceniam jako solidny, ale chciałbym, żeby następnym razem był solidniejszy. Nie do końca jestem zadowolony ze swoich startów, jest to element, który muszę sobie przemyśleć.

Źródło: Gazeta LubuskaPrzeczytaj również:


 •  [2024-07-19] Stal Gorzów - NovyHotel Falubaz (zapowiedź) »
 •  [2024-07-12] Wypowiedzi po meczu z Fogo Unią Leszno »
 •  [2024-07-08] NovyHotel Falubaz - Fogo Unia Leszno 53:37 »
 •  [2024-07-06] NovyHotel Falubaz - Fogo Unia Leszno (zapowiedź) »
 •  [2024-06-24] GKM Grudziądz - NovyHotel Falubaz 47:43 »
 •  [2024-06-24] GKM Grudziądz - NovyHotel Falubaz (zapowiedź) »
 •  [2024-06-15] Piotr Pawlicki po meczu: Pojechaliśmy słabo »
 •  [2024-06-14] Protasiewicz: Zimny prysznic i dużo do myślenia! »
 •  [2024-06-14] NovyHotel Falubaz - Włókniarz Częstochowa 37:52 »
 •  [2024-06-11] Komentarze po meczu Falubaz - Betard Sparta »


Dodaj komentarz
 Autor:*
 Email:*
 
 * pola wymagane

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarza. B±dĽ pierwszy!

 
Reklama
Reklama
Kontakt

Zielonogórski Klub Żużlowy
ul. Wrocławska 69
65-218 Zielona Góra
Tel./faks: 733 922 333

 
Wyniki 1. Ligi
Tabela 1. Ligi

Poz.DrużynaPkt.Bilans
1.Abramczyk Polonia Bydgoszcz21+61
2.Stelmet Falubaz Zielona Góra18+104
3.Trans MF Landshut Devils12-5
4.Cellfast Wilki Krosno11+37
5.Orzeł Łódź10-38
6.Zdunek Wybrzeże Gdańsk10-18
7.Aforti Start Gniezno7-95
8.ROW Rybnik6-46

Zobacz więcej »

Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra

Top 10 Typera
1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników »

Bilety na Falubaz

Bilety na falubaz

Zielonogorska Strona Żużlowa - www.zuzel.zgora.pl                                                             Pozycjonowanie i projektowanie stron www - mediasoft.net.pl


Polecane linki: fotobudka zielona góra | katalog stron seo | sport zielona góra | księgowość zielona góra | falubaz